>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra z zimną głową

A 43

adamo7489

Użytkownik
Witam. Zaczynam po raz kolejny zabawę w typowanie. Poprzednio szło mi średnio, więc po odpoczynku wracam z innym podejściem. Będę w tym temacie podawał typy o kursie powyżej 1,7, ale nie będę typował codziennie, tylko wówczas, gdy będę przekonany do jakiegoś typu i sam go zagram w realu. Na start przeznaczam 1 000 złotych. Mój cel, to osiągnięcie 30 000 złotych. Życzę wygranych wszystkim grającym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 43

adamo7489

Użytkownik
Jednak wpadł mi w oko jeszcze jeden mecz i na niego również stawiam:
3) Piłka nożna 1 Finlandia
Mariehamn-JJK Jyvaskyla
Ilość bramek 3,5
typ: +
Kurs 2,6
Stawka: 200 zł
EWK: 320

STAN FINANSÓW: 500 złotych
Zainwestowałem połowę, ale jestem przekonany, że dwa z tych 3 meczy &quot;wejdą&quot;. Po południu się przekonam, czy będzie trzeba nadrabiać, czy start będzie ok.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Jednak wpadł mi w oko jeszcze jeden mecz i na niego również stawiam:
3) Piłka nożna 1 Finlandia ✅
Mariehamn-JJK Jyvaskyla
Ilość bramek 3,5
typ: +
Kurs 2,6
Stawka: 200 zł
EWK: 320

STAN FINANSÓW: 500 złotych
Zainwestowałem połowę, ale jestem przekonany, że dwa z tych 3 meczy &quot;wejdą&quot;. Po południu się przekonam, czy będzie trzeba nadrabiać, czy start będzie ok.
Stan finansów 1020 złotych, czyli dziś 20 zł do przodu. Zobaczymy jak pójdzie jutro
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dla mniej odważnych polecam jak dla mnie 100% typ, że Lillestrom strzeli po kursie 1,63. Nie obstawiam, że obie strzelą, gdyż kurs wzrasta tylko do 1,7 a po co dodatkowy strach dla grających. W tym meczu będzie albo wysoki wynik ( 2-2, 3-2, 3-1, 2-3 ), albo nawet 0-0 jeżeli Trondhaim skupi się na innym meczu, który czeka go za kilka dni. Jednak mam nadzieję, że sobie postrzelają.
Wszystkie typy, które podaję pochodzą z buka Fortuna z godzin, w których wrzucam typ. Nie odpowiadam za późniejsze zmiany kursów ???? Reklamacji nie przyjmuję :p
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dla mniej odważnych polecam jak dla mnie 100% typ, że Lillestrom strzeli po kursie 1,63. ✅ Nie obstawiam, że obie strzelą, gdyż kurs wzrasta tylko do 1,7 ✅ a po co dodatkowy strach dla grających. W tym meczu będzie albo wysoki wynik ( 2-2, 3-2, 3-1, 2-3 ), albo nawet 0-0 jeżeli Trondhaim skupi się na innym meczu, który czeka go za kilka dni. Jednak mam nadzieję, że sobie postrzelają.
Wszystkie typy, które podaję pochodzą z buka Fortuna z godzin, w których wrzucam typ. Nie odpowiadam za późniejsze zmiany kursów ???? Reklamacji nie przyjmuję :p
Postrzelali do 1:1 niestety ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Kto zapali Olimpijski znicz?
Roger Bannister
Kurs: 5,00
Stawka: 200 zł
EWK: 800 zł
Albo wrócę do początku, albo zejdę do zera ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
1 JAPONIA PIŁKA NOŻNA⛔
C.Osaka - Sapporo
Typ: 2
Kurs: 7,20 ( rano był 5,50 )
Jak dla mnie 50%/50%
Japonia nie dała zarobić. Na dziś kilka typów:
1. Kuopio - Honka
H 1:0
Typ: 2
Kurs: 4,6
2. GKS - ŁKS
H 0:1
Typ: 1
Kurs: 5,0
3. Mlada Boleslaw - Budejovice
Typ: 2
Kurs: 4,6
4. Gubbio - Ponte San Pietro ( Włochy puchar )
Typ: 2
Kurs: 8,1
5. Lumezzane - Sarnese ( Włochy puchar )
Typ: 2
Kurs: 7,3
6. GKS Tychy - Stróże
LB 3,5
Typ: +
Kurs: 3,8
Powodzenia. Najbardziej jestem pewny typów 1, 4 i 6
Ale to sport, więc może nic nie wejść ????
 
Do góry Bottom