>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gps

massive 0

massive

Użytkownik
Jakiego gps-a polecacie. Kwota jaka moge wydać to 400-500 zł. Ponieważ jestem zielony w tym temacie, czekam na wasze opinie.
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
Nokia N95 kosztuje 1000 zl ...poza tym,iz masz super komorke masz dodatkowo nawigację i wszelkiego rozaju bajery...jest to jedna z najlepszych komorek na rynku....lepsza jest tylko n95 8gb oraz n96 ;]...looknij sobie na allegro...pozdro]
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
tak tylko ten GPS w N95 łapie jakiś kwadrans i to ze dwie satelity gdy stoisz a w rychu ponad 20 minut szuka. To jest jeszcze nie dopracowane w tym telefonie.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
W Gazecie Wyborczej jest teraz dobry motyw - od 19 września (piątek) trzeba kupować GW (ale nie wiem czy tylko w piątki? nie doczytałam) i zebrać chyba kuponów, a potem można kupić GPSa za 199zł w Carrefour.
GW kosztuje 1,50zł. A jeśli chodzi o tego GPSa to jest bardzo dobry, przynajmniej mi dobrze służy i jeszcze dwóm osobom, którym poleciłam. Ale nie pamiętam ceny, za którą był tak normalnie kupowany.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja z kolei zgadzam się z Dominikiem. Można zmienić zainstalować nowe oprogramowanie i GPS w telefonie śmiga aż miło. No ale trzeba trochę się pomęczyć a niekażdy lubi :p
Z tych propozycji co wybrałeś to najbardziej mi by pasowało urządzenie od Manty. Różnie się o nich mówi w necie ale ja mam sporo znajomych którzy sobie ją chwalą ...
 
Do góry Bottom