>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

gra przez internet, problem :)

R 0

royern

Użytkownik
Witam. złozyłem wniosek o izzykonto w Mbanku mam 17 lat.Dajmy na to ze mam juz aktywowane konto i karte. Mam na niej przykładowo 100zł i chce je przelac np. do buka Expekt.com , ale konto na Expekt.com mam załozone nie na mnie tylko na mojego brata który oczywiscie jest pełnoletni i mam nastepujące pytanie czy bede mogł wypłacic wygrane pieniądze z brata konta na Expekcie na moje izzy konto w Mbanku skoro dane na koncie Expekt i na mojej karcie sa inne..?? prosze o odpowiedz.
z góry dziekuje.

a jezeli nie to czy sa jakies buki które nie zwracają na to uwagi.??
chce cos wykombinowac, by moc grac spokojnie przez neta;) a moze wy znacie stronke co nie trzeba zadnych potwierdzen skanami dowodu i takie tam ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W każdym bukmacherze wypłata jest możliwa tylko na konto bankowe zarejestrowanej w danej firmie np. w twoim przypadku na brata.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak, przecież tak nie może być, że wpłacasz z jednego konta, a wypłacasz na inne. Takie coś traktowane jest mniej więcej jako pranie brudnych pieniędzy.
 
R 0

royern

Użytkownik
wpłaty i wypłaty opierały by sie tylko i wyłacznie na 1 koncie bankowym, tylko z innymi danymi niz na serwisie bukmacherskim.
 
R 0

royern

Użytkownik
to co mi porponujecie w takim razie ? ???? chce cos wykombinowac zeby grac przez neta mimo ze nie mam jeszcze 18 lat.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co Ci poradzić? Czekać do ukończenia 18 lat ;)
Ewentualnie pogadaj z bratem i gdy nazbierasz większa sumkę u bukmachera to na jego konto bankowe wypłacisz. Innej opcji nie ma.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Poczekaj az skonczysz 18, zaklady sa dla pelnoletnich. Poza tym sprobuj na BAH zalozyc konto MOZE sie uda. Inni bukmacherzy nie pozwola ci na taki chwyt
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Znając realia, to zanim wypłacisz pieniądze, to wtopisz ich z 10 razy tyle ile włożyłeś, więc nie podpalaj się tak za bardzo z tą wypłatą bo może się okazać, że nigdy od Ciebie jakiegoś dowodu nie sprawdzą. ????
 
R 0

royern

Użytkownik
a gdybym zalozył konto na bukmacherce na ojca, ktory ma konto w banku razem z matką(nie wiem dokladnie w jakim, ale w kazdym razie nie mogą wchodzic do niego przez internet, ani nie maja chyba karty), to mogłbym normalnie na ich konto wyplacac wygrane pieniadze? Oczywiscie 1 wpłatę dokonałbym przez poczte polska.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, mając założone konto u bukmachera na ojca, musisz na jego konto bankowe wypłacać. Uważaj, bo przy pierwszej wypłacie możesz zostać poproszony o wysłanie dowodu tożsamości Twojego ojca ;)
Co Ci mogę doradzić. Zarejestruj konto na tatę w Bet-at-home (tam rzadko proszą o scan dowodu), wpłacić możesz z własnego konta bankowego, a jak będziesz chciał wypłacić to tylko na konto bankowe taty.
 
R 0

royern

Użytkownik
ok, to spoko ;) powiedzcie mi jeszcze ile bede musial wplacic na sam poczatek, napewno jakis bonus bedzie jak sie orietujecie to napiszcie ;) i czy maja tam w miare dobre kursy, czy na opcji live jest dosyc duzy wybor itp itd ;)
 
S 11

support75

Użytkownik
Głupoty piszecie.
Zrób tak...
Konto u bukmachera na brata, z konta bankowego brata wpłać pieniądze do bukmachera.
Ewentualnie spróbuj wpłacić pieniądze ze swojego konta, ale przez przelewy24.
Wypłatę robisz już na swoje konto bankowe.
Prawie wszystkie znane firmy bukmacherskie mają konto bankowe w Polsce i taki przelew przejdzie bez problemu, nawet jak dane się nie będę zgadzać.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie pamiętam jak w expekt jest, ale nie powinno być problemów byś wpłacał i wypłacał pieniądze na swoje konto bankowe z konta gracza na brata.
Ponieważ większość firm wymaga tylko by wypłatę robić na konto bankowe z którego zrobiłeś depozyt.
A nawet jeśli to z tego co się domyślam z bratem macie te same dane prócz imienia ???? ?
Przykład betsafe, gdzie przy wypłacie podajesz tylko numer konta bankowego i nic więcej.
 
R 0

royern

Użytkownik
zaloze konto na BAHU na ojca dane i jesli cos wygram to wyplaty bede wykonywal do jego banku spóldzielczego, a wplaty przez poczte. mysle ze tak bedzie najlepiej.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
zaloze konto na BAHU na ojca dane i jesli cos wygram to wyplaty bede wykonywal do jego banku spóldzielczego, a wplaty przez poczte. mysle ze tak bedzie najlepiej.
Mamy XXI wiek. Idź do agencji bankowej, zrobią przelew przy Tobie i na pewno będzie możliwie najszybciej. Poczta Polska zatrzymała się 100 lat temu i lepiej jej unikać jeśli tylko jest taka możliwość.

BAH ma konto w Banku PEKAO, jeśli znajdziesz jego agencje to przelew powinien być na koncie tego samego dnia.

Skorzystaj z poniżej podanych danych konta bankowego, by wpłacić pieniądze na swoje konto gracza:

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank PEKAO SA w Warszawie
Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza

IBAN: PL23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
BIC: PKOPPLPW


Jako Tytuł wpłaty podaj zawsze swój numer konta gracza!
 
Do góry Bottom