>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra na brak rzutu karnego

I 203

invincible.

Użytkownik
Witam, krótka piłka
Od kilku dni myślę oo graniu kuponów na brak rzutu karnego w spotkaniu. sredni kurs to jakieś 1,2 czyli ako z 3 meczy to 1,73. Czy mogłoby się to opłacić?
W jakich ligach statystycznie dyktowanych jest najmniej jedenastek? Czy posiada ktoś takie statystyki
Wstępnie myślałem o francuskiej, rosyjskiej i niemieckiej
 
A 498

addam44

Użytkownik
Kursy na Betfair na brak karnego to najczesciej 1.30-1.35,a wiec sporo wyzej niz u bukmachera z ktorego podajesz kursy.
Oznacza to ze ako ponad 1.70 mialbys na BF z dwoch a nie trzech meczy.Tyle ze z gra kuponow ako na BF tego zdarzenia beda problemy-ale zawsze mozesz grac najpierw 1 a potem za wygrana drugi mecz.
Nie znam strony ze statystykami na taka gre ale zwroc sie do edi8-on Ci pomoze ????
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Co do tematu: Grałem tak, parę dni było fajnie ale w pewnym momencie popłynąłem - nie polecam.
Popłynąłeś bo zle zarządzałeś Budżetem,jest to dobry pomysł sam z chęcią pobróbuję grę w ten sposób,Edi jak zwykle podsunął na tacy świetne stronki,szczególnie na transfermarkt gdzie można dokładnie sprawdzić pracę sędziów;)Ja poszedłbym nawet głębiej tzn wybierając 4 mecze z których ako wyjdzie Ci jeśli przyjąc kurs 1,3 około 2,8 i gre w weekendy gdzie wybór jest spory...;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Może masz racje.
Podzieliłe,m budżet na 2. Grałem po kursach 1.20 (chyba) ale nie robiąc AKO lecz grałem codziennie po 1 singlu za 50%. Jak weszły 4 pod rząd to grałem znowu od 50% budżetu.
Ja bym to zagrał
1) wt-śr-cz - 4 mecze
2) pt 3 mecze
3) so 4 mecze
4) nd 4 mecze
U jakiego buka jest oferta z kursem 1.30?
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
To zależy jakie mecze pewnie... jest zróżnicowanie.. kolega wyżej pisał że na Betfair kręcą się od 1,3-1,35 ale ja sprawdzałem na dziś np West Brom- Southampton w Betsafe też jest 1,3 ????
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Z tego co widzę to na Betsafe nie na wszystkie zdarzenia są wystawiane opcje z rzutem karnym np Liga Mistrzów wtorkowe i środowe spotkania jak na razie 6 spotkań z 16 możliwych na grę w ten sposób chyba że jeszcze to ulegnie zmianie kursy wachają się od 1,18 - 1,30
 
I 203

invincible.

Użytkownik
Na BAH kursy w większości to 1.2, kilka widziałem 1.15, ale to pojedyncze przypadki
Wczoraj robiłem kolejne próby za niebagatelną kwotę 1zł/kupon. Jak dotąd wyniki zadowalające, po 6 kuponach(ako 1,73) 5 do przodu.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Mały Teścik na Lidze Mistrzów na mecze jutrzejsze patrząc linie w tych meczach proponuje zagrać coś takiego....Betsafe dodal więcej meczy...
Rzut Karny Kurs
Anderlecht - Zenit Nie 1,18 ✅
Dynamo Kij - Porto Nie 1,24✅
Psg - Dynamo Nie 1,26✅
Man City - Ajax Nie 1,22 ✅
AKO 2,24✅
Zobaczymy co z tego wyniknie:razz:
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Wygląda na to że wjechało to tak jak powinno;)
Edi dorzucił kolejną przydatną stronkę:grin ???? ziś odpuszczam skupiając się na weekendowej kolejce,Jeśli się nie mylę to chyba na wszystkie spotkania Premier Legaue kursy na nie pojawienie się rzutu karnego na betsafe od wczoraj nie uległy zmianie i nadal jest to 1,3 na soccerway nadal nie są podane linie kto będzie sedziował weekendowe spotkania natomiast oficjalna strona Premier Legaue już ogłosiła kto będzie sędziował w sobote i niedziele na wyspach...podaje link do strony kanonierów gdzie jest to przejrzyście zobrazowane www.kanonierzy.com/shownews_id-28001_Andre-Marriner-sedzia-meczu-z-Fulham.shtml
 
pulex 0

pulex

Użytkownik
Witam,
próbował już ktoś takiego grania na wielu meczach/ kuponach ?
Bardzo ciekawy pomysł i w sumie nie wiem czemu wcześniej o tym nie pomyślałem. Zastanawiam się natomiast nad udoskonaleniem tego pomysłu i dodanie go do progresji. Grać powiedzmy 3 mecze gdzie kurs by wychodził ok. 2.00 Co o tym sądzicie ?
 
K 2

kukufatal

Użytkownik
Progresja = bankructwo. Potestuj na kartce papieru to juz po kilku tygodniach zobaczysz co to znaczy progresja w praktyce...
pozdro
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Progresja = bankructwo. Potestuj na kartce papieru to juz po kilku tygodniach zobaczysz co to znaczy progresja w praktyce...
pozdro
Może tego nie wiesz, ale jest i taka progresja jaką zaproponowałem pod nazwą metody
&quot;Progresja z przerzutką stawki po wygranej&quot;:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html
gdzie dość trudno jest przegrać ( tylko przy braku 2 kolejnych po sobie trafień kursu/AKO 2 na długim dystansie gier) a nawet gdyby taki czarny scenariusz się jednak zrealizował , to polem ryzyka będzie utrata - w tam przedstawionej tabelce stawek do gry na 14 etapów - zaledwie 0.93% kwoty, jaką moglibyśmy utracić przy klasycznym podejściu do progresji na ten sam zysk...
Bowiem w zwykłej progresji na zysk netto 1 j. przy kursie/AKO 2 , łączny koszt gry, czyli suma poprzednich stawek dla kolejnej gry na 14. etapie to 16383 j. a w tym moim podejściu zagranie na 14. progu to suma stawek równa 153 j.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Ja proponuję grać na rzuty karne bez progresji tzn bez na pewno tradycyjnej progresji z podwajaniem stawki normalnie.... ewentualnie z progresją z przerzutką jak Edi proponował,albo zostać przy stawkowaniu nie zmiennym i grze na jedenastki tylko w weekendy gdyż mamy do wyboru spory wachlarz meczy,przyjmując że w miesiącu mamy 4 weekendy takich gier było by 8 uwzględniając nasz bank co tydzień gramy 2razy ze stawką płaską...przykładowo mając do dyspozycji 100j dzielimy nasz bank na 8częsci czyli jest to 12,5j i tą nie zmienną stawką gramy w każdy weekend oczywiście bank może być większy stawkowanie różne przestrzegam tylko przed hurra optymizmem i zbyt nonszalanckim doborem stawek gdyż możemy szybko naszą gre skończyć....:???:
Trafienie czterech meczy bez rzutów karnych z pośród gier weekendowych może wydawać się proste,...jak i np gra na under 4,5gola gdzie jakieś 80%gier kończy się wynikiem poniżej 4,5bramki nie wiem jak to się ma akurat do rzutów karnych....Granie na under 4,5bramki to mniejsze kursy i na uzbieranie choćby ako 2,00 potrzeba przynajmniej 6spotkań...Proste??Otóż niby proste ale w praktyce nie jest już to tak łatwe i łatwo na prawde o wpadke nawet przy doborze 6spotkań...ja chcę spróbować z rzutami karnymi i 4meczami tak jak już wspomniałem wyżej.:wink:
 
Do góry Bottom