>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

gole samobójcze

S 1

szkot80

Użytkownik
Witam ! Czy ktokolwiek z Was grał kiedyś na to że w danym spotkaniu nie padnie gol samobójczy ? Kursy wahają się od 1.04 do 1.09 i tak kupon AKO na 4 najbliższe mecze z Premier League wynosi 1,34 . Może nie jest za wysoki ale zawsze można coś ugrać. Z tego co zauważyłem w niższych ligach angielskich zdarza się kilka bramek samobójczych np już dziś w Championship widzę aż dwie.

Jak myślicie opłaca się grać czasem coś takiego ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak myślicie opłaca się grać czasem coś takiego ?
4 mecze do kursu 1.35 moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie. zysk znikomy a ryzyko dużo większe niż choćby singla. są na forum osoby własnie grające takie kursy , ale raczej w singlach.
Co nie zmienia faktu , że możesz spróbować takim niby systemem pograć , choćby na sucho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 1

szkot80

Użytkownik
Właśnie zamierzam póki co &quot;na sucho&quot; grać w lepszych ligach, może nawet ligi under&#39;owe będą tutaj kluczem do jakiegoś sukcesu. Wiem że ryzyko na kuponie z 4 meczami jest duże ale myślę że raz na jakiś czas zagram for fun jakiś kupon z powiedzmy 15 zdarzeniami . Świat należy do odważnych
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Lepiej zapraszam do mojego &quot;podobnego&quot; systemu bo grając 15 zdarzeń z AKO 2.00 to jest strata kasy - na pewno wpadniesz. Link do systemu w mojej sygnaturze.
 
Do góry Bottom