>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Węgier 30.07-1.08.2010 [12]

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Co jak co, ale to nie w stylu Roberta, on zawsze mówi to co myśli o bolidzie i zespole ????
No z jednej strony masz rację, za to go w końcu m.in podziwiam. Ale jednak nie wiadomo co się stało przez noc, informacji nie ma, choć za kilka groszy można spróbować przeciwko Kubicy, ale nie należy być rozczarowanym jak mu pójdzie dobrze.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Pora spróbować podać jakieś ciekawe propozycje na wyścig. Niestety kursy wystawione na większość par przez bukmacherów nie jest zadowalająca. Z drugiej strony trudno się temu dziwić. Wiadomo, że na tym torze jest ciężko wyprzedzać i jak będą jakieś przetasowania to raczej głównie tylko zaraz po starcie. Z par wystawionych przez bukmacherów widzę, że ciekawie wygląda następującą: Rosberg i Kubica. Niemiec startuje z 6 pola startowego a Polak z 8. Startują po tej samej stronie toru. W tym sezonie Robertowi nie zawsze wychodzą udane starty chociaż należy pamiętać też o tych w których potrafi na starcie zyskać pozycje. Dziś raczej nie będzie miał łatwo. Po pierwsze start z gorszej strony toru (Nico tak samo) a po drugiej kłopoty z bolidem na które wczoraj Polak narzekał. Jednak stan jego auta jest niewiadomą ponieważ nie wiemy czy inżynierom Renault udało się naprawić usterkę czy nie i Robert będzie musiał się z nią zmagać podczas dzisiejszego wyścigu. W tym miejscu może nasuwać się ciekawa propozycja dla osób, które szukają niespodzianki. Otóż jeśli kłopoty Renault się potwierdzą to Robert może mieć ciężko utrzymać pozycję w punktowanej 10 tym bardziej że z 10 pozycji rusza Williams Hultenberga oraz McLaren Buttona. Kurs 4.25 także zachęca to spróbowania. Wracając do opisywanej pary to należy pamiętać należy także, że przed Robertem pozostanie Rosberg, który ma łatwo pozycji nie odda a jeśli Polakowi nie uda się to na starcie to później może być o wiele ciężej. Zagrożenia nie powinien stanowić Pietrov, który już po starcie może stracić swoje wysokie miejsce (choć oczywiście liczę, że utrzyma nerwy na wodzy i zaliczy dobry start). Oczywiście jak będzie przekonamy się podczas wyścigu, który mam nadzieję, nie będzie taki bezbarwny na jaki się zapowiada.

Moja propozycja:

Rosberg (kurs około 1.70 betsson / bwin)⛔ /pech
Kubica ukończy na punktowanej pozycji? NIE (kurs około 4.25 bwin)✅


Inne propozycja to para Kobayashi - Pedro de la Rosa [2] 1.35✅ - Kamui otrzymał karę i będzie startował dopiero z 23 pozycji natomiast Pedro z 9.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Spotkanie: Formuła 1: Grand Prix Węgier
Typ: Nico Rosberg vs Jenson Button
Tzp: Nico Rosberg
Kurs: 1,64
Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Tym razem mamy do czynienia z trzynastym tegorocznym wyścigiem Formuły 1, ktory odbędzie się na Węgierskim Hungaroring. Co tu duzo pisac Nico Rosberg ma duzo lepsza pozycje startowa. Baczac na ostatnie wyscigi bez problemowo utrzymywal swoje pozycje a nawet nadrabial. Jest solidnym kierowca jezdzacym bardzo pewnie i asekuracyjnie. Baczac na to ze na torze ciezko sie wyprzedza, tylko wielki pech. czyt awaria bolidu moglaby mu pokrzyzowac plany w konfrontacji z Buttonem. Typ moim zdaniem bardzo pewny a i kurs bardzo smaczny. Zycze powodzenia !
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Zdarzenie: F1 GP Węgier - wyżej sklasyfikowany bolid (Williams vs BMW Sauber)
Typ: Williams
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Hulkenberg z 10 pola, Barichello z 12, po drugiej stronie De La Rosa 9 w kwalifikacjach, zaś Kamui Kobayashi dopiero 18, więc nie powinien się liczyć w tym pojedynku teamów. Zostaje więc rywalizacja De La Rosy z kierowcami Williamsa, Pedro bardzo dobry weekend, jednak jeszcze lepszy był on dla Rubensa czy Nico, szczególnie Barichello wydawał się mieć szansę na dużo więcej, niż w kwalifikacjach. Pomiędzy dwoma kierowcami Williamsa startuje Jenson Button i to daje szansę De La Rosie na odcięcie się od nich, jednak uważam, że prędzej czy później to Pedro popełni jakiś błąd, a szybkie Williamsy go wyprzedzą. Jeszcze raz podkreślę, to bardzo dobry weekend dla kierowców Williamsa i myślę, że lekkie rozczarowanie w kwalifikacjach zostanie zamazane poprzez dobry wynik w wyścigu.
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Moje propozycje na wyścig:

P.De La Rosa-K.Kobayashi- kto lepszy 1 1.40

P.De La Rosa nie ma co ukrywać radzi sobie tutaj bardzo dobrze sam dodaje &#39;&#39;Jestem zadowolony z moich dzisiejszych osiągów, ale co ważniejsze jestem bardzo dumny z zespołu. Samochód był bardzo dobry. Moja pozycja pokazuje, jak duży postęp wykonali chłopaki w Hinwil z samochodem, szczególnie aby poprawić jego prędkość w wolnych zakrętach. Oni po prostu zakasali rękawy i ciężko pracowali, aby zmienić ten stan rzeczy. Jutro spróbuję uniknąć kłopotów na starcie i w czasie pierwszego okrążenia, a wtedy będę mógł oczywiście walczyć o punkty”.
co do kolegi z teamu został ukarany i musi przesunąć się o 5 pozycji również sam dodaje „Jestem bardzo rozczarowany. Dokonaliśmy wielu zmian w ustawieniach bolidu, odkąd tutaj przyjechaliśmy, ale ja wciąż nie jestem zadowolony. Samochód prowadzi się dziwnie – zupełnie inaczej, niż jestem do tego przyzwyczajony, do tego nie mam w ogóle przyczepności. &quot;

R.Kubica- miejsce-wyższe/niższe: 6,5 2 1.90

Co prawda nie lubię grać przeciwko naszym, ale dzisiaj na pewno nie będzie łatwo do tego chodzą słuchy ze Robert ma kłopoty z bolidem Kubica startuje z 8 miejsca czyli z gorszej strony toru jak nic przy starcie nie pokombinuje to typ wydaje się bardzo prawdopodobny.


N.Rosberg-J.Button- kto lepszy 1 1.62


Spróbuje tej pary chodź w cale nie liczę ze będzie łatwo Nico co prawda znajduje się na 6 pozycji a Button na 11 lecz sam Jenson dodaje co mnie martwi Pozytywną rzeczą jest to, że startujemy z czystej strony toru. Normalnie można odrobić jedną lub dwie pozycje na starcie, a tutaj będzie wiele okazji przed pierwszym zakrętem, co zawsze jest ekscytujące. Dodatkowo mam dwa świeże komplety opon na wyścig. Jednak myślę że Rosberg da rade.



GP Wegier- ilu sklasyfikowanych: 17,5 2 1.45

Tor najprawdopodobniej będzie suchy wiec 18 samochodów powinno dojechać



ps. Co do pary Robert- Petrov 2 to w BetGun jest 3.40 ale, jakoś nie wierze w to choć za drobne można zagrać
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Williams vs BMW Sauber (wyższe miejsce) Williams 1,60 Bwin ✅
Hulkenberg z 10 pola, Barichello z 12, po drugiej stronie De La Rosa 9 w kwalifikacjach, zaś Kamui Kobayashi dopiero 18, do tego dochodzi przesunięcie 5 pozycji w dół, więc nie powinien się liczyć w tym pojedynku teamów. Zostaje więc rywalizacja De La Rosy z kierowcami Williamsa, Pedro bardzo dobry weekend, jednak jeszcze lepszy był on dla Rubensa czy Nico, szczególnie Barichello wydawał się mieć szansę na dużo więcej, niż w kwalifikacjach. Pomiędzy dwoma kierowcami Williamsa startuje Jenson Button i to daje szansę De La Rosie na odcięcie się od nich, jednak uważam, że prędzej czy później to Pedro popełni jakiś błąd, a szybkie Williamsy go wyprzedzą. Jeszcze raz podkreślę, to bardzo dobry weekend dla kierowców Williamsa i myślę, że lekkie rozczarowanie w kwalifikacjach zostanie zamazane poprzez dobry wynik w wyścigu.
H2H Buemi - Hulkenberg Hulkenberg 1,40 Bwin ✅
Toro Rosso ostatnio bez formy, po wyskokach w pierwszych wyścigach nie widać śladu, ten lepszy z dwójki kierowców, czyli Sebastian Buemi, swoje miejsce w kwalifikacjach zawdzięcza w dużej mierze może nie przypadkowi, ale na pewno nie jest szybszym kierowcą od tych, których zostawił za sobą. Nico 10 miejsce startowe, powinien pewnie dojechać przed Buemim.
H2H Barichello - Sutil Rubens 1,65 Bwin ✅
Barichello 12, Sutil 13, ale różnica pomiędzy oboma kierowcami w ten weekend jest dużo większa. Właściwie Sutil ledwo wszedł do Q2, gdzie trochę niespodziewanie był lepszy od czterech kierowców. Mimo wszystko za taki kurs warto spróbować grać na weterana, który jest dużo szybszy od Sutila.
H2H Webber - Alonso Webber 1,65 Bwin ✅
Mark i Vettel radzą sobie tutaj świetnie, w treningach czy kwalifikacjach byli poza zasięgiem, pomijając pierwszą sesję treningową. Webber startuje niby z tej gorszej strony toru, jednak na poprzednim GP mieliśmy przykład, że nie ma to aż tak wielkiego znaczenia i równie dobrze kierowcy z gorszej strony toru mogą odstawić na starcie tych z lepszych pozycji. Webber dużo szybszy, Alonso nie dorównuje tutaj Red Bullom i może być skazany na walkę o 3 pozycję.
Klasyfikacja końcowa 1.Webber 2.Vettel 8,00 Bwin ⛔
Warto spróbować, Mark dorównuje tutaj Vettelowi i jest nieco bardziej opanowanym kierowcą, sporo było przypadków, gdy Vettel miał PP, a po pierwszym zakręcie to Mark prowadził.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Siema panowie ???? !

Obstawiłem, że Hamilton będzie przed Kubica, obydwaj zawodnicy nie ukończyli wyścigu, jak zostanie rozstrzygnięty mój zakład?
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Mój typ:
Klasyfikacja końcowa U/O 17,5 samochodów
Typ: Over 17,5 samochodów✅
Kurs: 1,40
Buk: Bet-at-home
Przeanalizowałem wyniki z ostatnich 3 wyścigów o GP Wegier i nigdy nie odpadło więcej niż 4 kierowców. Tor nie jest zbyt wymagajacy dla jednostek napedowych, poniewaz jest niewiele prostych. Nawet jeśli odpadnie cała 6 maruderów to typ i tak wejdzie. Oby nie odpadł Robert.
PS: ciekawostka jest taka ze w ostatnich 2 wyscigach nie dojechał Vettel... kusi mnie aby postawic ze znów nie dojedzie...
Wyścig średnio ciekawy. Poza zamieszaniem w boksach i szalonym wyprzedzaniem Barrichello (stary dobry Schumi ;)) niewiele sie działo. Potwierdziło sie ze na tym torze niezwykle trudno się wyprzedza. Typ wszedł wiec jest ok. Teraz dłuuuuga przerwa do Belgii.
PS: Snajper dobry typ z Petrovem;)
 
C 1

cinek146

Użytkownik
P.De La Rosa-K.Kobayashi- kto lepszy 1 1.40


R.Kubica- miejsce-wyższe/niższe: 6,5 2 1.90


N.Rosberg-J.Button- kto lepszy 1 1.62
niedokręcone koło lolek :/

GP Wegier- ilu sklasyfikowanych: 17,5 2 1.45


Robert- Petrov 2 3.40
jednak było trzeba grać ja niestety odmówiłem
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Idiota, który powinien zostać zdyskwalifikowany i niedopuszczony do gp belgii
Spokojnie, dawniej robił głupsze rzeczy i bez konsekwencji. Jak zwykle Kochański spanikował. Dla niego wszystko w F1 jest strasznie niebezpieczne ;)
edit: Siedmiokrotny mistrz świata w następnym wyścigu o GP Belgii zostanie cofnięty o 10 miejsc na starcie.
 
P 0

pwviking

Użytkownik
Jak na GP Węgier było nawet ciekawie. Szkoda Kubicy, brawo dla Pietrova (oby teraz się naprawdę przełamał i punktował regularnie), a &quot;wyczyn&quot; Schumachera - bez komentarza. No i 4 tygodnie czekania... :/
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Opis dzisiejszego wyścigu ????
Z powodu remontu, nie mogłem śledzić kwalifikacji ale wyścig mi to zrekompensował.
Jestem zadowolony ????

Mark Webber skorzystał z kary dla kolegi z zespołu Red Bull Racing – Sebastiana Vettela za przewinienie w trakcie neutralizacji wyścigu i odniósł czwarte zwycięstwo w tym sezonie, pokonując Fernando Alonso (Ferrari) o ponad 17 sekund. Australijczyk został także nowym liderem mistrzostw przed letnią przerwą po tym, jak Lewis Hamilton (McLaren) nie ukończył wyścigu z powodu awarii bolidu. Podium uzupełnił wyraźnie niezadowolony Vettel, a tymczasem jeszcze większego pecha miał Robert Kubica (Renault), zaliczając kolizję w boksach po błędzie zespołu. Polak ostatecznie nie ukończył wyścigu.
Wyścig rozpoczął się przy pięknej, słonecznej pogodzie – jak przystało na tor Hungaroring. Vettel wystartował całkiem nieźle i utrzymał prowadzenie, choć w pierwszym zakręcie po zewnętrznej próbował wyprzedzić go Alonso, który wykorzystując czystą stronę toru wyprzedził na starcie Webbera. Vettela nie udało mu się jednak już pokonać i musiał zadowolić się drugim miejscem. Massa utrzymał czwarte miejsce, a za kierowcą Ferrari znalazł się Pietrow, który po dobrym starcie z czystej strony toru wyprzedził Hamiltona i Rosberga, awansując na piąte miejsce. Hamilton na drugim okrążeniu zdołał jednak odzyskać stracone miejsce i Pietrow ostatecznie musiał zadowolić się zyskaniem tylko jednego miejsca.
Kubica utrzymał na starcie ósme miejsce, a za Polakiem znalazł się Barrichello, wyprzedzając kilku kierowców, w tym zespołowego kolegę Hulkenberga i startującego z dziewiątej pozycji de la Rosę. Hiszpana wyprzedził także Hulkenberg, a więc Niemiec ostatecznie utrzymał dziesiąte miejsce. Mistrz świata Button po nienajlepszym starcie spadł z 11 na 15 miejsce, ale później skorzystał z błędu rywala i odrobił jedną pozycję. Przed kierowcą McLarena jechali Sutil (P12) i Schumacher (P13), który skarżył się na problemy z hamulcami. Z rywalizacji już na drugim okrążeniu odpadł Alguersuari z powodu awarii silnika.
Po 10 okrążeniach Vettel miał już 9 sekund przewagi nad Alonso. Tuż za Hiszpanem jechał drugi kierowca Red Bulla – Webber, dla którego prawdopodobnie jedyną szansą na odzyskanie drugiego miejsca była runda postojów. Czwarty Massa tracił do lidera 12,3 sekundy, mając niespełna dwie sekundy przewagi nad Hamiltonem. Pietrow tracił do lidera 18,2 sekundy, Rosberg – 24,5 i Kubica – 25,3. Najbliższa walka toczyła się w tej fazie wyścigu pomiędzy de la Rosą i Sutilem o 11 miejsce – obu kierowców dzieliło 0,6 sekundy. Na 14 okrążeniu w boksach pojawili się Button i Liuzzi, a następnie pojawiła się informacja, że na tor wyjechał samochód bezpieczeństwa z powodu fragmentu przedniego skrzydła z bolidu Liuzziego, które znalazło się na torze (musiało dojść do jakiejś kolizji).
Kolejni kierowcy zaczęli zjeżdżać w pośpiechu do boksów – Vettel zrobił to wręcz w ostatniej chwili, przejeżdżając cały krawężnik oddzielający tor od wjazdu do boksów, co mogło nie być zgodne z przepisami. Na tym nie koniec kontrowersji w alei serwisowej – mechanicy Mercedesa wypuścili Rosberga ze stanowiska serwisowego z niedokręconym kołem, które szybko odpadło i po odbiciu się od jakiejś przeszkody zaczęło podskakiwać wysoko pomiędzy mechanikami innych zespołów, ale na szczęście wszyscy mieli założone kaski, więc mieli chronione głowy. Rosberg zatrzymał się w wyjeździe z boksów i dla niego był to już koniec udziału w tym wyścigu.
Tymczasem zespół Renault zbyt wcześnie zezwolił Kubicy na odjazd ze stanowiska serwisowego po zmianie opon i Polak wyjechał wprost pod koła Sutila, co skończyło się kolizją. Niemiec z powodu uszkodzeń bolidu wycofał się z wyścigu, natomiast Kubica po pewnym czasie został wypuszczony na tor, ale miał już okrążenie straty do lidera. Po zakończeniu wszystkich przetasowań, kolejność kierowców zaraz przed zjazdem z toru samochodu bezpieczeństwa była następująca: Webber (bez postoju), Vettel, Alonso, Hamilton, Massa, Barrichello (bez postoju), Pietrow, Hulkenberg, de la Rosa, Button, Schumacher, Kobayashi, Buemi, Trulli, Liuzzi, Kovalainen, Glock, Senna, di Grassi, Yamamoto i Kubica.
Wznowienie wyścigu nastąpiło pod koniec 17 okrążenia i było dość chaotyczne, jako że między liderami znajdowali się dwaj zdublowani kierowcy – Yamamoto i Kubica. Obaj musieli w krótkim czasie musieli przepuścić całą stawkę i z tego powodu było trochę zamieszania. Na 22 okrążeniu Kubica otrzymał karę 10-sekundowego postoju w boksach za pomyłkę zespołu Renault w alei serwisowej. Polak wykonał karny postój na kolejnym kółku, a tymczasem problemy dosięgły Hamiltona, który z powodu awarii samochodu musiał wycofać się z wyścigu. W tym momencie na piąte miejsce awansował Barrichello, a na pozostałych miejscach punktowanych znaleźli się Pietrow, Hulkenberg, de la Rosa, Button i Kobayashi. Kubica na 26 okrążeniu zdecydował się na zakończenie jazdy, aby prawdopodobnie oszczędzić silnik, jako że i tak nie miał już szans na dobry wynik.
W międzyczasie dyrektor wyścigu poinformował, że sędziowie badają przewinienie Vettela podczas jazdy za samochodem bezpieczeństwa. Konkretnie Niemiec oddalił się zbytnio od swojego kolegi zespołowego Webbera. Wkrótce Vettelowi przyznano za to przewinienie karę przejazdu przez boksy. Kierowca Red Bulla wykonał ją na 31 okrążeniu, na tor wracając przed Massą na trzeciej pozycji – stracił więc tylko jedno miejsce. Tymczasem dyrektor wyścigu poinformował, że incydent z niedokręconym kołem Rosberga zostanie przeanalizowany po wyścigu.
Po 33 okrążeniach kolejność kierowców w pierwszej dziesiątce była następująca: Webber (bez postoju), Alonso (+16,1), Vettel (+20,2), Massa (+22,5), Barrichello (+39,6 – bez postoju), Pietrow (+40,7), Hulkenberg (+42,4), de la Rosa (+44,2), Button (+46,1) i Kobayashi (+49,7). Webber jadący od startu na supermiękkich oponach uzyskiwał najlepsze czasy wyścigu, próbując wypracować wystarczającą przewagę do utrzymania prowadzenia po swoim postoju, który zbliżał się dużymi krokami. Drugi kierowca nie mający jeszcze postoju na swoim koncie – Barrichello jechał na twardszych oponach, zatem można było się spodziewać, że jego wizyta w boksach wypadnie dopiero w końcówce wyścigu.
Postój Webbera wypadł na 43 okrążeniu, kiedy jego przewaga nad Alonso wynosiła już ponad 24 sekundy. Australijczyk utrzymał więc bez problemu prowadzenie, a tymczasem Vettel dogonił Alonso i zanosiło się na walkę o drugie miejsce. Ciekawie sytuacja wyglądała też za jadącym na piątej pozycji Barrichello, który najwyraźniej wstrzymywał pozostałych kierowców, bowiem utworzył się za nim sznurek pięciu samochodów. Brazylijczyka czekał jeszcze jeden postój i zanosiło się na to, że wypadnie z punktowanej dziesiątki. Tymczasem Webber po otrzymaniu nowych opon ze średniej mieszanki narzucił bardzo dobre tempo, zyskując około 1,5 sekundy nad Alonso na każdym okrążeniu. Po 47 okrążeniach przewaga Webbera wynosiła już ponad 12 sekund. Z wyliczeń wynikało, że jeśli Webber wygra, to obejmie prowadzenie w mistrzostwach przed letnią przerwą.
Barrichello zjechał na swój pit-stop 14 okrążeń przed końcem wyścigu. Kierowca Williamsa na tor powrócił za Schumacherem na 11 pozycji. Na miejsca 5-9 awansowali tymczasem Pietrow, Hulkenberg, de la Rosa, Button i Kobayashi. Barrichello dzięki nowym supermiękkim oponom dogonił szybko Schumachera i zaczęła się ostra walka między dawnymi kolegami zespołowymi o ostatnie punktowane miejsce. Brazylijczyk zaatakował siedmiokrotnego mistrza świata po raz pierwszy na 62 okrążeniu, ale kierowca Mercedesa zdołał się obronić. Bliska walka toczyła się także między Liuzzim i Buemim o 12 miejsce. Barrichello na 66 okrążeniu zdołał w końcu wyprzedzić Schumachera przed pierwszym zakrętem, choć ten próbował wepchnąć go na ścianę oddzielającą tor od wyjazdu z boksów. Sytuacja była bardzo niebezpieczna i Barrichello powiedział swojemu zespołowi przez radio, że kierowca Mercedesa powinien za to otrzymać czarną flagę. Wkrótce dyrektor wyścigu poinformował, że zachowanie Schumachera zostanie przeanalizowane przez sędziów po wyścigu.
Wyścig zakończył się pewnym zwycięstwem Webbera, który objął tym samym prowadzenie w mistrzostwach, jako że dotychczasowy lider Hamilton z powodu awarii samochodu nie zdobył ani jednego punktu. Alonso zajął drugie miejsce, utrzymując za sobą do końca wyścigu Vettela, a pierwszą piątkę zamknęli Massa i Pietrow. Dla Rosjanina piąte miejsce jest najlepszym osiągnięciem w jego debiutanckim sezonie.

 
Y 1

yaneiro

Użytkownik
Schumacher chyba myśli, że to czasy kiedy był królem. Niestety nie.
Po starcie do czasu SC nudy, potem jednak się zaczęło dziać w boksach. ???? Brawo dla Witalija, że nie dał się presji i dowiózł swój najlepszy wynik do mety. Tak trzymać. Wtedy Renault poradzi sobie w klasyfikacji konstruktorów z Mercedesem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom