>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

gramy na lidera i remis, czy będziemy na plus?

czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Witajcie,
tak jak zapewne większość z forumowiczów, tak i ja zastanawiam się nad sposobem gry w zakłady bukmacherskie, która da mi chociażby małą przewagę nad bukmacherem.
Chcę aby doświadczeni już gracze, albo poszukiwacze Gralla wypowiedzieli się na temat sposobu, nad którym myślałem, ale nie miałem jeszcze okazji przetestować, nawet na sucho.
Opis systemu:
Wybieramy ligę, w której będziemy grać, np. 1.Anglia. Wybieramy mecz, w którym obstawiamy grając na lidera i na remis rozkładając stawkę równomiernie, tak by w przypadku zwycięstwa lidera bądź też remisu mieć taki sam zysk. Oczywiście istnieje wtedy ryzyko przegranej, jeśli zwycięży drużyna która nie była faworytem, ale szansę na wygraną ma np. tylko 25%. Stawiając na faworyta i remis mamy większą szansę na wygraną. Posłużę się przykładem:
Mecz Man. City -Aston Villa 01.05.2010 r. kursy u przykładowego bukmachera naziemnego: efortuna
1 - 1.82
x - 3.5
2 - 3.62
Sugerując się tak dobranymi stawkami widzimy, że liderem wg bukmachera jest Man. City. Możemy też oszacować na jakim poziomie bukmacher rozłożył szansę na wygraną:
1 - 55%
x - 28,5%
2 - 27,5%
Suma prawdopodobieństw razem daje ok 111% ale to wynika z faktu, że bukmacher tak ustawił kursy by miec 11% marży.
Widzimy, że grając na 1 i x mamy 80% szans na trafienie, przeciwko 27% że nie trafimy.
W przypadku gdy pada 1 albo x wygrywamy i jesteśmy szczęśliwi, w przypadku gdy wypada 2 przy następnej grze stosujemy np progresję x2 bądź też trzymamy się płaskiej stawki. Trzymając sie zasad statystyki, powinniśmy zdecydowanie więcej razy wygrywać niż przegrywać.
W dodatku jeśli posłużymy się aktualną statystyką dla 36 kolejki ligi angielskiejm mamy:
Statystyki Meczow (1. liga 09/10)
Suma zwyciestw u siebie 50% Suma remisow 26% Suma zwyciestw na wyjezdzie 24%
Czy zatem posługując się taką strategią mozemy przepuszczać, że pod koniec sezonu będziemy na +?
Co o tym sądzicie i czy już to przerabialiście?
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Niestety po całym sezonie gry u bukmachera z taką marżą ciężko będzie o plusik. Po pierwsze źle oszacowałeś prawdopodobieństwo buka, bo nie może być sumy powyżej 100%. Ta suma musi wynosić 100%.
Dla mnie to wygląda tak:
1-49,44%
x-25,71%
2-24,86%
Marża wynosi:10,02%
Co ja powiem więcej dla mnie przy takiej marży nie ma grania. Jeśli chcesz zarobić ucz się grać na betfair.
 
ace 3

ace

Użytkownik
granie 1X wszystkiego jak leci na faworyta po kursie ok 1,18 to raczej kiepski pomysl
 
Do góry Bottom