>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Golimy frajerów i bukmacherów!

januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Czołem Misie kolorowe!
Myślę, że nie muszę się przedstawiać, w środowisku jestem znany jako najlepszy trener w dziejach III RP. Moje koneksje, nabyte podczas podróży po całym świecie wykorzystuję, aby pomóc wszystkim miłośnikom moich metod trenerskich. Piłka nożna nie ma przede mną tajemnic, wystarczy podzwonić tu i ówdzie, moja wiedza i znajomości w szeroko pojętym &quot;światku&quot; sportowym pozwala mi także na typowanie innych dziedzin, wystarczy przypomnieć, jak dzięki kilku telefonom Reprezentacja Inuitów zdobyła mistrzostwo Quebecu w patroszeniu łososi w roku 2003.
Ostatnio wracając nad ranem do mojego apartamentu w MGM Grand znalazłem 1,000,000 dolarów USA, pewnie jakiś pijany Amerykanin zgubił portfel z drobnymi. Jako, że mi te drobne nie są potrzebne, postanowiłem pobawić się i pokazać Wam Misie, jak można się szybko i bezboleśnie wzbogacić (może poza uchem rozgrzanym od słuchawki mojego telefonu satelitarnego).
Zasady proste i chyba klasyczne - dziennie gramy za max 8% budżetu (10% w wyjątkowych okolicznościach).
Tak więc - Kiełbasy w górę, zaczynamy!

* Wątek ma charakter humorystyczny, założony w celu uporządkowania mojego grania i publicznego podliczania statystyk. Wszelkie udzielanie się na łamach wątku jest MILE widziane, proszę jednak o zachowanie strzępków kultury. ;)
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Na rozgrzewkę takie kupony:
#1
Dart 21:30 Jelle Klaasen : Gary Anderson - 2 1,42
Futbol 18:15 Al Faisaly Harmah : Al Hilal - 2 1.44
Tenis 17:10 Grigor Dimitrov : Jerzy Janowicz - 1 1.18
Stawka : 50,000 dolarów USA
Kurs : 2,41
Wygrana : 120,500 dolarów USA
#2
Dart 20:00 Adrian Lewis : Dave Chisnall - 1 2,25
Stawka : 20,000 dolarów USA
Kurs : 2,25
Wygrana : 45,000 dolarów USA
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Mała analiza gwoli wyjaśnienia:
#1
Anderson to nr 2 na świecie, w świetnej ostatnio formie, co pokazał zarówno w finale The Masters, jak i w pierwszej kolejce Premier League, gdzie zremisował z Mighty Mike&#39;m po zaciętym pojedynku 6:6. Klaasen (nr. 9) z kolei przegrał z Wrightem 4:7, to nadal świetny darter, ale wyżej ch*ja nie podskoczy, hehe. A Gary po wspomnianym remisie musi wygrać, aby zaznaczyć, że poważnie myśli o triumfie w PL.
Aby jeszcze bardziej ogolić buka można zagrać na wygraną Andersona z H(2,5-0) po kursie 1,76.
Aby poprawnie wytypować wynik drugiego spotkania na kuponie musiałem wykorzystać moje kontakty, które zdobyłem trenując reprezentację olimpijską Arabii Saudyjskiej. Te patałachy nawet biegać nie umiały, a po kilku treningach ze mną kopali futbolówkę z taką zajadłością, jak wściekły pies po wyczuciu cieczki. Mohammed bin Nawwaf powiedział, że nie pozwoli na kolejną kompromitację zespołu, który był oczkiem w głowie jego ojca. Po remisie na własnym boisku z Al-Qadisiya, jedynym wyjściem z tej sytuacji jest wygrana z drużyną z dolnej części tabeli, najlepiej do zera. Zdradził mi w sekrecie, że po kolejnym podziale punktów (nie mówiąc o porażce) poleje się krew w szatni (i to dosłownie!). Jako, że jestem pacyfistą, stawiam na przebudzenie się zawodników zespołu ze stolicy Arabusów i wygraną Al-Hilal.
Na koniec jeszcze potyczka 13. w rankingu Dimitrova z naszym Jurkiem. Grigor to światowa czołówka, na dodatek pomogą mu nawet ściany. Ładnie zaprezentował się w ostatnim AO, gdzie pokazał, że należy mu się miejsce w pierwszej 20 na świecie. Z kolei Jurek pokonał Selę w świetnym stylu, ale pokonanie Żyda było jego obowiązkiem, szczególnie, że Dawid grał z kontuzją. Mówiłem już kiedyś Jerzemu, że jak nie ogarnie swojej głowy, to nici z poważnego grania, ale on zawsze wie swoje. Jeśli nie dziś nie zagotuje patrząc na apetyczne Bułgarki na trybunach, zaserwuje nam świetne widowisko. Aby rozwiać wątpliwości związane z meczem, znów wykonałem telefon, gdzie w prostych, żołnierskich słowach powiedziałem Jureczkowi, że nie może tanio sprzedać skóry (ale sprzedać i owszem, oby za dobrą cenę i po walce), na co odpowiedział: &quot;Będzie Pan zadowolony!&quot;. Uspokojony stawiam więc na zwycięstwo Bułgara, co zaowocuje 30% zniżki na usługi u jego rodaczek, korzystajcie więc!

#2
Tu powód jest prozaiczny: piłem wczoraj z Chisnallem, więc to niemożliwe, żeby wygrał dzisiaj w cokolwiek innego, niż w wojnę z przedszkolakiem. Nawet mnie trochę rano suszyło, przewiduję, że on po tym samogonie nawet nie wstanie dziś z łóżka i mecz z Lewisem odda walkowerem.
Golenie czas zacząć!
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Na rozgrzewkę takie kupony:
#1
Dart 21:30 Jelle Klaasen : Gary Anderson - 2 1,42 3:7 ✅
Futbol 18:15 Al Faisaly Harmah : Al Hilal - 2 1.44 0:2 ✅
Tenis 17:10 Grigor Dimitrov : Jerzy Janowicz - 1 1.18 2:1 ✅
Stawka : 50,000 dolarów USA
Kurs : 2,41
Wygrana : 120,500 dolarów USA ✅✅
#2
Dart 20:00 Adrian Lewis : Dave Chisnall - 1 2,25 2:7 ✅
Stawka : 20,000 dolarów USA
Kurs : 2,25
Wygrana : 45,000 dolarów USA ✅✅
Zgodnie z przewidywaniami:
#1
Anderson wygrał, sprawnie poradził sobie z Klaasenem i rozpędza się po wygraną w następnej kolejce.
W Arabii obędzie się bez rozlewu krwi, klub ze stolicy wygrywa.
A i Jurek jak mi obiecał, tak zrobił: tanio skóry nie sprzedał, emocjonujący pojedynek, miał Bułgara na talerzu, ale pamiętając o złożonej mi obietnicy przegrał 3 seta 5:7 i wszyscy są zadowoleni. Ja, bo hajs się zgadza. Bułgar, bo idzie dalej. Jurek, bo usłyszał ode mnie dobre słowo. A Wy pamiętajcie o 30% zniżki! ;)
#2
Ten Chisnall to jednak mocny zawodnik! Zadzwonił do mnie parę minut przed 20:00 -
-Wujo, k*rwa co to było wczoraj! Łeb mi pulsuje jak perkusja w disco polo, które wczoraj puszczałeś przez pół nocy. Może wpadniesz do mnie na klina?
-Misiu, czy ty doszczętnie uch*jałeś?! Za 15 minut grasz mecz z Lewisem! Kiełbasa w górę i zap*erdalaj na Motorpoint Arena!
-O k*rwa... z kim?
A jednak zdążył, walkowera nie było. Ale wstyd już tak, dobrze, że ten Lewis patrząc na biedaka się zlitował i dał mu wygrać 2 legi.
Jeszcze dziś drobny typ za drobne, czekajcie z niecierpliwością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
#3
Futbol 00:30 Moto Clube - Sao Paolo 2 1,36
NBA 02:30 Dallas Mavericks - Utah Jazz 2 1,64
Stawka: 25,500 dolarów USA
Kurs: 2,23
Wygrana: 56,900 dolarów USA

I analiza:
Pierwsze spotkanie to Copa de Brasil, dostałem cynk od MarioPiekario znanego ze wspólnej gry z Romario z brazylijskich klubach. Ja nie mam pojęcia, co tam się odp*erdala w tej Brazylii, ze stadionów robią pętle autobusowe, ale w piłę kopią, aż miło. Ufam Mariuszowi i stawiam czystą 2.
Drugi typ tak trochę z braku laku, a może bardziej z sentymentu. Odwiedziłem Salt Lake City z naszą reprezentacją olimpijską w 2002 roku. Stolica Mormonów i bałwochwalców, tfu. Ale do rzeczy. Po zdobyciu srebrnego krążka przez wąsatego Adama poszliśmy w miasto, gdzie napotkałem młodego Andrieja Kirilienke, z którego ojcem gołymi rękami łapaliśmy niedźwiedzie polarne na Syberii. A że młody odziedziczył po ojcu nie tylko sprawność fizyczną, ale i łeb do samogonu, kręciliśmy się od baru do baru i trafiliśmy w końcu na Karla Malone&#39;a, który powoli kończył karierę koszykarza, a zaczynał czerpać z życia. The Postmanowi dolary wysypywały się z kieszeni, więc przysiadłem się do niego i położyłem 3 karty na stole.
