>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gra na brak remisów...AKO ok. 1.50

arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Nie jest to taki zły patent choć trudno nazywać go systemem. Chodzi mi o składanie kuponu z dwóch meczów na dzień z AKO 1.5, czyli wrzucenie na kupon dwóch meczów z typem 12 o kursachh ok 1.25. To dość pewne, a gdybyśmy razem poszukali patentu na obstawianie takich meczów byłoby łatwiej. Są chętni?
Pozdrawiam ????
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
W 2 meczach ryzyko remisu jest spore. Proponowałbym się tym pobawić singlami, będzie bezpieczniej. Przy czym należy pamiętać, żeby za każdym razem wyłapywać najlepszy kurs spośród bukmacherów.
Przy kursie na remis 3,6 kurs na 12 jest równy 1,25 (bet-at-home mecz manchesteru z west hamem) co jest śmiechem na sali bo ten sam typ LAY na betfair w przeliczeniu na normalny wynosi 1,39.

Kolejna rzecz, którą należy brać pod uwagę to mnożnik stawki w przypadku naszej przegranej (X4) i trzeba naprawdę ostrożnie dobierać mecze.

Podsumowując, ja jestem za, chętnie to z tobą przetestuję.
 
T 0

trolle

Użytkownik
trochę wolny to byłby system, gdzieś usłyszałem o graniu w podobny sposób tyle że bezpośrednio obstawiając gości lub gospodarz, dla dwóch spotkań wyglądałby tak:

1 kupon: 11
2 kupon: 12
3 kupon: 21
4 kupon: 22

oczywiście ten system sprawdzi się tylko wtedy gdy oba kursy i na gospodarza i gościa będą powyżej 2,00 inaczej zwróci się nam tylko wniesiona stawka.
łatwo policzyć 2,00 zł (wniesiona stawka na jeden kupon) x 4 (wszystkie kupony) = 8 zł
średni kurs kuponu 2,00 zł x 2,oo (kurs 1) x 2,oo (kurs 2) = o dziwo też 8 zł.
Co o tym sądzicie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak tam gralem ale NHL, kiedys sie jeszcze dało, ale ostatnio 60% meczy konczylo sie po dogrywce.
 
T 0

trolle

Użytkownik
jest jednak szansa że te 40% meczy wejdzie bez dogrywki, właśnie o NHL myślałem gdyż tam najłatwiej znaleść takie kursy powyżej 2,00 chociaż jak ostatnio patrzyłem malutko tego...
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Nie jest to taki zły patent choć trudno nazywać go systemem. Chodzi mi o składanie kuponu z dwóch meczów na dzień z AKO 1.5, czyli wrzucenie na kupon dwóch meczów z typem 12 o kursachh ok 1.25. To dość pewne, a gdybyśmy razem poszukali patentu na obstawianie takich meczów byłoby łatwiej. Są chętni?
Pozdrawiam ????
Proponuje zagrac tak ale najlepiej wyjsc na tym jesli obstawia sie hokej, bo tam wysokie kursy i rzadko padaja remisy:

Poszukajmy 4 spotkań, w których być może nie będzie remisów. Kurs na wszystkie trzy możliwości jest większy niż 2.00. Przykładowo:

A Legia - Wisła 2.50 2.55 2.80
B Chelsea - Barcelona 2.50 3.30 2.55
C Inter - Real 2.30 3.20 3.00
D Milan - Liverpool 2.35 3.90 2.45

Gramy 16 kuponów według poniższego rozpisu:

A-1 B-1 C-1 D-1
A-2 B-1 C-1 D-1
A-2 B-2 C-1 D-1
A-2 B-2 C-2 D-1
A-2 B-2 C-2 D-2
A-1 B-2 C-2 D-2
A-1 B-1 C-2 D-2
A-1 B-1 C-1 D-2
A-1 B-2 C-1 D-2
A-2 B-1 C-2 D-1
A-2 B-1 C-2 D-2
A-2 B-2 C-1 D-2
A-2 B-1 C-1 D-2
A-1 B-2 C-2 D-1
A-1 B-2 C-1 D-1
A-1 B-1 C-2 D-1

Jeżeli postawiliśmy 16 kuponów za stawkę 1 zł za kupon to w najgorszym wypadku zysk wyniesie 17.80 złotych, a w najlepszym 36.50 złotych.
Jak widać system może przynieść zyski, jednak nie może paść remis w żadnym meczu
 
G 46

ghs

Użytkownik
Buehehe, ten system może przynieść zyski? Chyba bukmacherowi.

Szansa, że nie będzie żadnego remisu w tych meczach wynosi około 25%, czyli 1:4. Grając to samo w kółko wygrywałbyś tylko co 4 &quot;rozdania&quot;. Wygrywasz zaś, jak wyliczyłeś, 2- lub 3-krotność stawki.

Życzę powodzenia.
 
Do góry Bottom