>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

klejna 108

klejna

Użytkownik
Fullham - Leeds zamiast tego z Aston Villa , Aston dużo 0:0 mialo

ale na Angielską lige chyba nie będzie rynku
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale ja grałem LM i wpadło 55,84zł grając na ogólnego, moim zdaniem dobre i to ;) Biorąc pod uwagę że na 100% będą bramki to nie jest źle, oczywiście grałem stawką x1 a powinienem x3 no ale cóż ;)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale ja grałem LM i wpadło 55,84zł grając na ogólnego, moim zdaniem dobre i to ;) Biorąc pod uwagę że na 100% będą bramki to nie jest źle, oczywiście grałem stawką x1 a powinienem x3 no ale cóż ;)
Skoro byles pewny na 100% to czemu nie grales za ALL IN tylko x1 ? ????
PS: Po meczu to ja jestem zawsze pewny na 1000....000 % :p
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Skoro byles pewny na 100% to czemu nie grales za ALL IN tylko x1 ? ????
PS: Po meczu to ja jestem zawsze pewny na 1000....000 % :p
No nie przesadzaj, raczej nie mogło się obyć bez bramek, tak samo jak dzisiaj Barca też jestem pewien że będą brameczki ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No nie przesadzaj, raczej nie mogło się obyć bez bramek, tak samo jak dzisiaj Barca też jestem pewien że będą brameczki ????
To tylko pilka nozna wiec wszystko jest mozliwe. Pare razy w ostatim czy w tym sezonie Real, Barca czy Bayern itd topowe druzyny robily w bambuko i konczyly z wynikiem 0:0.
Tak wiec nie pisz ze byles na 100% pewny ???? Bo pewniakow nie ma jest tylko wysokie prawdopodobienstwo ze beda bramki.
PS: To co dzisiaj ALL IN na Barce ladujesz ? ????
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
He,he All in na pewno nie bo po ostatnim razie gram ostrożniej a w dodatku muszę nadrobić zaległości ;) Głupota ma swoją cenę ???? Ale na pewno zagram w tym meczu ze dwie brameczki ;)
Dzisiaj to pikuś, trzeba się dobrze zastanowić nad jutrzejszym dniem co grać?
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Ja się przejechałem na tym meczu y Reading bo zagrałem over 0,5 za cała progresje. Szkoda. Ale to był dobrze wytypowany mecz.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
wlasnie zagralem deportivo v betis ale w 50 min na overek ✅
buk troche przesadzil z tymi kursami, juz w 64min byl kurs 2 na over 0.5
oraz zagralem na 2 gol Peru ✅
PS1. panowie powiedzcie mi, jak bardzo sugerujecie sie kursami buka? tzn jezeli gracie cos egzotycznegho, np indie, arabie, chiny, lub 2-3 lige europejska, nie majac pojecia o druzynach ale widzicie atrakcyjne kursy (czyli faworyt, przewidawana duza ilosc bramek, kolejne bramki) gracie w ciemno takie mecze?
ponoc buk to najlepszy statystyk.
PS2. polecam grac ameryke pld, praktycznie w 70% gole padaja tam do 10 min
 
J 65

jacolakk

Użytkownik
Szykowałem się na te spotkania LE, ale ku mojemu zdziwieniu buk nie dał możliwości obstawienia ???? zagrałem jedynie przedział czasowy 1-10 w meczu Lyonu i siadło ???? @ 3,75
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
I tak go nie gram bo kurs mało zachęcający 3,75 na starcie, niestety ;)
A chciałem zagrać ze względu na Central Coast, ani razu nie mieli 0-0
 
Do góry Bottom