>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Abu Zabi 12-14.11.2010 [19]

Status
Zamknięty.
Baqu 747,3K

Baqu

Forum VIP
snajper 322

snajper

Forum VIP
Na jutrzejsze kwalifikacje widzi mi się takie coś
Alonso - Webber || 1 @ 2.30 betsafe
Ferrari według mnie nie pokazało podczas treningu jeszcze wszystkiego. Jestem wręcz przekonany że mają asa w rękawie. Alonso w dzisiejszym wywiadzie wypowiadał się spokojnie. Opisywał dokładnie co robili podczas całego dnia. A bolid jest konkurencyjny i mało tego, da się go jeszcze poprawić. Co prawda studzi trochę optymizm że chcą się tylko zbliżyć bliżej Red Bulla, ale wydaje mi się że może być inaczej. Hiszpan znany jest z mocnej psychiki i nie przejmuje się różnymi scenariuszami w wyścigu.
W przeciwieństwie do Webbera, który przyznajmy miał już prawie pewne mistrzostwo, ale wypadek w Korei wszystko zniweczył i znowu mamy dramatyczną końcówkę. Choć sam przyznaje że dla niego jest to zwykły weekend. Jedyny wyjątek to to, że stawka jest większa niż zwykle. Jutro już powinno być nerwowo, a Australijczyk jakoś specjalnie dobrych kwalifikacji nie jeździ.
I chyba jeszcze jeden fajny argument. Im bliżej końca dnia tym chłodniej i spada wydajność Red Bullów. Ja po prostu czuje miłą niespodziankę w wykonaniu Alonso i Hamiltona. Wszyscy niby zachwycają się RBR że zjedzą swoich rywali w kwalifikacjach. Ja jestem innego zdania i jutro będzie bardzo ciasno
1 Hamilton 2 Alonso 3 Vettel 4 Webber 5 Kubica ???? taką kolejność przewiduje ????
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej w pełni popieram ty na Alonso. Dodałbym do tego typ
Button - Massa 2.1 Gamebookers.
Massa jeździ cienko co pokazał w kwalifikacjach w swoim rodzinnym GP. Ten tor pasuje McLarenowi co widać było w tamtym jak i w tym roku na treningach. Widać że buki wyżej stawiają Ferrari niż Mclarena na tym torze co jest dziwne.Button dla mnie może namieszać w kwalifikacjach i zająć miejsce w pierwszej 4. Massę połknie bez problemu
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
GP Abu Zabi: trening 3
GP Abu Zabi: trening 3 - Vettel najszybszy

Sebastian Vettel okazał się najszybszym kierowcą w ostatniej sesji treningowej w sezonie 2010, pokonując w sobotnie popołudnie na torze Yas Marina kolegę z zespołu Red Bull Racing – Marka Webbera o 0,133 sekundy. Trzeci czas, aczkolwiek już ze stratą ponad pół sekundy do Vettela uzyskał Lewis Hamilton (McLaren), plasując się tuż przed liderem mistrzostw Fernando Alonso (Ferrari). Robert Kubica znalazł się na dziewiątej pozycji – trzy miejsca za drugim kierowcą Renault – Witalijem Pietrowem.
Początek sesji

Trzeci sesja treningowa rozpoczęła się przy słonecznej pogodzie. Po okrążeniach instalacyjnych i sprawdzeniu bolidów na tor jako pierwszy powrócił Lucas di Grassi, uzyskując w 15 minucie czas 1:48,532. Brazylijczyk poprawił się następnie na 1:47,148, a jeszcze szybciej pojechał jego kolega z zespołu Virgin – Timo Glock (1:46,106).
Po 20 minutach na czele klasyfikacji zaczęli pojawiać się kierowcy z zespołów startujących także przed rokiem 2010 – Nick Heidfeld, Sebastien Buemi i Jaime Alguersuari. W 27 minucie na pierwsze miejsce wskoczył Robert Kubica z czasem 1:43,186. Polak poprawił się na kolejnym kółku na 1:42,615, a jeszcze szybciej pojechał Michael Schumacher, poprawiając czas Kubicy o 0,097 sekundy. Przed Kubicą znalazł się także drugi kierowca Renault – Witalij Pietrow (1:42,580).
Vettel na szczycie tabeli tuż za połową sesji

W 34 minucie na czele klasyfikacji znaleźli się Sebastian Vettel (1:41,721), Nico Rosberg i Fernando Alonso. Vettel poprawił się następnie na 1:41,628. Tymczasem Kubica swój pierwszy przejazd zakończył z czasem 1:42,531, który dawał mu piąte miejsce. Wkrótce Robert spadł jednak na siódme miejsce po tym, jak Mark Webber wykręcił 1:41,621, pokonując minimalnie Vettela, a Lewis Hamilton wskoczył na trzecie miejsce. Vettel powrócił następnie na pierwsze miejsce z czasem 1:41,252.
Dwadzieścia minut przed końcem sesji w pierwszej szóstce znaleźli się także Jenson Button (P4) i Pietrow (P6), tak więc Kubica spadł na dziewiąte miejsce (+1,279s). Kilka minut później Polak powrócił na tor i uzyskał czas 1:42,043, który umożliwił mu awans na siódme miejsce. Wkrótce poprawili się jednak także obydwaj kierowcy Ferrari i Kubica spadł ponownie na dziewiąte miejsce. Pierwszą dziesiątkę zamykał w tym momencie drugi kierowca Renault – Pietrow, ze stratą niespełna 0,2 sekundy do zespołowego kolegi.
Kierowcy Red Bulla zwiększają przewagę w końcówce

Mniej niż dziesięć minut przed końcem sesji Alonso rozdzielił kierowców Red Bulla, plasując się na drugiej pozycji z czasem 1:41,490, uzyskanym na bardziej miękkich oponach. Odpowiedzią Webbera (także na oponach z zielonym paskiem) był czas 1:41,153 i Australijczyk powrócił na drugie miejsce. Szybciej od kierowcy Ferrari pojechał także Hamilton, zrzucając Alonso na czwarte miejsce. Na ostatnich okrążeniach pomiarowych Vettel i Webber uzyskali czasy poniżej jednej minuty i 41 sekund (1:40,696 i 1:40,829). Hamilton ukończył sesję na trzeciej pozycji z ponad półsekundową stratą do Vettela, a Pietrow i Kubica zajęli odpowiednio miejsca 6 (+0,993s) i 9 (+1,181s).


źródło: f1wm.pl​
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
trzeci trening pokazał że redbulle są bardzo mocne, tak jak pisałem wcześniej licze na dublet byków. Dobry typ też jest Kubica Rosberg. Renówki mają nowe silniki więc napewno będzie to dobrze wyglądać, w ostatnim treningu kubek był przyblokowany wię dopiero 9 pozycja, Petrow nieźle 6. czekamy na kwalfikacje.

Kubica Rosberg 1 1.7
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
trzeci trening pokazał że redbulle są bardzo mocne, tak jak pisałem wcześniej licze na dublet byków. Dobry typ też jest Kubica Rosberg. Renówki mają nowe silniki więc napewno będzie to dobrze wyglądać, w ostatnim treningu kubek był przyblokowany wię dopiero 9 pozycja, Petrow nieźle 6. czekamy na kwalfikacje.

Kubica Rosberg 1 1.7
Jeśli grać dublet RB to tylko dokładną kolejność Webber - Vettel.
Nie ma możliwości, żeby Sebastian go nie przepuścił.... chyba, że Fernando wyleci ale w to nie wierzę.
Ja na dziś, pierwszy raz od dawan mam ciekawy pomysł.
Para Sutil - Liuzzi i świetne value na Włocha.
Adrian Sutil - Vitantonio Liuzzi
Qualification H2H - GP Abu Dhabi (Saturday 14:00 CET)
3,22 betsafe (może gdzieś wyżęj - nie wiem, nie jestem na swoim kompie i poszukiwania mocno utrudnione ;) )
Adrian kończy sezon, o któym jak najszybciej chciałby zapomnieć. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, który z Niemców to &quot;kandydat na mistrza&quot;, a który jest tylko dobrym kierowcą. Sutil zawiódł i wierzę, że zaiwedzie również dziś. 3,22 piechotą nie chodzi a do zaangażowania ze strony Liuzziego nie mam żadnych zastrzeżeń.
 
A 4

alex123

Użytkownik
i juz po kwalach,vettel oczywiscie pierwszy,teraz mozna pobawic sie w obstawianie,liczyłem ze webber troche lepiej pojedzie,ale i tak ciagle go widze jako mistrza w tym sezonie,tylko ze moze byc troche ciezko,startuje jako 5,przed nim sama czołówka,a wiec bedzie walka,na tym wszystkim skorzysta tylko vettel gdyz pewnie ucieknie na kilkanascie sekund,ale gdy mark juz bedzie na drugiej pozycji wtedy wystarczy że wyjedzie safety car i juz po całej stracie do vettela,z punktu bukmacherskiego to bardzo dobrze ze mark był dopiero 5 bo kurs na jego win sie zwieksza,licze na cos granicach 4,5
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
GP Abu Zabi: kwalifikacje
GP Abu Zabi: Vettel z pole position

Sebastian Vettel (Red Bull) zdobył dziesiąte pole position w tym sezonie, pokonując Lewisa Hamiltona (McLaren) o zaledwie 0,031 sekundy w ostatniej części kwalifikacji do Grand Prix Abu Zabi. Tymczasem Mark Webber (Red Bull) do decydującego wyścigu sezonu zakwalifikował się dopiero na piątej pozycji, a więc dwa miejsca niżej od lidera mistrzostw Fernando Alonso (Ferrari), który tym samym jest na najlepszej drodze do zdobycia trzeciego tytułu mistrzowskiego. Z kolei Robert Kubica po raz pierwszy w tym sezonie nie wszedł do Q3 i wystartuje jutro z jedenastej pozycji.
Q1

W pierwszej części kwalifikacji po pierwszych okrążeniach najszybszy był Hamilton z czasem 1:41,245. Na kolejnych miejscach znajdowali się Button, Alguersuari, Buemi, Hulkenberg i Pietrow. Rosjanin przesunął się następnie na drugie miejsce, ale nie cieszył się z niego długo, bo przed nim znaleźli się po chwili Barrichello, Schumacher, Vettel i Massa.
Jako pierwszy barierę jednej minuty i 41 sekund przełamał Alonso (1:40,991), po czym pierwsze miejsce w połowie Q1 odzyskał Hamilton, wykręcając 1:40,743. Następnie na szczycie tabeli znalazł się Vettel z czasem 1:40,617, który poprawił po chwili na 1:40,318. O trzecie miejsce walczyli przez kilka minut Alonso i Webber, po czym kierowca Ferrari powrócił na pierwsze miejsce z czasem 1:40,170.
Kubica po kilku okrążeniach zajmował dopiero jedenaste miejsce, mając ponad sekundę straty do Alonso. Dwie minuty przed końcem Q1 Button awansował na piąte miejsce z czasem 1:40,877. Massa był szósty, Rosberg siódmy, Hulkenberg ósmy, Pietrow dziewiąty i Barrichello dziesiąty. Rosberg przesunął się następnie na drugie miejsce z czasem 1:40,231.
Kubica przez chwilę był nawet piętnasty, ale po wykręceniu 1:41,336 przesunął się na trzynaste miejsce i mógł być już spokojny o awans do Q2. Z dalszej rywalizacji poza kierowcami z nowych zespołów odpadł tymczasem Buemi.
Q2

Na początku drugiej części czasówki tempo dyktowali kierowcy Ferrari – Alonso (1:40,475) i Massa. Za nimi znajdowali się Hulkenberg, Liuzzi i Sutil. Szybciej od kierowców Ferrari pojechał po chwili Button, wykręcając 1:40,267. Ponadto między Alonso i Massą znaleźli się obydwaj kierowcy Mercedesa – Schumacher i Rosberg.
W połowie Q2 Barrichello i Pietrow awansowali na miejsca 3 i 4. W międzyczasie Button poprawił się na 1:40,156, po czym Vettel jako pierwszy przełamał barierę jednej minuty i 40 sekund, wykręcając 1:39,874. Z kolei Webber po nie najlepszym okrążeniu musiał zadowolić się czwartym miejscem z czasem 1:40,450. Australijczyk poprawił się następnie na 1:40,272 i był trzeci.
Dwie minuty przed końcem Q2 Kubica był dziewiąty, a tymczasem w dużych tarapatach znalazł się Hamilton, który do tego momentu nie ustanowił konkurencyjnego czasu. Kierowca McLarena miał też małą przygodę z Massą i ściął pachołek na poboczu w jednym z zakrętów. Ostatecznie Hamilton przeszedł jednak do Q3, plasując się na czwartej pozycji, a tymczasem z czołową dziesiątką po raz pierwszy i zarazem jedyny w tym sezonie pożegnał się Kubica, kończąc Q2 na 11 pozycji – tuż za Pietrowem, który jako ostatni awansował do Q3.
Poza Kubicą z dalszej rywalizacji odpadli Kobayashi, Sutil, Heidfeld, Hulkenberg, Liuzzi i Alguersuari.
Q3

W ostatniej części kwalifikacji po pierwszych przejazdach w posiadaniu pierwszego pola startowego znajdował się Hamilton z bardzo dobrym czasem 1:39,582, mając ponad 0,2 sekundy przewagi nad zespołowym kolegą Buttonem. Alonso był trzeci, a Massa czwarty. Kierowcy Red Bulla jako ostatni ustanowili konkurencyjne czasy, decydując się na wykonanie późnych przejazdów.
Vettel wykręcił 1:39,448 i odebrał pierwsze miejsce Hamiltonowi, Alonso wykręcił w ostatnich sekundach 1:39,792 i wskoczył na trzecie miejsce, a tymczasem Webber musiał zadowolić się piątym miejscem, co oznaczało, że jego szanse na zdobycie tytułu nie wyglądały najlepiej – gdyby taka kolejność była również jutro na mecie wyścigu, to mistrzem świata zostałby po raz trzeci Alonso.
Wraz z Webberm z trzeciego rzędu wystartuje Massa, a pierwszą dziesiątkę zamkną na starcie Barrichello, Schumacher, Rosberg i Pietrow.

źródło: f1wm.pl​
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
ale gdy mark juz bedzie na drugiej pozycji
Pierwsze zdanie, które dyskwalifikuje Twoją wypowiedź.
Webber i mistrz brawurowej jazdy? Nie do końca...
Tylko dobra taktyka RB i splot wielu dogodnych zdarzeń może dać Australijczykowi wspomniane 2 miejsce.

i juz po kwalach,vettel oczywiscie pierwszy,teraz mozna pobawic sie w obstawianie,liczyłem ze webber troche lepiej pojedzie,ale i tak ciagle go widze jako mistrza w tym sezonie,tylko ze moze byc troche ciezko,startuje jako 5,przed nim sama czołówka,a wiec bedzie walka,na tym wszystkim skorzysta tylko vettel gdyz pewnie ucieknie na kilkanascie sekund,ale gdy mark juz bedzie na drugiej pozycji wtedy wystarczy że wyjedzie safety car i juz po całej stracie do vettela,z punktu bukmacherskiego to bardzo dobrze ze mark był dopiero 5 bo kurs na jego win sie zwieksza,licze na cos granicach 4,5
Safety cara też bym nie brął za pewnik.
Ok - ostatni wyścig, Hamilton się gotuje i wiele się może wydarzyć. Nie sadzę jednak abyśmy na tym torze zobaczymy SC.

Mistrzem świata będzie jutro Europejczyk... Który? Mam nadzieję, że Hiszpan :cool:
 
luter 5

luter

Użytkownik
GP Abu Zabi
Ile bolidow HRT F1 zostanie sklasyfikowanych
Typ:Zaden
kurs:5,50
bukmacher:bwin
Analiza:

Juz jutro o godzinie 14:00 wystartuje ostatni wyscig tego sezonu Formuly 1 na torze w Abu Zabi.Wysci zapowida sie dosc ciekawie poniewaz teoretycznie na mistrzostwo maja jeszcze szanse Vettel Webber Hamilton oraz Alonso jedenak dzis nie mam zamiaru typowac kto zdobedzie mistrzostwo a interesuja mnie bardziej dwaj slabisi kierowy a mowa tutaj o Bruno Sennie oraz Christanie Kleinie ktorzy razem jezdza w teami HRT F1.Do jutrzejszego wyscigu wystartuja oni z dwoch ostatnich miejsc i nie wroze im nic dobrego w tym wyscigu.Christian Klein to kierowca testowy teamu Virgin ktory dzis zastapi Karuna Chandhoka.Nie ma on zby duzego doswiadczenia w F1 bo wystartowal ledwie w dwoch wyscigach F1 tego sezonu z czego jednego wyscigu nie ukonczyl.Dodatkowo jest to jego pierwsze spotkanie z torem w Abu Zabi.Co do senny to jest podobnie poniewa takze nie jezdzil on w poprzednim sezonie na tym torze i tak jak jego partner z zespolu bedzie on musial przejechac kilkadziesiat okrazen na torze ktory zna z sesji treningowych i kwalifikacji.mysle ze to troche za duzo dla tak slabych kierowcow jakimi sa Klein i Senna stad moj dzisiejszy typ.Warto tez dodac ze Senna ukonczyl 3 ostatnie wyscigi a jest to jego najdluzsza seria w sezonie wiec patrzac statystycznie dzis nie powinien dojechac do mety.Jego kolega tez ma male szanse wedlug mnie.Dlatego moj typ na to GP to obaj kierowcy HRt nie ukoncza wyscigu​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Co do mistrzostwa, to oczywiście mam nadzieję, że Alonso zdobędzie tytuł, jeśli nie on, to chyba tylko tytuł dla Webbera będzie mnie w stanie zadowolić.
No cóż, myślę, że będąc na forum bukmacherskim, warto przedyskutować jakieś propozycje na dzisiejszy wyścig. Nie przyglądałem się jak na razie parom H2H, ale za to mą uwagę przykuł typ na to, że Robert Kubica zakończy w TOP10. Ok, Robert powtarza, że on i jego team nie mają już jakichś większych celów, że do Abu Zabi przyjechał tylko po to, by zakończyć sezon. Kwalifikacje z pewnością nie poszły po myśli Kubicy, ale wyścig będzie dobrą okazją, żeby podreperować sobie statystyki i po raz enty być w punktowanej dziesiątce. Robert przed sobą ma Witalija Pietrowa, który oprócz dobrych startów słynie z częstych kraks, i nie zdziwię się jeśli straci pozycję na starcie na rzecz Kubicy, lub też w trakcie wyścigu rozbije samochód. Robert w Renault stracił swój atut, jakim z pewnością były starty. Dziś myślę, że Robert może wyprzedzić Pietrowa, a nie spodziewałbym się, żeby został wyprzedzony przez Kobayashiego. Początek stawki będzie toczył wyrównane boje, nerwy będą ogromne, spodziewam się jakiejś sporej kraksy na początku stawki, i twierdzę, że to też może pomóc Robertowi. Osobiście myślę, że TOP8 dla Roberta to optimum w dzisiejszym wyścigu, miejsce w dziesiątce jednak to dla takiego kierowcy, z taką marką jak on nie powinno być problemu.
Robert Kubica w TOP10? TAK @ 1.45 Tobet 6/10
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: GP Abu Zabi
Typ: Ilość kierowców sklasyfikowanych: powyżej 18,5
Kurs: 1.40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jeśli dziś nad torem w Abu Zabi nie będzie padał deszcz to typ na pewno wejdzie a na deszcz się nie zapowiada. Większość kierowców o nic już nie walczy więc pojadą na luzie, nie popełniając błędów spowodowanych zdenerwowaniem lub stresem, a Ci co walczą o coś, tak jak Petrov który walczy o nowy kontrakt pokazał wczoraj że tacy kierowcy pojadą na pewno w 100 procentach skoncentrowani i bardziej zmobilizowani, tak samo jak walczący o tytuł. A sama specyfikacja toru nie jest taka jak choćby w Monako jeden mały błąd i out. Więc moim zdaniem typ prawie pewniak.
Typ oczywiście na ✅, ale jak on się tu znalazł to ja nie wiem bo wkleiłem go tylko w typy dnia.:grin:
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Czeka nas ostatni już wyścig, ktory bedzie na pewno bardzo ciekawy czas na jakieś przemyślenia na dzisiaj.
Popieram typ wyżej mianowicie R.Kubica- zdobędzie punkty 1.40 ✅:browar565:

Polak zrobił nie miłą niespodziankę nie dostając się do q3, ale sam mówił że ma problemy z swoim bolidem „Już wczoraj miałem problemy z samochodem i po prostu nie udało nam się ich rozwiązać. Tył samochodu bardzo się ślizgał podczas kwalifikacji, co odbijało się na przyśpieszeniu i na czasach okrążeń. Próbowałem wszystkiego, stawiało mnie bokiem w każdym zakręcie, jednak to nie wystarczyło&quot; i na koniec dodaje &quot;Wypadnięcie z czołowej dziesiątki jest rozczarowaniem, jednak po raz pierwszy w tym roku będę mógł wybrać opony na start, więc musimy wszystko przeanalizować i zobaczyć, jak możemy na tym zyskać. Sezon jeszcze się nie skończył i będziemy starać się zakończyć go z kilkoma dodatkowymi punktami na koncie”. Wiec mam nadzieje że dziś już ta strategia będzie dużo lepsza niż ostatnio.
F.Alonso- miejsce: 1-3 1.40 ⛔ Troszkę szkoda chłopa
Lubie tego kierowce ma bardzo duże szanse na wygrana sam dodaje „Po udanym piątku, podczas którego pracowaliśmy nad ustawieniami, dziś mieliśmy udaną sobotę i zapewniliśmy sobie dobrą pozycję startową, patrząc na to, gdzie znajdują się moi rywale w walce o tytuł. Teraz potrzebujemy jeszcze jednego dnia na tym poziome i to powinno nas przybliżyć do celu.&quot;
GP Abu Dhabi- ilu sklasyfikowanych: 18.5 powyżej 1.65 ✅✅ (Kukla zagrane w BetGun było;])
Wątpię żeby więcej niż 5 kierowców odpadło na tym torze, chyba że się rozleje choć pogoda tego nie przewiduje.
K.Kobayashi- sklasyfikowany 1.42 ✅✅
Wydaje się mi że kierwoca BMW Sauber miał całkiem dobry sezon, na tym torze spisuje się bardzo dobrze ma szanse nawet na zdobycie punktów w tym wyścigu, wiec kurs czy zostanie sklasyfikowany jest dość wysoki.
 
A 4

alex123

Użytkownik
sprawa mistrzostwa jest ciagle otwarta,webber ma niełatwą sytuacje,startuje dopiero 5 ale nie z takich miejsc zawodnicy wygrywali wyscigi,kurs na niego jest ogromny bo az 11,warto zagrać,oczywiscie wyscig sie moze potoczyc ze vettel szybko odjedzie,to jest prawie pewne,wazne natomiast co sie bedzie działo za nim jakie przetasowania beda miedzy czołówką,jeśli bedzie tak ż alonso spadnie na 5 miejsce to i sebastian zacznie chyba wierzyc ze ma jeszcze szanse na tytuł,ale ja i tak wciaż licze na webbera,choc tutaj tylko moze miec mistrza jesli podczas wyscigu dojdzie na druga pozycje i wtedy wyjeżdza safety car(z czołówki każdy bedzie walczył o pozycje a przy duzym ryzyku moze dojsc do jakiegoś wypadku,bo tor jest ogólnie łatwy a wiec trzeba liczyc na walke o każdą pozycje gdzie tylko sie da) i cała strata do vettela znika,zreszta nietylko safety car dac mu moze mistrzostwo,RB moze to załatwić na pit stopach,o jedną wymiane opon wiecej u vettela i juz 20sek odrobione,tak jak mówie najwazniejszy bedzie poczatek i to w jakiej sytuacji bedzie webber,po kursie 11 warto zagrac,przed weekendem pobrałem go niestety po 2,7 ,ale dzisiaj juz puszczony po aktualnym
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
alex123 przecież Webber dziś nie wygra. Ja wiem że F1 jest nieprzewidywalna, no ale bez przesady. On już wie, że musi bardzo mocno zaryzykować żeby mieć mistrza, ale czy go na to stać? Wątpie.
Druga sprawa Kubica, jeżeli dziś zdobędzie punkt powinniśmy się z tego cieszyć. Bolid ciężko się prowadzi i tylko jakieś awarie z przodu pozwolą Polakowi na bycie w TOP10. Jeżeli już coś to obstawiłbym w drugą stronę.

Mnie od wczoraj kusi podobny typ jak ostatnio, tylko że tym razem liderem po pierwszym okrążeniu bedzie Hamilton
 
igorini 12

igorini

Użytkownik
Nico Rosberg - Robert Kubica - H2H - 1 @ 1.666 ✅✅✅ 5-6
sportingbet

niestety, ale taka jest prawda. Robert przyznał wczoraj, że występuje duża nadsterowność, balans do końca nie zadowala. Rosberg natomiast oprócz nieudanej próby w Q3 zadziwiał w Q1 i Q2, Mercedes lekko musiał &quot;podrasować&quot; bolid w pewnym czasie, lub tor Yas Marina bardziej im odpowiada. W Renówce ostatni &quot;update&quot; to kanał F w Belgii z tego co pamiętam, wiec normalną koleją rzeczy jest to, że stają się coraz wolniejsi. Nie lubie stawiać przeciw Robertowi, ale w tym wypadku to raczej pewny typ, Kubica raczej przegra 7 miejsce z Rosbergiem. W ostatnim kółku Roberta w Q2 widać było że jechał agresywnie, starał się z całych sił uzyskać jak najlepszy czas, ale i te wysiłki nie dały zbyt wiele, z bolidu nie uda się wyciągnąć czegoś więcej.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Hamilton-Alonso
2
@2,26
betsafe
Hamilton zapowiadał, że będzie jeździł jak szalony, że nie ma nic do stracenia - ja tego kierowcy nie darzę sympatią, dla mnie on jest po prostu głupi, gdyż nie umie z honorem przyjąć porażki. Nie chcę być posądzany o rasizm, ale jego krew ma coś w sobie, że jak go ktoś wyprzedzi to on zachowuje się jak małolat co chce zaraz się odgryźć popełniając głupoty.
W kwalifikacjach był lekki zgrzyt z Massą - całe szczęście bez kolizji się obyło.
ALonso startuje jako 3, Ham 2.
Jeżeli była by różnica między nimi ponad 3 samochodów to kurs rozumiem.
Jedynym malutkim minusikiem jest to, że Alonso ma ostatni silnik - no ale to ostatni wyścig.
Alonso cenię za to że nie podejmuje nadmiernego ryzyka, kiedy trzeba potrafi przycisnąć. Jeżeli Ham potwierdzi to co zapowiadał, liczę że się wywali na 20-24 okrążeniu bo będzie go zżerać chęć bycia the best - a szanse są iluzoryczne.
Różnice między samochodami są minimalne, natomiast różnice klasy kierowcy z całym szacunkiem to przepaść.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dziś myślę, że Robert może wyprzedzić Pietrowa, a nie spodziewałbym się, żeby został wyprzedzony przez Kobayashiego. Początek stawki będzie toczył wyrównane boje, nerwy będą ogromne, spodziewam się jakiejś sporej kraksy na początku stawki, i twierdzę, że to też może pomóc Robertowi. Osobiście myślę, że TOP8 dla Roberta to optimum w dzisiejszym wyścigu, miejsce w dziesiątce jednak to dla takiego kierowcy, z taką marką jak on nie powinno być problemu.
Robert Kubica w TOP10? TAK @ 1.45 Tobet 6/10
Piszesz, że Robert może wyprzedzić Pietrowa i ja się z tym jak najbardziej zgadzam. Po takim manewrze, zawodnicy zamieniają się miejscami. Robert jest 10, Rosjanin 11 i ma za sobą walecznego Japończyka.
Kurs na to, że Pietrowa nei będzie w top 10 to 1,85
Dla mnie promocja:
Vitaly Petrov - Top 10
No @ 1,85
6/10Tobet

GP Abu Dhabi- ilu sklasyfikowanych: 18.5 powyżej 1.65 Wątpię żeby więcej niż 5 kierowców odpadło na tym torze, chyba że się rozleje choc pogoda tego nie przewiduje.
Nie wiem gdzie i kiedy był taki kurs... ale jeśli się nie pomyliłeś to masz bardzo duże value.
Typ powinien wejść. W zeszłym roku, z tego co pamiętam tylko Lewis i Jaime nie dojechali, i to przez awarie a nie kraksy.
Sam skłaniałem się ku zakładowi, że dojedzie over 19,5 kierowców ale mój ostateczny pomysł na wyścig jest nieco inny...

sprawa mistrzostwa jest ciagle otwarta,webber ma niełatwą sytuacje,startuje dopiero 5 ale nie z takich miejsc zawodnicy wygrywali wyscigi,kurs na niego jest ogromny bo az 11,warto zagrać,oczywiscie wyscig sie moze potoczyc ze vettel szybko odjedzie,to jest prawie pewne,wazne natomiast co sie bedzie działo za nim jakie przetasowania beda miedzy czołówką,jeśli bedzie tak ż alonso spadnie na 5 miejsce to i sebastian zacznie chyba wierzyc ze ma jeszcze szanse na tytuł,ale ja i tak wciaż licze na webbera,choc tutaj tylko moze miec mistrza jesli podczas wyscigu dojdzie na druga pozycje i wtedy wyjeżdza safety car(z czołówki każdy bedzie walczył o pozycje a przy duzym ryzyku moze dojsc do jakiegoś wypadku,bo tor jest ogólnie łatwy a wiec trzeba liczyc na walke o każdą pozycje gdzie tylko sie da) i cała strata do vettela znika,zreszta nietylko safety car dac mu moze mistrzostwo,RB moze to załatwić na pit stopach,o jedną wymiane opon wiecej u vettela i juz 20sek odrobione,tak jak mówie najwazniejszy bedzie poczatek i to w jakiej sytuacji bedzie webber,po kursie 11 warto zagrac,przed weekendem pobrałem go niestety po 2,7 ,ale dzisiaj juz puszczony po aktualnym
Nie wiem czemu, ciągle piszesz to samo.
Daj mi jakikolwiek argument, dlaczego Webber miałby się tak łatwo przebić na drugą pozycję? PWyprzedzić walczących o mistrzostwo Hamiltona i Alonso? Wyprzedzić w Abu Zabi? Nie ma szans.
Tor jest nowoczesny i szeroki. Wypadek przy małej prędkości to nie problem a przy dużej skończy się poboczem. Nie wierzę w wyjazd SC.
Z tymi pitstopami to też jakaś fantastyka. Te dane z 20 sekundami to chyba wyssane z palca? Zakładam, że chciałeś napisać, o jedną wymianę opon mniej ale skąd pewność, że Ferrari i MCL nei zrobią tego samego? Skąd pewność, że twarda mieszanka aż tyle wytrzyma? (bo miękka na pewno nie).
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Hamilton-Alonso
2
@2,26
betsafe
Hamilton zapowiadał, że będzie jeździł jak szalony, że nie ma nic do stracenia - ja tego kierowcy nie darzę sympatią, dla mnie on jest po prostu głupi, gdyż nie umie z honorem przyjąć porażki. Nie chcę być posądzany o rasizm, ale jego krew ma coś w sobie, że jak go ktoś wyprzedzi to on zachowuje się jak małolat co chce zaraz się odgryźć popełniając głupoty.
W kwalifikacjach był lekki zgrzyt z Massą - całe szczęście bez kolizji się obyło.
ALonso startuje jako 3, Ham 2.
Jeżeli była by różnica między nimi ponad 3 samochodów to kurs rozumiem.
Jedynym malutkim minusikiem jest to, że Alonso ma ostatni silnik - no ale to ostatni wyścig.
Alonso cenię za to że nie podejmuje nadmiernego ryzyka, kiedy trzeba potrafi przycisnąć. Jeżeli Ham potwierdzi to co zapowiadał, liczę że się wywali na 20-24 okrążeniu bo będzie go zżerać chęć bycia the best - a szanse są iluzoryczne.
Różnice między samochodami są minimalne, natomiast różnice klasy kierowcy z całym szacunkiem to przepaść.
Trochę mnie uprzedziłeś i wyręczyłeś.
To właśnie scenariusz, jaki nasuwa mi się do głowy zaraz przed wyścigiem. Co raz bardziej wierzę w szaleńczą jazdę Hamiltona i jakiś błąd.
Nie łączył bym tego jedna w zakłąd h2h a w najprostsze:
Lewis Hamilton - Top 10
No @ 4,25
1/10
Tobet

Początkowo miał to być zakład, na to że nie dojedzie. Sprawdziłem kursy i okazało się, że Tobet proponuj równie duży, na to że nie zobaczymy Brytyjczyka w top 10.
Lekko spróbować warto.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ja z kolei liczę na to, że tytuł nie trafi w ręce kierowcy Ferrari, choć niestety wyniki kwalifikacji temu przeczą. Zwykle rozdmu****e się, jak któryś z kierowców McLarena (czytaj: Hamilton) zrobi coś nie fair, dostanie za małą karę, etc. Tymczasem to Ferrari jest zwykle bezkarne, po prostu jakoś potrafią tłumić głosy, krytykujące ich, inni nie mają takiej siły przebicia w gadaniu. Kiedyś incydent, gdy Kimi nie mógł się pogodzić z tym, że jedzie przed nim Sutil, wtedy kierowca najsłabszego w stawce, dziś nieco mocniejszego Force India, rozpędził się i po prostu uderzył w niego na jednym z ostatnich kółek, myśląc, że ten zjedzie mu z drogi. Było to bodaj w Monte Carlo. Kara dla Kimiego? Brak. Potem team orders. Niby jakąś kasę stracili, ale punkty zostały na swoim miejscu. Mam nadzieję, że teraz się to zemści. Będę kibicować każdemu rozwiązaniu, prócz wygranej końcowej Alonso, choć szanse na to są ogromne.
Z typów dobrze wygląda h2h Button-Massa 1 1,30, a także inne h2h przeciwko Massie.
Może warto zagrać też Klien-Senna 1 2,10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom