>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra w EUR vs gra w PLN

jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Cześć wszystkim!
Grywałem ostatnio w legalnych bukmacherach za mniejsze kwoty, ale chciałbym teraz spróbować zagrać za trochę większe pieniądze po lepszych kursach, bez podatku, czyli u mniej legitnych buków.
Mam jednak duży dylemat jak to rozegrać już na początku, podczas wyboru waluty u bukmacherów. Upatrzyłem sobie dwóch 1xbet i betrally, bo z tego co czytałem mają spoko kursy. I teraz tak:
- 1xbet obsługuje wpłaty i wypłaty w ecoPayz (EUR)
- betrally obsługuje wpłaty i wypłaty w ecoPayz (EUR) i Skrillu (PLN)
co w perspektywie przyszłości będzie dla mnie bardziej korzystne? Założenie kont na obu bukmacherach w EUR i:
1. Otwarcie konta walutowego
2. Wymienianie PLN na EUR przez walutomat (atrakcyjne kursy)
3. Wpłacanie EUR na ecoPayz (z ING każdy przelew 5 PLN) i granie nimi na obu bukach
4. Wypłacanie ewentualnych wygranych na ecoPayz i potem konto EUR
5. Wymiana na walutomacie EUR -&gt; PLN i wpłata na moje normalne konto
czy bezpieczniejsza jest opcja z kartą ecoPayz, żeby nie zostawiać zbytnio dużo śladów? Ale czy znowu nie za dużo prowizji przy wypłatach kartą?
Drugą opcją jest użycie Skrilla w PLN i granie tylko na betrally. Wtedy wypłaty kartą...
Bardzo dziękuję za zainteresowanie i pomoc!
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Na Twoim miejscu zrezygnowałbym w ogóle z grania w 1xbet. A ogólnie w tej chwili większe możliwości są grania w euro niż w złotówkach. Jeśli chcesz zminimalizować koszty przewalutowań, załóż konto w kantorze Alioru i tam możesz dokonywać przewalutowań i wpłacać EUR np. do ecopayz bez opłat tradycyjnym przelewem. Z kolei karty ecopayz możesz używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności w EUR, a w razie nadwyżki gotówki w ecopayz możesz wypłacić do kantoru, przewalutować sobie na złotówki i przelać na zwykłe konto bankowe.
 
Do góry Bottom