>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Graj z Chomikiem bo warto...

Status
Zamknięty.
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Washington 02:30
Andrea Petkovic - Bianca Andreescu
Typ: Andrea Petkovic
Kurs: 1.826
Pinnacle Sports
Stawka: 10j

Bianca Andreescu ma pewien problem ze swoją grą. Ona nie potrafi wygrywać punktów wchodząc w kort. Trzyma sie ciągle końcowej linii i tam szuka swoich szans po mocnych strzałach. Braki ma także na serwisie gdzie widać duże problemy z wyrzutem i jakością. Za dużo zależy u tej tenisistki od przypadku. Młoda Kanadyjka jest ciągle zawodniczką typu &quot;soft player&quot; i brakuje jej doświadczenia. Jej zwycięstwo nad Mladenovic należy odebrać jako prezent od rywalki (Kiki nie podjęła walki i ciągle odczuwała uraz z poprzedniej gry, jak i świadczą o tym jej % statystyki). Andrea Petkovic zadziwiła mnie swoją grą z Bouchard. Najważniejsze jest to że jest w formie, widać dużą pewność i regularność po tych szybkich decyzjach. Nie boi sie także pobiec do siatki. Na przyjęciu Petkovic ma zagwarantowane wiele łatwych punktów. Spustoszenie jakie robi będąc na returnie to jest coś...! Dobre poruszanie i bezwzględny, głęboki atak to atuty na które nie ma odpowiedzi młoda Andreescu. Decyduje się na czystą wygraną Petkovic, a nie np 2-0 ponieważ Niemka potrafi się &quot;zaciąć&quot; w trakcie meczu. Jednak na przestrzeni trzech setów powinna zgarnąć bez problemu wygraną. @ 1.826 w tej sytuacji to i tak ogromne value.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Sabine Lisicki bez problemu powinna wygrać to spotkanie 2-0 w setach. Niemka wraca do formy po kontuzjach. Jakbym miał ją do kogoś porównać to do głowy przychodzi mi jedynie Serena Williams.
Dokładnie, coś czuję że finał będzie Halep - Lisicki ????
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Washington godz: 23:00
Sabine Lisicki - Oceane Dodin
Typ: Sabine Lisicki -1.50 seta ⛔
Kurs: 3.06
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Lisicki 1:2 (7:5 4:6 6:7)

Strata: ⛔ 10j

Tenis WTA Washington 02:30
Andrea Petkovic - Bianca Andreescu ✅
Typ: Andrea Petkovic
Kurs: 1.826
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: 2:1 (6:7 6:1 6:2)

Zysk: ✅ 8.26j

Tenis WTA Washington 02:30
Andrea Petkovic - Bianca Andreescu
Typ: Andrea Petkovic -1.50 seta ⛔
Kurs: 3.13
Pinnacle Sports
Stawka: 10j

Wynik: 2:1 (6:7 6:1 6:2)

Strata: ⛔ 10j
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Toronto (kwalifikacje) godz 22:00
Larsson Johanna - Van Uytvanck Alison
Typ: Van Uytvanck Alison dw. 2-0
Kurs: 2.90
Bet365
Stawka: 10j

Rudą Alis widziałem ostatnio na Roland Garros w starciu z Iska Radwańską. Ona postawiła wszystko na jedną kartę i sie połowicznie udało. Wbijala w kort przez 1/2 spotkania naszą &quot;reprezentantke&quot; i się zacięła. W ten sposób nie da się grać całego spotkania ala Ekaterina Makarova, bądź Sabine Lisicki. Iska przeczekala najgorsze chwile i zaczęła decydować o przebiegu wymian, ponieważ rywalka zamiast wygranych punktów pokazywała tylko nie wymuszone błędy, czar prysł. Alison to jak mozna sie domyśleć to zawodniczka ofensywy jak większość zawodniczek nowego pokolenia. Mocny serwis, szybkie i zdecydowane wejście w kort oraz ofensywna gra z glebi. Co najważniejsze ona dobrze to realizuje na hardzie i jest w formie. Za to Larsson miałem okazję w tym roku obserwować w blisko 10 spotkaniach. Uważam że nie sprosta kompletnie dzisiejszemu zadaniu. Ona nigdy nie przeskoczy pewnego pułapu ze wzgledu na małą siłę rażenia. Aby była groźna musi grać szczyt swoich możliwości, a tego dziś nie ujrzymy. Larsson formy nie ma, a na dodatek dziś rusza pierwszy turniej na twardej nawierzchni. Na cegle grała mizernie, jednak skupię się na jej ostatnich grach na twardym korcie. Serwis to częściej tkzw męczenie buły, a nie przewaga. Nie ma warunków do mocnej gry i łatwo ją zepchnąć za końcową linie. Szwedka poirytowana stara się ryzykować, lecz z mizernym rezultatem. Dużą jej zaletą jest wykorzystywanie gorszych momentów rywalki. Larsson jak jest okazja nie podpala się, trzyma piłkę w korcie i wie jak wykorzystać nieporadność tenisistki z drugiej strony siatki. Ja nie dostrzegam u niej wielkich irytacji itp. Aby jednak to mogło nastąpić rywalka musi bardzo pomóc. Alison Uytvanck dziś nie będzie przysypiac, a bez problemu postawi swoje warunki i zdecydowanie weźmie to spotkanie.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Washington godz: 22:00
Ekaterina Makarova - Oceane Dodin
Typ: Ekaterina Makarova -1.50 seta
Kurs: 2.50
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Oceane Dodin rozpłakała się po wczorajszym ćwierćfinale. Po takiej grze i zachowaniu doświadczenie wyraźnie mówi mi że Dodin ugra dziś max 5-7 gemów. Ponadto jej gra świadczy o wszystkim i jeżeli Lisicki nie wyszła by z nastawieniem typu &quot;wyjdę tylko postrzelać&quot; to wczoraj Oceane wygrała by zaledwie kilka gemow. U młodej Francuski jak nie ma serwisu, to nie ma gry. Właśnie podanie mocno ją zawodzi na tym turnieju i nie daje przewagi. Piłka wraca często po pierwszym serwisie, masa podwójnych błędów serwisowych, bądź nie wymuszony błąd po returnie. Lisicki próbowała grać wszystko na wiwat w trybuny, zamiast grać w tenisa. Dodin już nie odrobi punktów przy podaniu rywalki, taka Sabinka Lisicki jest tylko jedna. Grają dziś dwie kobiecie armaty, ale to Makarova ma w CV wiele turniejów i bardzo dobrych pojedynków. Ekaterina potrafi grać z tego typu rywalkami, a na tle dzisiejszej rywalki wydaje się być kompletna. Oceane Dodin na tle dzisiejszej rywalki może dostrzec wlasne braki.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Cześć. Co sądzisz o spotkaniu Muguruza - Keys ?
Nie mam zdania, zaraz podam lepszy Typ, a w tych dwóch powyżej wygrała każda &quot;moja&quot;, lecz 2-1, a nie 2-0, szatan stworzył te zakłady na dw. i handicapy...
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Washington godz: 3:00
Goerges J. - Petkovic A.
Typ: Petkovic A. -1.50 seta
Kurs: 4.22
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Bez kursów wskazał bym Petkovic, widząc tak duże kursy w jej stronę nie mam wyboru i wybieram jej zwycięstwo 2-0 w setach. Petkovic gra naprawdę dobry turniej i swego tenisowego maxa. Miałem ją za kołek, ponieważ po kontuzjach od długiego czasu nie potrafiła złapać formy. Szykuje się jej duze przełamanie w tym roku, a raczej w drugiej połowie sezonu. Ona nie ma problemu z poruszaniem i czuciem kortu. Gra na maksymalnych obrotach i swobodnie kontroluje uderzenie. Najważniejsze jest to ze ona swój najlepszy tenis gra rywalizując z podobnymi rywalkami do siebie, czyli takimi jak jej dzisiejsza przeciwniczka Julka Georges. Nigdy nie należy grać tej Pani Goerges jak jest faworytem po tak nędznym kursie jak dziś. Julka też skupiona przede wszystkim na sile uderzenia, ale ostatnio często się zacina. Nerwy nie wytrzymują, pęka na serwisie i szuka łatwych punktów grając ryzykowne piłki. Mi to się w ogóle nie podoba i ona nie ma taką grą jakichkolwiek szans na powodzenie i wygranie dzisiejszego pojedynku. Podkreślam że stawka dzisiejszej gry to awans do finału. Julka kolejny raz musi się spalić w najważniejszym momencie. Obie zawodniczki sa nastawione na atak, jednak to jaki progres zrobiła w ostatnim czasie Petkovic i dzisiejszy kurs zachęcają mnie do tego właśnie typu. Jeszcze raz podkreślam, że Petkovic odpowiadają takie pojedynki, tj rywalki pod tenisową mluckę. Ona się w tedy rozkręca na maxa. Za to Julka Georges woli rywalizację w której to ona ma szansę na dominacje. Jednak dziś nie dostanie takiej szansy.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Washington godz: 3:00
Goerges J. - Petkovic A.
Typ: Petkovic A. -1.50 seta ⛔
Kurs: 4.22
Pinnacle Sports
Stawka: 10j ⛔
Wynik: Petkovic 1:2 (7:5 4:6 5:7)
Tenis WTA Washington godz: 22:00
Ekaterina Makarova - Oceane Dodin
Typ: Ekaterina Makarova -1.50 seta ⛔
Kurs: 2.50
Pinnacle Sports
Stawka: 10j ⛔
Wynik: Makarova 2:1 (3:6 6:3 6:4)
Tenis WTA Toronto (kwalifikacje) godz 22:00
Larsson Johanna - Van Uytvanck Alison
Typ: Van Uytvanck Alison dw. 2-0 ⛔
Kurs: 2.90
Bet365
Stawka: 10j ⛔
Wynik: Van Uytvanck 2:1 (5:7 6:2 6:4)
Strata: ⛔ 30j

Po wczorajszych typach, jak i w dużej większości mój &quot;tenisowy trop&quot;, kierunek w jakim należy podążać, analizy są wartościowe. Zawodniczki zamiast wygrać 2-0 to kończą spotkanie 2-1, zawodniczka na dużym kursie którą typuje dodatkowo 2-0 jest blisko wygranej, jednak przegrywa po zaciętym spotkaniu
WNIOSKI:
- ograniczam do minimum typy na dokładny wynik 2-0 w setach
- typ na zawodnika z dużym kursem, na którego się zdecyduje będzie wzmacniany handicapem gemowym, setowym itp. To sie wiąże z obniżeniem kursu, który mimo wszystko ciągle będzie opłacalny i szanse na powodzenie wzrosną kilkukrotnie. W ten sposób będę unikał sytuacji w których było tylko bardzo blisko wygranej na kursie 3.00 - 4.00, a w efekcie końcowym jedynie można odnotować stratę (obejść się smakiem).
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis: WTA Toronto godz: 17:00
Daria Kasatkina - Roberta Vinci
Typ: Daria Kasatkina -1.50 seta
Kurs: 2.53
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Obie Panie dziś zaczynają grę na hardzie. Zauważalny jest spadek kursów w stronę Vinci, co ja odbieram jako błąd inwestorów. Obie zawodniczki znam bardzo dobrze. Roberta Vinci już dawno ma swoje najlepsze lata za sobą. Mimo tego kręciła na hardzie w ostatnim roku dobre wyniki, ale były to krótkie przebłyski. U niej każdy dzien, tydzień itp to duża strata, bo ona tego czasu już nie ma wiele do zakończenia kariery. Zawsze w trakcie meczu oddycha rękawami i jest zalana potem. Ona próbuje wykorzystać swoje doświadczenie i obycie w korcie, bo nie ma innego wyjścia. Próbuje zagrań do siatki, skrótów, często zmienia tempo wymiany, ryzykuje szukając winnera, a przede wszystkim używa zagrania slicem. W rzeczywistości wygląda to tak, że jej gra szybko się sypie, serwis zawodzi, biega do siatki na hura, a z glebi kortu nie jest wstanie zagrozić. Ten slice na końcową linie to jest jej podstawowe zagranie, ale to już dawno nie działa, to nie te czasy. Kasatkina to zawodniczka z dużą przyszłością i ona takie rywalki jak Roberta bez problemu sprowadza szybko do parteru. Każde miękkie zagranie w wykonaniu Roberty Vinci będzie bezwzględnie atakowane przez Darie. Ona stawia przede wszystkim na ofensywną grę i ma do tego predyspozycje. Każda krótsza piłka to zaproszenie Darii do ataku. Ona gra bardzo płynnie i swobodnie grając skutecznie i kątowo. Kasatkina przeważa pod każdym względem nad Vinci, a wygrana 4-6 gemami będzie najmniejszych wymiarem kary.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
ATP Montreal godz 21:30
Diego Sebastian Schwartzman - Reilly Opelka
Typ: Reilly Opelka +1.50 gema
Kurs: 1,85
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Toronto 08.08 godz 16:00
Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe
Typ: Agnieszka Radwańska -1.50 seta
Kurs: 3.70
Pinnacle Sports
Stawka: 5j
