>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gr A, Rosja - Czechy [08.06.2012 godz 20:45]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

08.06.2012 20:45 [Wrocław]

VS

Rosja - Czechy
2,10 3,30 3,50 bet366
Rosjanie z problemami w defensywie stąd Advocaat musiał między innymi powoływać wiekowego Romana Szaronowa czy też Nababkina. Czy Arszawinowi dobrze wyszedł pobyt wiosną w Zenicie i przygotował odpowiednia formę na Euro ? Ciężko rzec, ale na pewno jego były kolega klubowy z Arsenalu Tomas Rosicky wiosną grał jak z nut i o ile ominą go urazy będzie mocnym punktem Czechów.
Komu przypadnie wygrana w tym meczu ? A może padnie remis ?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ROSJA-CZECHY ???
Co zagrac w drugim meczu zdecyduje po towarzyskim meczu Rosjan z Włochami. Z Urugwajem zagrali solidnie, z Litwa juz gorzej bo ten mecz powinni pewnie wygrac. Sklad juz jest ulozony i moze beda 2-3 zmiany od tego ktory gral ostatnio. Nie wiadomo czy zagra Akinfeev czy Malafeev. Zdecydowanie wiekszy potencjal i umiejetnosci ma mlodszy Rusek jednak wrocil on dopiero niedawno po ciezkiej kontuzji i nie wiadomo jak z forma. Jednak oboje solidni.
Obrona z Berezutskim i Ignaszewiczem raczej nie powala bo co nie pokazywali CSKA w telewizji w meczach LM to ta dwojka robila sporo kiksow. Srodek przecietny jednak wspomagani na prawej przez solidnego Anyukova i z lewej Zhirkova juz wyglada to przyzwoicie.
Pomoc skladac sie bedzie zapewne z 2 zawodnikow Zenitu - rewelacyjnego Denisova i Shirokova. Wspomagani przez Izmailova z ktorym miala okazje grac Legia i byc moze Kombarova ze Spartaka. Superjokerem ma byc Dzagoev z CSKA ktoremu juz wybierano najlepsze kluby swiata jednak troche przygasl. A ataku kolejna para z Zenita Arszawin+Kerzakov wyglada solidnie. Sa jeszcze Pavlyuchenko czy Pogrebnyak grajacy w Premier League.
Dick Advocaat byc moze ma senstyment do Zenita bo bardzo duza liczba zawodnikow awizowana jest do pierwszego skladu na mecz z Czechami. Az 5 graczy z tego klubu. Tak jak pisalem, na papierze Rosjanie wygladaja na faworytow tej grupy ale zawiedli z Litwa i nie wiem czego sie spodziewac. Wszystko powie mi mecz z Wlochami a wiec czekam.
Przechodzac do Czechow trudno zaczac od kogo innego jak.. bramkarza. Cech razem z Drogba wygral Chelsea Lige Mistrzow. Przytrafialy mu sie kiksy w sezonie jednak to bardzo mocny punkt Czechow... i chyba jedyny.
Obrona bez znanych nazwisk. Rajtoral z Pilzna, ostatnio Victoria swietny bilans i 7 meczy bez straty bramki w lidze wiec to solidny punkt druzyny. Sivok z Besiktasu nie ma sie czym pochwalic bo Besiktas zaliczyl kiepski sezon i tracil sporo bramek, Hubnik z Herthy zaliczyl jeszcze gorszy sezon od kolegi z srodka obrony i spadl do 2 Bundesligi a druzyna grala beznadziejnie w obronie. Kadlec z Leverkusen udany sezon i bedzie to najmocniejszy punkt defensywy Czechow.
Hubschmann z Jirackiem w srodku nie ma co sie oszukiwac to przecietniaki jak na Euro. Rosicki sie juz wypalil i mimo ze czasami odpali to nie jest to jakis zawodnik ktory moze sprawic ze Czesi beda liczyli sie na tych mistrzostwach. Plasil udany sezon we Francji, zagral w kazdym meczu Bordeaux wiec jak nie bedzie zmeczony sezonem to bedzie liderem druzyny. Baros to Baros mimo ze krol strzelcow przeszedl juz w zapomnienie i to raczej historia nie do powtorzenia w wykonaniu tego zawodnika.
Czesi meczyli sie z Izraelem i wygrali 2-1 a druga bramke strzeli w 93minucie. Mecz towarzyski z Wegrami zapewne wiele nie powie. Kolejny bardzo ciezki mecz z tej grupy i gralbym znowu na remis ze wskazaniem na Ruskich. Jednak w takich meczach moze decydowac jedna akcja wiec typowy NO BET. Poczekam jeszcze na towarzyskie i cos sie wymysli.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
ROSJA - CZECHY
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.50


To nasi wschodni sąsiedzi są typowani do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Czechy - hmm.. odważę się powiedzieć, że chyba najsłabsza ekipa w naszej grupie. Doping będzie zdecydowanie po stronie Rosjan bowiem fani Zenita Sankt Petersburg i Spartaka Moskwa, którzy wybierają się do Polski, aby kibicować reprezentacji Rosji podczas piłkarskich mistrzostw Europy, zapowiedzieli na łamach tygodnika &quot;Ogoniok&quot;, że będą &quot;maksymalnie aktywni&quot;. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Rosji Dick Advocaat, który jest zdecydowanie lepszym fachowcem aniżeli trener Czech (Michal Bilek) poinformował w poniedziałek, że kapitanem jego drużyny podczas najbliższych mistrzostw Europy będzie napastnik Andriej Arszawin. Rosjanie od 1 minuty uderzą zdecydowanie na rywala, a jeśli bramka padnie już w 1 połowie dla Rosjan, spodziewam się overu 2,5 gola. U naszych południowych sąsiadów mała afera. Czeskie media nie kryją zaskoczenia nazwiskami piłkarzy, których trener reprezentacji Michal Bilek powołał na mistrzostwa Europy. Padają stwierdzenia: &quot;Piłkarze z kosmosu&quot; , zdaniem Aktualne.cz trener wybrał strategię &quot;żadnych eksperymentów&quot;. Jest ostoja w bramce w postaci pana: Perta Czecha, w ataku jedyne rozpoznawalne nazwisko wśród kibiców - Milan Baros, potem długo długo nic. W pomocy peffami są Tomas Rosicky, Jaroslav Plasil, Petr Jiracek. Czyli nazwiska legendy... obrona Czech wygląda chyba najbardziej blado. A Rosja z wielkimi nadziejami, w planach mówi się nawet o półfinale ME! Są nazwiska, jest charyzmatyczny trener, sukcesy wydają się nieuniknione. Spośród wstępnie powołanych czterej zawodnicy wciąż leczą kontuzje (Siergiej Ignaszewicz, Alan Dzagojew, Wasilij Bieriezucki i Roman Pawluczenko). Ostateczny skład Advocaat poda 29 maja. W razie czego i tak nie ma obaw o napad. Jest niesamowity atak z Zenitu: Andriej Arszawin oraz Aleksandr Kierżakow wspomagani Pawłem Pogrebniakiem. Rosja 2 mecz gra z gospodarzem i to będzie dla nich zdecydowanie trudniejsza przeprawa niż pierwszy mecz. Dlatego aby być spokojnym, potrzeba zwycięstwa w 1 meczu. A Czechy 2 spotkanie grają z Grecją i będzie to mecz &quot;o wszystko&quot; dla jednych i drugich. Tam natomiast węszę remis. Ale to odległy temat jeszcze. Puki co bezpieczny typ 1 DNB na Rosję do dubla 1 DNB na Polskę co daje kurs na podwojenie budżetu. Tak powinien przebiec 1-szy dzień mistrzostw. Asekuracyjnie i pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wszyscy zyja meczem Polakow i Grekow ale zeby pod katem bukmacherskim pakowac sie w takie cos gdzie wszystko sie moze zdarzyc ? Juz predzej wnioski mozna wyciagnac w tym meczu i mimo ze poczatkowo wydawal sie no bet tak po dzisiejszym dniu Rosjanie staja sie wyraznim faworytem. Zmietli Wlochow, juz z Urugwajem widac bylo swietna forme. Zmylil mecz z Litwa ale dzis juz pokazali ze sa mocni. Czesi za to odwrotnie, porazka z Wegrami to ogromne rozczarowanie. W sparingach przecietnie na tle Rosji wygladaja bardzo blado.. Do tego trzeba dorzucic jeszcze jeden argument o ktorym malo napisalem. Rosjanie patrzac na pozycje sa swietnie zgrani po graja ze soba caly rok. Dwojka srodkowych obroncow zna sie jak lyse konie, pomoc gdzie 2 a nawet 3 graczy z Zenitu i napadzior z tego klubu wiec pileczka chodzi swietnie. Czesi kazdy gra gdzie indziej, widac zagubienie w towarzyskich i nie widac powodu zeby cos sie zmienilo przez te kilka dni. Gram juz teraz bo nic nowego nie wymysle a kursy przed meczem beda ponizej 2,00 na Sborne...
Rosja 2,25 william hill
Obszerna analiza troche wyzej w 1 poscie.
 
V 31

vector77

Użytkownik
dorzuce swoje 3 grosze do dyskusji. po dzisiejszym meczu rosjanie rosna do roli mocnego faworyta przynajmniej na 1/8 finalu. czesi maja rosickiego ktory narzeka na kontuzje niby mala ale bedzie sie musial osczedzac i czecha. jak dla mnie to za malo na zborna ktora tak jak kolega wspomnial jest zgrana paczka. wlochą nie wychodzilo nic bo rosyjska obrona grala poprostu swietnie. w ataku radzili sobie naprawde dobrze dzisiaj. fakt ogladalem tylko pierwsza polowe bo pozniej musialem do lozka córkę polożyć wiec nie widzialem brameczek.
z drugiej strony czesi zawsze swietnie radzili sobie w finalach euro. mysle jednak ze rosja jest gwarantowanym faworytem naszej grupy.

Robson// Jak juz to do 1/4 finału bo na ME faza pucharowa się od ćwierćfinałów zaczyna. Pzdr
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Po wczorajszym spotkaniu Rosji z Włochami zdecydowałem się postawić w drugim meczu grupy A na Rosjan.Naprawdę zagrali wczoraj fajną piłkę,z łatwością dochodzili do sytuacji bramkowych.W pierwszej połowie brakowało skuteczności,ale w drugiej dopisało trochę szczęścia przy drugiej i trzeciej bramce.Co prawda Włosi też stworzyli sobie kilka klarownych okazji,ale żadnej nie wykorzystali.Pewnym punktem w rosyjskiej drużynie jest też pozycja bramkarza,gdzie jest dwóch równorzędnych zawodników.Nie widziałem spotkania Czechów,ale z pewnością rozczarowali.Bardzo łatwo stracone gole do powód do niepokoju dla naszych południowych sąsiadów.Gapiostwo przy pierwszej straconej bramce,a druga to nie wiem o czym myślała obrona.Zamiast zaatakować, to zawodnik węgierski spokojnie opanował piłkę i strzelił po długim rogu.
Do tego meczu jeszcze tydzień.Ale jak dla mnie w tym meczu dużym faworytem są Rosjanie.Jeżeli utrzymają dyspozycję to raczej nie będą mieli problemów ze zwycięstwem w całej grupie.Czesi muszą poprawić wiele w grze.Do drużyny dojdzie Rosicky,należy jednak pamiętać,że jest po kontuzji.Nie rozegrał żadnego spotkania sparingowego,dlatego ciężko będzie mu od razu wrócić do pierwotnej dyspozycji.
Rosja-Czechy @ 2,21
Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
A ja to bym radził odpuścić pierwsze spotkania tych takich solidnych, lecz jednak mało konkretnych i ocenić na co tak naprawdę stać daną reprezentację niezależnie od grupy bo na moje oko większość tych sparingów w ostatnim czasie to były zwykłe zasłony dymne, gierka kontrolna bez wprowadzania żadnych konkretnych elementów.Nie rozumiem też huraoptymizmu po tym wygranym przez Ruskich meczu z Włochami, parę dni wcześnie żenua z Litwą którą wytrzymałem i tak długo do 60 min. a sami Włosi też w nie najlepszych nastrojach, afery korupcyjne, zagrali 2 kontrolne spotkania w tym roku i oba w papę.Jeszcze parę tygodni temu miałem wrażenie że mogą coś namieszać w turnieju, teraz zdanie zupełnie zmieniłem i obawiam się powtórki z poprzedniego wielkiego turnieju.
Pierwszy mecz grają z Hiszpanią i zagram tutaj na HC przeciw Włochom, to jednak jest konkretny monolit i w ich wypadków o formę kalkulować nie trzeba, choć przypomina się pamiętny ich mecz w grupie z Szwajcarią?
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Rosja to kandydat na lidera grupy A.Po ostatnim dobrym spotkaniu z Włochami można wysunąć szybko wniosek że to może być taki czarny koń turnieju.Są naprawde w formie,a Czesi no cóż zawiedli przegrywając z Węgrami w Pradze.Uważam że Rosjanie ten mecz spokojnie wygrają a kurs na ich zwycięstwo jest bardzo okazały dlatego sądzę że 1 to jedyne możliwe zdarzenie w tym meczu:grin:
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

RosjaCzechy


Kiedy już opadnie kurz po meczu otwarcia, mam nadzieję że w dobrych humorach, zasiądziemy przed telewizorami w oczekiwaniu na drugi mecz grupy A, gdzie faworyci grupy Rosjanie zmierzą się z Czechami.
Rosjanie swoja grupę eliminacyjną wygrali wyprzedzając Irlandię. W meczach towarzyskich w tym roku szło im w kratkę – wygrana z Danią (2-0), remisy z Urugwajem (1-1) i Litwą (0-0) oraz ostatnia wygrana z Włochami 3-0. Szczególnie ten ostatni mecz podbudował wiarę Rosjan we własne możliwości. Gorzej to wygląda u naszych południowych sąsiadów, którzy awans wywalczyli w barażach pokonując Czarnogórę. Sparingi to remis z Irlandią (1-1), wygrana z Izraelem (2-1) i przegrana z Węgrami (1-2). Do tego dochodzą problemy zdrowotne filarów drużyny – Rosickiego i Barosa, a trener Bilek zmienników godnych nie ma. Za ekipą rosyjską przemawia klasa poszczególnych zawodników oraz doświadczenie. Wielu z nich grało na ostatnim EURO, gdzie zrobili furorę swoją piękną grą. Czesi maja kilku ciekawych piłkarzy jak Kadlec ale nie jest to drużyna na miarę tej z 2004, gdzie pokazali się z dobrej strony. Ogólnie nie widzę jakichkolwiek powodów, które przekonałyby mnie , by nie grać na Rosję. Są oni nie tylko faworytem tego meczu ale i całej grupy.

Moje typy:
Rosja wygra 2,11 Betsson ✅
Rosja DNB 1,47 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 649,8K
Wszyscy sie spodziewaja ze Rosja zdecydowanie ogra zespol Czech.Osobiscie mysle ze beda mieli ciezka przeprawe poniewaz rywale to twardo grajacy zespol i moga pokusic sie o sprawienie niespodzianki i zwyciestwa a przynajmniej remis.Jezeli Czesi pierwsi zdobeda bramke a kontrataki maja dobrze opanowane to moze dojsc do niespodzianki.Solidny bramkarz i twardo grajaca obrona moze niepozwolic na wyrownanie.Moj typ na ten mecz to under 2,5 bramki i mysle ze to bankowo wejdzie
 
W 10

wilus1

Użytkownik
Każdy kto zatypował na Rosje , przyznajcie się , zrobiliście to bo wygrali w sparingu z włochami 3-0? Buki tu nie mogą robić za duzych przekretow , wiec to po to , aby ludzie na nich zaczęli grać z nadzieją , że są potęgą, wszyscy na nich się pokuszą , a padnie remis ... Prrrr ????
Rosja vs czechy typ: remis.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Fakt faktem Wlosi to sobie w meczuz rosja sami bramki strzelali ale popatrzcie na drużynę Czech - kadrowo są słabi a juz na pewno słabsi od Rosjan.
Pod warunkiem że my wygramy z Grecją to remis Rosjan z Czechami byłby dla nas idealny.Sam osobiscie miałem grać 1 na Rosjan ale ostatecznie na spokoju dałem że strzelą bramkę co powinno nie być problemem.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Każdy kto zatypował na Rosje , przyznajcie się , zrobiliście to bo wygrali w sparingu z włochami 3-0?
Chyba jesteś nie poważny, jakby to miało zadecydować... Rosjanie muszą wejść dobrze w turniej i muszą pokonać Czechów, którzy są słabi kadrowo... Rosja jest zmotywowana i ma kolektyw, do tego dobry trener i z tego co słyszałem spore premie za awans a Czesi? Cóż, dla nich faza grupowa to mega szczęście a jeżeli padnie tam remis to jedynie 0-0 bo wątpię aby Czesi coś ukują, chyba,że z karnego :p
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Rosja - Czechy
Typ: Rosja powyżej 1,5 gola
Stawka: 3/10
Kurs: 2,75
Buk: Bet365
Analiza: &quot;Cieszą się Polacy, cieszy Ukraina, że tu dla nas wszystkich Euro się zaczyna. &quot; To już dziś. Rozpoczynają się rozgrywki na boiskach Polski i Ukrainy. Rozpoczniemy od meczu inauguracyjnego pomiędzy Polską a Grecją. Ale ja wybieram zdecydowanie bardziej pewne spotkanie. Rosja - Czechy. &quot;Pepiki&quot; już na rozpoczęciu tych Mistrzostw Europy są dla mnie skreśleni. Nie twierdzę, że oddadzą punkty za darmo. Ale nie spodziewam się szału z ich strony. Tacy gracze jak Dzagoev, Arshavin, Denisov czy wspomniani już Kerzhakov i Shirokov robią różnicę w drużynie prowadzonej przez Advocaat&#39;a. A przecież na ławce rezerwowych są jeszcze tacy gracze jak Roman Pavlyuchenko, Pavel Pogrebnyak czy też młody Aleksandr Kokorin. Szczerze powiedziawszy sam kurs na Rosjan jest bardzo zawyżony według mnie, ale to dobrze. Ja wybieram zdecydowanie typ, że uda im się strzelić dwie bramki, po kursie 2,75! Podczas Euro 2008 też bardzo niewiele osób wierzyło w ekipę Rosjan. A mimo to doszli do półfinałów. Gdzie dopiero przegrali z Hiszpanami 0:3. W tym dniu spodziewam się dwóch zwycięstw faworytów do awansu, czyli Polski i Rosji. Stawiam, że Rosja strzeli przynajmniej dwie bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Co do tego meczu , jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest drużyna Sbornej . Przyznam się, że ostatniego sparingu Rosjan z Włochami nie widziałem, ale oglądałem mecz z Urugwajem, który zakończył się remisem 1:1. Drużyna Rosji wedlug mnie bardzo dobrze zaprezentowała się w tamtym spotkaniu. Stylem gry przypominają mi drużynę Holandii ( w końcu trenuje ich wyśmienity holenderski szkoleniowiec). Co do naszych południowych sąsiadów - Czech. To już nie jest ta sama drużyna co parę lat temu, jak grał Pawel Nedved. Jak dla mnie typ warty zagrania to handicap na Rosję bo bardzo ciekawym kursie ????
Rosja - Czechy (+1) 1 // 4.45 TOBET ✅
// Gładziutko weszło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rosja - Czechy 2,30 1j

Po takim kursie to aż grzech nie skorzystać. Rosja to na pewno najmocniejszy zespół w grupie i mój cichy faworyt na czarnego konia turnieju. Mają doświadczonych zawodników, ogranych na najwyższym poziomie, świetny trener, reszta sztabu równiez bardzo zaprawiona w takich turniejach. Mają wszytsko aby zrobić tutaj naprwdę dobry wynik. Czechy mają chyba najsłabszą dryżyne od lat, nawet w ich kraju cieżko o optymizm. Może z Polską, Grecją coś powalczą, ale Rosja chyba poza zasiegiem. No ale takie imprezy rządzą się własnymi prawami, ale takie kursu nie mogłem odpuścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
windover 21,6K

windover

Użytkownik
-

Rosja-Czechy typ: Rosja @ 2.20 Rosja: Małafiejeew - Ignaszewicz, A. Berezucki, Aniukow, Zhirkow, Shirokow, Zyrianow, Dzagojew, Denisow, Arszawin, Kerzhakow
Czechy: Cech - Limbersky, Kadlec, Sivok, Gebre Selassie, Plasil, Rosicky, Pilar, Jiracek, Rezek, Baros
Rosja jak najbardziej musi potwierdzić już w pierwszym meczu że są faworytem tej grupy i nikt sobie nie wyobraża innego wyniku jak właśnie ich wygrana. Tym bardziej ,że wyszli z trudnej grupy wraz z Irlandią a przed Euro grali z poważnymi rywalami jak Urugwaj (0-0), Dania (2-0), Włochy (3-0) nieco powinęła im się noga w meczu z Litwą (0-0). Pod koniec 2011 roku grali właśnie z Grecją i padł remis 0-0. Skład kreowany przez Dick Advocaat jest praktycznie w całości złożony z graczy Zenitu (również Araszwin) i graczy CSKA. W ataku ma brylować napastnik Zenitu 29-letni Alexander Kerzhakov (32/23) w pomocy jest świetny Alan Dzagoev (31/5) który chyba od zawsze jest w kręgu zainteresowań europejskich zespołów. Andrey niegdyś gwiazda Arsenalu teraz jest o krok od zostania na stałe w Rosji zaliczył 3-bramki w 10-występach. Igor Denisov rozegrał dla CSKA aż 40-spotkań strzelając jedną bramkę zaś weteran Zyryanov rozegrał nawet o jedno spotkanie więcej. Do bramki po długiej absencji nie tak dawno powrócił pierwszy bramkarz i tak naprawdę dyspozycja Akinfeev stoi pod dużym znakiem zapytania. Czesi zdaję się słabną z roku na rok tak samo jeśli chodzi o ich potencjał piłkarski a parę lat temu na pewno byliby faworytem tej grupy tymczasem są skazywani na porażkę. Dalej trzon reprezentacji stanowią te same nazwiska jednak nieco już zakurzony jest Milan Baros który gra w Turckim Galatasaray (28/8). W pomocy oczywiście Rosicky który zaliczył dobry sezon w barwach Kanonierów (28/1) ,ale znów nie tak dawno walczył z urazem. Plasil (38/3) stanowi o sile defensywy Bordeaux i tam jest absolutnie podstawowym graczem. Ciekawym zawodnikiem jest pomocnik Milan Petržela który gra dla Viktoria Plzen (28/7). W bramce niezniszczalny Petr Cech zdobywca tegorocznej LM. Wracając jeszcze słowem do ciekawych graczy to zapomniałem dodać tu nazwiska Davida Lafaty ,króla strzelców ligi Czeskiej a jego bilans (28/25) robi wrażenie i to grając dla przeciętniaka tamtej ligi FK Jablonec. Atutem Rosjan na pewno jest zgranie ,ale są także pod presją wyniku zaś Czesi tylko mogą sprawić niespodziankę co wcale nie jest takie niemożliwe jednak ja stawiam na Rosję.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W drugim spotkaniu grupy A Rosja zagra z Czechami.
Rosjanie to dla mnie zdecydowany faworyt tej grupy. Mają skład, który łączy doświadczenie (z tyłu) z młodością (w pomocy) i wielkimi nazwiskami (w napadzie).
Sporo potencjalnych gwiazd... ale też &quot;odkryć Euro&quot;.
Rosjanie nie powinni mieć kłopotu ze zwycięstwem w tej grupie i dziś muszą zrobić ku temu pierwszy krok wygrywając z Czechami.
Czesi mieli na Euro wyjątkowo blisko. To im jednak specjalnie nie pomoże...
Skład naszych sąsiadów nie powala, ostatnie mecze tym bardziej. Czerwcowy sparing z Węgrami i bardzo zaskakujący wynik oczywiście nie przekreśla ich szans na niezły występ ale jednak uwypukla kłopoty z jakimi borykają się Knedliki.
W moim odczuciu na Euro mogą liczyć tylko na Barosa i Rosickiego. Czy to wystarczy? Na pewno nie, szczególnie gdy któryś z tych panów będzie się borykał z kłopotami zdrowotnymi (Baros) albo dostanie plastra od kogoś pokroju Biereżuckiego czy Ignaszewicza ????
Siła ofensywna Sbornej jest wielka - Petr Cech przekona się o tym więcej niż raz.

Rosja - Czechy
Rosja

6/10 @ 2,52
Pinnacle

Rosja - Czechy
Rosja (-1,5)

2/10 @ 5,25
Bet365http://affiliates.tobetpartners.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_80b_947
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rosja - Czechy DNB 1 @ 1,73 Bet365 ✅ 4-1
Jedni się zastanawiają dlaczego rosną kursy na Rosję, ja takiego problemu nie mam i pobieram wygraną Sbornej. Oglądałem ich mecze sparingowe przed ME i zrobili na mnie ogromne wrażenie. Siła ofensywna jest imponująca, zawodnicy klasowi i trzeba na nich uważać bo Arszawin, Dżagojew czy Kierżakov mogą w pojedynkę rozstrzygnąć wynik tego spotkania. Obrona to niezła zapora zawodnicy zgrani ze sobą bo od kilku lat występują w podobnym ustawieniu. Ofensywni boczni obrońcy, Aniukow i Żyrkow powinni ładnie podwajać skrzydła i robić spore zamieszanie. Czesi przed ME mieli sporą zagadkę czy zagra gwiazda zespołu Rosicky, jak się okazało zagra, ale w jakiej będzie formie tego nikt nie wie, bo uraz łydki to przecież nie taki pikuś. Piłkarsko lepsi są Rosjanie i po takim kursie spróbuje na nich zagrać.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Rosja - Czechy

Faworytem potyczki sa Rosjanie i zgadzam sie w stu procentach. Czesi w spotkaniach kontrolnych przed Euro nie zachwycali gra. Wciąż waza sie losy Barosa czy wyzdrowieje na spotkania grupowe, o ostatnio jakby odżył w Turcji i wydawało sie wraca do formy sprzed lat. Natomiast Rosjanie bardzo dobre spotkania kontrolne przed Euro. I to z klasowymi rywalami Urugwajem 1:1 jak i grozna drużyną Włoch wygranym 3:0. Wyniki napawają optymizmem, co potwierdzi sie na placu gry.

Rosja 2.40 Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom