>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Graj o Porsche

L 124

lemko

Użytkownik
Jeżeli chodzi o punkt 1. to wklejałem link do zdania przedstawiciela firmy STS, gdzie mówił o podatku na samochód (i o tym, że płaci STS też ???? ).
Poza tym mam pytanie do zwycięzcy - usera onverskillig.
Co myślisz o obecnej ustawie hazardowej?
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Panowie,
dwie kwestie!

1. Podatek za samochód płaci STS.
2. Przygotowujemy pytania do zwycięzcy. Macie pytania, które chcecie, aby zadać onverskillig?
Pytanie moze to STS - czy tylko ta osoba trafila 15/15? Mozecie przedstawic jakas statystyke ile byli np 14/15 etc
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tobie maja dac Porsche? he he he he no leze , kabaret.
Po pierwsze nikt tutaj nie napisał że to ON, A nawet jeśli to w Twojej wypowiedzi wyczuwalne jest zwykła ludzka zazdrość. Trzeba mieć szacunek że ktoś trafił 15 Spotkań i wygrał Porsche. Proste.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Po pierwsze nikt tutaj nie napisał że to ON, A nawet jeśli to w Twojej wypowiedzi wyczuwalne jest zwykła ludzka zazdrość. Trzeba mieć szacunek że ktoś trafił 15 Spotkań i wygrał Porsche. Proste.
Przestan mi tu wstawiac o zazdrosci.
Nagoniles paru niekumatych ludkow i twoje zadanie zostalo spelnione.
Koniec kropka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Fakty są takie, że samochód wygrał nasz Klient o ksywie Onverskillig
Trafił 15/15 spotkań na kuponie. Jako jedyny!
10 osób trafiło 14/15 spotkań na kuponie.
Kupon zwycięzcy jest do zobaczenia tutaj:
https://twitter.com/stspolska/status/745908538309021696
Umawiamy właśnie spotkanie ze zwycięzcą, by przekazać mu samochód. STS płaci podatek za samochód. Plus wypłaci jeszcze koledze Onverskillig kwotę 330 tysięcy złotych z wygranego kuponu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przestan mi tu wstawiac o zazdrosci.
Nagoniles paru niekumatych ludkow i twoje zadanie zostalo spelnione.
Koniec kropka.
nikogo nie trzeba naganiac. 10zl to nic a można było wygrać. prawda jest taka ze były na to większe szansę niż wygrać w totolotka. Twój problem ze oceniasz to negatywnie ale maszdo tego pełne prawo.
.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Fajnie że gość tylko 10zł zainwestował ????
Przecież on zrobił rozpis i to pograł.
Bez owijania w bawełnę. Kawa na ławę. Zwycięzca postawił 1244 kupony, więc łatwo obliczyć, ile zainwestował. Wygrał Porsche + podatek na zapłatę za wygranie Porsche + 330.000 PLN w gotówce. Zatem bezsprzecznie - zwróciło mu się z okładem :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 50

bukowina

Użytkownik
Fajnie że gość tylko 10zł zainwestował ????
Przecież on zrobił rozpis i to pograł.
No i co z tego, że zrobił rozpis? Każdy kto gra zawodowo tak robi. Gdzieś czytałem, że zagrał 1200 kuponów. Więc zainwestował 12000 zł. Ty też mogłeś. Nie zrobiłeś to nie krytykuj. A za 10 każdy amator też miał szansę.
Ups, jak wstawiałem wpis, tego przede mną jeszcze nie było.:cool:
 
B 293

buks65

Użytkownik
W faq było że można wiecej niż 1 zagrać :p nie nazwałbym tego zawodostwem, bo każdy mógłby to zrobić. To nie jest żadną tajemna wiedza
Oj, nie bądź taki skromny. Żaden amator nie zainwestował by 12440 zł. A że wiedza nie jest tajemna, to normalka. W czasach gdy zakłady sportowe oferował tylko totolotek, liga polska, czy angielska, 13 zdarzeń, takie rozpiski systemowe były na porządku dziennym, tylko nie trzeba było takiej kasy inwestować. No i płatne było już od 10 trafionych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 207

marcin1981

Użytkownik
sts ma nas chyba za debili ale tak naprawde to oni są debilami, tak to jest jak szefem jest bananowiec z którego tatuś stara się zrobić inteligenta ale niestety z ćwierć-przygłupa nie da się za dużo wycisnąć.Pozdrawiam kumatych i Januszy co łykają wszystko jak młode pelikany.
 
L 9

luki15i

Użytkownik
Jeśli wsłuchasz się dokładnie to zobaczysz, że kolega wymawia &quot;kilkudziesięciu tysięcy&quot; ???? Więc może to oznaczać z kolei, iż wydał dużo więcej, niż przytoczone 12440zł :p
 
Do góry Bottom