>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Brazylii 05-07.11.2010 [18]

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
FORMULA 1
GRANDE PREMIO
PETROBRAS DO BRASIL 2010

Piątek 05 listopada 2010
Trening 1 13:00 - 14:30
Trening 2 17:00 - 18:30

Sobota 06 listopada 2010
Trening 3 14:00 - 15:00
Kwalifikacje 17:00

Niedziela 07 listopada 2010
Wyścig 17:00

Info o torze:
Nazwa toru: Autodromo Carlos Pace - Interlagos
Lokalizacja: Sao Paulo, Brazylia
Pierwsze Grand Prix: 1973
Długość toru: 4.309 km
Liczba okrążeń: 71
Całkowity dystans wyścigu: 305.909 km
Rekord toru: 1:11.473
Rekordzista toru: Juan Pablo Montoya (Williams)
Zwycięzca w sezonie 2008: Felipe Massa (Ferrari)
Kierunek: Lewoskrętny
Okrążenie:
AKTUALNA KLASYFIKACJA KIEROWCÓW :
1. Fernando Alonso 231pkt
2. Mark Webber 220pkt
3. Lewis Hamilton 210pkt 4. Sebastian Vettel 206pkt
5. Jenson Button 189pkt
6. Felipe Massa 143pkt
7. Robert Kubica 124pkt
8. Nico Rosberg 122pkt
KLASYFIKACJA KONSTRUKTORÓW
1. Red Bull 426pkt
2. McLaren 399pkt
3. Ferrari 374pkt
4. Mercedes 188pkt
5. Renault 143pkt​

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!!!

 
A 4

alex123

Użytkownik
macie jakies przebłyski jak sie mze potoczyc wyścig,jaka ma byc sytuacja z pogodą?kubica juz na poczatku tygodniu głosno zapowiadał że ma padac,lecz z prognozy pogody ze stronki F1 w niedziele sie na to niezanosi,wiadomo że starac sie bedą napewno brazylijczycy,solidnie jadacy rubens powinien sie znależć w 10-stce,snajper czekam na twoje pomysły,zastanów sie tez co z safety carem
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
macie jakies przebłyski jak sie mze potoczyc wyścig,jaka ma byc sytuacja z pogodą?kubica juz na poczatku tygodniu głosno zapowiadał że ma padac,lecz z prognozy pogody ze stronki F1 w niedziele sie na to niezanosi,wiadomo że starac sie bedą napewno brazylijczycy,solidnie jadacy rubens powinien sie znależć w 10-stce,snajper czekam na twoje pomysły,zastanów sie tez co z safety carem
Co do pogody to. W sobotę zapowiadają intensywne opady przez cały dzień, natomiast piątek i niedziela mają być suche
 
A 4

alex123

Użytkownik
snajper juz po treningach?jakies spostrzeżenia,warto grać na kwale,czy lepiej odpscic bo loteria z pogoda,albo własnie zagrać na warunki atmosferyczne czyli jakis rozpis 2z3 z niespodzianek,w niedziele ma padać?ciągle chodzi mi po głowie safety car
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
snajper juz po treningach?jakies spostrzeżenia,warto grać na kwale,czy lepiej odpscic bo loteria z pogoda,albo własnie zagrać na warunki atmosferyczne czyli jakis rozpis 2z3 z niespodzianek,w niedziele ma padać?ciągle chodzi mi po głowie safety car
Ja trochę zabiegany, więc pewnie w nocy się podzielę moimi spostrzeżeniami. Pogoda:

Najnowsze prognozy meteorologów wskazują, że sobotnie kwalifikacje do wyścigu o Grand Prix Brazylii, przedostatniej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1, będą rozgrywane w ulewnym deszczu. Na torze Interlagos to dość często spotykane warunki.

Aha dziś jak wracałem do domu, to w głowie miałem ciągle te zdanie:

Alonso: Najlepszą rzeczą będzie zwycięstwo Felipe w Brazylii
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
GP Brazylii: trening 1 - Kierowcy Red Bulla najszybsi

Kierowcy Red Bulla – Sebastian Vettel i Mark Webber uzyskali najlepsze czasy w pierwszej sesji treningowej na torze Interlagos. Rozdzieliła ich jednak dosyć znaczna różnica czasowa, wynosząca prawie pół sekundy. Na kolejnych dwóch pozycjach uplasował się duet McLarena – Lewis Hamilton i Jenson Button, a pierwszą piątkę zamknął Robert Kubica, mając już ponad sekundę straty do Vettela. Tymczasem drugi kierowca Renault – Witalij Pietrow zaliczył kolejną kraksę.
Początek sesji

Poranna sesja rozpoczęła się tradycyjnie od okrążeń instalacyjnych i wykonali je od razu wszyscy kierowcy, niektórzy przejeżdżając nawet po dwa kółka. Z informacji uzyskanych przez dziennikarzy BBC wynikało, że Mercedes przetestuje w tej sesji jednopoziomowy dyfuzor szykowany na sezon 2011 (w przyszłym roku podwójne dyfuzory będą już zakazane). Inne zespoły, zwłaszcza te nie walczące o mistrzostwo także mogły poświęcić trochę czasu na sprawdzenie nowych rozwiązań.
Po kilku kolejnych okrążeniach instalacyjnych, poświęconych między innymi na testy aerodynamiczne, czas okrążenia jako pierwszy ustanowił Sebastien Buemi, wykręcając 1:27,979 po upływie 10 minut od rozpoczęcia sesji. Kierowca Toro Rosso powrócił jednak od razu do boksów i na kolejne okrążenie pomiarowe w tej sesji musieliśmy czekać do 28 minuty, a przejechał je znowu Szwajcar, poprawiając się na 1:21,025. W chwilę później szybciej o sekundę pojechał Witalij Pietrow, wykręcając 1:20,059.
Rosjanin poprawiał swój wynik na kolejnych okrążeniach, ustawiając ostatecznie poprzeczkę na 1:14,370 przed powrotem do boksów. Tuż za kierowcą Renault w tabeli czasowej plasowali się w tym momencie Jaime Alguersuari (+0,908s) i Christian Klien (+2,653). Z czołówki okrążenie pomiarowe przejechał jako pierwszy Felipe Massa, wykręcając 1:15,848 w 42 minucie. Na pierwsze miejsce wskoczył tymczasem inny Brazylijczyk – Rubens Barrichello z czasem 1:14,152. Wynik ten aż o pół sekundy poprawił Michael Schumacher, wykręcając 1:13,643. Odpowiedzią Barrichello był czas 1:13,546, który umożliwił kierowcy Williamsa powrót na pierwsze miejsce.
Red Bull i Kubica wkraczają do akcji

W połowie sesji do pierwszej piątki wskoczyli Mark Webber i Robert Kubica, plasując się na miejscach 3 i 5. Polak znalazł się następnie na pierwszej pozycji z czasem 1:13,462, pokonując Barrichello o 0,084. Odpowiedzią Webbera był czas 1:13,168 i na czele klasyfikacji po raz pierwszy w ten weekend znalazł się kierowca Red Bulla. Najdłużej z ustanowieniem czasów zwlekali kierowcy McLarena, którzy do tego momentu testowali różne skrzydła w swoich bolidach. Gdy skupił się już na przejeżdżaniu pełnych okrążeń, Lewis Hamilton szybko uplasował się na czele klasyfikacji z czasem 1:13,138 (jego przewaga nad Webberem wyniosła zaledwie 0,030 sekundy).
Trzydzieści minut przed końcem sesji Sebastian Vettel przywrócił Red Bulla na pierwsze miejsce, jako pierwszy przełamując barierę jednej minuty i 13 sekund (1:12,946). Hamilton powrócił na chwilę na pierwsze miejsce, zanim Vettel ustawił poprzeczkę na 1:12,351, pokonując kierowcę McLarena o blisko pół sekundy. Trzeci był Webber (+0,8s), czwarty Jenson Button (+0,9s), a pierwszą piątkę zamykał Kubica (+1,1s). Z kierowców Ferrari najszybszy był Fernando Alonso, plasując się na 20 minut przed końcem sesji na 12 pozycji (+1,9s). Massa był piętnasty, co jest potwierdzeniem ostrożnego podejścia włoskiej stajni do pierwszej sesji treningowej, z czym mamy do czynienia już od kilku weekendów GP.
Kraksa Pietrowa, problemy Alonso i Kobayashiego

Sytuacja w tabeli nie uległa znaczącej zmianie przez kolejne dziesięć minut. Vettel urwał ze swojego czasu 0,01 sekundy i nadal był pierwszy. Webber poprawił się nieznacznie na 1:12,810 i wskoczył przed Hamiltona na drugie miejsce. Kubica (P5) zmniejszył swoją stratę do Vettela do 1,042 sekundy, a Massa przesunął się na 14 miejsce. W 82 minucie Pietrow zaliczył kolejną kraksę z ciągu zaledwie kilku tygodni, tracąc kontrolę nad tyłem bolidu w siódmym zakręcie i uderzając bokiem w barierę z opon. Rosjanin, który zajmował w tym momencie 15 miejsce (+2,0s), wyszedł z tej kraksy bez szwanku, ale był wyraźnie zły na siebie z powodu kolejnego błędu (zespół później stwierdzi jednak, że przyczyną wypadku była awaria tylnego skrzydła).
W końcówce sesji w tarapatach znaleźli się także Alonso i Kobayashi. Ten pierwszy zatrzymał się na poboczu ze względu na spodziewaną awarię silnika, który był już na końcu swojego życia i miał być i tak wymieniony po pierwszej sesji. Tymczasem Kobayashi wypadł z toru w siódmym zakręcie, prawdopodobnie ze względu na pęknięcie opony, ale udało mu się uniknąć uderzenia w bandę. Sesja zakończyła się próbnymi startami kierowców na głównej prostej.

 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
GP Brazylii: trening 2 - Vettel i Webber nadal na czele
Sebastian Vettel uzyskał najlepszy czas przejazdu jednego okrążenia także i w drugiej sesji treningowej przed Grand Prix Brazylii, jednak tym razem jego przewaga nad zespołowym kolegą Markiem Webberem wyniosła zaledwie 0,1 sekundy. Najbliższym rywalem kierowców Red Bulla okazał się tym razem Fernando Alonso po tym, jak Ferrari podkręciło tempo w drugiej sesji. W przypadku Felipe Massy może nawet aż za bardzo, bowiem Brazylijczyk po uzyskaniu swojego najlepszego czasu zatrzymał się na torze z powodu problemów technicznych.
Druga sesja rozpoczęła się przy zachmurzonym niebie, ale nawierzchnia była sucha i nie spodziewano się deszczu w ciągu najbliższych 90 minut. Kierowcy od razu zabrali się do pracy, a po pierwszych dziesięciu minutach sesji najszybszy był Lewis Hamilton (1:13,603). Drugi był Nick Heidfeld (1:14,126), a trzeci Robert Kubica (1:14,197). Na drugie miejsce wskoczył po chwili drugi kierowca McLarena – Jenson Button (1:13,859), a tymczasem Hamilton poprawił się na 1:13,048.
Button długo nie cieszył się z drugiego miejsca, bowiem wkrótce przed nim znaleźli się Kubica, Heidfeld i Michael Schumacher, spychając aktualnego mistrza świata na piąte miejsce. Schumacher po kilku okrążeniach wykręcił 1:13,717 i przez chwilę był drugi, ale wkrótce przed nim zaleźli się obydwaj kierowcy Ferrari – Felipe Massa i Fernando Alonso.
Webber wysuwa się na szczyt tabeli

W 19 minucie Mark Webber ustanowił najlepszy czas sesji – 1:12,839 i wskoczył na pierwsze miejsce. Australijczyk poprawił się następnie na 1:12,387, a tymczasem na drugiej pozycji znalazł się drugi kierowca Red Bulla – Sebastian Vettel (+0,191s). Po pierwszych 30 minutach sesji pierwsza dziesiątka wyglądała następująco: Webber, Vettel, Hamilton, Massa, Alonso, Schumacher, Kubica (+1,384s), Heidfeld, Button i Rosberg.
Witalij Pietrow po kraksie pod koniec porannej sesji stracił tylko kilka minut z drugiego treningu, na początku którego zespół Renault ukończył naprawę jego samochodu. Rosjanin zajmował w tym momencie 18 miejsce (+2,5s) i miał przejechane siedem okrążeń. Za nim znajdowali się tylko kierowcy z nowych zespołów, z których najszybszy był Timo Glock (+3,7s).
W połowie sesji sytuacja w pierwszej dziesiątce nie uległa specjalnym zmianom. Największy awans wykonał Button, przeskakując czterech kierowców, by uplasować się między reprezentantami Ferrari na piątej pozycji (1:13,366). Ponadto Kubica przeskoczył Schumachera, spychając kierowcę Mercedesa na ósme miejsce. Pierwszą dziesiątkę zamykali teraz Rosberg i Barrichello, którym udało się przeskoczyć Heidfelda. Tymczasem coraz więcej kierowców zaczęło zakładać opony z bardziej miękkiej mieszanki. Jednym z nich był Pietrow, który w 50 minucie wskoczył na 12 miejsce z czasem 1:13,818.
Czołówka zakłada supermiękkie opony, awaria bolidu Massy

Tuż przed upływem godziny od rozpoczęcia sesji Heidfeld powrócił do pierwszej dziesiątki, wykręcając 1:13,222 na bardziej miękkich oponach, co dało mu piąte miejsce. Przypomnijmy, że to właśnie na torze Interlagos niemiecki kierowca zdobył swoje pierwsze podium w F1. W końcu opony z zielonym paskiem założyli także pierwsi kierowcy z czołówki – Massa i Webber. Brazylijczyk wykręcił 1:12,677 i awansował na trzecie miejsce, ale po chwili w jego bolidzie awarii uległ układ przeniesienia napędu lub hydraulika i kierowca Ferrari zatrzymał się pod koniec drugiej prostej. W międzyczasie Webber wykręcił na bardziej miękkich oponach 1:12,072 i umocnił się na pierwszej pozycji (0,5s przewagi nad Vettelem).
Następnie kierowców Red Bulla rozdzielił Alonso, wykręcając 1:12,328 (P2). Vettel był jednak na szybkim okrążeniu i uzyskany czas 1:11,968 umożliwił mu nie tylko przeskoczenie Alonso, ale także i zrzucenie z pierwszego miejsca swojego zespołowego kolegi – Webbera. Hamilton wykręcił na supermiękkich oponach 1:12,656 i awansował na czwarte miejsce, a pierwszą szóstkę zamykał Kubica, jako ostatni mieszcząc się poniżej jednej sekundy straty do Vettela (1:12,882). Pierwszą dziesiątkę na dziesięć minut przed końcem sesji zamykali z kolei Button, Heidfeld, Rosberg i Schumacher (+1,346s).
W końcówce sesji wszyscy kierowcy (z wyjątkiem Massy) wyjechali na tor, by wykonać ostatnie przejazdy dzisiejszego dnia. Oznaczało to, że na stosunkowo krótkim torze Interlagos zrobił się duży tłok. Tak czy inaczej patrząc na czasy sektorów nie zanosiło się na to, aby ktokolwiek miał szansę na poprawę swojego czasu okrążenia. Doszło za to do niewielkiego starcia w pierwszym zakręcie pomiędzy Schumacherem i Alguersuarim, które skończyło się jednak bez większych uszkodzeń bolidów. Po zakończeniu sesji kierowcy ponownie otrzymali możliwość wykonania próbnych startów.

 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Z tego co widzę duże szanse na deszcz w kwalifikacjach, więc RBR może zgarnąć dublet. Poczekajmy do III treningu jak tam z pogodą naprawdę bedzie
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
8/10 Bwin
Massa - Hamilton || Typ: Hamilton @ 1.70
✅ ✅

Przeglądając h2h na bwin zatrzymałem się na tym zakładzie. Zachęcający kurs, dziwny że taki wysoki. Hamilton w sesjach treningowych był lepszy od Massy, który w drugim treningu miał problemy ze sprzęgłem. Jednak po chwili zerknięcia w statystyki już wiem dlaczego taki kurs. Po prostu Brazylijczyk u siebie jedzie bardzo mocne kwalifikacje. Wygrywał je od sezonu 2006 do 2008. Rok temu nie startował z powodu wypadku na Węgrzech. Także dlaczego się zdecydowałem na ten zakład z taką stawką? Proste.
W Brazylii leje. Prawie na pewno kwalifikacje odbędą się w deszczu. Kierowca McLarena przyznaje, że modli się o takie warunki. &quot;Tak, potrzebujemy deszczu&quot; - potwierdził Lewis Hamilton z McLarena. &quot;Pod względem czystego tempa na suchym torze nie jesteśmy w stanie rywalizować z Red Bullami.&quot;
Jak wiemy Anglik świetnie radzi sobie w takich warunkach. Felipe trochę mniej, ale dwa lata temu na Interlagos w wyścigu dał radę w deszczu. Teraz jednak spodziewam się, że Hamilton, który ma już tylko teoretyczne szanse na mistrzostwo pojedzie pewne kwalifikacje. Dla mnie wszystkie atuty są po stronie Lewisa, a Massa ma przewagę tylko swoich kibiców.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Obecnie nad torem w Sao Paulo pada.
Jednak przez ostatnie godziny nieco pozmieniało się w sytuacji pogodowej. Na szczęście prognozy o bardzo obfitym opadzie się już nie sprawdzą. Owszem będzie padało, ale nie aż tak, jak to wyglądało jeszcze wczoraj. Jednak na trzecią sesję treningową zapowiada się jeszcze bardo dużo deszczu, trudno powiedzieć czy kierowcy zechcą, a może lepiej - będą mogli jeździć po torze. Za pewne ta sesja pozostaje pod sporym znakiem zapytania, jeśli chodzi o jej rozegranie.
 
r30 0

r30

Użytkownik
Pierwszy i drugi trening zdecydowanie dla kierowców Red Bulla. Jednak wiele to jak narazie przynajmniej dla mnie nie oznacza. RBR jest najszybszy w 1 i 2 treningu systematycznie od 3-4 wyscigow. W kwalifikacjach zapewne Byki wygraja bo na jednym kólku mają najszybszy bolid i tego w tym sezonie juz sie raczej nie zmieni. Na kwalifikacje jest tylko jeden dobry typ i tutaj Bwin zdecydowanie z kursem przesadził.
Obaj kierowcy RBR w TOP3 (kwalifikacje) @1,85 7/10 ✅ ✅
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Tak jesteśmy po ciekawych kwalifikacjach od razu co rzuciło mi się w oczy to zwycięzca N.Huelkenberg nie będę polonizował jak tego dokonał bo pewnie ma każdy inne zdanie na ten temat, ja uważam że miał bolid ustwaiony na mokry tor przez co miał większy docisk, nie miał nic do stracenia i szalał jutro w wyścigu szybko dostanie baty.
N.Huelkenberg miejsce-wyższe/niższe: 5.5 2 1.90 9/10 ✅ :jupi:

Dla mnie jak będzie miał jakikolwiek punkt to będzie dobrze.
R.Kubica- miejsce-wyższe/niższe: 6.5 1 1.78 6/10 ⛔
Robert trochę rozczarował patrząc na treningi, q1 czy q2 jednak jak wiemy kwalifikacje nigdy mu za bardzo nie wychodziły natomiast w wyścigu pokazywał jak bardzo jest waleczny tym razem tez tak powinno być top 6 jak najbardziej jestem za ;]
V.Petrov niesklasyfikowany 3.03 3/10⛔

Nie wiem co mam już myśleć o tym zawodniku zaskoczył mnie pozytywnie dostając się do q3, ale już jakoś w niego nie wierze za drobne spróbuje przeciwko niemu.
V.Liuzzi-A.Sutil- kto lepszy1 1.67 5/10⛔
Liuzzi 17 miejsce Sutil 18 + kara co daje nam 23 miejsce wiec strata jest już spora wiec warto spróbować.

No zadowolony zbytnio to ja nie jestem ale taki sport ;]
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
wie ktos czy i gdzie znajde zaklad, kierowca z PP wygra wyscig?
Sam szukałem i nie ma ???? Na cudo nie licz. Hulkenberg top3? NIE @ 1.20 w pinnacle
Co do pogody to zgodnie z przewidywaniami, ciepło, sucho, słonecznie
Betsafe dodało moją prośbe
Will the driver who starts from Pole Position win the race?
YES - 17.00
NO - 1.01
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Sam szukałem i nie ma ???? Na cudo nie licz. Hulkenberg top3? NIE @ 1.20 w pinnacle
Co do pogody to zgodnie z przewidywaniami, ciepło, sucho, słonecznie
Betsafe dodało moją prośbe
Will the driver who starts from Pole Position win the race?
YES - 17.00
NO - 1.01
pff co za oszustwo;p zawsze jest 1.5 w gore a teraz ? :p
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
bwin5/10
Kto będzie liderem po pierwszym okrążeniu || Typ: Vettel (kierowca z drugiego miejsca) @ 3.00
✅


Wczoraj sensacja. Hulkenberg w swoim pierwszym sezonie zdobywa pole position, a ja kilkanaście minut później szukam zakładów przeciwko Niemcowi. Kierowca Williamsa nie ma absolutnie szans na wygranie, nawet na podium. Wielce prawdopodobne jest, że straci swoje prowadzenie na pierwszym okrążeniu. Vettel, Webber, Hamilton, Alonso są za nim więc odgadnijmy ich taktykę. Hiszpan i Australijczyk na starcie powinni zachować się pasywnie bez żadnych szaleństw. Zostaje więc Anglik, który musi atakować żeby mysleć o mistrzostwie, ale ma przed sobą Webbera, który za zadanie bedzie miał żeby go blokować. No więc zostaje Niemiec, który jak najszybciej z pewnością bedzie chciał poradzić się z kierowcą Williamsa. No właśnie i tutaj chyba jest zagrożenie tego zakładu. Czy Vettel zachowa zimną krew i czy już na pierwszym kółko będzie chciał objąć prowadzenie w wyścigu? Niewiadoma.
- Przed wyścigiem musimy pozostać jednak realistami, zdaję sobie sprawę z faktu, że kierowcy za mną rywalizują o tytuł - Hulkenberg. Także wydaje mi się, że nie powinien sprawiać problemów na starcie. No i również doświadczenie, wątpie żeby wiedzieć jak się zachować na pierwszym polu startowym. Bo niższe serie to inna bajka
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jedrula 25,6K

jedrula

Użytkownik
No własnie,Czy Vettel zachowa zimna krew na starcie?
Musi ,chcąc byc Mistrzem Swiata nie powinien nawet próbować wyprzedzania na pierwszych zakretach. Bo i po co. Tak czy siak wyprzedzi w wyscigu wczorajszego fuksa.
Dla mnie zakład kto liderem po 1 kółku -no bet
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W bet365 jest fajny zakład Nico Hulkenberg miejsce 6 lub gorzej po 1.90 ✅
Motyw już poruszony. Według mnie to Niemiec będzie miał problemy by się znaleźć na miejsce punktowanym.
Poza tym inny ciekawy zakład Najlepszy z reszty (bez pięciu najlepszych zespołów) : Rubens Barrichelo @ 3.25 też w Bet365 ⛔
Jedyny poważny rywal to właśnie Nico, bo Pietrowa nie liczę (najpewniej skończy na poboczu;) ) oraz jego samochód. Jeśli jednak dojedzie do mety bez większych przygód to widzę w tym zakładzie spore value np. w porównaniu do h2h z Hulkiem.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Według mnie fajnym kursem do zainwestowania większej kasy jest Will Nico Hulkenberg finish on the podium? Ale na to jest raptem 1,21✅ w pinku. Myślę że warto też zagrać na to że Nico nie będzie liderem po pierwszym okrążeniu po kursie w granicach 1,85✅. To są kursy przeciwko Niemcowi, jeśli ktoś by chciał przeciwko niemu inwestować. Sam jednak zagram na typ podany przez Jacquesa, bo nie oczekuję po nim za wiele. Wczoraj trafił mu się dzień konia, dzisiaj trudno to będzie mu powtórzyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom