>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[GR. B] Chorwacja [2:1] Niemcy 12 VI

domel 49

domel

Forum VIP
CHORWACJA - NIEMCY
godzina: 18:00
stadion: Klagenfurt
kurs: 1: 4.30 --- X: 3.25 --- 2: 1.80
bukmacher: BAH

To spotkanie może zaważyć zarówno o awansie Chorwatów jak i naszym! dlatego zapowiada sie ciekawy pojedynek. Po pierwszych spotkaniach widać ze Chorwaci sa słabi kondycyjnie czy dadzą rade silnym Niemcom? czy już w Czwartek będzie wiadomo kto awansuje z grupy?
jak myślicie kto wygra?? i dlaczego?​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Chorwacja - Niemcy
Mój typ: Niemcy
Kurs: 1,80
Stawka: 8/10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Niemcy? Nie ukrywam, ze po wygranym meczu z Polską, że obok Hiszpanii to mój faworyt numer 1 do wygrania turnieju, zresztą nie bez przyczyny bukmacherzy uważali ich za faworytów całej imprezy. Nasi Zachodni sąsiedzi na ostatnich dwóch Euro nie osiągnęli zupełnie nic, a więc teraz czas najwyższy aby to zmienić. Przed nimi drugi mecz fazy grupowej z reprezentacją Chorwacjii, wokół której swego czasu panowała wielka euforia, jacy to oni nie są wspaniali po tej wygranej na Wembley z Anglią. Przyznam, że owszem uległem wcześniej manii Chorwacji i uważałem piłkarzy tej drużyny za czarnego konia mistrzostw, drużynę która może być najlepszą w Europie. Teraz po upływie pewnego czasu moje wcześniejsze przemyślenia uległy zmianie i uważam, że Chorwaci powalcza z nami i Austrią do ostatniego meczu o wyjście z grupy. Podopieczni Bilicia wygrywając z Anglią mysleli chyba, ze juz są Mistrzami Europy, a tymczasem w meczach towarzyskich wcale tak dobrze im już nie szło, a w pierwszym meczu Euro z Austrią wcale wygrać nie musieli. Teraz w wypadku ewentualnej wygranej nad Niemcami prawdopodobnie zapewniliby sobie awans do ćwierćfinałów, ale dlaczego tak się nie stanie? Ano dlatego, że Niemcy są do tego turnieju zwyczajowo lepiej przygotowani zarówno pod względem przygotowania psychicznego jak i fizycznego. U Chorwatów w pojedynku z Austrią jakby widoczny był brak świeżości i jak juz wspominałem losy tamtego spotkania mogły potoczyć się na prawdę różnie. Niemcy swoją dobrą postawą w meczu z Polską zrobili na mnie pozytywne wrażenie i uważam, że jak najbardziej są wstanie ograć Chorwatów w podobnych rozmiarach. Kurs na ich zwycięstwo 1,80 uważam za dobry i zdecydowałem się z niego skorzystać.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Chorwacja - Niemcy (Handicap 1:0) ✅
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: W czwartek o godzinie 18:00 Frank De Bleeckere rozpocznie pierwszy mecz drugiej kolejki Grupy B, w którym Chorwacja zmierzy się z Niemcami.
W swoich pierwszych występach na Euro 2008 oba zespoły odniosły zwycięstwa.
Niemcy, jeśli jutro wygrają, będą musieli w ostatnim meczu przynajmniej zremisować z Austrią, by być pewnym pierwszego miejsca w grupie.
Chorwaci w przypadku zwycięstwa mogą jeszcze odpaść, ale tylko w przypadku, gdy Austria przegra z Polską i Niemcami, a w bezpośrednim meczu naszych Orłów z Chorwacją wygrają podopieczni Leo Beenhakker’a (wtedy o awansie zadecyduje bilans bramkowy).
Slaven Bilić najprawdopodobniej posadzi na ławce Danijela Pranjić&#39;a, a jego miejsce na lewej obronie zajmie przesunięty ze środka Josip Šimunić. Lukę po nim w centrum obrony załata wówczas Dario Simić, który będzie partnerował Robertowi Kovacowi. Natomiast na prawej stronie defensywy ponownie zobaczymy Vedrana Corluke. W pomocy pewne miejsce mają Darijo Srna, Luka Modrić, Niko Kranjcar i Niko Kovač. Z kolei w ataku na boisko na pewno wybiegnie Ivica Olić. Drugim napastnikiem zamiast Mladena Petrić&#39;a powinien być Ivan Klasnić, a w przypadku gry z jednym cofniętym napastnikiem na boisku możemy zobaczyć Ivana Rakitić&#39;a lub Ognjena Vukojević&#39;a.
W drużynie Joachima Loewa w pierwszym spotkaniu słabo wypadł Mario Gomez, którego w ataku mógłby zastąpić, jako bezpośredni partner Miroslava Klose, Lukas Podolski. Jego miejsce na boku pomocy zająłby wówczas Bastian Schweinsteiger.
Warto dodać, iż Bastian Schweinsteiger i Robert Kovac są zawodnikami, którzy w pierwszej kolejce otrzymali po żółtym kartoniku i w jutrzejszym meczu bedą zmuszeni nieco się kontrolować...
Niemcy są faworytem spotkania wobec dość przeciętnego występu Chorwatów w swoim pierwszym meczu. Jednak tym razem presja na reprezentacji Chorwacji będzie już dużo mniejsza (mają na koncie 3 punkty) i z naszymi zachodnimi sąsiadami powinni zagrać już dużo lepiej. Poza tym zespół znad Adriatyku jest jedynym zespołem w grupie mającym lepszy bilans bramkowy w bezpośrednich spotkaniach z Niemcami. Sądzę również, że Jens Lehmann, wobec ofensywnej, moim zdaniem, gry Chorwatów w jutrzejszym spotkaniu, popełni jakiś błąd, który pomiesza Niemcom szyki.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Skomentuję analizę TBM-a /
Niemcy? Nie ukrywam, ze po wygranym meczu z Polską, że obok Hiszpanii to mój faworyt numer 1 do wygrania turnieju, zresztą nie bez przyczyny bukmacherzy uważali ich za faworytów całej imprezy.
Na tle Polaków to każda ekipa zagrałaby by dobrze.Niemcy na pewno pokazali się z dobrej strony aczkolwiek uważam ,że dopiero mecz z Chorwacją pokaże na co ich tak naprawdę stać.Chcę też zauważyć ,że Niemcy przed każdą imprezą są uważani za faworytów.
Podopieczni Bilicia wygrywając z Anglią mysleli chyba, ze juz są Mistrzami Europy, a tymczasem w meczach towarzyskich wcale tak dobrze im już nie szło, a w pierwszym meczu Euro z Austrią wcale wygrać nie musieli.
Mecze towarzyskie dla mnie nie są żadnym miernikiem formy.W 2001 roku za Engela mieliśmy 1000 minut bez gola przed eliminacjami w towarzyskich meczach a potem mecz z Ukrainą away i 3-1 dla nas i piękny awans na Mundial.
Z Austrią owszem wygrać nie musieli ale tak na dobrą sprawę to Austryjacy nie mieli czystych setek na gola.Chorwaci mądrze się bronili od czasu do czasu wyprowadzali kontry.teraz czytam ,że zagęszczą środek pola , grają 1 napastnikiem.
Ano dlatego, że Niemcy są do tego turnieju zwyczajowo lepiej przygotowani zarówno pod względem przygotowania psychicznego jak i fizycznego. U Chorwatów w pojedynku z Austrią jakby widoczny był brak świeżości i jak juz wspominałem losy tamtego spotkania mogły potoczyć się na prawdę różnie.
Psychicznie to myślę ,że obie ekipy są w dobrym humorze , morale pewnie też w porządku.Fizycznie wg mnie też jest remis bo trzeba zauważyć ,że obie ekipy miały co by nie ukrywać słabych rywali w 1 meczu.Myślę ,że dużo sił nie stracili.Co do świeżości to na swoim przykładzie mogę powiedzieć ,że wystarczą 2 dni na jej złapanie.
Pozdrawiam !
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...)Fizycznie wg mnie też jest remis (...)
Oglądnij sobie powtórkę meczu Chorwatów i jeszcze raz odpowiedz na pytanie jak przygotowani są fizycznie Chorwaci. Jak w drugiej połowie jeden z Chorwatów schodził z boiska to tylko zszedł za linię i padł na murawę nie mogąc złapać tchu, a przecież sami Chorwaci jakiegoś szaleńczego tempa gry nie prowadzili. Tutaj zdecydowanie górują Niemcy.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Obejrzyj jak już :p
Oglądnij sobie powtórkę meczu Chorwatów i jeszcze raz odpowiedz na pytanie jak przygotowani są fizycznie Chorwaci. Jak w drugiej połowie jeden z Chorwatów schodził z boiska to tylko zszedł za linię i padł na murawę nie mogąc złapać tchu, a przecież sami Chorwaci jakiegoś szaleńczego tempa gry nie prowadzili. Tutaj zdecydowanie górują Niemcy.
Widziałem , kolesia złapały skurcze , a wiesz co jest ich powodem ? Odwodnienie organizmu.Jak poziom wody schodzi na około 52 % wtedy łapią skurcze.Widocznie chłopak mało płynów brał w czasie meczu.To nie wina przygotowania fizycznego.
 
agent47 0

agent47

Użytkownik
myślę ze będzie powyżej 2.5 gola . Niemcy pojadą Chorwację aż miło, ewentualnie Chorwaci mogą strzelić honorową bramkę,i na tym się skończy.
Mój typ : 2.5 2
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Jeśli Niemcy wygrają z Chorwacją np 1:0 lub wyżej, a my ogramy Austrię (min 2:0) , to do awansu wystarczy nam remis z Chorwacją ???? w ostatniej kolejce
Więc...wypadałoby trzymać kciuki za Niemców.. :/
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Co do meczu Niemcy - Chorwacja zastanawiałem się tutaj nad remisem do przerwy, jednak zdecydowałem się na czystą 1 po kursie 1,8. Mimo tego, że Chorwaci uważani są przez co po niektórych za czarnego konia zawodów, myślę, że w meczu z Niemcami nie będą mieli za wiele do powiedzenia. Podopieczni Loewa pokazali w niedziele poprawny, solidny futbol, który powinien spokojnie wystarczyć w jutrzejszym meczu. Jeśli Niemcy jutro wygrają, będą mogli podejść bardzo spokojnie do meczu z Austrią i w wcześnie rozpocząć przygotowania do ćwierćfinałów. Pisząc o meczu warto wspomnieć, iż w szeregach Chorwatów braknie Luki Mordica, strzelca bramki w meczu z Austrią. Jego absencja może negatywnie wpłynąć na drużynę. Pomimo bojowego nastawienia Chorwatów jestem głęboko przekonany co do tego, że Niemcy wyjdą z tego pojedynku zwycięską bo nie da się ukryć, iż pomiędzy tymi ekipami jest spora różnica klas i poziomu gry.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Prawda jest taka, że Chorwacja to jedyny zespół w tej grupie, który może zrobić Niemcom krzywdę. Pierwszego meczu Chorwatów nie oglądałem, ale podobno Pogatetz nieźle ich kopał po nogach. ;-) Jedyna szansa na pokonanie Niemców to rozciąganie gry i granie z pominięciem drugiej linii bo Frings ładnie wszystko czyści. Tymczasem u pary niemieckich stoperów widać troche brak ogrania. Po za tym Metzelder niemal cały sezon grzał ławe w Realu. Myślę, że Chorwatów co najwyżej stać na strzelenie bramki ale to Niemcy powinni zejść z boiska zwycięsko. Podolski jest nie do zatrzymania, fajnie wygląda gra bocznych obrońców, którzy często angażują się w akcje ofensywne. Ta wymienność pozycji wzdłuż boiska może być kluczem do zwycięstwa. Stawiam tutaj na zwycięstwo Niemców choć o trzy punkty powinno być nieco trudniej niż w meczu z Polską. ;-)
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Obejrzyj jak już :p



Widziałem , kolesia złapały skurcze , a wiesz co jest ich powodem ? Odwodnienie organizmu.Jak poziom wody schodzi na około 52 % wtedy łapią skurcze.Widocznie chłopak mało płynów brał w czasie meczu.To nie wina przygotowania fizycznego.
sorry za offtop, ale co masz na myśli &quot;poziom wody 52%&quot; ? :-D bo mnie strasznie zaintrygowało.
 
M 0

mateusz_rybnik

Użytkownik
Skomentuję analizę TBM-a /



Na tle Polaków to każda ekipa zagrałaby by dobrze.Niemcy na pewno pokazali się z dobrej strony aczkolwiek uważam ,że dopiero mecz z Chorwacją pokaże na co ich tak naprawdę stać.Chcę też zauważyć ,że Niemcy przed każdą imprezą są uważani za faworytów.


Psychicznie to myślę ,że obie ekipy są w dobrym humorze , morale pewnie też w porządku.Fizycznie wg mnie też jest remis bo trzeba zauważyć ,że obie ekipy miały co by nie ukrywać słabych rywali w 1 meczu.Myślę ,że dużo sił nie stracili.Co do świeżości to na swoim przykładzie mogę powiedzieć ,że wystarczą 2 dni na jej złapanie.

Pozdrawiam !
Pozwolę sobie skomentować, bo wybacz, ale piszesz głupoty.
AD.1 Na tle Polaków każda ekipa zagrała by dobrze? Piszesz głupoty, niestety, ale Niemcy to jedna z najsilniejszych ekip na świecie. Świetnie przygotowani piłkarsko, taktycznie jak i atletycznie mogliby wygrać z każdym, a trzeba przyznać, że choć Polacy popełnili błędy z offside&#39;ami to jednak odgryzali się Niemcom, nie bali się ich, próbowali atakować, a już na pewno nie dali się zdominować co nie udawało się ekipom teorytycznie lepszym niż My.

AD.2 Co do przygotowania fizycznego Chorwatów to znowu piszesz głupoty. [Notabene Polacy biegali szybciej i więcej od Niemców], a popatrz sobie na statystyki Chorwatów i jak Ci już ktoś wcześniej poradził obejrzyj sobie jeszcze raz mecz Austria-Chorwacja. Chorwaci szarpali w ataku przez jakieś 25-30 minut, grając bardzo agresywnie po czym oddychali &quot;rękawami&quot;. 92 w rankingu Fifa drużyna Austrii zdominowała tych &quot;wielkich&quot; Chorwatów, którzy w drugiej połowie ograniczyli się może do dwóch kontr. Zresztą każdy piłkarz Chorwacki z Modrić&#39;iem na czele odbijał się od Austriaków jak od ściany. Jeśli Chorwacja jest przygotowana tak słabo fizycznie do tego turnieju to Niemcy ich zdemolują, a my odeślemy tego czarnego konia do domu. Z tymże &quot;czarny koń&quot; nie powinien być wymieniany w roli faworyta do zwycięstwa przed samym turniejem, a dopiero zaskoczyć ludzi w jego trakcie...


Co do samego meczu Chorwacja - Niemcy to ja stawiam czystą 2. Niemcy zdecydowanie lepiej przygotowani taktycznie, fizycznie, a i piłkarsko są lepsi od Chorwatów, bo tak na prawdę to Chorwacja ma tylko potencjał, który niekoniecznie musi zostać dobrze wykorzystany. Jedynym aspektem w którym Chorwaci mogą zaskoczyć liderów naszej grupy to będą stałe fragmenty gry, które podczas pierwszego meczu rozgrywali niekonwencjonalnie. Jednak siła ofensywna naszych zachodnich sąsiadów jest zbyt duża, aby Chorwacja nie straciła więcej niż jednej bramki, a Niemcy tak łatwo bramki nie stracą.

TYP: Niemcy 1.8
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

VS


⚽NIEMCY-CHORWACJA
Typ : 1
Kurs : 1,75 Bwin Stawka 5/10


Mecz na rozgrzewke przed pojedynkiem POLSKA-Austria ;) Zacznę od tego że ten pojedynek wyłoni najprawdopodobniej zwycięzce naszej grupy. Niemcy wkońcu wygrali mecz na Euro po bodajze 6 niewygranych. Przelamanie nastąpilo w meczu z Polakami i uważam że teraz trudno będzie zatrzymac podopiecznych Loewa a CHorwaci raczej nie mają szans na urwanie im punktów. To co pokazali z bodajże najsłabsza drużyna na tych mistrzostwach Austrią nie napawa optymizmem i w starciu z taka drużyna jak Niemcy napewno łatwo nie będzie. Stawiam zdecydowanie na Niemców bo maja oni lepszy skład i sa lepiej przygotowani do tego turnieju. U CHorwatów było widac jakies dziwne oznaki oslabienia w meczu z Austrią, tam sie jeszcze udalo jakos wygrac, ale Austriacy napewno zasluzyli w tamtym meczu na remis. Niemcy od zawsze słyna z dobrego przygotowania fizycznego i poprostu uwazam ze dzisiaj zabiegaja swojego rywala.
Chorwacja dotychczas siedmiokrotnie grała z Niemcami i tylko raz potrafiła wygrać - na Mistrzostwach Świata w 1998. Doznała za to aż pięć porażek, w tym raz na Mistrzostwach Europy w 1996.

Prawdopodobne składy :

▶NIEMCY : Lehmann, Lahm, Metzelder. Mertesacker, Jansen, Frings, Ballack, Schweinsteiger, Podolski, Gomez, Klose

▶CHORWACJA: Pletikosa, Simunic, R. Kovac, Corluka, N. Kovac, Srna, Modric, Pranjic, Kranjcar, Olic, Petric

Z Polskiego punktu widzenia lepiej żeby dzisiaj wygrali Niemcy bo wtedy w przypadku naszej wygranej z Austrią będziemy mieli tyle samo pkt co Chorwaci i to z nimi stoczymy decydujący bój o awans ????
DO BOJU POLSKO!!! POLSKA BIAŁO CZERWONI!!:-D
 
funio25 0

funio25

Użytkownik
Hmm moim zdaniem jak by nie patrzeć w niemieckiej ekipie wiedzą ze jesli pokonaja dziś chorwatów beda w cwiercifinale ta sama sytulacje maja chorwaci.
Chociaz Niemcy na dzien dzisiejszy maja mocniejszy zespol i ciezko bedzie chorwatom wygrac. przeciez jak by nie karny w 3 min ze Szwajcaria to chorwacja nie wygrala by ostaniego spotkania i miala by 1 pkt w tej gr jescze wszytko mozliwe jest. ????
Typ: Niemcy
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
przeciez jak by nie karny w 3 min ze Szwajcaria to chorwacja nie wygrala by ostaniego spotkania i miala by 1 pkt w tej gr jescze wszytko mozliwe jest. ????

Typ: Niemcy
Chyba chodziło Ci o karny w meczu z Austria ???? Zgadzam sie tutaj z wiekszoscia.Ja jestem optymista i wcale ten optymizm nie jest przesadzony. Uwazam ze niemiaszki wygraja dzisiaj z chorwacja sa super przygotowani co pokazali z wcale zle nie grajaca Polska. Chorwacja mnie nie zachwycila pozatym duzo osob mowi ze niemcy i tak wyjda z grupy bo wygraja z austria, ale miejsce tez sie liczy. Niemcy chca miec 1 miejsce a najlepiej zapewnic to sobie wygrywajac 3 mecze. Pozatym lepiej odpuscic w razie czego ostatni mecz w grupie niz walczyc ostro do konca. Dla mnie czysty typ na niemszakow.
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Chrowacja - Niemcy

Typ:X
Kurs: 3.35
Buk:Bwin
Analiza:
Chorwacja w pierwszym meczu mistrostw wygrała 1:0 z gospodarzami turnieju - Austrią .I choć początek meczu zapowiadał wysoką wygraną Chrwatów , to w drugiej połowie nieco opadli z sił dzięki czemu Austria kilka krotnie poważnie zagroziła bramce Pletikosy, jednak początek meczu był w ich wykonaniu wyśmienity , i jeśli tak zagrają z Niemcami to o remis jestem spokojny.
A Niemcy , jak wsyzscy wiemy , niestety pokonali Polskę 2:0 , po dwóch indywidualnych błędach , przy drugiej bramce Golańskiego , a przy pierwszej sędziego bocznego , który miał podnieść spalonego.
Niemcy nie grali jakiejś nie osiągalnej dla innych drużyn tej grupy piłki , wygrali ograniem , doświdczeniem i M.Ballackiem , który ostatnio jest w życiowej formie.
Tak więc wróżę remis 1:1 i może w końcu jakieś typerskie przełamanie ????
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Tak więc wróżę remis 1:1 i może w końcu jakieś typerskie przełamanie
Takimi typami to nie masz szans sie przelamac. Chorwacja z poczatku spotkania grala dobra pilke z Austria?! Nie badz smieszny. Pierwsze 4 minuty grali dobrze. Do karnego. Potem bronili wyniku. Taka postawa Chorwaci nie maja zadnych szans nawet zremisowac z Niemcami.
A Niemcy , jak wsyzscy wiemy , niestety pokonali Polskę 2:0 , po dwóch indywidualnych błędach , przy drugiej bramce Golańskiego , a przy pierwszej sędziego bocznego , który miał podnieść spalonego.
Bledy Polaczkow to nie wszystko. Trzeba tez umiec te gole strzelic. Liczy sie wynik, a nie w jakim stylu zdobyli gole. Pamietaj, ze na wynik pracuje cala druzyna, a nie ten ktory popelnil blad, w tym przypadku Golanski.

Moj typ: Niemcy, a taki bardziej ryzykowny to over 2,5gola
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
moim zdaniem wygrają Niemcy pokuszę się nawet o dokładny wynik, mianowicie 2:1 dla Niemiec. Chodź moim zdaniem będzie to mecz bardzo wyrównany. Chorwaci grają dobry futbol a to co wyprawia miejscami Olic jest niewiarygodne. w meczu z Austriakami ładnie woził. Powiedzmy sobie szczerze, że Niemcy w meczu z Polską nic wielkiego nie pokazały to my zagraliśmy źle taktycznie. Dwie bramki padły po błedach obrony a nie po jakichs nadzwyczajnych akcjach przeprowadzonych przez rywala. W tym meczu Chorwaci mają duże szanse jednak moim zdaniem nie podołają &quot;słabym&quot; Niemcom i przegrają minimalnie w remis średnio mi się chce wierzyć.
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Mi się wydaje, że na ten mecz Chorwaci czekają, tak samo jak Polacy. Myślę, że Chorwaci rzucą na szalę wszystkie swoje możliwości przeciwko Niemcom. Każdy mówi, że Chorwaci wygrali ledwo co z Austriakami, no i co z tego, mecz im się fantastycznie ułożył, więc chcieli oszczędzić się na dzisiejszy mecz. Remis jest moim zdaniem bardzo prawdopodobny.

Bet365
Remis: 3,3
5/10
 
Do góry Bottom