>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr A : Polska - Rosja [12.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
S 21

sztuk18

Użytkownik
Powiem tak. Brawa dla Smudy że nauczył wogóle naszych grać piłką (zawsze długa do przodu i może coś wpadnie). Mamy wspaniałą 3 z Dortmundu, Lewy wspaniały snajper ale tutaj nie ma kto mu nawet dograć piłki. Jedną dostał i to wykorzystał. Ruscy są zespołem bardzo szybkim i twardym, skupią się tylko na upilnowaniu lewego i to wystarczy...
Jestem Patriotą ale wynik oczywiście 3:1 dla Rosji. To będzie wojna dlatego tyle bramek padnie. Chcę obstawić grubo na Ruskich ale w Pubie nie będe wrzeszczał gooooool jak ruscy strzelą :p Dlatego nie będe obstawiać tego meczu. Powodzenia POLSKO !!!!!!!!!
 
dig 106

dig

Użytkownik
Pubie nie będe wrzeszczał gooooool jak ruscy strzelą
Miałem ten sam problem w piątek... postawiłem 2X ( Grecja nie przegra ) Więc na strefie kibica głupio się czułem... Dlatego powiedziałem sobie nigdy więcej ????
Na mecz z Rosjanami przewiduję over 2.5 i myślę że ten typ jest najbardziej prawdopodobny z kursów powyżej 2.00. Dlaczego w pierwszym meczu stawiałem 2X ? Proste, poszedłem do Fortuny, a tam wszyscy, od dziada do syna na Polaków stawkami od 10 do 100. To musiało się nie udać ????
Teraz przychodzi nam powoli mecz o bardzo dużo... jeżeli ten mecz przegramy, awans wtedy będzie zależny od innych wyników. Rosja w gazie, wygrali pierwszy mecz 4:1 z dobrze grającymi Czechami. Jedna z szans dla Polaków może wiązać się z tym, że Rosjanie troszkę nas zlekceważą i za to zostaną skarceni - w co wierzę.
Co do typu - Over 2.5 to myślę że jest bardzo dużo argumentów przemawiających za tym - dobra ofensywa Rosjan i przeciętna defensywa Polaków. Nie ma co się oszukiwać ale Polska w porównaniu do innych drużyn ma słabą obronę. Nie ma Wojtka, jest Tytoń który nie wiadomo jak wytrzyma taki mecz. Może być tak że obroniony karny z Grecją go tak wzmocni że będzie jednym najmocniejszych punktów kadry, a może być też zupełnie przeciwnie - wyjdzie przestraszony wysokim ciśnieniem. Polska powinna z przodu coś wsadzić, mamy Lewandowskiego, Kubę, ofensywnie grającego Piszczka. Jeśli zdołamy sobie stworzyć chodź połowę sytuacji które stworzyliśmy z Grecją, na pewno coś strzelimy. Tak więc na ten mecz :
Over 2.5 gola @ Po każdym kursie ~ 2.00
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Browar , oglądać i kibicować

No właśnie! Zamiast grać przeciwko naszym!!!
Kasa każdemu potrzebna, ale litości, Euro w Polsce raz na milion lat i jeszcze trzymać kciuki za Rusków...
Na naszych wschodnich sąsiadów wielkie Value i możliwość zarobienia kasy, ale jakoś nie chce psuć sobie widowiska i cieszyć się z porażki naszych piłkarzy. Wole zdzierać gardło i dopingować biało-czerwonych.
Mam nadzieje że się pomylę i Polska wygra albo chociaż zremisuje.
nie będe wrzeszczał gooooool jak ruscy strzelą :p Dlatego nie będe obstawiać tego meczu.
Bardzo dobre podejście, tak trzymać
Mecz z Rosją będzie weryfikacją tego, czy jesteśmy dobrze przygotowani do Euro. Adrian Mierzejewski za Ludovika Obraniaka - taką zmianę w podstawowej jedenastce na wtorkowy mecz z Rosją szykuje Franciszek Smuda. W bramce Wojciecha Szczęsnego zastąpi Przemysław Tytoń. Czy to zmieni grę Polaków? Mierzejewski jakoś do końca mnie nie przekonuje. Brakuje mu tego cwaniactwa boiskowego, jakie posiada Obraniak. W odpowiednim momencie dostawi nogę, wymusi coś, strzeli wolnego itp. A Mierzej... jest momentami błyskotliwy i na tym się kończy. Pomocnik tureckiego Trabzonsporu podczas piątkowego spotkania inauguracyjnego z Grecją (1-1) długo rozgrzewał się przy bocznej linii, ale ostatecznie nie dostał szansy od trenera Franciszka Smudy. Jedyna zmiana jaka powinna nastąpić to Grosicki za Rybusa, ale o tym koledzy wyżej już wspomnieli. Zobaczymy jak to będzie.
Ale będę śmiał się z tych, którzy umoczą kasę grając przeciwko Polsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
No właśnie! Zamiast grać przeciwko naszym!!! Kasa każdemu potrzebna, ale litości, Euro w Polsce raz na milion lat i jeszcze trzymać kciuki za Rusków...
to jest jakiś nakaz kibicowania naszym? ja zgodnie z ruchem kibicowskim (czy tam kibolskim) utożsamiam się ze sławnym f... EURO. Dlaczego? Jaja w PZPNie, masowa naturalizacja, wywyższanie farbowanych lisów i oczernianie kibiców. Może to nie ma stricte związku z wydarzeniami sportowymi, ale w żaden sposób nie czuje przywiązania do tej reprezentacji, bo kogo ona reprezentuje? nasz kraj? każdy wie co Ojgen czy Boenisch mówili 2-3 lata temu o grze w kadrze -&gt; czekali na powołanie z Dojczów, bo byli brani pod uwagę, jak przestali to nagle uśmiechnęli się do nas, a nic wielkiego panowie nie prezentują.
Ale będę śmiał się z tych, którzy umoczą kasę grając przeciwko Polsce
Ja już się śmiałem wszystkich, którzy grali na Polskę z Grecją co uważali za niesamowitego pewniaka, a &#39;nasi&#39; są beznadziejni, bo nie potrafili dobić osłabionej Grecji, żeby później cudem nie przegrać.
Jeśli chodzi już o sam mecz.... Wspomniałeś Groven i value, które jest niesamowite. Przepaść umiejętności i konsekwencji taktycznej, ale nie ma co porównywać Holendra na ławce, a Franza. Ta szykowana zmiana jeszcze bardziej osłabi Polaków, bo Mierzejewski jest po prostu bezbarwny i sprawdza się tylko w konfrontacjach ze słabszymi ekipami (takie mam wrażenie). W bramce dużej różnicy nikt nie odczuje, bo Przemek jest bardzo równym i solidnym zawodnikiem. Jak dla mnie to nie mamy argumentów, Rosjanie wiedzą, gdzie tkwi z naszej strony zagrożenie i na pewno przesuną tam dodatkowe wsparcie, ewentualnie będą podejmować mniejsze ryzyko na tamtej flance.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 10

