>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GR88 Poker - 150$ freeroll tylko dla FB

Status
Zamknięty.
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Za zgodą nikifora zorganizowałem freerolla tylko dla FB w nowym roomie sieci Merge (w tej sieci są m.in Bluff Room, 365 Bonitas i Poker Nordica). Na początek pula 150$ :-D Nie będzie problemów z hasłem bo hasła nie ma, trzeba tylko zarejestrować się z bannera u góry albo linku na dole żeby dostać wejściówkę do turnieju. Turniej pojawi się w lobby w ciągu godziny i wtedy też ruszy rejestracja. Od razu po założeniu konta można się rejestrować do freerolla.
Jeśli zagra dużo osób to zrobimy następnego freerolla możliwe, że z jeszcze większą pulą choć myśle, że ta też jest niczego sobie :spokodfhgfh:
Szczegóły turnieju:
Nazwa w lobby: FB Freeroll
Data: 15.11.2009
Godzina: 21:00
Pula: 150$
R/A: 1 rebuy koszt 1$, addon koszt 1$
Starting stack: 1500
Blindy: 12 minut
Każda osoba która złoży depozyt przynajmniej 10$ będzie mogła przez 14 dni grać turnieje dla depozytorów które odbywają się codziennie. Pula 500$ :-D Zawsze gra 100-150 osób.
Link do rejestracji (wymagany żeby zagrać w turnieju)
www.Gr88.com


GL ????:gool:
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
A Pokerzysta wszystkich zachęcał żeby sie szybko rejestrować . To większość z was czeka na ostatnią chwile heh , trudno najwyżej sie turniej nie odbędzie , a przecież rejestracja trwa 2 minuty ????
Jeszcze powiedz że się nie odbędzie przez tych którzy się później tzn dzisiaj rejestrowali...Zachęcał , zarejestrowałeś się ? To się ciesz że i tak prawdopodobnie nie zagrasz. A poza tym jaka to różnica czy zarejestrowałem się 5 dni temu czy dzisiaj - powinienem dostać ticket bez względu na to...
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Jeśli się dzisiaj nie odbędzie to na pewno będzie powtórzony więc nic nie przepadnie (ani turek ani wasze rejestracje).
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Niestety chyba dzisiaj się turniej nie odbędzie. GR88 zrypało coś bo zamiast dwóch rodzajów ticketów (na FB i PT) dostajecie podwójne tickety na PT. Turniej będzie powtórzony w najbliższych dniach. Patrzcie jeszcze w lobby może do 21 się coś jeszcze zmieni.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Turniej został odwołany. Mam nadzieję że wkrótce wszystko się wyjaśni i zostanie ustalony nowy termin.
Co głosów o moje wyjaśnienia w sprawie zaistniałej sytuacji. Niestety nie ja organizowałem turniej, ja dałem jedynie pozwolenie. Nie rozumiem też oburzenia niektórych osób. Niestety nie wszyscy mają niedziele wolną. Niektórzy pracują.
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
OK sprawa wygląda tak. Nie dostaliście ticketów do freerolla FB bo można zagrać tylko w jednym turnieju. Nic się nie zmienia, gramy dalej o 150$ ale w tym drugim turku czyli &quot;Poker-Team FR&quot;.

Start jutro o 21:00, można się już rejestrować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom