>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr D, Francja - Anglia & Ukraina - Szwecja [11.06.2012]

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP
Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Bardzo mnie ciekawi jak w tym turnieju zaprezentuje się rep. Francji. Liczę na to, że dzisiaj pokażą się z lepszej strony niż przeciwnicy i Anglia będzie musiała uznać ich wyższość. Zdecydowanie lepiej wygląda Nasri , Benzema i Ribery z przodu aniżeli Young i Welbeck. Nie chodzi tutaj już o nazwiska i prestiż ale o jakość gry. Jeżeli Francja odpowiednio dobrze wykorzystała okres przygotowawczy i jest to całkowicie inna drużyna niż na MŚ i cała kadra zapomniała o tym co się wtedy stało to jestem dobrej myśli. Lewa i prawa strona zapowiada się dość solidnie. Malouda , Ribery i Nasri powinni być największą bronią. Zobaczymy czy Benzema będzie częściej angażował się również z tyłu czy czekał na piłkę od kolegów. Chciałbym zobaczyć tutaj grad goli i zarówno walkę jednej i drugiej strony ale dzisiaj Francja musi wyjść na murawę jako nowa odmieniona drużyna i na to liczę.
Dzisiaj stawiam na Francję @ 2.40 bwin.
 
P 16

potter3

Użytkownik
Zastanawiam się jak może wyglądać mecz pomiędzy Ukrainą i Szwecja. Czy to Ukraina będzie nastawiała się na grę z kontry a Szwedzi będą bardziej utrzymywali się przy piłce. Wydaję mi się że na środku pola to Szwedzi mają lepszych graczy i to oni będą dłużej utrzymywać się przy piłce i będą wymieniać więcej podań. Kurs na to zdarzenie bardzo zachęcający w unibecie i myśle że warto zaryzykować.
Szwecja - więcej czasu przy piłce
2,90 unibet
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
No i stało się.
Wczoraj zobaczyliśmy odrodzenie formy Szewczenko.
Do tego Konoplianka i nowe młode gwiazdy.
Błochin nazwany przez media Wielkim Motywatorem.Zmotywował ekipę i proszę.
Zlatan niestety zawiódł wczoraj.
Takie jest moje zdanie.Nie wiem jak wasze.
 
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
Tak jak się spodziewałem, dużo statycznej gry, ataki pozycyjne, przewaga Francji praktycznie tylko na papierze (oddali aż 19 strzałów) bo na boisku nie było tego widać. Co mnie zaciekawiło to fakt, że ani jeden z bramkarzy nie wyprowadził ani razu szybko piłki na kontrę, po złapaniu czekał aż wszyscy się ustawią i podawał do obrońcy, żadnej próby zaskoczenia czy szybkiego wyprowadzenia ataku. I niestety cały mecz tak wyglądał. Dwie dobre drużny, mecz otwarcia, nikt nie chciał przegrać.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Przewaga Francji tylko na papierze? Nie zgodziłbym się z Tobą. Francuzi ciągle rozgrywali piłkę i brakowało szczęscia przy wykończeniu tych akcji. Jedyne do czego można sie przyczepić, to &quot;szybkość&quot; rozgrywania piłki. Oczywiście przegrywali z jednej strony na drugą, ale to nie dawało aż takich efektów. Powinni w pewnym momencie przyspieszyć grę, co mogłoby zaskoczyć Anglików
 
O 0

orety

Użytkownik
Przyspieszali grę, ale co z tego jak przy lini pola karnego albo na nim zacinali się i czesto jak by nie wiedzieli co z pilką zrobić ani komu ją podać. Jesli nic nie wymyślą to z gospodarzem tych rozgrywek nie będzie im tak łatwo, jak się większości wydaje, podobnie jak przy wygranej szwedów z ukraińcami. Niesieni ponownie dopingiem swoich kibiców mogą z taką grą jaką zaprezentowali w poprzednim spotkaniu, spokojnie pokusić się o kolejną niespodziankę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom