>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix (2) Szwecji - Goeteborg 14.05.2011 godz 19

Status
Zamknięty.
W 66

warchlak

Użytkownik
Grand Prix (2) Szwecji - Goeteborg 14.05.2011 godz 19

Lista startowa Grand Prix Szwecji:
1. Kenneth Bjerre (Dania)
2. Emil Sajfutdinow (Rosja)
3. Andreas Jonsson (Szwecja)
4. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
5. Jason Crump (Australia)
6. Janusz Kołodziej (Polska)
7. Tomasz Gollob (Polska)
8. Rune Holta (Polska)
9. Greg Hancock (USA)
10. Nicki Pedersen (Dania)
11. Thomas H. Jonasson (Szwecja)
12. Artiom Laguta (Rosja)
13. Fredrik Lindgren (Szwecja)
14. Chris Holder (Australia)
15. Jarosław Hampel (Polska)
16. Chris Harris (Wielka Brytania)
Rezerwa:
17. Simon Gustafsson (Szwecja)
18. Dennis Andersson (Szwecja)


Rozkład jazdy


Początek zawodów: 19:00
Sędzia: Wojciech Grodzki z Polski
Prezydent Jury FIM: Joergen L.Jensen z Danii
Długość toru: 404 m
transmisja od 18:50



Kursy na zwycięzcę - sportingbet



Aktualna klasyfykacjia SGP
1. Tomasz Gollob (Polska) 18
2. Nicki Pedersen (Dania) 17
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) 14
4. Greg Hancock (USA) 14
5. Jarosław Hampel (Polska) 12
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) 11
7. Kenneth Bjerre (Dania) 10
8. Rune Holta (Polska) 9
9. Chris Holder (Australia) 9
10. Janusz Kołodziej (Polska) 8
11. Chris Harris (Wielka Brytania) 7
12. Jason Crump (Australia) 5
13. Andreas Jonsson (Szwecja) 5
14. Damian Baliński (Polska) 4
15. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 1
16. Artiom Laguta (Rosja) 0


SGP
Goeteborg 2010
http://www.youtube.com/watch?v=GGUUjzMWN7A&amp;amp;feature=player_embedded
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam 2 typy które sam zagrałem wczoraj a dziś już kursy poleciały:

Kenneth Bjerre - Jarosław Hampel 1 (1,60-&gt;1,47) Tobet

Wczoraj zagrałem po 1,60 dziś juz 1,47. Uważam,że w tej parze zdecydowanym faworytem jest Duńczyk który w ubiegłym roku wygrał tu GP. Po drugie sam Hampel mówi że ten tor Mu nie leży i że żadnego rewelacyjnego wyniku pewnie nie zaliczy a ja Bjerre widzę minimum w półfinale.

Chris Holder - Janusz Kołodziej 1 (1,60-&gt;1,40) Tobet

Wczoraj po 1,60 dziś tylko 1,40. Jednak patrząc i tak na formę obu panów warto zagrać na Chrisa. Australijczyk od początku sezonu prezentuje wysoka równą formę.Kołodziej jak do tej pory zawodzi i jeździ słabiej niż w tamtym sezonie. Holder w poprzednim GP w Lesznie nie awansował do półfinałów mimo że miał tylko samo pkt co Holta ale nie wygrał żadnego biegu i dziś myślę że będzie podrażniony i awans do półfinału sobie zapewni.

Są jeszcze inne ciekawe pary do grania jednak ja zagrałem te 2 i się na nich skupiłem. AKO=2,56 i mi to pasuje i już zagrałem. Jak będzie okaże się wieczorem. Licze na to że Bjerre i Holder nie będą mieć defektów a wtedy będzie dobrze.

Ciekawie też wygląda:
Andreas Jonsson - Jarosław Hampel 1 1,55
Rune Holta - Thomas H. Jonasson 1 1,45
Tomasz Gollob - Jarosław Hampel 1 1,35 10/10:cool:
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Ja rowniez nie jestem przekonany co do Hampela i Kolodzieja. Jesli chodzi o Golloba to jest jednym z faworytow, ale granie h2h po kursach 1.30, 1.40 w parach z Emilem, Jasonem, czy Nickim jest srednim interesem.
W totomixie jest mozliwosc grania na awans do top8 i np Holder top8 kurs 2.00, Holta top 8 kurs 1.65.
Mysle, ze obaj maja szanse wejsc do polfinalow.
Jonasson, Łaguta, Lindbäck to raczej beda statystami w tych zawodach.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Gollob najlepszy z Polaków @1.55 Expekt
Kołodziej i Hampel są w nie najlepszej formie. Oni i Holta zawiedli swoje zespoły w ostatniej kolejce szwedzkiej Elitserien. Gollob wydaje się pewny. Przed rokiem również był tu najlepszym Polakiem - zdobył drugie miejsce z dorobkiem 16 punktów. Doświadczeniem z Ullevi Tomkowi może dorównywać tylko Holta, jednak nie sądzę by Rune okazał się tu lepszy od Chudego.
Gollob - Hampel 1 @1.55 Unibet
Gollob to Gollob, a Hampel pokazuje, że nie jest w najwyższej formie. W zeszłym roku Tomasz był tu drugi z dorobkiem 16 punktów, natomiast Jarek skończył na 13 miejscu z 6 punktami. Na takim torze jak Ullevi doświadczenie Golloba w GP może odegrać decydującą rolę. Kurs zachęca.

Crump dojdzie do półfinałów
@1.30 Ladbrokes
Rudy musi gonić i musi zacząć to robić już w Goteborgu.
Hancock awansuje do półfinałów @1.80 Ladbrokes
Hancock to mistrz rundy zasadniczej. Zazwyczaj kończy ją z dorobkiem +10 punktów by potem odpaść w półfinale. W zeszłym roku udało mu się jednak dojść tu aż do finału. Doświadczony Amerykanin nie powinien mieć problemu z awansem do ósemki.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Moje typy:
Holder 1-8 @ 2,30 Tobet
Holder 1-4 @ 5,00 totomix

Holder bardzo dobrze radził sobie w pierwszym GP. Jednak jego zdobycz nie pozwoliła mu awansować do czołowej 8, mimo, że miał tyle samo punktów co ósmy zawodnik w klasyfikacji (mniej wygranych biegów pozbawiło go awansu). Widać było po nim wielkie zdenerwowanie tym faktem i dzisiaj zrobi wszystko aby taki scenariusz się nie powtórzył. Generalnie widać po Holderze, że jest w dobrej formie. Obecnie ma 11 średnią w polskiej lidze.
Dodatkowo dzisiaj ciężko może być o miejsca 1-8 Jarkowi Hampelowi i Januszowi Kołodziejowi oraz Gregowi Hancock&#39;owi, co dodatkowo stwarza szanse dla młodego Australijczyka.
Holta 1-8 @ 1,90 milenium
Holta 1-4 @ 3,80 totomix

Myślę, że można też spróbować zagrać któryś z tych typów. Rune jeźdząc z kontuzją radzi sobie lepiej niż bez niej. Pokazał to w pojedynkach ligowych i w ostatnim GP. Sił starczyło wówczas tylko na półfinał. Dzisiaj też do tego półfinału Rune powinien wejść, a może uda się także do finału. Holta im starszy tym lepszy, chciałoby się powiedzieć. Poprzedni sezon w GP bardzo udany i ten też może taki być. Holta w lidze prezentuje wysoką formę, obecnie 8 średnia w lidze. Co więcej Rune wygrywał już GP w Goeteborgu, także i dzisiaj może zaskoczyć. Dla mnie jeden z faworytów.
E.Sajfutdinov-J.Hampel 1 @ 1,65 totomix
Dla mnie zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Rosjanin. Emil prezentuje bardzo dobry poziom w GP. Po za tym widać, że świetnie dostosował się do nowych tłumików. Jarek w tym sezonie jakoś nie przekonuje mnie do siebie. W naszej lidze ma wysoką średnią ( 3 miejsce) jednak czegoś mi brakuje. Dodatkowo Hampel otwarcie mówi, że tor Ullevi mu niezbyt pasuje. z 9 biegów jakie Jarek pojechał , nie wygrał ani jednego, uzyskując średnią biegowa 1,222. Emil w Szwecji czuje się znakomicie. Wygrał tutaj GP. Na 13 biegów aż 7 wygrał, uzyskując średnią 1,92.
Jonsson hmm.. z kim można by zestawić Szweda?! Może też z Jarkiem
Jonsson - Hampel 1 @ 1,65 milenium
Wysoko może dojść także Szwed. Jedzie przed własną publicznością. Wraca do dobrej formy, notując w lidze 5 średnią biegową. Na początku sezonu było znacznie gorzej, co pokazało pierwsze GP, gdzie zdobył tylko 5 punktów. Dzisiaj powinno być znacznie lepiej. Andreas dobrze radzi sobie w Goeteborgu. W 31 biegach na miejscach 1 lub 2 znalazł się aż 18 razy i ma średnią biegową 1,742.
Dodatkowo może jeszcze polecić typ:
Holta - Jonasson 1 @ 1,45 tobet
Ja rozumiem,że młody Szwed będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Będzie walczył o każdy punkt. Jest dobrej dyspozycji,co pokazują występy w 1 lidze. Jednak to jest GP. Jednak Holta to jeden z faworytów. Jednak Holta walczy o punkty w całym cyklu a nie tylko w jednym turnieju... i tak można by wymieniać jeszcze sporo aspektów.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
wczoraj totomix oczywiscie zacofany byl i warto bylo skorzystac z par z Koldim.
Lindgren-Kolodziej 1,90 (z podatkiem 1,67)
Jonsson-Kolodziej 1,70 (1,50)
do tego
Crump-Hampel 1,67 albo Emil-Hampel 1,65
Bjerre-Holta 1,75 albo Antonio-Jonasson 1,55
i pierwszy raz bardziej oplaca sie grac w naziemnym buku niz na necie ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kenneth Bjerre – Jarosław Hampel 1 1,80 Totomix
Tomasz Gollob – Jarosław Hampel 1 1,65 Unibet

Nie wróże po prostu dzisiaj dobrych zawodów w wykonaniu lidera Leszczyńskich „Byków” . „Kenio” w zeszłym sezonie „na Ullevi” wygrał tuż za nim na mecie wyścigu finałowe zameldował się Mistrz Świata, Tomasz Gollob. „Kenio” od początku sezonu pokazuje dobrą formę, swoją drogą szkoda, że zabrakło go w finale przed dwoma tygodniami. Tomek rozwiał moje obawy co do tego czy na tych nowych tłumikach będzie miał olbrzymie problemy. Nawet nie wiecie jak przed pierwszym jego biegiem przed dwom tygodniami trząsłem się. Mam nadzieje, że tor będzie dzisiaj do walki. Na koniec o Jarku, na starych tłumikach jakoś mu idzie w Polskiej Lidze, ale już na nowych jest słabo. W lidze Szwedzkiej jeżdzi bardzo słabo, śmiem twierdzić, że gdyby po przedni turniej nie odbywał się w Lesznie to „Małego” nie zobaczylibyśmy nawet w TOP8. No i do tego słaby występ przed rokiem na „Ullevi” i jego opinia na temat tego toru..


Kenneth Bjerre – Antonio Lindback 1 1,55 Unibet

This Joke?! ???? ???? Rozumiem, „Toninho” gromi w pierwszej lidze Polskiej, ale w Lesznie pokazał na co go stać na nowych tłumikach ze światową czołówką (czyt. 1 ptk) ;) Natomiast o Bjerre napisał już dużo wyżej. Sądzę, że Kenneth dziś będzie się „bił” o Heat 23. Myślę, że Antonio może nie wejść nawet do TOP8 a nawet jeśli wejdzie to chyba na tym zakończy swój turniej.


Andreas Jonsson – Janusz Kołodziej 1 1,65 Fortuna

To, że za Jonssonem nie przepadam, nie jest tajemnicą ale jeśli chodzi o „kapustę” to sentymenty odstawiamy na bok ;). Jonsson w wywiadach sam mówi, że dziś chce powalczyć o miejsce na podium. W zeszłym roku mu się to udało, tor podobno będzie dzisiaj szybki i taki mu pasuje jak mówi w wywiadzie. Mówi także, że sprzęt jest dobrze przygotowany, więc „AJ” może być dziś grożny dla każdego. Natomiast Janusz dzisiaj zaliczy debiut na „torze jednodniowym”. Nie wróżę mu dzisiaj sukcesu tak jak jego koledze z Unii Leszno. Janusz jest po obijany, tor „Ullevi” jest bardzo trudnym torem, do tego nowe tłumiki i może rzec, że podobna dyspozycja jak Jarka w lidze Szwedzkiej na nowych tłumikach a można rzec, że gorsza, więc naprawdę nie spodziewam się wiele po „Koldim”


Fredrik Lindgren TOP8 1,85 Milenium

Na koniec taki o to typ, na „czarnego konia” moim skromnym zdaniem dzisiejszych zawodów. „Fredka” zaskoczył mnie bardzo tym co zrobił w Lesznie. Dzisiaj pojedzie przed swoimi kibicami, tor tak jak Jonssonowi odpowiada, przynajmniej tak mówi w wywiadzie. Ma ten handicap, że na nowych tłumikach jeżdzi regularnie w Anglii, skoro wszedł do półfinału w Lesznie to dlaczego nie miałby tego zrobić u siebie w Szwecji? Sądzę, że dzisiaj może powalczyć nawet o finał co nie udało się dwa tygodnie temu...


Dzisiaj, nie mam pojęcia kto wygra te zawody. Myślę, że dzisiaj Tomek nie wygra, jeszcze nie.. Czas na zwycięstwa w GP jeszcze przyjdzie ;) Najważniejsze, żeby zebrał jak najwięcej punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Hampel - Gollob - 2 @ 1,65 --&gt; 1,55 Unibet
U innych buków wczoraj wieczorem ta para chodziła po 1,35, więc czemu nie skorzystać z dobrego kursu w Unibecie? Mały na tym torze nie czuje się najlepiej. Sam to wiele razy przyznał, że nie leży ewidentnie mu ten obiekt. W zasadzie przeglądając wczoraj ofertę wielu zawodników pasowało mi do pogrania z Jarkiem np. Bjerre, Jonsson, Sajfutdinow, Pedersen. Padło jednak na Golloba, który wydaje się być najpewniejszy ze wszystkich. Nasz mistrz nie powinien mieć problemów z nawierzchnią czy geometrią. Poza tym forma Hampela mnie jednak nie powala na kolana. Owszem nie możemy powiedzieć, że zawodzi, jednak to nie jest to samo, co rok temu, kiedy w zasadzie tylko Tomasz był od niego szybszy.
Sajfutdinow - AJ - 1
Hancock - Kołodziej - 1
Betsafe
Jeszcze pograłem taki oto dubelek. Według mnie największymi faworytami do wygrania dzisiejszej Grand Prix są Gollob, Pedersen i Sajfutdinow. Dlatego szukałem czegoś ciekawego do gry z Rosjaninem. Wybrałem sobie parę z Jonssonem, chociaż kusiło mnie pogranie go z Jarkiem w Unibecie. AJ oczywiście dobrze śmigał tutaj w zeszłym sezonie, jest w dość dobrej formie, jednak to co pokazał podczas GP w Lesznie utwierdza mnie w przekonaniu, że będzie jeździć na zeszłorocznym poziomie. Pewnie zdarzą mu się pojedyncze dobre występy, ale mam nadzieję, że to nie będzie dzisiaj. Sajftudinow jak mówiłem jest dla mnie jednym z faworytów i bez wahania gram na niego z dość chimerycznym Jonssonem.
Co do Koldiego... tutaj był wielki dylemat, ponieważ miałem początkowo zagrać na niego w parze z Harrisem, który dla mnie wielkim zawodnikiem nie jest i gdyby tylko Janusz był w normalnej formie, to powinien go łyknąć spokojnie. 1,95 w Betsafe wygląda kusząco. Postanowiłem jednak pójść w drugą stronę, ponieważ Koldi nie jeździł jeszcze na tym torze, jest dość trudny i może mu sprawić na początku kłopot oraz Janusz cały czas odczuwa skutki upadku w Lesznie. Jego wyniki nie są zadowalające. Cegła przyznał, że Koldi potrzebuje odpoczynku. Herbie to stary wyjadacz. Mega doświadczony zawodnik i tor w Goeteborgu nie będzie dla Amerykanina problemem. Zresztą rok temu dobrze się tutaj spisał.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Widzę, że większość przewiduje dzisiaj słaby występ Hampela i Kołodzieja. Podobne mam odczucia.
Zaryzykował bym zagranie zakładów odnośnie poszczególnych biegów ( w Goeteborgu aż połowa biegów wygrana została z pola A)
Heat 1 Kenneth Bjerre @ 2,30 bwin
Heat 3 Nicki Pedersen @ 1,75 bwin
Heat 11 Rune Holta @ 3,30 unibet
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Gollob - Hampel to jest dziś masówka i nie ma się co dziwić. Ja sam ten zakład postawiłem w Unibet ( już w czwartek ). Wszystko o tym zakładzie zostało napisane, Gollob jest w formie, ten tor nie jest dla niego wielką przeszkodą, za to Hampel spisuje się słabo i racja, że gdyby nie to, że pierwsze GP było w Lesznie to nie wiadomo czy by awansował do półfinału, a do tego tor nie pasuje ma za bardzo.
Racja też, że Bjerre powinien dziś namieszać, jest w formie, wylosował dobre pola startowe i jego awans do półfinału dla mnie murowany.
Do: Kucharz_TM
Twoje typy na Holder i Holta 1-4 i 1-8 nie zgodziłbym się do końca. No może półfinały mają szanse, ale finał wykluczam ich, przede wszystkim dlatego, że kiepskie losowanie mieli. Startują 2x z 2 pola, które w ostatnich dwóch latach było fatalne i nie wiadomo czy coś się zmieni tym razem. Ja bym jednak był ostrożny i patrzył na takie coś.
W tych dwóch sezonach ostatnich 1 pole rządziło i to zdecydowanie, dobre też było zewnętrzne.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Do: Kucharz_TM
Twoje typy na Holder i Holta 1-4 i 1-8 nie zgodziłbym się do końca. No może półfinały mają szanse, ale finał wykluczam ich, przede wszystkim dlatego, że kiepskie losowanie mieli. Startują 2x z 2 pola, które w ostatnich dwóch latach było fatalne i nie wiadomo czy coś się zmieni tym razem. Ja bym jednak był ostrożny i patrzył na takie coś.
W tych dwóch sezonach ostatnich 1 pole rządziło i to zdecydowanie, dobre też było zewnętrzne.
Wiem, że są to dosyć ryzykowne typy, co obrazują kursy w granicach 4-5. Dlatego w pierwszej kolejności 1-8. z Holderem może rzeczywiście trochę przesadziłem, jednak finału jest w zasięgu Holty.
Po za tym Holta w biegu gdzie jedzie z pola B , za rywali ma Lidbeacka, Harrisa i Lagute i z taką obsadą nie wykluczałbym wygranej Holty, który jest ostatnio piekielnie szybki na dystansie. A w 17 biegu myślę, że z Hampelem też może sobie poradzić. Holder ma w 1 kolejce startów i w ostatniej pole B. Jeśli forma Jarka będzie słaba to w wyścigu numer 4 Holder z toru B ma szanse być pierwszy na dojeździe do 1 łuku i wyjść na prowadzenie. W ostatnim swoim starcie, ma szanse na 2 punkty. Bo z Crumpem będzie ciężko wygrać, ale Jonasson i Lindbeack są do ogrania. ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Na makabrycznym torze Ullevi nie stawiałbym na Holte, jadącego z kontuzją ręki. O ile w ligowych spotkaniach mógł tego nie czuć, na takim torze ręka da się mu we znaki.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wybrałem dubla z Tobet: [spieszę się wiec analizy dosyc pobiezne]
A.Jonsson-G.Hancock @ Jonsson - 1,72 ⛔
AJ zapowiada walkę o czołowe lokaty i jego słowa wcale nie są bezpodstawne. AJ w mojej ocenie jest jednym z faworytów dzisiejszych zawodów na Ullevi. Spośród zawodników Falubazu tym razem stawiam na Szweda, ktory u siebie może osiągnąć finał.
R.Holta - F.Lindgren @ Lindgren - 1,72 ✅
Fredka zaczął sezon z grubej rury, zaskoczył mnie in plus i jestem zdania, że będzie kontynuował dobrą passę w Goeteborgu. Holtański mnie nie przekonuje, do tego wspominano już o urazie ręki. Gram na Fredkę.
Dubel: 2,96 w Tobet ⛔
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Wiadomo coś więcej? Zawody się odbędą?
Poza tym jeśli będą przełożone, to na kiedy? I buki rozliczą to jako zwroty, czy normalnie zakłady będą ważne?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Wiadomo coś więcej? Zawody się odbędą?
Poza tym jeśli będą przełożone, to na kiedy? I buki rozliczą to jako zwroty, czy normalnie zakłady będą ważne?
Zbyt wiele obecnie nie wiadomo. Jesli zawody beda przelozone to najprawdopodobniej na jutro, a zwrotow w wiekszosci nie bedzie, tylko zaklady beda zwyczajnie rozliczone w dniu jutrzejszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Jeśli trochę poleje zawody mogą być ciekawsze , a to z tego względu że zewnetrzne pola wtedy zyskają , co miesza trochę szyki bukmacherą którzy , przy obstawianiu pojedyńczych biegów ewidentnie wzięli to pod uwagę. Specyfika toru jest taka że jest on długi , i wiecej można zyskać na prostych na łukach raczej nie powinno się aż tak dużo dziać.
Zastanawiałem się czy nie zagrać progresji na 1 pola startowe , ale wydaje mi się ze przy opadach wzrastają znacząco szanse zawodników z pól zewnetrznych , które powinny być bardziej przyczepne.Niewątpliwie jest to szansa dla Tomka Golloba , który jak wiadomo uwielbiał zawsze jeździć pod bandą.
Mam nadzieje że wygra , o ile wogóle te zawody się odbedą.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Z tego co widać rozpogodziło się tam, ale zobaczymy co będzie w czasie zawodów. Nie wątpliwie jak popada zawody stają się lekką loterią, i wtedy pola startowe itp. nie będą mieć większego znaczenia, oby jednak wyników nie wypaczyła pogoda...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom