>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra na remisy - duże bezpieczeństwo

futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Powiem wam że progresja to niezłe ścierwo, widziałem ile ludzie przerąbali kasy grając tym systemem, to się nie mieści w głowie. Bardzo mi się spodobała wypowiedz jednego z kolegów, tu na forum na temat progresji, która oddaje chyba najtrafniej jak jest to głupi system. Pisał mniej więcej że grając np. progresją kupony 2.0 po np.30 zł to przy piątym poziomie progsa gramy za 480 zł żeby wygrac 30!!!!!(sic) - heh proste a jakie trudne dla niektórych do zrozumienia. Opłacalnośc żadna i szybciutkie bankructwo.
Progresja jest poprostu jedna z metod w ktorej zyski są mniejsze niz ponoszone ryzyko. Jest to taka bomba z opuznionym zaplonem jesli mozna tak to porownac, mozesz dlugo wygrywac ale i tak jestes skazany na przegraną. JEsli masz ogromny kapital, lubisz ten sposob gry i wiesz kiedy przestac- czemu nie ;)
 
V 1

vanitas

Użytkownik
grając np. progresją kupony 2.0 po np.30 zł to przy piątym poziomie progsa gramy za 480 zł żeby wygrac 30!!!!!(sic) - heh proste a jakie trudne dla niektórych do zrozumienia. Opłacalnośc żadna i szybciutkie bankructwo.
Nie takie proste jak piszesz. Ja grając progresją na zdarzenia o kursie 25 na piątym poziomie aby wygrać 30 zl stawiam....1.47 zł. I też mi napiszesz, że opłacalność zerowa?
Nie wrzucaj więc wszystkiego do jednego worka o nazwie PROGRESJA i nie układaj wspólnej definicji. Bo jak widzisz nie zawsze działa to w jedną stronę. Napisz precyzyjniej - granie progresją kursów 2 jest idiotyczne z matematycznego punktu widzenia. A nie że granie progresją...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Granie progresją na kurs jest idiotyczne niezależnie od kursu.
Co do kursu 25.00 - powiedz mi ile płacisz na 60 poziomie, bo jedna na 10 progresji cię tam zaprowadzi.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
A Ty na jakiej podstawie zakładasz, że zaprowadzi? Ano nie zaprowadzi, ponieważ przy 10 poziomie ją kończę, co kosztuje mnie 15,12 zł. To są tak zwane koszty. W progresji, jak w każdym biznesie, aby były zyski muszą być inwestycje i muszą być koszty. Ktoś, kto chciałby mieć zysk 100% to skończy raczej marnie. O ile Media Markt jest sklepem dla idiotów, o tyle progresja juz niekoniecznie. Oczywiście mam na myśli ta prawdziwą progresję traktowaną jako biznes, a nie jako hazard w sensie gry losowej
 
G 46

ghs

Użytkownik
O ile nie jesteś kolesiem, który umie lepiej szacować kursy od zawodowych oddsmakerów, to te twoje koszty przegranych progresji będą większe od zysku z zakończonych.
A na tekst &quot;progresja jako biznes&quot; zanoszę się śmiechem.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
A zanoś się na zdrowie.
Ja tam na przykład nie śmieję się z tych, którzy muszą wstawać o 6 rano do pracy najemnej. Każdy ma swój sposób na zarabianie pieniędzy i nie uważam, aby którykolwiek z nich był hańbiący szczególnie. Dlatego śmianie się nie jest objawem zbyt wysokiej kultury osobistej.
 
G 46

ghs

Użytkownik
A zanoś się na zdrowie.
Ja tam na przykład nie śmieję się z tych, którzy muszą wstawać o 6 rano do pracy najemnej. Każdy ma swój sposób na zarabianie pieniędzy i nie uważam, aby którykolwiek z nich był hańbiący szczególnie. Dlatego śmianie się nie jest objawem zbyt wysokiej kultury osobistej.
Na hańbę się oburzam, śmieję się z naiwności. A swego czasu wstawałem do pracy fizycznej przed piątą rano.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Widzisz, ja również. I do tego w UK. Dlatego potrafię docenić to, że aktualnie posiadana wiedza pozwala mi pracować gdy mam na to ochotę, a nie wtedy gdy muszę.
Ale to nie upoważnia mnie nazywać tych wstających o 5-tej rano naiwniakami pracującymi za 1500 zł.
Ciebie również, więc uprzejmy dostosować swój poziom wypowiedzi do mym oczekiwań, jeśli podjąłeś dialog. Przy okazji - mówienie o kimś per &quot;koleś&quot; również nie należy do szczytu bon tonu.
Ok, tyle OT. Bo zeszliśmy z wątku głównego. A moim celem było jedynie uświadomienie userowi piszącemu o piątym progu, że nie zawsze inwestycja na tymże progu musi stanowić kilkaset procent zakładanego zysku. Czasami może kilka.
Co też napisałem i na tym moja rola w tym wątku się kończy.
Do widzenia wszystkim czytającym.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ogólnie progresja to bankructwo. Jedynie są sposoby żeby właśnie na konkretnym etapie sie zatrzymac. Ale zeby to bylo oplacalne musi byc wlasnie kurs okolo 20. a to ze taki kurs wejdzie to musi byc mega fart.

Natomiast określanie progresji sposobem na biznes.... nie no sorki ale to jest naprawdę śmieszne.

Przedstaw tu dokładne dane wraz ze spotkaniami i oczywiscie tabele zyskow to wtedy moze ktos przyzna ci racje
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Śmieszne jest, gdy półanalfabeci piszą publicznie. Słyszałeś o czymś takim jak znaki interpunkcyjne? Jeśli tak, to przeczytaj co napisałeś i zaczerwień się ze wstydu.
Niektórzy podchodzą do progresji z nastawieniem na duży i łatwy zarobek. I tutaj się zgodzę, że śmiesznie byłoby nazywać to biznesem, gdyż są to dzieci dysponujący kapitałem 300 - 500 zł. Ale jeżeli dołożysz do tego dwa zera i osiągasz atrakcyjną stopę zwrotu to właśnie zaczyna się mówić o małym, bo małym, ale jednak biznesie. Niektórzy mają w głowach zakodowane rekreacyjne granie na które poświęcają 200 zł tygodniowo. I nie mogą pojąć, że nie wszyscy robią to samo, choć wszystko odbywa się pod wspólną nazwą: zakłady sportowe. Ty prosząc mnie o kupony (sic!), a jeszcze lepiej o pokazanie sposobu gry, najlepiej pokazujesz, że stereotypowe myślenie kwitnie i ma się dobrze. Dopóki nie zrozumiesz jak duża jest różnica między kuponem u buka a inwestycją, dopóty będzie Cię śmieszyło to, co cię rozśmieszyło.
Ja nikogo nie nakłaniam do inwestycji w progresje ani uprawianie tradindu na większa skalę. Ale będę reagował zawsze, gdy ktoś będzie twierdził, że tylko granie na 10 zł istnieje na świecie...a wszystko inne jest śmieszne
 
G 46

ghs

Użytkownik
Człowieniu, coś Ci się pomiętoliło. My wyśmiewamy progresję jako pomysł na biznes, a nie niskie stawki.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
A tak w ogóle poza wyśmiewaniem wszystkiego, co nieznane - robicie coś konstruktywnego? Testujecie jakieś systemy, tworzycie statystyki, których nie ma w formie ogólnodostępnej, pomagacie młodym ludziom w stawianiu pierwszych kroków? Czy działalność 99% ludzi na forach sprowadza się do krytykowania i wyśmiewania?
Nie sądzisz, że to trochę żałosne? Szczególnie, że najwięcej do powiedzenia mają &quot;fachowcy&quot;, którzy puszczają kuponiki po 10 zł.
Delikatna złość mnie ogarnia, gdy ktoś stara mi się wmówić, że to, co odpowiednio sterowane przynosi dochody - generuje straty.
Chciałbym się dowiedzieć, na podstawie czego formułujesz swoje sądy, osądy i opinie. Tylko nie mów, że spróbowałeś i Ci nie wyszło...
Zajrzyj na moje forum, gdzie regularnie &quot;testuje&quot; się 5 systemów w oparciu o progresję. Nie są to testy tygodniowe, tylko kilkumiesięczne. Zobacz, że wszystkie generują zyski i nie są to kwoty niewielkie. Zobacz również, że to, na czym się opierają ma niewiele wspólnego z progresją stereotypowo rozumianą. Może to pozwoli Ci otworzyć trochę szerzej oczy, a nie pisać w kółko tego samego. Nie wiedząc o czym sie rozmawia...
 
S 0

spike90

Użytkownik
Vanitas po co się unosisz...jest tak jak napisałeś ale...nie wiem czego się spodziewałeś to nie jest forum naukowe i tyle.
Podsumowując. Progresja - tak, jeśli masz budżet.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
1. jak się chcesz unosić wobec mnie to dawaj na ustawkę sie umówimy....
2. to że masz szczęście przy progresji i jakieś tam zyski to nie znaczy że to jest 100% pewność. Progresja nie może być w 100% pewna. Jeśli tak uważasz no to się ośmieszasz. *Tyczy sie to kazdej modyfikacji progresji
3. Jeżeli bukmacherke traktujesz jako biznes no to raz że gratuluje ambicji a dwa.... lepiej nie powiem bo niecenzuralne słowa musiałbym użyć
4. Nie mam obowiazku uzywania tu znakow interpunkcyjnych ani do konca poprawnej pisowni wiec pilnuj siebie
5. Jezeli cos Ci nie pasuje i pragniesz to wyrazic wrocmy do punktu 1
 
G 46

ghs

Użytkownik
1. jak się chcesz unosić wobec mnie to dawaj na ustawkę sie umówimy....
2. to że masz szczęście przy progresji i jakieś tam zyski to nie znaczy że to jest 100% pewność. Progresja nie może być w 100% pewna. Jeśli tak uważasz no to się ośmieszasz. *Tyczy sie to kazdej modyfikacji progresji
3. Jeżeli bukmacherke traktujesz jako biznes no to raz że gratuluje ambicji a dwa.... lepiej nie powiem bo niecenzuralne słowa musiałbym użyć
4. Nie mam obowiazku uzywania tu znakow interpunkcyjnych ani do konca poprawnej pisowni wiec pilnuj siebie
5. Jezeli cos Ci nie pasuje i pragniesz to wyrazic wrocmy do punktu 1
Dziecko, widzę, że nie wyrosłeś jeszcze z wieku ustawek. Zaiste zajebisty to argument w dyskusji to kto ktomu wpierdoli. A co do pisowni, to tutaj masz coś takiego jak regulamin:
1. Użytkownicy forum powinni wypowiadać się w sposób kulturalny oraz przestrzegać podstawowych zasad pisowni języka polskiego.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Są plusy i minusy.
Ale mam jedno małe pytanie do osób praktykujących progresje...
Zapewne znacie ten system doskonale a % szanse kazdego poziomu snia wamm sie po nocach. Wygenerowaliscie pewne zyski. Wszytko super...

Kto obliczy mi %szanse na to ze przy kursie 2.00 nie wejdzie nam przykladowo 10poziom? Zakładając ze zaczniemy standardową progresje od 5zł to jesli umie liczyc przy 10 poziome grubo przekroczymy 1k.

Teraz pragne aby ktos mi powiedzial (z matematycznego punktu widzenia) ile razy taka mozliwosc ma miejsce?

Jesli poprawne progresje zwrocą nam strate z nieudanej progresji (o ile zakonczymy ja na 10 poziomie) to mozna powiedziec ze ten sposob jest min. dobry (pod warunkiem sporego kapitalu i oczywiscie pewnej wiedzy).
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jesli poprawne progresje zwrocą nam strate z nieudanej progresji (o ile zakonczymy ja na 10 poziomie) to mozna powiedziec ze ten sposob jest min. dobry (pod warunkiem sporego kapitalu i oczywiscie pewnej wiedzy).
No właśnie cały zonk polega na tym, że nie zwrócą.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Ostatnio dosc duzo interesowalem sie tym systemem, z graniem jest roznie - male stawki, male wygrane. Ale w tym przypadku wydaje sie to byc dosc ciekawe o ile ktos dysponuje odpowiednim kapitalem i nie zalezy mu na czasie.
Ja moge poczekac kilka tygodni, jesli pieniadze faktycznie beda.
Tutaj przyklad, czy ktos juz probowal takiego grania bo ja NIE ZNAM TEGO W PRAKTYCE. Grając na remis danej druzyny np z ekstraklasy - tylko Piast zremisowal raz w rundzie.
3 = kurs na remis
1 x 3
2 x 3
4 x 3
8 x 3
16x 3
32x 3
64x 3
128x 3
256x 3
512x 3
1024x 3
2048x 3 = 6144zl
koszty 4095zl
relasumujac: 6144 - 4095 = 2049zl zysku! ????

PROBOWAL KTOS TEGO TYPU SYSTEMU?
pozdrawiam
 
Do góry Bottom