Spotkanie odbędzie się w dniu jutrzejszym. W tym typie chodzi głównie o jeden aspekt tj głowę Coco Vandeweghe. Ona grała wczoraj finał w Stanford, gdzie uległa Madison Keys 0:2 (6:7 4:6) przy okazji mega kompromitując się na korcie. Przegrala jedynie przez własne błędy i chwilowy brak dopływu krwi do głowy. Uważałem że finał zagra porządnie, a odpal nastąpi w starciu z Radwańską. Teraz pytanie czy dobrze dla tego typu była jej zła gra w tym finale z wczoraj. Zdecydowanie tak! Vandeweghe jest bardzo sfrustrowana i zmęczona grą. Ona bez względu na to czy gra duży turniej, bądź mały jak miała przegrać to zazwyczaj przegrywala. Duża ranga aktualnego turnieju w Toronto napewno nie zadziała na nią jak przynęta. Spodziewam się obojętnej gry i piłek granych na wiwat, a nie dużej mobilizacji u Amerykanki. Pamiętam wiele spotkań w jej wykonaniu zwłaszcza na tego typu turniejach jak ten, że była zainteresowana jedynie porażką, a nie grą o zwycięstwo. Ostatni mecz zagrany w ten sposób i który oglądałem to porażka 4:6 4:6 na kursie @ 1.40 z Alison Riske w Dubaju. Dawno ta Pani nie zrobiła takiego odpału, a okazja teraz do tego jest wyśmienita. Jeżeli się nie uda w tym spotkaniu, to w kolejnych będę polował na Coco, dlatego narazie zachowawczo stawka 5j, a nie 10j. Teraz kilka zdań o Polce. Iska kompletne załamanie formy i nieco ponad 2 tygodnie temu miała ślub w Krakowie. Ona ma szansę jeszcze cos zagrać w tym sezonie, bo zawsze ten okres był dla niej najlepszy oraz październikowe turnieje w Azji (Pekin, Tokyo itp). Iska może dostać wygraną na tacy, jak i wygrać w czysto sportowej rywalizacji. Ona na hardzie z tymi większymi i mocniejszym rywalkami zawsze radziła sobie wyśmienicie, ponieważ tu może grać siłą rywalki, przez co jej braki są mnie widoczne i gra się jej o wiele swobodniej. Jej piłki, czy serwis są dużo szybsze na tych turniejach. Dziś trzymanie piłki w korcie, regularność, skróty, niesamowita obrona i minięcia to jest to czym Agnieszka może rozbić Coco. W tam tym roku to wszystko funkcjonowało, aż do przegranej z Konjuh na US Open (standardowo Agnieszka zawiodła w Nowym Yorku, jak we wcześniejszych latach z Lucic, Peng itp). Warto także pamiętać co grała nasza reprezentantka później w Azji i w kończącym sezon turnieju mistrzyń. Ja wierzę w tym spotkaniu, że Radwańska zagra jedno z lepszych spotkań w ostatnim czasie, a Coco będzie miała dość Radwańskiej i gry w tenisa bo aktualnie to ona zapewne jest obrażona na cały swiat (często tak ma Agnieszka). Iska w tym momencie z taką rywalka bez problemu może dyktować warunki gry, a niedawny ślub może dodać jej wiele pozytywnej energii i dużej chęci do gry w tenisa.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis: WTA Toronto godz: 17:00
Daria Kasatkina - Roberta Vinci
Typ: Daria Kasatkina -1.50 seta ✅
Kurs: 2.53
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
.
Wynik: Kasatkina 2:0 (7:6 7:6)
Zysk: ✅ 15.30j

Tenis: WTA Toronto godz: 17:00
Kristina Mladenovic - Barbora Strycova
Typ: Barbora Strycova +2.50 gema ✅
Kurs: 1,82
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Strycova 2:0 (6:2 6:3)
Zysk: ✅ 8.20j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Nie napisałeś analizy i co skłoniło Cię do takiego typu? Napisz proszę w wolnej chwili, bo widać że wiedzę masz ogromną, ja odpuściłem ten typ. Ciekaw jestem jakie masz zdanie aktualnie na to co się stało. To może być oczywiście temat do dalszej analizy, bo ja sam jestem zaskoczony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom