>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Granger - panuj nad emocjami

G 92

granger

Użytkownik

#17 Tenis
Ula Radwańska - Varvara Lapchenko 1 @ 3.75 Bet365 ✅
Stawka: 150 PLN
Ewentualny zysk: ✅ 412.50 PLN
____


#18 Tenis
Jerzy Janowicz - Frederico Gil 1 @ 2.00 Bet365 ✅
Stawka: 150 PLN
Ewentualny zysk: ✅ 150 PLN
____
Stan konta: 2131 .40 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 92

granger

Użytkownik
Udało się odrobić część strat z poprzednich miesięcy. To pierwszy sukces, teraz spróbuje zwiększyć stan konta podczas Rolanda Garrosa. Ostatnio nie grałem, na jutro i po jutrze znalazłem kilka typów, na które przeznaczam jednak tylko 100 PLN. Pozostała kwota czeka do niedzielnych spotkań pierwszej rundy RG ;)

STATYSTYKI #1-20
Skuteczność kuponów: 10/20 (50%)
Skuteczność typów: 12/22 (55%)
Najwyższy trafiony kurs singiel: 4.010
Najwyższy trafiony kurs kupon: 3.316
Średni trafiony kurs: 2.558
Średnia stawka: 188 PLN
i co najważniejsze
Wkład: 100 PLN
Aktualny stan konta: 1500 PLN
ZYSK: +1400 PLN
____
Od jutra, do niedzieli stan konta jest ograniczony do 100 PLN. Jeśli coś się uda ugrać to będę z tego grał, jeśli nie to czekam z resztą do paryskiego eventu. Możliwe, że typy będą grane u buka naziemnego (np. jakaś mini taśma z kwali do RG).
 
G 92

granger

Użytkownik


#21 Tenis
Sloane Stephens - Francesca Schiavone 1 @ 3.55 ⛔
Jerzy Janowicz - Igor Sijsling 1 @ 1.48 ⛔
David Goffin - Joao Sousa 2 @ 2.15 ✅
Akumulator @ 11.30 Unibet
Stawka: ⛔ 70 PLN
Potencjalny zysk: 721 PLN
____
Stan konta: 1430 PLN
 
G 92

granger

Użytkownik

#22 Tenis
Agnieszka Radwańska - Kaia Kanepi DW 2:0 @ 1.72 ✅
Nicolas Almagro - Gilles Simon 2 @ 2.20 ⛔
Pedro Sousa - Andreas Haider-Maurer 1 @ 2.10 ⛔
Akumulator @ 7.97 Bet365
Stawka: ⛔30 PLN
Potencjalny zysk: 209.10 PLN​

____
Stan konta: 1400 PLN
 
G 92

granger

Użytkownik


#23 Tenis
Anastasia Rodionova - Methilde Johansson 1 @ 1.83 ⛔
Venus Williams - Paula Ormaechea 1 @ 1.08 ✅
Jurgen Melzer - Michael Berrer 1 @ 1.25 ⛔
Akumulator @ 2.48
Stawka: ⛔ 400 PLN
Potencjalny zysk: 592 PLN​

____
Stan konta: 1000 PLN
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kurs na czysty win jest tak wysoki (przy Twojej stawce to już w ogóle), że wg mnie trochę bezsensu zwiększać ryzyko grając 1/1 tym bardziej, że OCT lubi gonić w końcówkach, no ale jak uważasz...
 
G 92

granger

Użytkownik
Nadszedł czas poważniejszego rozpoczęcia Rolanda ???? Pierwsza runda za nami, sporo ciekawych wyników, chociaż niespodzianek jak na moje oko, przynajmniej u mężczyzn raczej niewiele. Więcej &quot;dziwnych&quot; wyników mieliśmy właśnie w połówce drabinki, której mecze zostaną rozegrane jutro (wszystkie 16 spotkań). Jutro na kort wyjdzie w sumie 32 tenisistów, 8 z nich to pogromcy faworytów w 1 rundzie, w której doszło do 9 spotkań 5-setowych! To pokazuje, że dziś wyniki mogą być także bardzo dziwne. Widzę w sumie sporo możliwości, ale niektóre mecze lepiej zobaczyć i wybrać coś w trakcie. Co do Radwańskiej to liczę na wielki wynik podczas tego RG, nie ma Sereny, w końcu musi przełamać serię z Azarenką, może tu i teraz? ;) Więcej w dziale...

#26 Tenis
Juan Carlos Ferrero - Marin Cilic 1 @ 2.20
Łukasz Kubot - Florent Serra 1 @ 1.40
Agnieszka Radwańska - Venus Williams 1 @ 1.36
Akumulator @ 4.19 Bet365
Stawka: 200 PLN
Potencjalny zysk: 638 PLN
 
G 92

granger

Użytkownik
Poprzednia seria zakończona bilansem ✅ 50 PLN
Niedługo rozpoczynam nową serię w temacie, same single z kursami w okolicy 2.0, grane płaską stawką. Rano postaram się wpisac do tematu pierwsze typy ;) Zapraszam
 
G 92

granger

Użytkownik
Wszystkie typy grane płaską stawką (1j). Powodzenia ;)

ATP QUEEN&#39;S

Grigor Dimitrov - Nicolas Mahut 1 @ 2.36 Pinnacle ✅

Mahut wczoraj sensacyjnie pokonał faworyta turnieju - Andy Murray&#39;a. Z jednej strony trzeba przyznac, że zagrał bardzo dobry mecz, z drugiej warto dodac, że Szkot specjalnie się nie przyłożył i sporo oddał rywalowi za darmo. Mahut to oczywiście niezwykle groźny zawodnik na trawie, bardzo często biega do siatki, posiada jeden z najlepszych serwisów w turze i po prostu znakomicie czuje się na tym typie nawierzchni. Jutro czeka go jednak bardzo trudny mecz. Na pewno po dzisiejszym meczu poczuł się Francuz pewnie, pytanie czy okaże się to dla niego pomocne, czy nadmierna pewnośc przypadkiem go nie zgubi. Kto zna się na tenisie wie kim jest Dima. Bułgar to jeden z największych talentów w Top100 i jeden z kilku kandydatów do TOP10 w przyszłości (moim zdaniem razem z Tomicem i ewentualnie Raonicem będą stanowili o sile ATP już za kilka lat). Grigor świetnie czuje się na szybkim korcie, ma znakomitą technikę, dobrze serwuje, uderza piłki płasko, co jest niezwykle przydatne na trawie. Warto dodac także nienaganną grę przy siatce oraz umiejętnośc zagrania skutecznego passing-shota. Przypomnę też, że 4 lata temu triumfował w juniorskim Wimbledonie. Reasumując, wymieniłem wszystkie atuty Dimitrova, ktoś spostrzegawczy zauważy, że wszystkie jego atuty posiada także Murray, nawet na wyższym poziomie, jest też bardziej doświadczony i grał u siebie a mimo to przegrał. Jednak tak jak już wspomniałem, Andy&#39;emu ten mecz nie wyszedł, słabo serwował, nie potrafił skutecznie minąc ani zaatakowac. Dziś spodziewam się zupełnie innego meczu i zwycięstwa młodziana z Bułgarii (21 lat).

EURO 2012 Włochy - Chorwacja 1 @ 2.35 Pinnacle ⛔
Włosi po remisie z Hiszpanią są w całkiem niezłej sytuacji, jednak jeśli jutro nie wygrają znajdą się pod ścianą. Dlatego liczę na pełne zaangażowanie i walkę o zwycięstwo do końca (to czego zabrakło mi w końcówce pierwszego meczu, jednak usprawiedliwia ich klasa rywala). Włosi podobali mi się zarówno w defensywie (przez 2/3 meczu Hiszpanie nie mogli nic zrobic, dopiero od momentu strzelenia bramki mocniej zagrażali bramce Buffona) jak i ofensywie (niesamowity Cassano, znakomity rezerwowy Di Natale i nieobliczalny, choc zawsze groźny Balotelli, który mimo &quot;słabego&quot; występu miał swoje okazje do strzelenia bramki). Italia zagrała bardzo poukładaną piłkę, Chorwacja mimo 3 bramkowego zwycięstwa takiego wrażenia na mnie nie zrobiła. Pierwsza sprawa jest taka, że gole strzelali po stałych fragmentach lub błędzie rywali (Given), to z Włochami może się nie udac a z akcji, nawet przeciwko Irlandii (jednaj z najsłabszych, o ile nie najsłabszej ekipie mistrzostw) zbyt wiele nie mieli, może poza posiadaniem piłki, ale to było do przewidzenia, biorąc pod uwagę styl gry rywali. Ogólnie rzecz biorąc piłkarsko widzę przewagę Włoch w każdej z formacji (nawet gwiazdor Modric ma swoje odzwierciedlenie w postaci na pewno nie gorszego Pirlo), do tego Włosi mają nóż na gardle, Chorwatom wystarczy remis, zapewne będą forsowac tempo i czekac na swoje szanse a to zawsze może skończyc się źle.
 
G 92

granger

Użytkownik
ATP QUEEN&#39;S
David Nalbandian - Eduardo Roger-Vasselin 2 @ 3.18 Pinnacle ⛔
Wieczorem na kortach w Queens powinno dojśc do bardzo ciekawego spotkania, choc prognozy nie są rewelacyjne, po 17 można spodziewac się deszczu w Londynie. Przechodząc do meczu, David to oczywiście tenisista o dużo większych możliwościach na każdej nawierzchni, w końcu 10 lat temu grał w finale Wimbledonu. Od tego czasu dużo się zmieniło i mimo, że Nalbi robił w ostatnich latach dobre wyniki w poszczególnych turniejach, to ostatnio jego forma ewidentnie jest średnia. Na cegle nie zrobił żadnego dobrego wyniku, może na trawie będzie łatwiej, tu na pewno liczyc się będą inne aspekty, na razie ograł dwóch graczy, o dośc specyficznym stylu gry, bardzo ofensywnym, myślę, że byli to dla niego stosunkowo łatwi przeciwnicy (Pospisil i Bemelmans). Tym razem czeka go mecz z dużo lepszym technicznie rywalem, który gra zupełnie inny tenis, oparty na dokładności i sprycie. Francuz prezentuje się tu bardzo dobrze, równie dobrze funkcjonuje jego serwis (o dziwo) i to może byc kluczem do zwycięstwa z miewającym częste przestoje Davidem. Typ na pewno lekko ryzykowny, widzę jednak spore value i spróbuje to wykorzystac.
 
G 92

granger

Użytkownik
EURO 2012
Hiszpania (-1) - Irlandia 1st half 1 @ 2.490 Pinnacle
zwrot
Krótko, bo do meczu kwadrans. Hiszpania to jeden z głównych faworytów mistrzostw, mają najofensywniejszą drużynę, potrafią grac pięknie, dodatkowo są w trudnej sytuacji po remisie z Włochami. Dlatego od początku spodziewam się natarcia w ich wykonaniu i nieco skuteczniejszego wykańczania akcji, niż w meczu z Włochami. Obrońcy Irlandii chłopcami z przypadku nie są, ale do Chielliniego i De Rossiego sprzed kilku dni na pewno sporo im będzie brakowac. Liczę na wynik w okolicy 2,3:0 do przerwy, choc oczywiście mogę się mylic i mecz może wyglądac podobnie do tego, który został rozegrany w Gdańsku 4 dni temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 92

granger

Użytkownik
LIGA ŚWIATOWA
Niemcy - Bułgaria 2 @ 4.39 Pinnacle ✅
Kurs zdecydowanie przesadzony, choc oczywiście wiem, że Niemcy mają bardzo mocną drużynę, która zdecydowanie jest na fali wznoszącej. Mimo to liczę dziś na Bułgarów. Dużo się mówi o aferze w tamtejszym związku, konflikty w kadrze i brak typowego lidera. Mimo to nadal są czołową drużyną świata, uczestnikami Olimpiady, finałów Ligi Światowej (będą gospodarzami). Właśnie z tego względu liczę na ich zwycięstwo dziś, nie wierzę w to by im się grac nie chciało, może zabraknąc umiejętności, ale aż takiej różnicy między nimi a Niemcami nie widzę. Nasi zachodni sąsiedzi ostatnio robią wyniki, które mnie szokują, czas by ktoś sprowadził ich na ziemię, mam nadzieję, że Bułgarzy będą chcieli wymazac z głów kibiców afery i zostac zapamiętanym z dobrej, skutecznej gry. Biorąc pod uwagę imprezy jakie czekają Bułgarów w najbliższych miesiącach, śmiem twierdzić, że nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu. Spore value w tym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 92

granger

Użytkownik
EURO 2012
Hiszpania - Chorwacja 2 @ 11.0 Bet365 ⛔

Liczę na wiele bramek, ale patrząc obiektywnie to Hiszpania nie grała rewelacyjnie z Włochami, jeśli chodzi o ofensywę, z Irlandią to zupełnie inny level a Chorwaci udowodnili mi w dwóch meczach, że potrafią znakomicie bronic (stracili dwa, oba po stałych fragmentach). W ataku są jeszcze mocniejsi, Irlandii też wbili 3 bramki, z Włochami jedną, sytuacji mieli za to co nie miara, w przeciwieństwie do rywali. Stawiałem wtedy na Włochów, mecz zakończył się remisem, natomiast dużo więcej z gry mieli Chorwaci. Dla mnie ta drużyna jeśli chodzi o potencjał dorównuje powoli czołówce Europy, nie brakuje gwiazd, mimo to w drużynie panuje znakomita atmosfera, przynajmniej tak to wygląda. Hiszpania bez napastnika, który pasowałby do ich stylu gry. Torres może strzelic 2 gole Irlandii, ale z Chorwacją będzie o wiele trudniej o sytuacje a w kombinacyjnej grze już tak dobrze się Fernando nie odnajduje co udowadniał ostatnio bardzo wiele razy. Sądzę, że Chorwaci mają szansę wygrac, nie spodziewam się kalkulowania, Bilic to bardzo dobry trener, wie że licząc na remis prawdopodobnie przegrają. Mecz moim zdaniem mogą wygrac obie ekipy, kurs na Hiszpanów zdecydowanie zaniżony, na Chorwatów w ciągu kilku dni wzrósł z 8.0 na 11.0 w tym momencie. Moim zdaniem to idealny moment do spróbowania, choc szanse są niewielkie, zważywszy na kurs warto spróbowac (tak zwane value, przynajmniej w mojej opinii).
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
trochę sobie poprzeinaczałeś fakty Granger na rzecz swojego typu ;)
Po pierwsze to Chorwaci wcale dobrze nie bronią, Corluka w środku to średni pomysł i pokazali to zarówno w meczu z Irlandczykami jak i Włochami. Tych sytuacji co nie miara też sobie nie przypominam. W 2 połowie owszem byli lepsi, ale w pierwszej właściwie nie istnieli i to Makarony mogły prowadzić wyżej niż 1-0.
Chorwaci raczej nie mają szans, jeżeli im się jakoś super nie ułoży ten mecz, chociaż chciałbym żeby awansowali.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
EURO 2012

Hiszpania - Chorwacja 2 @ 11.0 Bet365

Liczę na wiele bramek, ale patrząc obiektywnie to Hiszpania nie grała rewelacyjnie z Włochami, jeśli chodzi o ofensywę, z Irlandią to zupełnie inny level a Chorwaci udowodnili mi w dwóch meczach, że potrafią znakomicie bronic (stracili dwa, oba po stałych fragmentach). W ataku są jeszcze mocniejsi, Irlandii też wbili 3 bramki, z Włochami jedną, sytuacji mieli za to co nie miara, w przeciwieństwie do rywali. Stawiałem wtedy na Włochów, mecz zakończył się remisem, natomiast dużo więcej z gry mieli Chorwaci. Dla mnie ta drużyna jeśli chodzi o potencjał dorównuje powoli czołówce Europy, nie brakuje gwiazd, mimo to w drużynie panuje znakomita atmosfera, przynajmniej tak to wygląda. Hiszpania bez napastnika, który pasowałby do ich stylu gry. Torres może strzelic 2 gole Irlandii, ale z Chorwacją będzie o wiele trudniej o sytuacje a w kombinacyjnej grze już tak dobrze się Fernando nie odnajduje co udowadniał ostatnio bardzo wiele razy. Sądzę, że Chorwaci mają szansę wygrac, nie spodziewam się kalkulowania, Bilic to bardzo dobry trener, wie że licząc na remis prawdopodobnie przegrają. Mecz moim zdaniem mogą wygrac obie ekipy, kurs na Hiszpanów zdecydowanie zaniżony, na Chorwatów w ciągu kilku dni wzrósł z 8.0 na 11.0 w tym momencie. Moim zdaniem to idealny moment do spróbowania, choc szanse są niewielkie, zważywszy na kurs warto spróbowac (tak zwane value, przynajmniej w mojej opinii).
ciężko się zgodzić ... wszystkie bramki z Irlandią były mocno przypadkowe (nie neguje, że zasłużyli na wygraną) + z Włochami nie mieli za dużo tych szans, I połowa nie istnieli i gdyby zamiast Mario, ktoś inny był z przodu, to Azzurra prowadziliby wyżej
Hiszpania wg mnie grała dobrze, bez porywu, ale dobrze i gdyby nie zmarnowane okazje Torresa, wygraliby z Italią (Fernando znajduje sobie sytuacje, ale je marnuje ;))

kurs faktycznie przegięty, ale 1,7 na Espane gdzieś widziałem i wg mnie to niezły bet, a argumenty, które podałeś, są troszkę na wyrost ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom