>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra systemem-Haczyki??

Status
Zamknięty.
A 0

andrzej19

Użytkownik
witam,chce postawic taki zakład w bet at home

Moldau - Węgry
Typ - Typ: 2 1,85
Słowacja - Armenia
Typ - Typ: 1 1,35
Bośnia i Hercegowina - Białoruś
Typ - Typ: 1 1,55
Chorwacja - Izrael
Typ - Typ: 1 1,40
Azerbejdżan - Kazachstan
Typ - Typ: 1 2,00
Łotwa - Grecja
Typ - Typ: 2 1,75
Szwajcaria - Bułgaria
Typ - Typ: 1 1,50
Włochy - Słowenia
Typ - Typ: 1 1,35
Anglia - Walia
Typ - Typ: 1 1,15
Szkocja - Litwa
Typ - Typ: 1 1,55
Rumunia - Francja
Typ - Typ: 2 1,90
Austria - Turcja
Typ - Typ: 1 3,10
Rosja - Irlandia
Typ - Typ: 1 1

i zagrac systemem.Chciałem postawic na to 100 zł(całość)i wychodzi mi potencjlna wygrana 2300!!Czy tu nie ma zadnych haczyków??czy trzeba akurat trafić 6 meczy czy 2300 bedzie za 13 wygranych???Prosze o odpowiedź.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Grasz 13 spotkań, jakim systemem grasz? X/XXz13? Czy może pare typów jako pewniak a reszta system? Pamiętaj, że jak stawiasz system np. 8z13 i wejdzie Ci powiedzmy 10 to nie wygrasz 2300 tylko odpowiednio mniej. Pamiętaj też, że jak stawiasz Stawkę 100 PLN na tyle spotkań to za system poniesiesz dodatkowe koszty.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Postaram się to opisać w prosty sposób bo z tym czasem są problemy, systemy niestety bywają kłopotliwe dla ludzi wchodzących w bukmacherkę. Ogólnie nie polecam czegoś takiego, takie systemy są dla ludzi, którzy grają grubą kasą bo niestety one kosztują.
A więc tak.
Masz 100 PLN. Chcesz postawić kupon gdzie stawka wynosi 100 PLN. Taki kupon jest oczywisty, płacisz za niego 100 PLN. Ale kiedy grasz systemem, chcesz mieć stawkę 100 PLN to do tych 100 PLN dochodzą koszty samego systemu, a z tego co wiem system 7z13 jest naprawdę kosztowny.
Jak wygrałyby te drużyny, które podałeś to twoja wygrana wynosi stawka mnożona przez te kursy. Ale za kupon zapłacisz znacznie więcej bo system też kosztuje.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Kliknij &gt;tutaj&lt;. Znajduje się tam tabelka, nie wiem czy takie same ceny są w Bet-at-home ale z pewnością nie mogą za bardzo odbiegać. Sam widzisz, że takie coś jest na prawdę skomplikowane i kosztowne.
Ja bym Ci doradził tak, jesteś początkujący więc zachowaj sobie tą stówkę w portfelu, popuszczaj coś u naziemnego bukmachera, ale nie od razu za 100 PLN tylko np. za 10%. Rzucanie się na głęboką wodę z samego początku najczęściej kończy się w postaci utraty pieniążków. No chyba, że Ci się uda, ale wtedy nabierzesz rozmachu i możesz łatwo stracić.
 
kiman 19

kiman

Użytkownik
Przy wkładzie 85,8 złotych grając systemem 7 na 13 trafiając zwycietwa Wegrów,Slowaków,Bosniaków,Chorwatów,Anglików,Szkotów i Szwajcarów wygrał byś kilkadziesiat groszy (około 70 gr.)
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Przy wkładzie 85,8 złotych grając systemem 7 na 13 trafiając zwycietwa Wegrów,Slowaków,Bosniaków,Chorwatów,Anglików,Szkotów i Szwajcarów wygrał byś kilkadziesiat groszy (około 70 gr.)
Jak ty to wyliczyłeś? Przecież to nielogiczne. Chyba, że mówiąc 85,80 zawierasz już w tym opłatę za system a stawka wynosi paręnaście groszy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom