>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra tylko zakładów DNB

adirave 58

adirave

Użytkownik
Jak Ty to sobie wyobrażasz??? Stawiasz na remis a jak go nie będzie to zwrot?? Haha ????
Zakłady DNB są dwu drogowe i nie możesz tam postawić na remis.
 
A 6

akh

Użytkownik
Aczkolwiek czasem niektórzy bukmacherzy (np Bwin) oferują również zakłady, gdzie masz do wyboru 1 albo X, a w przypadku wygranej gości otrzymujesz zwrot ( i odwrotnie) ;)
 
B 0

barti

Użytkownik
Aczkolwiek czasem niektórzy bukmacherzy (np Bwin) oferują również zakłady, gdzie masz do wyboru 1 albo X, a w przypadku wygranej gości otrzymujesz zwrot ( i odwrotnie) ;)
Bwin taką ofertę ma tylko w przypadku meczów z wyższej półki jak Real - Barca, Arsenal - Chelsea
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Witam, mam taką prośbę jaki buk na chwilę obecną ma największą i najlepszą bazę typów Draw_n0_beT ? W mojej ocenie jest to Bet365, ale może coś źle wyszukałem i jest jednak coś lepszego ???? Z góry dzięki
 
A 6

akh

Użytkownik
Witam, mam taką prośbę jaki buk na chwilę obecną ma największą i najlepszą bazę typów Draw_n0_beT ? W mojej ocenie jest to Bet365, ale może coś źle wyszukałem i jest jednak coś lepszego ???? Z góry dzięki
Ja takie zakłady gram najczęsciej w William Hill. Duża oferta dla lig, które mnie interesują + bardzo niska marża na ligi angielskie... ;)
 
C 1

colokolo

Użytkownik
Witam, to moj pierwszy post na forum, czytam je od niedawna, zazwyczaj udawalo mi sie wszystko zrozumiec po tym co piszecie, ale teraz akurat nie kumam ;p Ponizej dalem linka do zdjecia, ktore pokazukej oferte bet365 dotyczaca grania DNB. Moze mi ktos powiedziec i wytlumaczyc, co musialbym zaznaczyc, aby dac minimalny handicap Arce Gdynia w ten sposob, ze podczas remisu otrzymalbym zwrot stawki? Przepraszam, ze nei wrzucilem na forum, ale nie chce bezsensownie nabijac 10 postow, aby tylko umieszczac grafike albo linki.


Oto ten link
i43.tinypic.com/213j7cx.jpg
 
ace 3

ace

Użytkownik
Witam, to moj pierwszy post na forum, czytam je od niedawna, zazwyczaj udawalo mi sie wszystko zrozumiec po tym co piszecie, ale teraz akurat nie kumam ;p Ponizej dalem linka do zdjecia, ktore pokazukej oferte bet365 dotyczaca grania DNB. Moze mi ktos powiedziec i wytlumaczyc, co musialbym zaznaczyc, aby dac minimalny handicap Arce Gdynia w ten sposob, ze podczas remisu otrzymalbym zwrot stawki? Przepraszam, ze nei wrzucilem na forum, ale nie chce bezsensownie nabijac 10 postow, aby tylko umieszczac grafike albo linki.

Oto ten link
i43.tinypic.com/213j7cx.jpg
Wybierasz &quot;arka 0&quot; - 1,67, w przypadku remisu dostajesz zwrot stawki, jak arka wygra dostajesz stawkę * 1,67
 
S 9

szczepx

Użytkownik
no jak narazie kwiecień z dobrym zyskiem i maj tez sie fajnie zaczyna z tymi typami DNB
szkoda ze nie mogłem zagrać wszystkiego
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Zagrałem wczoraj na bwin fajnym sposobem dnb.
Mecz Athletic - Malaga.
Bilbao jest lekkim faworytem, powinno wygrać lub ewentualnie zremisować.
Typujemy X (przy założeniu, że jak wygrają gospodarze to pieniądze zostaną zwrócone)
Kurs na remis - 1,80 - dużo wyższy, niż na 1 zwykłym sposobem dnb.
Mecz zakończył się remisem, więc wygrałem.
Co o tym sądzicie?
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Zagrałem wczoraj na bwin fajnym sposobem dnb.
Mecz Athletic - Malaga.
Bilbao jest lekkim faworytem, powinno wygrać lub ewentualnie zremisować.
Typujemy X (przy założeniu, że jak wygrają gospodarze to pieniądze zostaną zwrócone)
Kurs - 1,80 - dużo wyższy, niż na 1 zwykłym sposobem dnb.
Mecz zakończył się remisem, więc wygrałem.
Co o tym sądzicie?
nie rozumiem:-|
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
nie rozumiem:-|
Patrz. Dzisiejszy mecz Feyenoord Rotterdam - Ajax.
Powiedzmy, że raczej wygra Ajax.
1 2 (goście wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
Feyenord - 1,75; X - 1,95
Stawiamy na remis. Jak Ajax się potknie i zremisuje wygrywamy, jak wygra mecz - kasa zostanie zwrócona po kursie 1.0, a jak wygra Feyenoord - tracę wszystko.
Tego meczu nie stawiam. Podaję tylko przykład.
 
W 0

wojsed

Użytkownik
Lukaszowi chodzi o to, że zagrał NIE DNB tylko &quot;Faworyt_No_Bet&quot; :p
X - wygrywa, a jak faworyt wygrywa to zwrot stawki. Tylko policzmy jak się to opłaca w stosunku do DNB (inna sprawa, że to nie jest typ analogiczny, bo tylko remis daje zysk, a jak wiadomo, że jest mecz remisowy, to i każda drużyna może wygrać, a DNB jest niejakim zabezpieczeniem w przypadku jednak niewygranej faworyta), ale cóż przyjrzyjmy się kursowi:
Feyenoord-Ajax
a) 1X2
3.80 3.50 1.90
b) X2
1.22
c) DNB 2
1.4
d) Twoim sposobem (x- wygrywa, 2 - zwrot) dostajemy kurs w granicach:
1.65
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Lukaszowi chodzi o to, że zagrał NIE DNB tylko &quot;Faworyt_No_Bet&quot; :p
X - wygrywa, a jak faworyt wygrywa to zwrot stawki. Tylko policzmy jak się to opłaca w stosunku do DNB (inna sprawa, że to nie jest typ analogiczny, bo tylko remis daje zysk, a jak wiadomo, że jest mecz remisowy, to i każda drużyna może wygrać, a DNB jest niejakim zabezpieczeniem w przypadku jednak niewygranej faworyta), ale cóż przyjrzyjmy się kursowi:
Feyenoord-Ajax
a) 1X2
3.80 3.50 1.90
b) X2
1.22
c) DNB 2
1.4
d) Twoim sposobem (x- wygrywa, 2 - zwrot) dostajemy kurs w granicach:
1.65
Kurs jest 1,95, a nie 1,65
 
W 0

wojsed

Użytkownik
1.65!
Liczymy:
Dla uproszczeni weźmy stawkę 100zł
faworyt - zwrot:
100zł/1.9= 52.63 zł &lt;-tyle trzeba postawić aby dostać zwrot
X:
(100-52.63)*3.5= 47.27zł *3.5= 165,44zł
Kurs (czyli stosunek zysku do stawki): 165,44/100 = 1,65
voilla!!
 
Do góry Bottom