-Czarna wygrywa, czerwona przegrywa, co Ty na to, Karolku?
Skończyło się przegraniem przez Malone&#39;a nawet swoich 2 kont bankowych na Panamie.
- Na ch*j mi konto na Panamie, nawet nie wiem gdzie to jest. - pomyślałem i wspaniałomyślnie oddałem mu te platynowe karty.
- Pamiętaj, że jesteś moim dozgonnym dłużnikiem Karolku.
Dziś patrząc na match-up przypomniałem sobie o Listonoszu Karolu, który obecnie jest trenerem podkoszowych w Utah. Obiecał mi, że zrobi wszystko, aby choć trochę się zrekompensować i powiedział, żebym spokojnie grał na zwycięstwo jego drużyny w spotkaniu z Mavericks.
Nie pozostaje mi nic innego, jak uwierzyć, choć mój dziadek mówił: &quot;nigdy nie ufaj czarnym&quot;. Jak będzie, zobaczymy.
A teraz idę w miasto troszkę się rozluźnić, do jutra Misie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
#3
Futbol 00:30 Moto Clube - Sao Paolo 2 1,36 0:1 ✅
NBA 02:30 Dallas Mavericks - Utah Jazz 2 1,64 112:105 OT ⛔
Stawka: 25,500 dolarów USA
Kurs: 2,23
Wygrana: 56,900 dolarów USA ⛔⛔
Informacje od Polskiego Romario sprawdziły się, na tego niedźwiadka zawsze mogę liczyć.
Niestey, ale dziadek miał rację - &quot;nigdy nie ufaj czarnym&quot;, a Listonosza czeka biczowanie, chociaż muszę przyznać, że niewiele brakowało. Mavericks odrobili 10-punktową stratę w czwartej kwarcie i mieli Mormonów na talerzu. Widocznie Rick Carlislie zastosował jedną z moich metod motywacyjnych, ale ch*j, niech się białas cieszy i korzysta z warsztatu. Przypomniało mi to ostatni mecz grupowy w Barcelonie &#39;92, gdzie dostaliśmy szybkiego gonga na łeb od Amerykańców, ale mimo to zremisowaliśmy po golach Juskowiaka i Koźmińskiego. Jak ja wtedy ryja wydarłem, to słyszeli chyba w całej Saragossie.
W każdym bądź razie pierwszy dzień na plus. ✅✅
Skuteczność kuponów: 2/3
Wkład: 95,500 dolarów USA
Zysk: 140,000 dolarów USA
Bilans: ✅44,500 dolarów USA
Już niedługo typy na dziś, walnę tylko szklaneczkę mazutu, poprawię cygarem i zabieram się do pisania.
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
#4
Futbol 20:45 Napoli : Genoa 1/1 1,76
Futbol 18:15 Al Nassr : Al Wehda 1 1,32
Stawka: 40,000 dolarów USA
Kurs:2,32
Wygrana: 92,700 dolarów USA

#5
Futbol 20:45 Newport County : Doncaster Rovers 2 1,81
Siatkówka 18:00 Czarni Radom : Asseco Resovia 2 1,35
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs:2,44
Wygrana: 73,200 dolarów USA

#6
Futbol 20:45 Napoli : Genoa 1 1,25
Futbol 18:15 Al Nassr : Al Wehda 1 1,32
Futbol 14:15 Bani Yas : Al Jazira 2 1,34
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs: 2,21
Wygrana: 66,300 dolarów USA
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
I leci analiza:
#4
Napoli, rozpędzone jak menel do monopolowego podejmuje na własnym stadionie Genoę. Mój typ jest jednak dość śmiały, biorąc pod uwagę zbliżający się mecz banditos z Neapolu w Lidze Mistrzów. Po radę zgłosiłem się do mojego serdecznego przyjaciela Diego Armando. Ledwo mogłem go zrozumieć, miał całkowicie zatkany nos (pewnie przez tą pogodę). Umysł jednak pracował mu nadzwyczaj jasno, wyrzucał z siebie słowa jak karabin maszynowy kule.
- Posłuchaj, Wujo, dla Neapolu najważniejsze jest utrzymanie miejsca w tabeli Serie A. Roma i Juve mają łatwy matchup w tej kolejce, więc musimy się przejechać po nich jak Ty po Fabiniaku. Najlepiej strzelić już w pierwszej połowie i spokojnie dograć mecz do końca, nie forsując zbytnio tempa i oszczędzać siły na mecz w Madrycie. Pamiętaj, że Rossoblu mają zgodę z Napoli, nasze harpagany na pewno postarają się o korzystny wynik.
Mając na uwadze formę Mertensa, który zap*ierdala jak mały samochodzik, jest to bardzo możliwe rozwiązanie i tak typujemy wynik pierwszego spotkania.
Drugi mecz z kolei to spotkanie 3. i ostatniej drużyny w tabeli. Goście złapali zadyszkę, przegrali ostatnio bardzo ważne spotkanie z Al-Fajsaly, przeż które zakotwiczyli na ostatnim miejscu w tabeli i nie sądzę, aby w tej kolejce się coś zmieniło. Al Nassr to z kolei klub, gdzie grywał mój serdeczny przyjaciel Christo Stoiczkow, którego poprosiłem o analizę.
-Jaka, k*rwa, analiza, chłopie? Co tu analizować, moi starzy znajomi przejadą po nich jak po burej suce.
Pozostaje wierzyć Krzysztofowi i grać czystą 1.
#5
Mecz z czwartego poziomu rozgrywkowego w Anglii. Szorujące od jakiegoś czasu po dnie tabeli Newport przyjmie u siebie spadkowiczów z League One. Misie z Doncaster prezentują się gorzej niż ich kobieca sekcja(Doncaster Belles), co dla mnie byłoby powodem do obcięcia im fi*tów, szczególnie po ostatnim remisie tych niepoprawnych niedźwiadków z Morecambe. Ten ich manager to też musi być miękką fają robiony. Możliwe, że wstrzymuje się na razie z wyciągnięciem konsekwencji wobec nich, bo pewnie zmierzają po awans w tym sezonie i Walijczycy im w tym nie powinni przeszkodzić.
Asseco Resovia jedzie do Radomia, o ile tam trafią, powinni wygrać, chociaż sądzę, że nie obejdzie się bez kłopotów. Czarni (nie murzyni) powinni urwać seta Rzeszowiakom po walce, ale przyjezdni powinni wracać ze stolicy chytrości z tarczą. Pamiętam o obecnym trenerze Czarnych, który przez jakiś czas grał w siatkarskiej sekcji mojej ukochanej Legii. Prygiel jako mistrz kraju miał w Warszawie szacunek, szczególnie, że za kołnierz nie wylewał i zbratał się z piłkarzami (wspólne zainteresowania, rzecz jasna). Zadzwoniłem do niego z pytaniem:
-Robert, k*rwa, wygracie z Rzeszowem czy nie?
-Panie Januszu, nic nie mogę powiedzieć. To byłoby nie w porządku wobec moich zawodników, sam pan rozumie...
-Misiu, k*rwa wygracie czy nie, bo nie wiem, czy zawracać sobie dupę waszym meczem, czy jebnąć łychę i iść na miasto.
-Asseco to jednak światowa czołówka, a my jesteśmy spod Warszawy, prawda?
-Zadzwonię do Sasina, już niedługo będziecie w aglomeracji warszawskiej. A teraz bujaj się, misiu.
Sam trener sugeruje, że raczej nie ma szans, więc gramy na Rzeszowian.
#6
Jako, że nie do końca wierzę boskiemu Diego(zawsze był lawirant) ostatni kupon gramy na wynik końcowy w meczu Napoli-Genoa, dokładamy do niego pewniaka od Krzysztofa. A żeby podbić kurs zagrałem jeszcze na moje kochane Emiraty Arabskie, gdzie spędziłem jedne z najpiękniejszych chwil w życiu i mecz lidera z ostatnią drużyną w tabeli. Jako, że mecz już trwa, nie będę Was zanudzał analizą. Powiem tylko, że kiedyś, gdy piłem z obecnym prezydentem Chalifą ibn Zajidem wygrałem jego najlepszego wielbłąda. Stało się to tak, że pijany w sztok Chalifa zaczął się przechwalać, jaki to ten wielbłąd jest zajebisty. Odpowiedziałem, że ta szkapa nie wygra nawet z naj*banym Józkiem Młynarczykiem.
-Deal! - krzyknął ucieszony beżowy.
Wskoczył więc na swojego wielbłąda, a ja &quot;Młynarzowi&quot; na plecy.
-Jak nie wygrasz z tym pustynnym osłem, to osobiście wyp*erdolę Ci takiego kopa, że na piechotę dobiegniesz do Guantanamo i będziesz prosił o azyl.
Chyba się przestraszył, bo zap*erdalał, aż miło. Dobrze, że nie przegrał, bo do tej pory byłby niewolnikiem tego szejka. A ja dostałem wielbłąda.
Jako, że nie macie już możliwości zagrać tego spotkania, możecie dołożyć typ na siatkówkę bądz na wygraną Doncaster. Jeżeli to za wysokie ryzyko, grajcie X2 w League Two. Ja z kolei postaram się zawsze podawać typy przed rozpoczęciem spotkania, abyście mogli korzystać i bogacić się razem ze mną, nawet kosztem analizy. W szczególności, że typ z Emiratów właśnie wszedł, dwa rzuty karne w pierwszej połowie dla podopiecznych prezydenta, wszystko pod kontrolą sędziego Al Kassara. 1:3, można się rozejść.
Wieczorem podliczenie, a na razie idę coś machnąć, bo w gardle sucho.
Śledźcie temat, udzielajcie się, nie wahajcie się podziękować, jeśli typy się podobają. Wszelkie uwagi mile widziane. Na razie, niedźwiedzie!
 
D 3

donpedro16

Użytkownik
Janusz chyba za dużo było tego mazutu z rana bo Al Jazira właśnie skończyła grać, no chyba że u buka też masz układ żeby pograć mecz do tyłu? :razz:

Edit:
Najpierw poszedł post później odświeżylem, sorry Panie Januszu, już się nie wpier... :razz:
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Mógłbym zagrać do tyłu, dla mnie to nie problem. Ale gdybym potrzebował funduszy po prostu wysłałbym swoich ludzi do siedziby bukmachera i kazał ustawić im przelew stały na moje konto. Nie muszę chyba przypominać, jak to obroniłem Jacka Bednarza przed zemstą ruskiej mafii? Spi*rdalali z podkulonym ogonem, gdy tylko na nich warknąłem:
- &quot;Nie strasz ruski, bo się zesrasz!&quot;
Ja chcę tylko wspaniałomyślnie dać Wam możliwość zarobku, to też czynię.
donpedro16 - cieszę się, że nic nie przejdzie tu niezauważone, dobry kibic nikomu nie ufa w 100%. Jak jednak napisałem, postaram się zawsze wrzucać moje wydzwonione typy co najmniej 30 minut wcześniej, aby dać Wam szansę do przemyśleń i grania razem ze mną.
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Nadal Resovia warta gry?
Jeśli masz na myśli to, że Czarni wygrali pierwszego seta, a Twój kupon właśnie idzie w pi*du, przeczytaj jeszcze raz moją analizę, gdzie napisałem wyraźnie, że Czarni pewnie urwą seta. Co to za różnica czy pierwszego, czy trzeciego? Prygiel zobaczył, że jego zawodnicy zbytnio się rozhulali i pamiętając, że obiecałem przyłączyć Radom do Warszawy zrobił, co do niego należało ;)
O wiele więcej emocji sprawił mecz Arabusów. Snuli się po boisku, jakby właśnie skończyli trening karny pod moim okiem, dostali bramkę w drugiej połowie niczym klina na kaca i się obudzili. Ale Stoiczkowa i tak opierdolę, że będzie mu tydzień w uszach brzęczało - mieli być rozjechani, a tu dzielnie stawili opór. Bramki w 85&#39; i 89&#39;.
Każde pytanie wnosi coś do tematu, więc proszę pytać, postaram się odpowiadać na wszystkie w miarę możliwości.
Pozostały dwa mecze, Kiełbasy do góry! A potem w miasto i na dziewczynki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
#4
Futbol 20:45 Napoli : Genoa 1/1 1,76 2:0(0:0) ⛔
Futbol 18:15 Al Nassr : Al Wehda 1 1,32 2:1 ✅
Stawka: 40,000 dolarów USA
Kurs:2,32
Wygrana: 92,700 dolarów USA ⛔⛔

#5
Futbol 20:45 Newport County : Doncaster Rovers 2 1,81 0:0 ⛔
Siatkówka 18:00 Czarni Radom : Asseco Resovia 2 1,35 1:3 ✅
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs:2,44
Wygrana: 73,200 dolarów USA ⛔⛔

#6
Futbol 20:45 Napoli : Genoa 1 1,25 2:0 ✅
Futbol 18:15 Al Nassr : Al Wehda 1 1,32 2:1 ✅
Futbol 14:15 Bani Yas : Al Jazira 2 1,34 1:3 ✅
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs: 2,21
Wygrana: 66,300 dolarów USA ✅✅
Skuteczność kuponów: 1/3
Wkład: 100,000 dolarów USA
Zysk: 66,300 dolarów USA
Bilans: ⛔33,700 dolarów USA

Maradona ma ode takiego kopa w dupsko, że mu się koks z nosa wysypie. Lawirant pieprzony. Coś czułem, że Napoli po hokejowym wyniku osiądzie na laurach. Cieszy tylko postawa Piotrka Zielińskiego, zadomowił się w Neapolu, oby tylko potrafił opanować się pokusom miasta, a będziemy mieli z niego pożytek na lata.
To samo w Walii. Te obszczymury chcą awansować? To już lepiej niech wystawią te laski z żeńskiej sekcji. Nie dość, że lepiej grają od tych gagatków, to jeszcze może znajdzie się jakaś, która wpadnie Wujowi w oko. A tym łbom bez szkoły należy się powrót na piechotę, mieli wydymać Freda, a Fred z Walii wydymał ich. 0:0 z czerwoną latarnią ligi? Żaden z nich już więcej by u mnie piłki nie zobaczył. Ale tak to jest, jak trener nie umie zmotywować swoich grajków.
Reszta meczy zgodnie z planem, może poza Saudyjczykami. Grunt, że jak Krzysiu powiedział, tak się stało.
Stolica chytrości gościnna dla Rzeszowian, siadło jak powinno.
No i moi kochani Emiratczycy, niby wiara pić zabrania, a ze mną chlali, aż nie padli zarzygani, nygusy jedne. Prezydent Chalifa jednak od zawsze miał łeb do picia, ale do zarządzania także. Dwa karne w pierwszej połowie i do przodu. Jako ciekawostkę dodam, że najwyższy budynek na świecie powstał właśnie z jego inicjatywy. A nazywa się &quot;wieża Chalify&quot;. Czemu nie &quot;wieża Wójcika&quot;? Chyba muszę do niego zadzwonić.
http://www.burjkhalifa.ae/en/the-tower/ObservationDecks.aspx
Teraz pora na wykonanie paru telefonów, zaczęła się nasza pszenno-buraczana liga, ale jak wiadomo, te ch*je na samej górze ciągle próbują coś kombinować, a po przerwie zimowej ciężko mieć obeznanie w jakiej formie tak naprawdę są nasi kopacze. Siadam do analiz, dziś odpuszczamy miasto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Ucho gorące od telefonu, ale trzeba dzwonić nadal. Jutro koło południa powinny pojawić się typy głównie na futbol.
Jako, że jutro zawody w Sapporo, a ja skoczków zawsze ceniłem za nieprzeciętną odwagę znalazłem ciekawe H2H na jutro.
Pamiętam, jak kiedyś wk*rwił mnie ojciec Wojtka Szczęsnego, intelektualista Maciej. Przechodząc przez korytarz usłyszałem jakieś krzyki z szatni. Wjeżdżam tam na pewniaka, gotów wyj*bać delikwentom po strzale, a tam Maciuś pruje się do mojego ulubieńca Kowala, na co pozwolić nie mogłem. Kowal to w końcu mój dzieciak był. Od razu złapałem tego bramkarzynę za kołnierz i mówię:
-Ty ch*ju czerstwy! Do Wojtusia skaczesz? Ja Cię, ku*asie nauczę skakać!
A że akurat byliśmy w Krakowie, w głowie zaświtał mi diabelski pomysł.
- Ubieraj się ku*wa, jedziemy do Zakopca!
Szczęsny posłusznie zebrał mandżur i pojechaliśmy prosto pod Wielką Krokiew, która jak pamiętacie w tamtych latach była rozpi*rdoloną ruiną.
- Masz tu, ku*wa, narty i zapierdalaj na górę!
Maciuś aż zbladł, ale wiedział, że ze mną nie ma żartów.
- Zachciało Ci się podskakiwać to teraz możesz się wykazać. I to raz, dwa, bo zaj*bię Ci takiego kopa, że będziesz prosił Okęcie o zgodę na lądowanie!
Cóż, Szczęsny blady jak ściana potruchtał na górę, a za nim wysłałem Kowala, Szamo i Bereta dla obstawy, żeby przypadkiem nie spie*dolił gdzieś do lasu. Wiedząc, że nie ma odwrotu potulnie jak baranek usiadł na belce i wystartował, a prędkość na progu miał lepszą niż niejeden zawodowiec. Przecierałem oczy ze zdumienia, jak można się tak rozpędzić. Wyjaśnił mi to później Grzesiu.
- Trenerze, ta ch*joza zaczęła coś jęczęć tam na górze, straciłem cierpliwość i zaj*bałem mu w plecy na start, jak to trener czasem przed meczem robił...
Moja krew ten Szamo, moja krew. A Szczęsny? Był taki zesrany, że zapomniał się odbić z progu i wyjebał nosem prosto w bulę. Najwidoczniej przeszła mu ochota na podskakiwanie, później nie miałem już z nim żadnych problemów. Ale nie byłbym sobą, gdybym tak zakończył sprawę.
- Jak jeszcze raz misiu odj*biesz jakiś numer, zabiorę Cię do Harrachova na dalsze nauki, a ty zmienisz dyscyplinę - powiedziałem patrząc mu w oczy.
Daję słowo, że poczułem, jak się zesrał, gdy to usłyszał.
Ale dość tych wspomnień. Mam tylko nadzieję, że wiatr nie pop*erdoli naszych planów i da ze względnym spokojem przeprowadzić konkurs i nie wypaczyć wyników.
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
#7
Skoki narciarskie 08:30
H2H Kamil Stoch - Daniel Andre Tande 1 1,74
H2H Peter Prevc - Domen Prevc 1 1,42
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs: 2,47
Wygrana: 74,100 dolarów USA
Jak pisałem, pogoda będzie tu rozdawać karty. Miejmy nadzieję, że Kamilowi będzie dmuchać pod narty, a reszcie patałachów w plecy. I że konkurs w ogóle się odbędzie.
Kamil to nasz człowiek, tutaj bardziej przemawia patriotyzm i gorsza dyspozycja Norwega w Nowym Roku. Wykonałem tylko krótki telefon do Kamila, aby dodać mu otuchy przed zawodami.
- Mam nadzieję, że jutro ten zasrany Norweg obudzi się z parówą w dupie, Kamilku.
- Ku chwale ojczyzny, Panie Trenerze! - krzyknął rozemocjonowany telefonem od Wuja nasz Orzeł.
Drugi typ to braterskie starcie. Peter wygrał kwalifikacje skokiem na 138m i jest faworytem do zwycięstwa w konkursie. Domen z kolei tylko 114m, jakby śniadania nie zjadł. Gdyby nie warunki atmosferyczne, można byłoby grać tutaj na grubo.
Aby się upewnić zadzwoniłem do matki Prevców, Julijany. Kiedyś nasze drogi się złączyły, ale gdy rano zobaczyłem, jak wygląda, od razu wyj*bałem ją z wyra. Jednak słabość do mnie musiała pozostać. Powiedziała mi tylko, że postara się, aby Domen w ogóle nie wystartował w sobotnim konkursie. Zobaczymy jak będzie, bo pamiętajcie, że babie nie można ufać. Dla poprawy humoru zamieszczam zdjęcie Julijany.
http://imageshack.com/a/img923/3731/d94uKJ.jpg
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Kamil szczęśliwie uniknął upadku i kontuzji, ratując się rękami i nogami przed wyjebaniem na dupsko. Pozostaje cieszyć się ze zwycięstwa Macieja Kota ex eaquo z synem Julijany. Ku*wa, może to jednak naprawdę mój syn, wtedy myślałem, że Prevcowa chce wyciągnąć ode mnie tylko alimenty.
Z przyczyn niezależnych ode mnie znów nie udało się wrzucić kuponów z 30-minutowym wyprzedzeniem. Ale tak to jest z osobą medialną.
Kupony na dziś:
tylko futbol
#8
16:15 Alaves - Barcelona 2 1,27
15:30 Ingolstadt - Bayern 2 1,38
20:00 Monaco - Metz 1 1,19
Stawka: 40,000 dolarów USA
Kurs: 2,09
Wygrana: 83,600 dolarów USA
#9
20:45 Osasuna - Real H(1:0) 2 1,63
15:30 RB Lipsk - Hamburger 1 1,55
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs: 2,53
Wygrana: 75,900 dolarów USA
#10
15:30 Darmstadt - Borussia 2 1,37
15:30 RB Lipsk - Hamburger 1 1,54
16:00 Brighton - Burton 1 1,51
20:45 Monaco - Metz H(0:1) 1 1,61
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs: 5,13
Wygrana: 153,900 dolarów USA
#11
16:15 Alaves - Barcelona 2 1,27
19:45 Feyenoord - Groningen 1 1,25
20:45 Monaco - Metz 1 1,19
Stawka: 70,000 dolarów USA
Kurs: 1,89
Wygrana: 132,300 dolarów USA
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Jako, że większość meczy już się zaczęła, na dodatek Byczki z Lipska nie dostały Red Bulla przed meczem i w papę już 2:0 w pierwszej połowie, opowiem Wam o dwóch meczach rozpoczynających się po 20:00.
Monaco z Glikiem w składzie podejmuje Metz, 12. w tabeli. Dima Rybołowlew ma ogromną ochotę na przerwanie passy zespołu ze stolicy Francji i nie żaluje na to rubli. Metz ukarane przed sezonem -2pkt. radzi sobie nadzwyczaj dobrze, ale nie powinni sprawić problemów świetnie grającym podopiecznym Rosjanina. Kiedyś, gdy spotkałem się z Abramowiczem, opowiadał mi on o swoim protegowanym Dimie. Wspominał, że ma ochotę wjechać z buta w biznes futbolowy, który nie może dać wymiernych korzyści finansowych, ale wizerunkowych i owszem. Po szastaniu rublami i masą nietrafionych decyzji wydaje się, że w końcu Dimitr wyszedł na prostą. Pozostaje cieszyć się, że Polak jest tam szefem defensywy i już zyskał przychylność oligarchy.
Z kolei mecz Realu z ostatnią w tabeli Osasuną, gdzie grał wesoły Jasiu Urban powinien zakończyć się wygraną Królewskich do zera, może nawet &quot;trójasiem&quot;. Aby zasięgnąć porady zadzwoniłem do Leo Beenhakkera, który na pytanie o wynik meczu odpowiedział z uśmiechem:
- Dear Uncle, wyjdźcie w końcu z drewnianych chatek, przecież Real pewnie zmierza po mistrza w tym roku i jakaś Osasuna, która nigdy nie umiała grać w piłkę, nawet z waszym Urbanem w ataku tego nie zmieni.
Ja mu, ku*asowi dam drewniane chaty. W całych Włoszech nie ma tyle marmuru, ile mam w swojej rezydencji w Monte Carlo.
- Leonku, powiedz mi lepiej, co z tym Feyenoordem, gra dziś z Groningen.
- Feyenoord is going for the title this year.
- To ku*wa wszyscy wiedzą. Wynik podaj!
- I can&#39;t tell you. But Feyenoord will win that of course.
Głupi, naćpany tulipan. Tyle to i ja wiem. Ale utwierdził mnie w przekonaniu, że warto postawić na lidera.
Jak na razie wszystko na opak, widocznie słowami mojego podopiecznego Zenona, który to mnie zawdzięcza ogólnopolską karierę - &quot;Los chce ze mną grać w pokera&quot;. Kiedyś opowiem, jak to wyciągnąłem go za uszy z podrzędnej rudery pod Białymstokiem i zapoznałem z Czarkiem Kuleszą.
Moja w tym głowa, aby startować do pokera z parą Asów w ręce.
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Cóż za dziwaczna kolejka w Bundelidze:
1. Bayern 2:0 W (przypominam, bramki w 90&#39; i 91&#39;)
2. Red Bull 0:3 L
3. Eintracht 0:3 L
4. Borussia 1:2 L
5. Hoffenheim 1:2 L
6. Hertha 0:2 L
7. Koln 1:2 L
#8
16:15 Alaves - Barcelona 2 1,27 0:6 ✅
15:30 Ingolstadt - Bayern 2 1,38 0:2 ✅
20:00 Monaco - Metz 1 1,19 5:0 ✅
Stawka: 40,000 dolarów USA
Kurs: 2,09
Wygrana: 83,600 dolarów USA ✅✅
#9
20:45 Osasuna - Real H(1:0) 2 1,63 1:3 ✅
15:30 RB Lipsk - Hamburger 1 1,55 0:3 ⛔
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs: 2,53
Wygrana: 75,900 dolarów USA ⛔⛔
#10
15:30 Darmstadt - Borussia 2 1,37 2:1 ⛔
15:30 RB Lipsk - Hamburger 1 1,54 0:3 ⛔
16:00 Brighton - Burton 1 1,51 4:1 ✅
20:45 Monaco - Metz H(0:1) 1 1,61 5:0 ✅
Stawka: 30,000 dolarów USA
Kurs: 5,13
Wygrana: 153,900 dolarów USA ⛔⛔
#11
16:15 Alaves - Barcelona 2 1,27 0:6 ✅
19:45 Feyenoord - Groningen 1 1,25 2:0 ✅
20:45 Monaco - Metz 1 1,19 5:0 ✅
Stawka: 70,000 dolarów USA
Kurs: 1,89
Wygrana: 132,300 dolarów USA ✅✅✅
I podliczenie 11.02
Skuteczność: 2/5
Wkład: 200,000 dolarów USA
Zysk: 215,900 dolarów USA
Bilans:✅15,900 dolarów USA
 
Do góry Bottom