leniomix

Użytkownik
Moim zdaniem czerwona kartka dla greków, trochę zaszkodziła naszej grze głównie psychicznie. W drugiej połowie byli zbyt pewni siebie, co przełożyło się na to co wszyscy widzielismy. Polacy są młodym zespołem i myśle że szybciej zregenerują siły niż najstarsza drużyna podczas euro , Rosja. Przecież Rosja jak grała przez 90 minut to oni są cyborgami ze przed meczem z Polską będą w pełni sił?! Dla mnie ten mecz będzie jednym z najciekawszych, liczę na pełny dramaturgi mecz i wygraną naszych. Myślę że dużą różnicę na piłkarzach Rosji może zrobić stadion i doping naszych kibiców!
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
leniomix - sporo osób wspomina o regeneracji, zmęczeniu itd. Ale przecież oni właśnie od tego są by harować na boisku jak nie wiem ;) Nie oglądałem niestety na żywo meczu z Grekami, jednak później obejrzałem na chłodno powtórkę. Mecz był do wygrania jak nie wiem. Kardynalne błędy jednak pogrążyły wszystko. Do tego narzekanie na Smudę - ok, chłop przesadził zdrowo, bo kto logicznie myślący nie robi zmian widząc co się dzieje na boisku, że niektórzy już nie mają sił a do tego zawalił się koncept gry? Przecież wejście któregoś z młodych, bądź obydwu mogło to wszystko zmienić. Lepsza gra bokami wówczas by mogła być a po meczu mówienie Smudy - widziałem niejeden mecz, gdzie drużyna gra w przewadze, trener robi zmianę i wszystko sięsypie oraz, że mecz otwarcia to zawsze remis ???? No powalające.
Osobiście liczyłem, że nasi zjedzą trawę, by wygrać jakby nie było ważny mecz, spotkanie, które i dla nas kibiców było niesamowicie ważne. Przecież ten mecz mógł wszystko jeszcze bardziej nakręcić ;)
Jutro nie wiem czego się spodziewać. Koledzy przed Euro widzieli w Rosji &#39;czarnego konia&#39; na co ja patrzyłem lekko z przymrużeniem oka. Po jednym meczu ciężko wysuwać daleko idące wnioski, lecz myślę, że jutrzejszy mecz da nam obraz tego jak ta grupa ma wyglądać.
Nie jesteśmy na straconej pozycji. Wyniku nie będę typował, skupie się na kibicowaniu Polakom.
Na chwilę obecną po głowie mi chodzi pograć coś z kartek. Wstępna propozycja do rozważenia do kartka dla Wasilewskiego @3,25 w Unibecie
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Smuda wykorzystał już 1 zmianę w tym turnieju, więc w myśl zasady 3 zmiany na cały turniej, pozostają mu raptem 2, to Bwin poniżej 6 zmian @ 1.65????:cool:
Choć śmiechem żartem dobrze funkcjonująca Sborna w meczu z Czechami też nie wykorzystała kompletu zmian, bo przeprowadziła raptem dwie...
X @ 1.87 Bwin (w przypadku wygranej gości w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem):cool:
Dziwią mnie odrobinę stwierdzenia o jakimś pseudo value na Rosjan...
Kursy są wyrównane, bo szanse obu zespołów są wyrównane.
Tak sobie popatrzyłem na archiwum kursów i ostatni raz przegraliśmy 11.listopada z Włochami 0:2 i skoro wówczas na Włochów był kurs 2.30, to jakiego oczekujecie w tym spotkaniu ? 1.80 na Rosjan ?
Tego samego dnia Rosjanie grali z Grecją i na Rosjan kursy były niemal 3.00, więc wszystko układa się w logiczną całość, że grając u siebie nie ma mowy o żadnym value, a już na pewno nie o &quot;value roku&quot;, bo taki kwiatek też tu kwitnie...????????????????????????????????????????????????????????????????????
Ciekawe, czy identyczne wpisy byłyby w przypadku tego 2-3:0 do połowy z Grekami i spokojnego zwycięstwa.
Wg mnie szanse obu jedenastek są równe i z chęcią zagram powyższą propozycję, bo choć mecz skończy się podziałem punktów i obie jedenastki podtrzymają miano niepokonanych od kilku ładnych spotkań;), to wolę się ubezpieczyć waszym value:razz:
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Juz sie wszyscy nakrecaja na jutrzejszy mecz m.in przez takie demotywatory :
http://demotywatory.pl/3826848/Kibole-z-Rosji-zaatakowali-polska-obsluge-stadionu-we-Wroclawiu
i nic dziwnego bo Ruskim lekko odbija sodóweczka. Jest sporo filmikow gdzie robia zadymy, osobiscie lubie jak cos sie dzieje miedzy kibolami ale to juz lekka przesada. To samo moze byc podczas meczu, sedzia jest Stark wiec kartek nie bedzie rozdawal na lewo i prawo jednak mecz musi byc ostry i taki Wasyl nakreci reszte do ostrego grania. Jakis overek kartkowy na pewno trzeba pograc.
Co do samego meczu nie wyobrazam sobie ze Polacy go wygrali, o remis tez bedzie ciezko. Tyton obronil karnego ale co dalej ? Przy nieuznanej bramce stal jak wmurowany i niestety tak moze wygladac jego mecz w Wawie. Zrobiono z niego bohatera narodowego a on niestety nie ma ani umiejetnosci ani psychiki do tego wiec napompowany balonik moze szybko peknac. Rosjanie zdecydowanie sa faworytami. Obserwator napisal ze na Wlochow bylo 2,30 i wygrali oni z nami 2-0. Wiec jesli Ruscy rozklepali niedawno 3-0 Wlochow to rowniez ma byc 2,30 ? Nie, 1,80 na Rosjan to kurs adekwatny do ryzyka. Dorzucajac do tego ze mistrzostwa sa w Polsce to na sile podnioslbym go do 2,00. 2,30 to promocja z ktorej trzeba korzystac ;).
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Juz sie wszyscy nakrecaja na jutrzejszy mecz m.in przez takie demotywatory :
http://demotywatory.pl/3826848/Kibole-z-Rosji-zaatakowali-polska-obsluge-stadionu-we-Wroclawiu

i nic dziwnego bo Ruskim lekko odbija sodóweczka. Jest sporo filmikow gdzie robia zadymy, osobiscie lubie jak cos sie dzieje miedzy kibolami ale to juz lekka przesada. To samo moze byc podczas meczu, sedzia jest Stark wiec kartek nie bedzie rozdawal na lewo i prawo jednak mecz musi byc ostry i taki Wasyl nakreci reszte do ostrego grania. Jakis overek kartkowy na pewno trzeba pograc.
Co do samego meczu nie wyobrazam sobie ze Polacy go wygrali, o remis tez bedzie ciezko. Tyton obronil karnego ale co dalej ? Przy nieuznanej bramce stal jak wmurowany i niestety tak moze wygladac jego mecz w Wawie. Zrobiono z niego bohatera narodowego a on niestety nie ma ani umiejetnosci ani psychiki do tego wiec napompowany balonik moze szybko peknac. Rosjanie zdecydowanie sa faworytami. Obserwator napisal ze na Wlochow bylo 2,30 i wygrali oni z nami 2-0. Wiec jesli Ruscy rozklepali niedawno 3-0 Wlochow to rowniez ma byc 2,30 ? Nie, 1,80 na Rosjan to kurs adekwatny do ryzyka. Dorzucajac do tego ze mistrzostwa sa w Polsce to na sile podnioslbym go do 2,00. 2,30 to promocja z ktorej trzeba korzystac ;).
Fajnie, ze ktos tutaj tez zaczyna szacowac kursy. Dla mnie wlasnie cala tajemnica tkwi w kursie wystawionym na rosjan ktory nie wiem czemu ale jest zawyzony i to duzo. Argumenty ktore przepowiadaja za Rosja to napewno wysokie zwyciestwo nad Czechami 4-1 co pokazalo jaki potencjal ofensywny ma ta ekipa. Nie lubie sie podpierac sparingami ale od biedy to 3-0 nad wlochami (ktorzy jednak wczoraj pokazali, ze ich niedawne towarzyskie mecze to byla sciema i farsa). Skoro jednak buki dalej utrzymuja kurs na poziomie 2.30-2.40 to jest to przesada ale czy taka, z ktorej wlasnie nalezy skorzystac ? Po pierwszych meczach widac jedno - Rosja w ofensywie bije nas ale czy o klase ? Oni w obronie tez niczego rewelacyjnego nie zagrali. Polacy pierwsze 20 minut zagrali swietnie i tylko szybko strzelona bramka paradoksalnie nas spowolnila - czy z Rosja wbijemy gola tez tak szybko ? Watpie i dlatego jak tu pare osob pisalo, mecz z Rosja moze wygladac zupelnie inaczej i o dziwo nie zdobycie za szybko bramki da nam szanse walczyc do konca o punkty. Mamy po prostu slaba psychike, tyle...
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Kurs utrzyma się pewnie na takim poziomie, a może nawet wzrośnie na Rosję. Polacy grają patriotycznie i liczą na punkty w tym meczu.
Osobiście uważam, ze nie jesteśmy na straconej pozycji. Pierwsza połowa wyglądała z trybun bardzo dobrze. Druga to totalnie przekombinowanie i zlekceważenie Smudy. 1-0 do przerwy, przewaga zawodnika, fatalna gra Greków w pierwszej odsłonie. Trenerzy i piłkarze byli już myślami w meczu z Rosjanami. Wyszli tak, aby jak najmniej sił stracić przy tak &quot;ciężkich warunkach&quot; (parno...).
Nie spodziewali się, że Grecy z takim animusze zaatakują. Dostali dwa szybkie sierpowe i Polacy zostali na deskach, z których już nie mieli koncepcji wyjść. Ktoś w przerwie za bardzo przekombinował...
Z Rosjanami na pewno mecz będzie wyglądał inaczej. Fala krytyki powinna zaprocentować i zmobilizować naszych grajków.
Chelsea potrafiła wygrać z Barceloną to i Polska może wygrać z Rosją.
Rosjanie wygrali z Włochami, ale Włosi chyba ten mecz olali patrząc na ich grę wczoraj. Z Czechami to raczej rywal słabo zagrał.
Każdy mecz jest inny. Na pewno nie jesteśmy skazani na pożarcie.

Polska!!!

Polska - Federacja Rosyjska 3.30 -- 3.30 -- 2.25 w Expekt
Polska - Federacja Rosyjska Podwójna szansa (1x, x2, 12) 1.60 -- 1.30 -- 1.33 w Expekt
Polska - Rosja DNB 2.25 -- 1.60 w Expekt
 
A 0

amigo11

Użytkownik
Polska - Federacja Rosyjska 2 2.25

Osobiście nie przepadam za drużyną z Rosji. Jednak patrząc obiektywnie, nie mamy zbyt dużych szans na punkty w tym meczu, niestety. Naszą jedyną szansą jest gra najmocniejszą, prawą stroną, która pokrywa się z najsłabszą częścią drużyny rosyjskiej. Krus na Rosjan jest bardzo kuszący, może nawet przesadnie, więc, nieco wbrew sobie, warto zaryzykować i z niego skorzystać.

Równie kuszącą opcją jest powyżej 2.5 goli na kursie 2.25. Ryzyko moim zdaniem porównywalne, a podczas takiego meczu bardziej &#39;naturalny&#39; bet.
 
P 0

patryk04

Użytkownik
Witam.

Prawdę mówiąc nie wiem czemu obstawiacie na Polskę. Czym wy swoją decyzję argumentujecie. Chyba nie oglądaliśmy tego samego meczu? Przecież o mało co nie dostaliśmy z Grekami. Jeden nie uznany gol i obroniony karny. Zgodzę się że pierwsza połowa wyglądała dobrze, ale co z drugą ? Pary zabrakło? Każdy światowy zespół w takiej sytuacji jak wygrywa jedną bramką a przeciwnik gra w osłabieniu to dobija rywala żeby nie mógł się podnieść. A oni cudem nie przegrywają.
Druga sprawa obrona. Rozumiem piszczek i bonish biegali do ataku a środkowi? Żeby nie mieć siły gonić wychodzącego napastnika żeby go zatrzymać?
Mówicie o tym że Rosjanie nie będą nam tak wrzucać jak Czechom . Ze polityka. Jaka polityka . Trener Rosjan Advocat po mistrzostwach kończy pracę z zespołem. Na pewno coś takiego go nie interesuje, będzie chciał zdobyć komplet punktów i mieć już pewny awans, a nie w ostatnim meczu się spinać bo trzeba było Polakom punkty oddać żeby jakoś wyglądali. Żałosne wręcz.
Co do naszego zespołu to co my prezentujemy ? Jest 3 z Borusi Dortmund dobry bramkarz w tym przypadku teraz Tytoń i długo długo nic.
Powiedzmy sobie szczerze Grecja to nie jest Rosja.W Rosji jak podstawowemu napastnikowi nie szło wchodzi dwóch z rezerwy którzy gromią zespół przeciwnika. A my kogo wystawimy z rezerw Brożka ? Nie jest to poziom światowy. A wystarczy krycie Lewandowskiego i nasz atak niestety już nie wygląda.
Albo o tym że duszno było na stadionie. A przepraszam Grecja to na innym stadionie grała? Troszkę głupio szukać w tym powodu słabego meczu i braku sił. Oglądałem wszystkie mecze jakie były grane. Co prawda reszta byłą na innych stadionach ale jakoś każdy miał siły. Irlandia przegrywała 3-1 a chcieli chcieli coś jeszcze ustrzelić , a nasi ? Żal.
Nie powiem będę mile zaskoczony nawet jeśli przegram swój zakład i Polska ogra Rosjan i dalej będziemy się liczyć.

Mój typ:
Rosja DNB 1,70 Pinacle Sports

Jeżeli Remis to zwrot stawki.
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
...moze sie i myle, jesli tak to prosze bardziej doswiadczonych typerow aby kulturalnie tzn.&quot;bez jechania&quot; wyprowadzili mnie z bledu
W postach powyzej jutrzejszy mecz zostal juz opisany wszerz, wzdluz a nawet i w poprzek wiec w sumie nic dodac nic ujac, przegladajac rowniez inne fora trudno znalezc cos granego w strone Polakow choc wyjatki sie jednak zdarzaja. Wszystko natomiast co dotychczas przeczytalem sprowadza sie do jednego mianownika-wygranej Rosjan. Podsumowujac mamy na jutro pewniaka (tak, wiem, nie ma pewniakow a tylko faworyci) i to po kursie az 2,37 (na chwile obecna u William Hilla) Pierwszy mecz Polakow i Rosjan juz za nami i nie ma co roztrzasac a skupic sie na tym co bedzie jutro. Skoro Rosja to jutrzejszy pewniak (zostanmy przy tym stwierdzeniu na potrzeby tego posta) to dlaczego buki wciaz trzymaja kurs powyzej 2,00? Czyzby rozrzutnosc, czy moze jest cos o czym nie wiemy? bo osobiscie nie wierze az w taka promocje, bukmacher to nie sklep, gdzie mamy &quot;buy one get one free&quot; bo inwestujac 1000zl po 105min na nasze konto wplynie lekko ponad kolejny 1000, takiej lokaty nie zaoferuje nam nawet najlepszy bank. Malo kto wierzy aby Polacy ugrali chociazby remis co i tak z 1000 daloby ponad 350 czystego zysku przy opcji Rosja lub remis. Nikt mnie rowniez nie przekona ze jest w stanie przewidziec jak ten mecz sie ulozy, jakis faul na poczatku, kontuzja, karny czy czerwona kartka i mozemy miec bardzo ciekawy przebieg. Euro to nie mecze ligowe, w ktorych latwiej mozna przewidziec jakis uklad jednak ja uwazam, ze Rosjanie &quot;odpuszcza&quot; jutrzejszy mecz, z podtekstem czy bez, zostawiajac sobie na deser Grekow. Gruba kasa wpompowana w kupony dla bukow oznacza jedno-jeszcze grubsza kase do wyplaty w przypadku zwyciestwa Rosjan. Dobra, koniec teorii spiskowych z mojej strony, osobiscie uwazam ten mecz jako no bet jednak ja gram:
Polska - Rosja 1 3,25 ⛔
Polska - Rosja 1X 1,55 ✅
Polska - Rosja 1DNB 2,15 zwrot
Polska - Rosja BTS 1,91 ✅
Rzut karny w meczu - TAK 4,33 ⛔
...dla mnie to taki jutrzejszy &quot;fun pack z wisienka&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Czas na drugą serię spotkań Mistrzostw Europy w piłke nożnej rozgrywanych na boiskach Polski i Ukrainy Naszym reprezentantom tym razem przyjdzie zmierzyć się z ekipą Rosyjską, która chce udowodnić, że sukces sprzed czterech lat nie był dziełem przypadku.
Polacy nie tracą nadziei na awans z grupy po remisie z Grecją. Na pewno wynik ten nie jest kompromitacją, jak twierdzi naczelny hejter Reprezentacji Polski, Jan Tomaszewski, ale na pewno też nie jest sukcesem, jak propaganduje TVP. Mecz ten pokazał, że w tej drużynie nie ma prawdziwego mentalnego lidera, który wziąłby grę na siebie i w czasie trudnym dla drużyny ją po prostu pociągnął. Trudno się dziwić, skoro największych &quot;kozaków&quot; w kadrze nie ma. I mam tu na myśli Boruca, Żewłakowa i Peszkę - niby chłopców niepokornych, jednak mających co nieco w spodenkach i potrafiących postawić co poniektórych do pionu. Tymczasem w meczu z Grecją to wyglądało tak, że za rozpoczęcie akcji na tyłach odpowiadał Wasyl, który nigdy tego nie potrafił robić, Boenischa w ogóle nie było widać w akcjach ofensywnych, przez co Grekom do pilnowania odpadło całe lewe skrzydło, dwójka defensywnych pomocników - Murawski i Polanski, w ogóle momentami nie kwapiła się do odbioru piłki w środkowej strefie, a gdy już ją dostawali, kończyło się na zagraniu do tyłu, miast wykonać &quot;kółeczko&quot; i pokusić się o jakiś sensowniejszy wybór. A przy agresywniejszym presingu ze strony Greków kończyło się... paniką. To pokazuje, że ten drużynie jest potrzebny playmaker albo przynajmniej jego namiastka. I taką namiastkę posiadamy w postaci Adriana Mierzejewskiego, którego pobyt na boisku w miejscu Obraniaka uznałbym za bardzo sensowny. Bowiem Obraniak prócz bicia stałych fragmentów gry to nic sensownego w meczu nie pokazał, a skoro po lewym skrzydle ma ganiać Rybus, to równie dobrze on może je wykonywać z podobnym (a może i nawet lepszym...) skutkiem. Gdzie szukać plusów, żeby nie było, że wieszam na &quot;naszych&quot; same psy? Na pewno w prawym skrzydle - pierwsza połowa w wykonaniu duetu Piszczek-Błaszczykowski bardzo dobra, po akcji w tamtej strefie boiska padła w końcu bramka, więc jednak można. Jednak ileż można grać jedno i to samo, na dodatek w jednym i tym samym miejscu? Znowu można tu wskazać na brak rozgrywającego, który zapewniłby ciągłość gry. O braku zmian w meczu nie będę wspominał, bo po co szukać przyczyn w czymś, czego nie było... Ja osobiście to bym na lewą obronę wstawił Wawrzyniaka w miejsce Boenischa oraz Mierzejewskiego w miejsce Obraniaka. Spodziewam się jednak, że Smuda będzie konsekwentny i postawi na taki skład, jaki wybiegł z Grecją, z rotacją w bramce:
Tytoń - (od prawej)Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch - Murawski, Polanski - Błaszczykowski, Obraniak, Rybus - Lewandowski.
I jeszcze o Szczęsnym słów kilka, choć dla niego był to dość nieszczęsny mecz... Otóż pierw go trzeba pochwalić za to, że posypał głowę popiołem - nie kłócił się, bo karnego zrobił słusznie, poprawnie zanalizował sytuację i wnioski na przyszłość z pewnością wyciągnie. Przy bramce jednak deczko nawalił, bowiem skoro Wasyl już zajął się Grekiem, to on nie musiał. Dobitka była formalnością, a tutaj wyszedł brak porozumienia bramkarza z blokiem defensywnym. Karnego co prawda sprowokował, jednak cel osiągnął - bramka nie padła. Tytoń swoje zrobił i na pewno swoje wybroni z meczu z Roją, więc o obsadę bramkarza bym się nie martwił. Można się tylko cieszyć, że z kadry wyleciał Fabiański, choć wiadomo, że nikt nikomu kontuzji nie życzył.
Czas na Sborną... No i na początek trzeba napisać, że to znacznie trudniejszy rywal od poprzedniego. Ich siła gry w meczu z Czechami była wręcz ogromna. Dla co poniektórych była to zapewne niespodzianka, jednak jak popatrzeć na &quot;wyjściową&quot; jedenastkę, to nie ma się co dziwić:
Małafiejew - (od prawej)Aniukow, Ignaszewicz, Bieriezucki, Żyrkow - Szirokow, Denisow, Żyrianow - Dżagojew, Arszawin, Kierżakow.
Pierwsze, co się rzuca w oczy, to ofensywne ustawienie 4-3-3. Układ taki pozwala na sporą wymienność pozycji na liniach pomoc-atak, wchodząc w &quot;urojone&quot; 4-4-2 za sprawą cofającego się do linii pomocy po piłkę Arszawina, który rozdzielał je dalej do Dżagojewa lub Kierżakowa, a tyły zabezpieczają tylko i wyłącznie obrońcy bez wsparcia defensywnych pomocników. Na Czechów wariant ten sprawdził się znakomicie, co pokazały cztery bramki wbite Czehom przy asystach wspominanego już przeze mnie Arszawina, a także Kierżakowa. Należy też zauważyć, jak skutecznie defensywna Rosyjska potrafiła wyłączyć z gry Milana Barosa, kiedy przewaga Czechów w środku pola była nadwyraz zauważalna. Skład jest tak zbalansowany i tak wyrównany, że na ławce musi siedzieć Roman Pawluczenko, były napastnik Tottenhamu Hotspur, bynajmniej nie za to, że jest gorszy, lecz nie pasuje do systemu gry, jaki Rosjanie chcę tu prezentować. W obwodzie pozostają także Pogrebniak, Dziuba, Kokorin, Izmaiłow, Denisow, Żyrjanow, Ozdojew, Głuszakow, Siemszow, Kombarow - cała plejada rodem z Rosyjskiej Superligi, co świadczy o sile tychże rozgrywek.
Rosjanie mają przewagę w każdej formacji nad nami. Żelazna obrona, dobry środek pola, szukający (i z powodzeniem znajdujących )napastników, którzy potrafią być skuteczni. My mamy im do przeciwstawienia obronę z jednym porządnym obrońcą (Piszczkiem), jedno skrzydło, które szybko idzie wyłączyć (mowa o prawym oczywiście) i napastnika, który typowym sępem w polu karnym nie jest, a i tak musi żyć z podań pomocników. Szkoda tylko, że z lewego skrzydła cisza, że środka pola cisza, o prostopadłych piłkach trzeba zapomnieć, a prawe skrzydło ratować tyłka nam nie będzie w nieskończoność, bo Rusowie to przecież nie tylko wódkę mają w glowie... Po krótce pisząc - już mi żal Tytonia, bo piłkę z siatki może wyjmować dość często i to bynajmniej nie ze swojej winy.
Typy
Rosja
@2,44 Pinnacle ⛔
Rosja (-1) @3,80 Bet365 ⛔
Over 2,5 @2,25 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 23

bombelsggw

Użytkownik
...moze sie i myle, jesli tak to prosze bardziej doswiadczonych typerow aby kulturalnie tzn.&quot;bez jechania&quot; wyprowadzili mnie z bledu
Może nie jestem bardziej doświadczony, ale mam nadzieję, że pomogę ;)

Skoro Rosja to jutrzejszy pewniak (...) to dlaczego buki wciaz trzymaja kurs powyzej 2,00? Czyzby rozrzutnosc, czy moze jest cos o czym nie wiemy?
Buka nie obchodzi która drużyna lepsza, która gorsza, on ustawia kursy adekwatnie do tego jak ludzie typują. Idealną sytuacją dla buka byłoby gdyby na wszystkie 3 zdarzenia miał równą ilość kuponów wystawionych a on by sobie zgarną marżę.
W praktyce wygląda to tak (kursy celowe żeby łatwiej wyjaśnić):
Gra San Marino z Hiszpanią kursy 3 2 2
Ludzie typują Hiszpanię więc kurs na Hiszpanię spada, a na San Marino i na remis rosną, żeby obstawiać San Marino.
Gdyby ludzie obstawiali tylko San Marino to by na nich kurs spadł, a na Hiszpanię wzrósł.
A buka by nie interesowało to ze Hiszpania jest lepszym zespołem.
Tak jak pisał Expekt wyżej w poście, w Polakach obudził się patriotyzm a nie rzeczywiste odzwierciedlenie gry zespołów i typują Polskę więc kurs na Rosję nie spada, a możliwe że wzrasta.
bo osobiscie nie wierze az w taka promocje, bukmacher to nie sklep,
Dokładnie tak jak piszesz, buk to nie sklep i chce zgarnąć (marżę) i się zawinąć, a nie będzie się narażał na wynik meczu, bo on chce zarobić niezależnie od wyniku.
Nikt mnie rowniez nie przekona ze jest w stanie przewidziec jak ten mecz sie ulozy, (...) i mozemy miec bardzo ciekawy przebieg.
ja uwazam, ze Rosjanie &quot;odpuszcza&quot; jutrzejszy mecz, z podtekstem czy bez, zostawiajac sobie na deser Grekow.

To Twoje zdanie i ja je szanuję.
Napisałeś że nie wiadomo jak się ułoży mecz - może się stać nieprzewidywana sytuacja. Datego ja uważam, że Rosja nie odpuści meczu z Polską żeby potem sobie dojechać Greków, bo też biorą pod uwagę, że w meczu z Grekami coś może pójść nie tak i przegrają &quot;przez przypadek&quot; z Grekami - więc uważam że nie będą się narażać.
Drugi argument - jeżeli wygrają z Polską będą mieli 6 pkt i przy odpowiednim wyniku Grecja - Czechy będą przed 3cim meczem mieli pewne 1sze miejsce z grupy - więc będą mogli wypuścić rezerwy i dać odpocząć piłkarzom i właśnie ten mecz wg mnie będą mogli sobie odpuścić, mając zagwaranotwane 1sze miejsce w grupie​
 
P 16

potter3

Użytkownik
Nie wiem czy to potwierdzone info ale gdzieś w wiadomościach sportowych mówili że Smuda zapowiedział gre trzema defensywnymi pomocnikami. Za Rybusa ma zagrać Dudka a Obraniak ma zostać przesunięty na lewą stronę.
 
P 0

patryk04

Użytkownik
Nie potwierdzona jeszcze informacja. Podawano ją w wiadomościach. Czy to prawda to zobaczymy w wyjściowym składzie jutro. Z tego co można wywnioskować to dla Smudy celem jest remis. Bo nie można mówić że się nastawia na wymianę ciosów. Co do typu to najlepszym rozwiązaniem jest Rosja Draw no bet. Zgadzam się z resztą chłopaków ze trener Rosjan nie będzie sobie odpuszczał meczu i liczył na ostatni mecz z Grecją bo to nie ma sensu. Przecież lepiej wygrać i zapewnić sobie już awans a z Grecją wyjść rezerwami , aby chłopaki z podstawowej jedenastki byli gotowi w pełni na mocniejszych rywali . Bo przecież oni celują w coś więcej niż wyjście z grupy tak jak my.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
nie bedzie Rosjanom tak latwo, wszak w ofensywie nie wygladamy duzo gorzej od nich.


Przepraszam, nie piję do Ciebie, po prostu jeśli chodzi o atak to, cytując &quot;Misia&quot;: &quot;niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza&quot;.

Moja propozycja:

Ruscy strzelą (= Poland clean sheet? No) @ 1.33 Betfair ✅

Argumenty:

1. Nawet jeśli sędzia będzie drukował dla nas to nie sądzę, żeby odważył się odgwizdać Ruskim min. 10-15 spalonych albo fauli w ofensywie, bo myślę, że przynajmniej tyle &quot;setek&quot; będą mieli, z których wykorzystają myślę kilka, ale jedną to minimum.
2. Lokata 33% - kurs niewielki, ale rozsądny. Nie hazardowy, ale dla ciułaczy albo do dubelka w sam raz.
3. Nie trzeba kibicować Ruskim - możemy bramkowo zremisować albo wygrać np. 2:1 (argument najważniejszy ???? )

Z innej beczki - co do argumentów pozasportowych: myślę, że jutro będzie się działo, poza stadionem i na stadionie, jutro jest najważniejsze ruskie święto (niepodległości), data z naszego i ich punktu widzenia także nieobojętna, więc nikt mi nie powie, że Ruscy odpuszczą lub nam się podłożą - będą gryźć trawę, żeby nam nastrzelać worek goli i znowu &quot;zdobyć&quot; Warszawę.
Nasze drewniaki co prawda również będą gryźć trawę, jednak oprócz chęci potrzebne są niestety także umiejętności, które nasi może i mają (chociaż w sumie tylko Lewy, reszta &quot;napastników&quot; jest milczeniem), ale nie na tyle, abym powierzył im moje pieniądze.

Do boju Polsko! Na pohybel Moskalom! ;)
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Według mnie kursy są w miarę adekwatne do szans obu drużyn. Oczywiście, że Rosja zagrała z Czechami super mecz, a Polacy ostatecznie zaprezentowali się nie do końca na miarę oczekiwań. Wszyscy widzieli, nie ma więc potrzeby opisywać jak to było. Jednak zastanówcie się, z czego wynikało jedno i drugie. Rosjanie zagrali tak porywająco, bo pozwolili Czechom prowadzić grę i po odbiorze piłki szybkimi podaniami błyskawicznie przedostawali się pod bramkę Cecha. Jutro role się odwrócą. To będzie zupełnie inny mecz. To Polacy będą mieli okazje do szybkich kontr. Jeśli rzeczywiście wejdzie Dudka za Rybusa, to Lewandowski nie będzie miał za sobą Obraniaka, z którym gra mu się nie do końca układa, ale Murawskiego, z którym grał przecież razem w Lechu. Poza tym druga połowa naszego meczu z Grecją nie może być wyznacznikiem naszych możliwości. Wcale się nie dziwię, że po wyrównaniu Greków nie przycisnęliśmy ich i nie zagraliśmy o pełną pulę. Tutaj chodziło przede wszystkim o to, by Grecy nie zdobyli 3 punktów, bo wtedy nasz mecz z Rosją byłby meczem o wszystko, a tak możemy zremisować i nie bać się o awans w przypadku wygranej z Czechami, co przecież jest realne. Wszyscy narzekają na tego Smudę, ale według mnie w końcu mamy reprezentację, która ma realne szanse, by zacząć się liczyć w Europie. A Rosja to tylko Rosja. Też ludzie. Z Czechami mecz po prostu ułożył się po ich myśli. Atak pozycyjny nie jest ich mocną stroną. W eliminacjach przegrali u siebie ze Słowacją, wygrali tylko 1-0 z Macedonią, bezbramkowo zremisowali z Irlandią... Przecież takie same wyniki przy odrobinie szczęścia mogłaby odnieść np. Gruzja czy Bośnia. Chcecie to grajcie na Rosję, ale ryzyko według mnie jest większe niż wydaje się na pierwszy rzut oka.
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
...moze sie i myle, jesli tak to prosze bardziej doswiadczonych typerow aby kulturalnie tzn.&quot;bez jechania&quot; wyprowadzili mnie z bledu

Może nie jestem bardziej doświadczony, ale mam nadzieję, że pomogę ;)

Skoro Rosja to jutrzejszy pewniak (...) to dlaczego buki wciaz trzymaja kurs powyzej 2,00? Czyzby rozrzutnosc, czy moze jest cos o czym nie wiemy?
Buka nie obchodzi która drużyna lepsza, która gorsza, on ustawia kursy adekwatnie do tego jak ludzie typują. Idealną sytuacją dla buka byłoby gdyby na wszystkie 3 zdarzenia miał równą ilość kuponów wystawionych a on by sobie zgarną marżę.
W praktyce wygląda to tak (kursy celowe żeby łatwiej wyjaśnić):
Gra San Marino z Hiszpanią kursy 3 2 2
Ludzie typują Hiszpanię więc kurs na Hiszpanię spada, a na San Marino i na remis rosną, żeby obstawiać San Marino.
Gdyby ludzie obstawiali tylko San Marino to by na nich kurs spadł, a na Hiszpanię wzrósł.
A buka by nie interesowało to ze Hiszpania jest lepszym zespołem.

Tak jak pisał Expekt wyżej w poście, w Polakach obudził się patriotyzm a nie rzeczywiste odzwierciedlenie gry zespołów i typują Polskę więc kurs na Rosję nie spada, a możliwe że wzrasta.
bo osobiscie nie wierze az w taka promocje, bukmacher to nie sklep,
Dokładnie tak jak piszesz, buk to nie sklep i chce zgarnąć (marżę) i się zawinąć, a nie będzie się narażał na wynik meczu, bo on chce zarobić niezależnie od wyniku.​


Na kursy meczowe w pewnym stopniu mają oczywiście wpływ prawa rynkowe, ale ogólnie to się mylisz. Dla bukmachera liczy się jedynie wystawianie kursów jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistych szans na wypadnięcie danego zdarzenia. Gdyby kierował się zachowaniem rynku tj zaniżał na opcję która nadzwyczajne powodzenie w stosunku do szans narażałby się na ryzyko spekulacji.

Do tego dochodzi możliwość zaistnienia w surebecie co też nie jest dla nikogo zaszczytem ????

Jak już ktoś wcześniej wspomniał kursy, na ten mecz są wg mnie tak dziwne (value na Rosję), że niemal pewien jestem innego rozstrzygnięcia, które może wskazywać na nieuczciwy charakter tego meczu. Przewiduję tutaj remis, bo tylko ten kurs trzyma się rzeczywistości. A może nawet wygra Polska jak twierdzi Palikmiot. Już nie takie absurdy odnośnie kursów się zdarzały. Bukmacherzy to nie są debile. Muszą mieć informacje z pierwszej ręki. Komuchy z sld i rpp mają kontakty z ruskimi więc jakiś wałek może być na rzeczy. Wyjdzie Polska i Rosja, a przy okazji przyrobimy sobie na meczu Polska - Rosja. Teoria spiskowa? Okaże się.

Dla mnie 1X. Ewentualnie dokładny wynik 2-1.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom