>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Roland Garros:
Stephens 1.74 Pinnacle✅
Pliskova +6.5 1.73 Pinnacle✅
Pavlyuchenkova 2.00 Bet365 zwrot
Watson +6.5 1.89 Pinnacle✅
Tomljanovic +6AH 1.88 Pinnacle✅


WTA - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna



Stephens S. (Usa) - Makarova E. (Rus)

Typ. Stephens 1.74 Pinnacle Sports✅ 6:3 6:4​


No i mamy kolejną niespodziankę, poprzez wyeliminowanie kolejnej najwyżej rozstawionej, niestety z turniejem pożegnała się Radwańska, która powiedzmy sobie szczerzy przegrała jak najbardziej słusznie, bo Chorwatka była o niebo lepsza. Mam nadzieję, że do samego końca będę kontynuował zwycięską passę. Pod lupę biorę jutrzejsze spotkanie młodej Amerykanki Stephens z Rosjanką Makarovą. Miałem okazję już opisywać analizę spotkania z udziałem Amerykanki w 1 rundzie z Peng i się nie pomyliłem, chociaż byłem pełen obaw co do jej formy i psychiki, bo przed Roland Garros wyniki pozostawiały wiele do życzenia. Jednak Stephens jest znana z tego, że swoją najlepszą formę szykuje właśnie na turnieje Wielkiego Szlema. Tak jest i tym razem, Stephens zamierza przynajmniej powtórzyć swój wyczyn z ostatnich dwóch lat i dotrzeć do 4 rundy. Jest na to duża szansa, bo rywalka w ostatnim czasie też formą nie zachwycała. Po dobrym poczatku sezonu w Melbourne oraz wygranych zawodach w Tajlandii nie ma już śladu. Bilans na Clayu 3:3, nie liczę pucharu FedCup, gładkie porażki z Errani, Suarez-Navarro oraz nawet z Wozniacką, która ostatnio przegrywa co sie da. Wyniki te nie napawają optymizmem, oczywiście w 3 rundzie się znalazła, ale pokonanie młodych Amerykanek, które ogrywają się głównie w ITFach i ostatnio nie osiągnęły nic znaczącego chluby nie przynoszą. Jutro prawdziwy test przed Makarovą, Stephens wygląda na prawdę dobrze, przede wszystkim główka pracuję, a to u tej młodej zawodniczki najważniejsze. Amerykanka, mimo iż gładko wygrałą swoje spotkania miała nieco trudniejsze rywalki na drodzę od Makarovej. Zawodniczki spotkały się już tutaj 2 lata temu i górą w 1 rundzie okazała sie Stephens. Podobnie powinno być jutro, Makarova swoją grą Mnie zupełnie nie przekonuje, w ostatnich dwóch sezonach odpadała tutaj w 1 rundzie, a Stephens bardzo pozytywnie Mnie zaskakuje. Oby tylko z psychiką było wszystko w porządku, wtedy nie obawiam się o wynik. Kursy spadają, polecam zagrać, jednak uwarzałbym ze stawkami, bo w końcu stawiamy na nieobliczalną zawodniczkę ???? Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Stephens-Makarova 1 @1.7
Podbijam Amerykanke. Generalnie wszystko co istotne przy tym typie, zostalo napisane przy poprzedniej analizie z meczu Stephens-Hercog i powyzej. Duzo lepsza gra Stephens w duzych turniejach jak szlemy, 2 ostatnie lata sukcesywnie 4 runda, wiec cel pewnie podobny w tym sezonie oraz dobre przygotowanie atletyczne jak to bywa u Amerykanki. Warunki silowe dosc podobne, Makarova jest dobra, lubi atakowac, czesto az przesadnie, ale Rosjanka tez w tym sezonie jakos na cegle nie urzekla przed French Open, wiec typuje w strone Stephens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
???? Petra Kvitova - Svetlana Kuznetsova @ powyżej 21.5 1.869 Pinnacle ✅

Dzisiaj będzie krótko.
Szczerze przyznam, że trochę obawiam się o Petrę z powodu jej miłosnych zawirowań.
Wyżej w tym czasu stawiam Svetlanę, zresztą o jej formie pisałam już tutaj kilkukrotnie i zdanie podtrzymuję, bo uważam, że rozgrywa dobry sezon na clayu.
H2H 3-0 dla Kvitovej, ale w tym meczu nie chcę mówić, kto wygra, bo stać na to Rosjankę, a jak Petra skupi się tylko na grze, to i ona może zgarnąć pełną pulę.
Jak dla mnie szykuje się trzysetówka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ludzie nie patrzcie na tendencje &quot;strzałkowe&quot; bukmacherów. Ta mafia ostatnio stworzyła kartel &quot;oszustw&quot;. No jak można wystawić takie kursy na to spotkanie. Kursy na tegoroczny RG to draństwo!!!
Safarova 3.75✅
W czym odbiega Lucka od Anny? Totalnie w niczym. Mecz na styku, mecz cholernie wyrównany. Zdecydują pewnie dwie, trzy piłki, drobne niuanse. Czeszka według mnie kręci się cały czas wokół dobrego wyniku szlemowego. Z Linką miała chyba meczbola w Melbern. Pamiętam jak miała na tacy triumfatorkę tego szlema. Sezon Czeszki to wzloty i upadki. Ale dla mnie jest równorzędna partnerką dla Serbki. Atomowy serwis. Płaskie, mocne piłki. Jak będzie wchodzić to tym bardziej Czeszka może wygrać. Serbka faktycznie gra bardzo dobrze. Widać u niej zmianę mentalną. Widać, że jest w końcu dojrzałą kobitą bo zawsze kojarzyła mi się z dziewczynką od lalek. Ana dobrze gra: obrona-atak-wiara-optymizm, to ją wyróżnia. Ja jednak idę tropem niespodzianki. Mecz wyrównany i po 50 %. Mecz agresji, płaskich piłek i zdecyduje kilka niuansów...obie lubią się zagotować, obie prezentują taki sam styl tenisa.
@ Lucka zagrała swój optymalny agresywny tenis! Serbka nie lubi jak tą samą bronią dostaje płaskie piłki. Serbka lubi mieć ofiarę do ładowania, zginęła od własnej &quot;katapulty&quot;.
@ Wszystkich pozdrawiam, dzięki za słowa aprobaty!!!
@ Zobaczymy co dalej pokaże życie i kort w Paryżu. Ja trzymam za Simone-podoba mi się u niej wszystko! Jak wygra Wyjec to wyłączę telewizor i nie będę oglądał ceremonii sowieckiego kacapa po finale...
@ Agnieszka, pozdrawiam, całusy:grin:!!! i nie chodzi o Iske, ta kobieta niech idzie do kuchni coś zjeść...zresztą dam jej spokój, może odpocznie to znowu na trawie jej tenis techniczno-taktyczny weźmie w górę, zrobi dobry wynik, narobi chuchro punktów na cały rok, podtrzyma ranking i znowu ta sama historia, ranking nie adekwatny do jej możliwości. Jej pozycja to 12-20 WTA, jak można być trójką???

@ Sam fajnie pogrywa, zapomniałem jeszcze o Sarze, którą ogromnie poważam, przyszły tydzień mega ciekawy!?

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sloane Stephens – Ekaterina Makarova
Typ: Stephens✅
Kurs: 1,72 | Unibet

Nie ma się co oszukiwać, że mączka to nie jest ulubiona nawierzchnia tych tenisistek i traktują ją bardziej jak zło konieczne, ale jest Wielki Szlem, więc trzeba walczyć. Obie zawodniczki groźne z końcowej linii, w ofensywie nie do zatrzymania jeśli są w dobrej dyspozycji. Ciężko jednak ją ocenić, gdyż grają trochę w kratkę, mimo to sądzę, że więcej argumentów na zwycięstwo ma Amerykanka. Sloane gra pewniej moim zdaniem i bardziej myśli na korcie, Makarova raczej to jest ciągła ofensywa, czasem bez zastanowienia, dlatego robi sporo błędów. Serwis podobny, ale poruszanie się po korcie także na korzyść Amerykanki. Rosjanka do tej pory łatwa drabinka, Rogers i Vandeweghe to żadne rywalki na mączce, natomiast Hercog i Peng, z którymi musiała zmierzyć się Stephens są bardziej wymagające, a jednak Amerykanka poradziła sobie z nimi bez problemów. Moim zdaniem, dziś większa inteligencja i nieco lepsza technika Amerykanki pozwolą jej wygrać ten mecz i znaleźć się w 1/8 turnieju.
Silvia Soler-Epinosa – Kiki Bertens
Typ: Soler-Espinosa
Kurs: 2,37 | Bet365

Troszkę mnie dziwią te kursy, ale bukmacherzy boją się chyba o kondycję Hiszpanki…Przed RG, dotarła do finału w Strasburgu, ale po tym dość nie długim finale, miała 3 dni przerwy i nie sądzę, by już miała dość. Na mączce ma więcej argumentów niż chimeryczna tenisistka z Holandii, która jest czasami bardzo nieregularna, choć zawsze groźna. Bertens przebijała się przez kwalifikacje, tam odbyło się wszystko bez problemu, pierwsza runda pojedynek z Cadantu, więc rywalka praktycznie żadna. Potem Pavluczenkova skreczowała, dlatego też gra w III rundzie, lecz sądzę, że na niej zakończy swoją przygodę z Roland Garros. Bukmacherzy nie doceniają Hiszpanki, może to i dobrze, gdyż można połapać fajne kursy, a ona gra skuteczny tenis po prostu i nie takie rywalki już pokonywała. Moim zdaniem warto zagrać na Hiszpankę, gdyż widać spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Soler-Espinosa S. - Bertens K. (+4gemy) 1 @ 1,70 Pinnacle
Podzielam zdanie ArQuiska, ale wchodzę trochę bezpieczniej w ten mecz. Silvia przed RG doszła do finału turnieju w Strasbourgu, gdzie zagrała łącznie 8 meczy(!). Nie jest to zawodniczka, która w uderzenia wkłada tyle siły co np. Muguruza-Blanco. Raczej gra typowy tenis na cegłę, czyli długie wymiany, rozrzucanie rywalki po korcie, czasem jakiś winner. Dla Holenderki będzie to już 6 mecz, gdyż przebijała się przez kwalifikacje. Kiki gra raczej agresywnie, bez zbędnych kalkulacji, szybko kończąc wymiany. Przeważnie ma sporo winnerów, ale i mnóstwo niewymuszonych błędów (z Rosjanką ponad 50 przy lekko ponad 30 winnerach). Po Cadantu i Pavlyuchenkovej za rywalkę dostaję zawodniczkę, która może i nie jest regularna, ale wymiany prowadzi zdecydowanie cierpliwiej. Mecz powinien być wyrównany, może nawet 3 setowy, ale myślę, że Hiszpanka spokojnie może powalczyć o wygraną w spotkaniu.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ludzie nie patrzcie na tendencje &quot;strzałkowe&quot; bukmacherów. Ta mafia ostatnio stworzyła kartel &quot;oszustw&quot;. No jak można wystawić takie kursy na to spotkanie. Kursy na tegoroczny RG to draństwo!!!

Safarova 3.75

W czym odbiega Lucka od Anny? Totalnie w niczym. Mecz na styku, mecz cholernie wyrównany. Zdecydują pewnie dwie, trzy piłki, drobne niuanse. Czeszka według mnie kręci się cały czas wokół dobrego wyniku szlemowego. Z Linką miała chyba meczbola w Melbern. Pamiętam jak miała na tacy triumfatorkę tego szlema. Sezon Czeszki to wzloty i upadki. Ale dla mnie jest równorzędna partnerką dla Serbki. Atomowy serwis. Płaskie, mocne piłki. Jak będzie wchodzić to tym bardziej Czeszka może wygrać. Serbka faktycznie gra bardzo dobrze. Widać u niej zmianę mentalną. Widać, że jest w końcu dojrzałą kobitą bo zawsze kojarzyła mi się z dziewczynką od lalek. Ana dobrze gra: obrona-atak-wiara-optymizm, to ją wyróżnia. Ja jednak idę tropem niespodzianki. Mecz wyrównany i po 50 %. Mecz agresji, płaskich piłek i zdecyduje kilka niuansów...obie lubią się zagotować, obie prezentują taki sam styl tenisa.


---
Nie zgodzę się z Tobą.
Ana jest w tej chwili dla mnie obok Sharapowej faworytka do wygrania.
Ivanovic wygrała na cegle w tym roku 13 z 16 meczów w ogóle rozgrywanych.
Warto dodać, że uległa tylko Marii, Serenie i świetnie dysponowanej Halep.
Safarova wygląda duzo gorzej, ostatnio przegrana z Kvitową w Madrycie, potem w Czechach z Alexadrova ( who is this girl ? ???? ). Ivanovic ma wielka szanse na finał, bo na drodze może tylko stanąc Halep. Dla mnie Halep raz juz w tym sezonie wyrała i wiecej tego nie powtórzy.
Dlatego rozumiem buków i ten kurs który biore w ciemno, a przestrzegam przed graniem na Czeszke.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros


2:1 ✅ :jupisdfgdfg:
Spotkanie: Svetlana Kuznetsova - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 1,92
Data i godzina: 31.05.2014 11:00
Bukmacher: pinnacle
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, na turnieju WTA Roland Garros rozgrywanego we francuskim Paryżu, pomiędzy Svetlaną Kuznetsovą a Petrą Kvitovą. Petra Kvitova (WTA 6) w poprzednich rundach bez straty seta odprawiła Zarinę Dijas i Marinę Eraković. Swietłana Kuzniecowa (WTA 28) również nie oddała seta Sofii Szapatawej i Camili Giorgi. Rosjanka po słabym początku sezonu, na kortach ziemnych zanotowała ćwierćfinał w Stuttgarcie oraz finał w Oeiras. Kvitova odpadła po pierwszym meczu w Stuttgarcie i Rzymie, a w Madrycie doszła do półfinału. Dwa lata temu Czeszka doszła w Paryżu do półfinału, ale wtedy była w zdecydowanie lepsze dyspozycji. Od dłuższego czasu gra ona bardzo nierówno. Kuzniecowa przegrała wszystkie trzy dotychczasowe mecze z Kvitovą, ale każdy z nich odbył się na korcie twardym. Na korcie ziemnym szanse mistrzyni Rolanda Garrosa 2009 na pokonanie czeskiej triumfatorki Wimbledonu 2011 zdecydowanie rosną. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 11:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros


2:0 ⛔ ????
Spotkanie: Simona Halep - Maria-Teresa Torro-Flor
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 4,00
Data i godzina: 31.05.2014 11:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, na turnieju WTA Roland Garros rozgrywanego we francuskim Paryżu, pomiędzy Simoną Halep a Marią-Teresą Torro-Flor. Simona Halep (WTA 4) w poprzednich rundach oddała łącznie osiem gemów Alisie Klejbanowej i Heather Watson. Maria-Teresa Torro-Flor (WTA 55) wyeliminowała Klarę Koukalovą i Magdalenę Rybarikovą. Halep rok temu do Rolanda Garrosa przystępowała będąc notowana na 57. miejscu w rankingu. Od tamtego czasu w jej grze dokonała się znacząca progresja i jest już w Top 4. Nie oznacza to jednak, że będzie teraz pokonywać łatwo i przyjemnie kolejne rywalki. Torro-Flor coraz lepiej gra z głębi kortu i czyni coraz większe postępy w grze przy siatce. Hiszpanka szczególnie groźna jest na kortach ziemnych, pod koniec kwietnia w Marrakeszu zdobyła swój pierwszy tytuł, po drodze eliminując jedną z rewelacji ostatnich dni Garbine Muguruzę. Moim zdaniem Torro-Flor to pierwsza tenisistka, która może poważniej zagrozić Halep. Proponuje więc stawiać na over setowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 11:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros


2:0 ✅ :jupisdfgdfg:
Spotkanie: Lucie Safarova - Ana Ivanovic
Typ: 1
Kurs: 3,81
Data i godzina: 31.05.2014 12:30
Bukmacher: pinnacle
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, na turnieju WTA Roland Garros rozgrywanego we francuskim Paryżu, pomiędzy Lucie Safarovą a Aną Ivanovic. Ana Ivanović (WTA 12) w poprzednich rundach bez straty seta poradziła sobie z Caroline Garcią i Eliną Switoliną. Lucie Safarova (WTA 24) najpierw pokonała Mandy Minellę, a następnie potrzebowała trzech setów, aby wyeliminować Casey Dellacqua. Leworęczna Czeszka dysponuje groźnym forhendowym topspinem, z którym Ivanović zazwyczaj sobie nie radziła. Safarova wygrała cztery z sześciu dotychczasowych meczów z Serbką. Czeszka w tym roku na kortach ziemnych potrafiła urwać seta Marii Szarapowej oraz pokonać Flavię Pennettą. Potrafiła też przegrać z anonimową Rosjanką Jekateriną Aleksandrową w I rundzie turnieju ITF w Pradze, ale to najwyraźniej był wypadek przy pracy, bo w Paryżu póki co radzi sobie dobrze. Ivanović w tym roku gra bardzo równo, także na kortach ziemnych, na których zaliczyła finał w Stuttgarcie, ćwierćfinał w Madrycie i półfinał w Rzymie. Safarova jednak bardzo lubi grać z zawodniczkami prezentującymi siłowy styl gry, a dysponująca jednym potężnym zagraniem Ivanović (forhend) jest dla niej wygodną rywalką. Moim zdaniem to Czeszka będzie się cieszyć z awansu do IV rundy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros


0:2 ⛔
Spotkanie: Sorana Cirstea - Jelena Jankovic
Typ: 1
Kurs: 4,68
Data i godzina: 31.05.2014 13:00
Bukmacher: pinnacle
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, na turnieju WTA Roland Garros rozgrywanego we francuskim Paryżu, pomiędzy Soraną Cirsteą a Jeleną Jankovic. Sorana Cirstea (WTA 26) po serii fatalnych występów (w sześciu turniejach z rzędu nie była w stanie wygrać meczu) odrodziła się w Paryżu, gdzie w 2009 roku osiągnęła swój jedyny do tej pory wielkoszlemowy ćwierćfinał. Wyeliminowała Aleksandrę Wozniak i Telianę Pereirę. Teraz zmierzy się z Jeleną Janković (WTA 7), która w ostatnich tygodniach zanotowała półfinał w Stuttgarcie oraz w Rzymie. W Paryżu Serbka najpierw się męczyła z Sharon Fichman, a następnie w dwóch setach pokonała Kurumi Narę. Teraz Janković czeka poważne wyzwanie, bo choć Cirstea ostatnio prezentowała się słabo, to jednak w przypadku tak agresywnie usposobionej tenisistki w jednej chwili może się wszystko odwrócić. Siłą Rumunki jest potężny forhend, którym potrafiła już nie raz uprzykrzyć życie Janković. Cirstea wygrała z Serbką trzy z pięciu dotychczasowych meczów, w tym w 2009 roku w IV rundzie Rolanda Garrosa (9:7 w III secie). Moim zdaniem również tym razem Rumunka może być górą. Cirstea w tym roku już na korcie ziemnym pokonała inną byłą liderkę rankingu z Serbii, Anę Ivanović w Pucharze Federacji. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 13:00.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Pennetta - Larsson +5.5 @2 ✅
Vandeweghe +5.5 - Makarova @2 ✅
Hantuchova - Kerber over 20.5 gema @1.90 ✅

Bardzo ładne kursy na Cirsteę i Mladenović, zdecydowałem się pograć handi na Rumunkę. Co prawda Cirstea prezentuje się w tym roku ogólnie słabo, a nawet bardzo słabo, w Madrycie, Rzymie i Stuttgarcie odpadała w pierwszej rundzie (z Kvitovą, Georges i McHale), ale tutaj po dwóch zwycięstwach (ciężki mecz z Wozniak i łatwy z Pereirą), nie wydaje mi się, żeby oddała mecz bez walki. Janković w dość dobrej formie, choć straciła seta z Fischman w pierwszej rundzie. Może to za odważne stwierdzenie, ale Cirstea potrafi grać z Janković, w h2h 4:2, w tym 2:0 na clayu, choć dość dawno. Ostatni ich pojedynek (w zeszłym roku w Toronto) również wygrała Rumunka 6:3, 6:4. Liczę na słabszy dzień Jeleny (a takich faworytki mają w tym turnieju sporo) i na to, że Rumunka poprawiła formę i dość wyrównane spotkanie.

Janković - Cirstea +5.5 @1.72, Bet365

Wczoraj Hantuchova z Kerber idealnie pokryły linię, grając 21 gemów ???? Mieliśmy tylko jedną trzysetówkę, dziś widzę ich więcej. Też myślę, że Ivanović nie pójdzie tak łatwo, wygra, ale po walce i właśnie tu możliwa trzysetówka. Taką linię powinny pokryć.

Ivanović - Safarova over 20.5 gema @1.72
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 181

wyar

Użytkownik
Ludzie nie patrzcie na tendencje &quot;strzałkowe&quot; bukmacherów. Ta mafia ostatnio stworzyła kartel &quot;oszustw&quot;. No jak można wystawić takie kursy na to spotkanie. Kursy na tegoroczny RG to draństwo!!!

Safarova 3.75

W czym odbiega Lucka od Anny? Totalnie w niczym. Mecz na styku, mecz cholernie wyrównany. Zdecydują pewnie dwie, trzy piłki, drobne niuanse. Czeszka według mnie kręci się cały czas wokół dobrego wyniku szlemowego. Z Linką miała chyba meczbola w Melbern. Pamiętam jak miała na tacy triumfatorkę tego szlema. Sezon Czeszki to wzloty i upadki. Ale dla mnie jest równorzędna partnerką dla Serbki. Atomowy serwis. Płaskie, mocne piłki. Jak będzie wchodzić to tym bardziej Czeszka może wygrać. Serbka faktycznie gra bardzo dobrze. Widać u niej zmianę mentalną. Widać, że jest w końcu dojrzałą kobitą bo zawsze kojarzyła mi się z dziewczynką od lalek. Ana dobrze gra: obrona-atak-wiara-optymizm, to ją wyróżnia. Ja jednak idę tropem niespodzianki. Mecz wyrównany i po 50 %. Mecz agresji, płaskich piłek i zdecyduje kilka niuansów...obie lubią się zagotować, obie prezentują taki sam styl tenisa.


---
W pelni zgadzam sie z Andre@,tez uwazam,ze te kursy (wiekszosc) na RG to sa jaja... Popieram typ na Luske,mimo,iz Ane bardzo lubie... Jesli Luska rozegra to dobrze taktycznie,to nie widze Ivanovic jako tak zdecydowanej faworytki. A kurs lepszy... Popieram tez typy handicapowe na Cirstee.Jankovic lubi sobie dlugo wchodzic w mecze,a Sorana w niezlej formie.

I Luska gra dalej...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ludzie nie patrzcie na tendencje &quot;strzałkowe&quot; bukmacherów. Ta mafia ostatnio stworzyła kartel &quot;oszustw&quot;. No jak można wystawić takie kursy na to spotkanie. Kursy na tegoroczny RG to draństwo!!!

Safarova 3.75

W czym odbiega Lucka od Anny? Totalnie w niczym. Mecz na styku, mecz cholernie wyrównany. Zdecydują pewnie dwie, trzy piłki, drobne niuanse. Czeszka według mnie kręci się cały czas wokół dobrego wyniku szlemowego. Z Linką miała chyba meczbola w Melbern. Pamiętam jak miała na tacy triumfatorkę tego szlema. Sezon Czeszki to wzloty i upadki. Ale dla mnie jest równorzędna partnerką dla Serbki. Atomowy serwis. Płaskie, mocne piłki. Jak będzie wchodzić to tym bardziej Czeszka może wygrać. Serbka faktycznie gra bardzo dobrze. Widać u niej zmianę mentalną. Widać, że jest w końcu dojrzałą kobitą bo zawsze kojarzyła mi się z dziewczynką od lalek. Ana dobrze gra: obrona-atak-wiara-optymizm, to ją wyróżnia. Ja jednak idę tropem niespodzianki. Mecz wyrównany i po 50 %. Mecz agresji, płaskich piłek i zdecyduje kilka niuansów...obie lubią się zagotować, obie prezentują taki sam styl tenisa.


---
Nie moge Ci wysłać wiadomości wiec pisze tutaj.Nie wiem skąd Ty to wszystko wiesz tak samo jak wczoraj z Radwańska ale uważaj bo jakiegos Macierewicza na Ciebie nasla.Ps.Jak najwiecej takich typów na forum nawet jeśli Ivanovic wygra to handi gemowe juz na luziku
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Kuznetsova-Safarova 1 @1.62
Sveta po prostu ogarnia gre, a jako byla triumfatorka French Open wie co ma robic na korcie. Dzis naprawde swietny mecz zagraly Kuznetsova z Kvitova i duzo z tego Rosjanka powinna wyniesc pod katem spotkania z Safarova. Do silowego tenisa Safarovej bedzie po dzisiejszym meczu Kuznetsova dobrze przygotowana. Czeszka ograla Ivanovic, mecz nie widzialem, gdyz byl grany rownolegle z mecz Kuznetsovej, ale po takim boju jaki Sveta zaprezentowala z Kvitova to stawiam na Rosjanke. Mysle, ze moze Kuznetsova zaskoczyc jak rok temu, gdzie jako jedyna zawodniczka zmusila na French Open do ogromnego wysilku Serene Williams.
 
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Kuznetsova-Safarova 1 @1.62
Sveta po prostu ogarnia gre, a jako byla triumfatorka French Open wie co ma robic na korcie. Dzis naprawde swietny mecz zagraly Kuznetsova z Kvitova i duzo z tego Rosjanka powinna wyniesc pod katem spotkania z Safarova. Do silowego tenisa Safarovej bedzie po dzisiejszym meczu Kuznetsova dobrze przygotowana. Czeszka ograla Ivanovic, mecz nie widzialem, gdyz byl grany rownolegle z mecz Kuznetsovej, ale po takim boju jaki Sveta zaprezentowala z Kvitova to stawiam na Rosjanke. Mysle, ze moze Kuznetsova zaskoczyc jak rok temu, gdzie jako jedyna zawodniczka zmusila na French Open do ogromnego wysilku Serene Williams.
ja oglądałem mecz Any z Safarova. Ana bardzo dużo błędów, to nie był zdecydowanie jej dzień, a Safarova z tego skorzystała. Moim zdaniem typ dobry. Sveta powinna dać sobie rade z czeszką.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ostatni typ na RG 2014,

Kerber 2.10⛔

Kanadyjka od 19.05 stoi na korcie. Już czas, organizm powoli się odezwie. Mnie kanadyjka od dłuższego czasu nie przekonuje. Owszem jak dorwie jakąś &quot;panienke&quot; to pokaże to i tamto ale żarty się skończyły. Niemka może nie zachwyca, ale mi się podobała z Amerykanką Lepchenko: była taka walka, takie zaangażowanie i bardzo dobry tenis ze strony Niemki. Kanadyjka gra tenis raczej siłowy, nie ma tam żadnych konstrukcji technicznych. Tym samym odpowie jej Karber. Kawał zdrowej baby, gra płasko i agresywnie, ma więcej zdrowia i fizycznie wygląda dużo lepiej.

Główny argument to lepsza fizyczna strona Kerber, siła i agresywne płaskie piłki, mentalnie tez nie najgorzej. Kanadyjka na pewno postawi &quot;zasieki&quot; ale jej kondycja na taki &quot;walec&quot; niemiecki pomału będzie się gasił...
@ do zobaczenia na trawie...

Taka jest ta bukmacherka, Kerber totalnie zdołowana, czemu taka głęboka defensywa? Kanadyjka zagrała naprawdę świetnie...tak to bywa, walka z bukami trwa!!!
---
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Muguruza-Blanco - Parmentier

Nie ogladalem zadnej z zawodniczek, a swoj typ opieram przede wszystkim na osiaganych wynikach oraz tym, jak poszczegolne zawodniczki prezentowaly sie pod wzgledem zdobywania kolejnych punktow/gemow w meczu. Parmentier wyglada na zawodniczke bardzo dobrze przygotowana fizycznie do turnieju, lecz ma bardzo ciezkie poczatki meczow i ewidentnie cos szwankuje. W przeciwienstwie do niej - Muguruza dotychczas wchodzila w mecz fantastycznie i dopiero z biegiem czasu punkty przychodzily jej coraz trudniej. Przewiduje tutaj albo szybkie i latwe 2-0, albo sensacje i 1-2 (przy wygranym pierwszym secie Muguruzy). Dlatego sadze, ze pomimo niskiego kursu wciaz widze value po stronie Hiszpanki i chetnie zagram:
Muguruza-Blanco 1.set @ 1,32 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Roland Garros:
Stephens 1.74 Pinnacle✅
Pliskova +6.5 1.73 Pinnacle✅
Pavlyuchenkova 2.00 Bet365 zwrot
Watson +6.5 1.89 Pinnacle✅
Tomljanovic +6AH 1.88 Pinnacle✅
Stephens 1.74 Pinnacle✅



WTA - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna



Bouchard E. (Can) - Kerber A. (Ger)

Typ. Bouchard 1.91 Pinnacle Sports✅ 6:1 6:2​


Krótko i na temat, bo jestem na wyjeździe służbowym. Tym razem nie zgodzę się z kolegą &quot;Andre@&quot;i swoje pieniądze zainwestuje w młodą Kanadyjkę. Kerber od pewnego czasu gra bardzo słabo, na Roland Garros nieco to lepiej wygląda ale i tak do optymalnej formy dużo brakuje Niemce. Nie wiem czy siłowo wygląda lepiej Kerber, bo mimo gładkiej wygranej z Hantuchovą, ja tego nie zauważyłem. Słowaczka popełniała dużo błędów, dając pkt rywalce. Co zauważyłem na plus, to na pewno bardzo dobra gra w obronie Kerber, ale siłowo mimo wszystko lepiej wygląda Bouchard. Kanadyjka miewa przestoje w grze, widać to było w spotkaniu z Geoorges , ale jak wchodzi w swój rytm meczowy to ciężko ją zatrzymać. Po tym co zobaczyłem ostatnio w wykonaniu obydwu zawodniczek to jestem w stanie zaufać tym razem Bouchard, bo Kerber w ostatnim czasie zupełnie Mnie nie przekonuje i jeśli Kanadyjka zagra swoje to Niemka może nie mieć nic do powiedzenia w tym spotkaniu. Możliwe, że zobaczymy 3 sety, bo tak jak wspomniałem Bouchard miewa przestoje w grze i taka sytuacja może mieć miejsce i tym razem. Mecz 50/50, jednak z końcowym zwycięstwem Kanadyjki. Do zobaczenia we wtorek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros


Spotkanie: Ajla Tomljanovic - Carla Suarez Navarro
Typ: 1
Kurs: 4,22
Data i godzina: 1.06.2014 14:00
Bukmacher: pinnacle
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, na turnieju WTA Roland Garros rozgrywanego we francuskim Paryżu, pomiędzy Ajlą Tomljanovic a Carlą Suarez Navarro. Carla Suarez Navarro (WTA 15) gra w tym sezonie w miarę równo, do IV rundy awansowała pokonując w dwóch setach Taylor Townsend, Yuliyę Beygelzimer oraz po trzysetowym boju Timeę Bacsinszky. Suarez Navarro najlepszy start zanotowała w portugalskim Oeiras gdzie w finale pokonała Svetlanę Kuznetsovą i zdobyła swój pierwszy tytuł w karierze, poza tym zanotowała ćwierćfinał w Rzymie, III rundę w Madrycie, natomiast w Katowicach i Florianopolis doszła do półfinału. Hiszpanka lubi grać na kortach ziemnych a zatem tanio skóry nie sprzeda więc zapowiada się ciekawy mecz. Ajla Tomljanovic (WTA 72) miała zdecydowanie trudniejsze przeciwniczki w drodze do IV rundy, pokonała ona odpowiednio w dwu-setowych meczach Francescę Schiavone, Elenę Vesninę oraz dosyć gładko naszą Agnieszkę Radwańską. Tomljanovic pokazała się z dobrej strony właśnie w Paryżu, pokonanie Radwańskiej czyli trzeciej rakiety świata na pewno podbudowało ją psychicznie i może to być najlepszy start dwudziestolatki w cyklu. Do tej pory w tym sezonie najlepiej grało się jej Acapulco, Charlston i Miami gdzie dochodziła do III rundy. Dysponująca solidnym bekhendem Chorwatka to tenisistka bardzo agresywna. Chociaż to Suarez Navarro jest faworytką meczu to według mnie Tomljanovic może sprawić kolejną niespodziankę i wygrać to spotkanie. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros


Spotkanie: Mari.a Sharapova - Samantha Stosur
Typ: 2
Kurs: 4,60
Data i godzina: 1.06.2014 17:30
Bukmacher: sportingbet
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, na turnieju WTA Roland Garros rozgrywanego we francuskim Paryżu, pomiędzy Marią Sharapovą a Samanthą Stosur. Samantha Stosur (WTA 18) w Paryżu osiągnęła bardzo wysoką formę. Australijka, która w 2010 roku grała tutaj w finale, bez straty seta odprawiła Monicę Puig, Yvonne Meusburger i Dominikę Cibulkovą. Mari.a Szarapowa (WTA 8) również jeszcze nie straciła seta - najpierw odprawiła Ksenię Pierwak i Cwetanę Pironkową, a Pauli Ormaechei nie oddała nawet jednego gema. Rosjanka to mistrzyni Rolanda Garrosa z 2012 roku oraz finalistka z ubiegłego sezonu. W ostatnich tygodniach na kortach ziemnych zdobyła ona tytuły w Stuttgarcie i Madrycie, a w Rzymie w III rundzie uległa Anie Ivanović. Stosur w Oeiras odpadła w I rundzie, a w Madrycie i Rzymie dotarła do III rundy. W przekroju ostatnich miesięcy wyższą dyspozycję prezentuje Szarapowa, ale Stosur uwielbia grać w Paryżu i zawodniczki z tak ogromnym potencjałem zarówno w grze siłowej, jak i technicznej nigdy lekceważyć nie można. Rosjanka wygrała 13 z 15 dotychczasowych meczów z Australijką. Moim zdaniem tym razem górą będzie Stosur, która od początku turnieju gra bardzo pewnie, a to u niej jest niezwykle ważne. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 17:30.
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Muguruza Blanco G. - Parmentier P. under(19.5)
Muguruza dobrze przygotowana do turnieju. Dobrze wchodzi w 1 set, w przeciwieństwie do Parmentier, która jest zawodniczką, która zwykle goni. Jej gra jest oparta na mocnym serwisie, ale drugi nie jest w stanie nawiązać do pierwszego. Pani sensacyjnie zawitała wysoko, mimo że w drabince w drugiej setce i na dziś dziękujemy.
Jeszcze rzecz, która zauważyłem, z meczu na mecz ma delikatnie coraz gorszy serwis (generalnie max speed w okolcach 188hm/h więc bardzo ładnie) ale gra jeszcze w debla na tym turnieju (jak Muguruza zresztą) i myślę że rąsia nie wyrabia już). To taki szczególik tylko, ale imo ważny.
ilosc gemow - 1 set (9.5) ⛔ a tak ładnie zaczęła od przełamania serwisu.. eh
under(19.5) ✅
Muguruza 1,2 ✅ 6:4, 6:2
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Miałem nie grać ale jest okazja to dam się namówić na ten zakład. Carla to dla mnie optymalna dziewczyna na mączke. Carle cenię i mam duży respekt przed jej tenisem. Gra na defensywie. Jest regularna, fantastyczny f-b, jej pojedyńczy to dla mnie wzór do naśladowania. Mączka to teren Carli, powinna wykorzystać wszystkie swoje atuty! Jest jak ściana, potrafi także ukąsić, skrócić i zagrać nie konwencjonalnie.

Carla 2.10⛔

Kanadyjka, wiem że świetnie zagrała z Niemką. Ale idę swoim tropem. Angi nie była sobą w tym meczu, brakowało wszystkiego...Kanadyjka fajnie wchodzi na piłkę, gra bardzo ofensywnie, nisko i agresywnie...podtrzymuje swój argument o &quot;zmęczeniu&quot; Kanadyjki, może w tym spotkaniu to wyjdzie. Ataki Kanadyjki nie zawsze będę wchodzić, jak Carla narzuci swoje wymiany to jestem spokojny o wynik. Pozdrawiam wszystkich...

@ tak na marginesie, do bukmacherki trzeba podchodzić z dystansem, pokorą i szacunkiem. MOżna się sprawdzić na każdym polu, można także wypróbować swój charakter i go poznać...polecam bukmacherke ludziom którzy mieli do czynienia ze sportem albo z dyscypliną którą lubią grać... trzeba mieć twarde i żelazne zasady, jak wygrywasz to się ciesz...i wydawaj! Taka moja subiektywna dygresja...do kolegi, który obraca wielkimi stawkami...szacunek i uznanie dla Ciebie...

Forum jest doskonałym miejscem do pokazania swojej wiedzy, sprytu, umiejętności sportowo-bukmacherskich, można się wykazać, a potem można zabierać głos... pozdrawiam!


---
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Widział ktoś w akcji Kiki Bertens? Dziwią mnie kursy na jej mecz z Petkovic, 1.63 na Petkovic to dość sporo, wydaje mi się, że ona powinna to bez problemu wygrać, co sądzicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom