>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 0

szffagier

Użytkownik
jakie stawkowanie i przy jakim kursie kolejny prog na real bilbao? kurs poczatkowy 4.50. Pytam, bo zwykle omijalem takie mecze, ale chce sprobowac. Zapewne macie tu juz doswiadczenie w tej kwestii. przy normalbym 5/5.5 gram ten przedstawiony przez hanka - 3,5,8,13,20,35,50,85
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
No wiesz dużo nie zarobisz, ale przeważnie to jest pewny i dosyć szybki zysk ;) Np. dzisiejszy mecz z Real Madryt grałem stawką x3 także zawsze coś wpadło ;)
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Bochum - Aue 13:30 ✅
Excelsior - Ajax 14:30 ✅
Caen - Monaco 15:00 ✅
Caligari - Lazio 15:00 ⛔
Sampdoria - Juventus 15:00 ✅
Korona Kielce - Cracovia 15:30 nie ma minutowek
Lech Poznań - Górnik Łęczna 15:30 tu też
Mainz - Schalke 15:30 ✅
Alkmaar - Den Haag 16:45 ✅
Antalyaspor - Besiktas 17:00 ⛔
Udinese - Palermo 18:00 ✅
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 18:00 ✅
PSG - Lyon 21:00 ✅
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Cholera co za weekend, jak już fajnie leci to zawsze coś nie wejdzie, teraz ten Lazio w dupę dał, od początku tak niemrawo grali że się zastanawiałem czy nie zrezygnować ale szkoda mi było zainwestowanej kasy no to straciłem jeszcze więcej ehh.
 
S 0

szffagier

Użytkownik
teraz ten Lazio w dupę dał, od początku tak niemrawo grali że się zastanawiałem czy nie zrezygnować ale szkoda mi było zainwestowanej kasy no to straciłem jeszcze więcej ehh.
dokladnie to samo ???? bywa, co zrobic.
w drugiej polowie juz nie bylo value przy takiej grze. jak sie oglada to trzeba kalkulowac ratio ryzyko-inwestycja. nam to dzis nie wyszlo :) zabraklo zimnej krwi.
czy nie jest tak, ze najwiecej bankrutow tworzy sie przy gonieniu strat?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Cholera co za weekend, jak już fajnie leci to zawsze coś nie wejdzie....
Jak ktos myslal sobie ze tym systemem łatwo i przyjemnie bedzie kosil kasiure to niech to jeszcze raz przemysli.

Zawsze ten czarny dzien, weekend nadejdzie i nie ma reguly na to czy to bedzie po 10 plusowych meczach czy po 100. A grajac wszystko x1 to niestety czeka dlugie odrabianie i liczenie na zakladki.

PS: Wspolczuje Wam Panowie.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Jak ktos myslal sobie ze tym systemem łatwo i przyjemnie bedzie kosil kasiure to niech to jeszcze raz przemysli.
Zawsze ten czarny dzien, weekend nadejdzie i nie ma reguly na to czy to bedzie po 10 plusowych meczach czy po 100. A grajac wszystko x1 to niestety czeka dlugie odrabianie i liczenie na zakladki.
PS: Wspolczuje Wam Panowie.
Yamakasi nie przesadzaj bo źle nie jest, w weekend na 30 meczy 2 się złamały to przy podliczeniu wychodzimy na 0 lub małym plusie, także tragedii nie ma, tylko biorąc pod uwagę godziny spędzone przed komputerem człowiek się wkurza bo mógł przyjemniej spędzić czas ;)
 
Do góry Bottom