>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra o Zysk

darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Witam,
Typy będę podawał z różnych dyscyplin ,gram głównie na fortunie,sts i etoto czasami na unibet.
Kupony również robię zróżnicowane solo,doble,progresje, więc skupie się tutaj głównie na typach z rozsądnymi kursami , Zapraszam do śledzenia ????
#1
NBA: L.A Clippers - Detroit Pistons
Typ: Blake Griffin / over 24.5 pkt / @ 1.82 fortuna
(44 punkty)

Pierwszy mecz Griffina przeciwko swojej byłej drużynie, myślę że jako lider drużyny z Detroit on dzisiaj powinien grać pierwsze skrzypce tym bardziej że wczoraj nie zagrał meczu z Sacramento, więc dzisiaj powinien być pełen sił , średnia punktów w tym sezonie to 25.1 a z ostatnich 5 meczów 27.5.
#2
NHL: Chicago Blackhawks - Vegas Golden Knights
Typ: Vegas Golden Knights &#39;60 / @ 2.02 fortuna
( Vegas wygrało tak jak myślałem ale niestety dopiero w dogrywce 2:3)

Jak dla mnie rycerze biorą ten mecz, znakomita forma 7 meczów wygranych z rzędu aż do przedwczoraj gdzie 2 drużyna Zachodu rekiny z San Jose przerwały tę passę. W meczach bezpośrednich a było ich 5 ,Chicago nie wygrało ani razu.
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
#3
NBA: New York Knicks - Philadelphia 76ers
Typ: New York Knicks +7,5 / @ 1.78 fortuna
( 105:108 Phila z pełnym składem z wielkimi problemami jednak dała rade chociaż Knicks miało szanse na dogrywkę ale w ostatnich sekundach spudłował Mudiay )

W Philadelphii kontuzje ,niepewny występ Embida i Butlera ostatnie dwa mecze to porażki z Wizards i Hawks ,fakt że Knicks to jedna z najgorszych drużyn w lidze ale myślę że dzisiaj mają szanse chociaż powalczyć. W drużynie gości dodatkowo ostatnio trochę wrze po ostatniej wypowiedzi Simmonsa gdzie powiedział że grają jak mięczaki co zaraz skrytykował nie kto inny jak Butler.
#4
NHL: Calgary Flames - Arizona Coyotes
Typ: Calgary Flames &#39;60 / @ 1.66 unibet

( 7:1)
Płomienie aktualnie plasują sie na pierwszym miejscu na zachodzie, z czołowych graczy wszyscy zdrowi, mecz u siebie, dzień wiecej odpoczynku od rywali, Calgary u siebie strzela trochę ponad 4 bramki na mecz,po stronie gości szpital,kojoty plasują się dopiero na 13 miejscu martwi mnie tylko że spisują się dosyć dobrze na wyjazdach ale to przynajmniej według mnie nie powinno dzisiaj starczyć i w Scotiabank Saddledome gorą będą gospodarze.

 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
#5
NHL: Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils
Typ: Columbus Blue Jackets &#39;60 / @ 1.80 fortuna
( 4:1)

Dzisiaj również myślę zagrać na faworytów tego spotkania, gospodarze na 4 miejscu na wschodzie, ostatnio całkiem niezła forma, zwycięstwa z Predators i Capitals, 5 ostatnich meczy bezpośrednich to 5 zwycięstw &quot;Niebieskich Kurtek&quot; , z kadry z czołowych graczy wszyscy zdrowi, dzień więcej odpoczynku, teraz o gościach ostatnio trochę lepiej z ostatniego miejsca wskoczyli na 11 na wschodzie ale na wyjeździe nadal kuleją na 23 mecze tylko 13 pkt co czyni ich jednymi z najgorzej grających drużyn poza własną taflom.
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
#6
NHL: Philadelphia Flyers - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins &#39;60 / @ 2.05 fortuna
(4:3)

Mecz za pół godzinki więc krótko, te dwie drużyny dzieli 10 pozycji na wschodzie, Boston w formie ostatnio dwa potknięcia ale nie z byle kim Canadiens i Capitals . Flyers u siebie ale to żaden plus na 22 mecze 21 pkt co daje im najgorszy wynik na wschodzie a dzisiaj jeszcze rywal z najwyższej półki na czele z Pasternakiem, Marchandem, Bergeronem i doskonałym bramkarzem Halakiem który dzisiaj od pierwszych minut.
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
#7
NHL: Washington Capitals - Calgary Flames
Typ: Calgary Flames OT / @ 1.77 fortuna

Pierwsza drużyna zachodu kontra 7 wschodu i aktualny mistrz czyli drużyna gospodarzy którzy ostatnio w kryzysie 7 ostatnich meczy to porażki a żeby było mało to jeszcze dzisiaj bez swojej największej gwiazdy Alexandra Ovechkina który pauzuje za kare nałożoną mu za to że odmówił udziału w meczu gwiazd, kursy przyjemne więc czemu nie.
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
#8
Stuttgart - Freiburg
Typ: over 2,5 gola / @ 1.97 lvbet

ostatni mecz 20 kolejki Bundesligi 16 stuttgart podejmuje 14 freiburg, biorę typ na przynajmniej 3 bramki w meczu może faktycznie te drużyny nie grzeszą skutecznością ale ostatnie mecze bardzo overowe, w ostatnich meczach Stuttgartu padało 5,5,4,2,3. Freiburg trochę gorzej ale też nie jest źle 6,4,1,2,2 za to w bezpośrednich na ostatnich 10 meczy tylko raz nie padło minimum 3 bramek, myślę że po takim kursie warto zaryzykować.
 
Do góry Bottom