>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Granie a pieniądze.

D 0

dinde

Użytkownik
Witam, z racji tego, że interesowałem się sportem od dawna, zacząłem grać STS&#39;a. Na początku postawiłem dla zabawy, mogłem wygrać dość duże pieniądze za niewielki wkład, lecz jak to zawsze bywa jeden typ mi nie wszedł, potem znowu zagrałem, ale dość ostrożniej, aby wygrać jakąkolwiek kasę, niestety nie udało mi się. Teraz jestem jakieś 20zł na minusie ( gram od jakiegoś tygodnia ) i tutaj pojawia się pytanie, czy warto grać dalej ( bo liczę na zysk, nie od razu i duży, ale tak żeby mieć pieniądze z tego ) Czy może sobie odpuścić, bo typowanie mi słabo wychodzi? Dodam jeszcze że mam 17 lat, i nie wiem czy będzie mi się ta gra opłacała ( tak żebym nie wygrywał dużo, ale żeby jakaś kasa z tego była ). Jak to było z wami na początku? Bo rozmyślam jeszcze nad zarejestrowaniem na BAH albo EXPEKT ( dowód osobisty bym od brata dostał i na niego zarejestrował, a ja bym grał [ swoje konto bankowe posiadam ] ) i tam grać jakieś SINGLE - raczej pewne, z niedużą wygraną ale minimalnym ryzykiem i stosunkowo powiększać swój kapitał. Czy może jednak sobie odpuścić, bo żeby zarobić na bukmacherstwie trzeba się tym na prawdę interesować i chcieć tego?
Z góry dziękuje za zainteresowanie i odpowiedź.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Żeby zarabiać, wcale nie trzeba być super świetnym ekspertem. Możesz znaleźć na forum jakiegoś dobrego typera i od niego brać typy. Ja osobiście pierwszy raz zagrałem u bukmachera jak miałem 15 lat, czyli jakieś 2 lata temu. Wtedy włożyłem w to 5 PLN i wygrałem 137 PLN - od tamtej pory nieustannie gram. Po prostu trzeba się znać na danej dyscyplinie, aby wygrywać, swoje typy popierać analizami i czytać informacje, najróżniejsze. To wszystko.
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Ja jestem początkującym graczem i troche na początek musialem przegrac by nie było za łatwo by cos w koncu wygrać ???? pierwsze 40 zł poszło w las az w koncu odegralem sie i to sporo na plusie ???? pozniej bywalo roznie - zarowno chwile zwatpienia jak i serie ze co 2 kupon byl wygrany ???? choc teraz wlaciewie jestem chyba na zero (albo i nie, nie pamietam juz :p ) to to traktuje jak pozyteczna zabawe ???? a gram raczej nieduzymi stawkami gora 10 zł zeby nie załowac pozniej kasy ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Dinde, nie martw się! Z obstawianiem to praktycznie jak ze wszystkim, trzeba cały czas być w temacie i ćwiczyć, a z czasem przyjdzie ta umiejętność nienamacalna która obrodzi Twój stan konta, aż miło będzie patrzeć. Wiem to najlepiej po sobie, gdyż zaczynałem będąc niewiele młodszym od Ciebie, tyle, że po roku gry mój bilans wyniósł bagatela 600 zł na nieskazitelnie czystym minusie. Jednak (jak widać) nie poddałem się i nadal w tym siedzę i nie mam zamiaru, gdyż już jakiś czas temu zaczęły się pojawiać pierwsze kokosy okupione całkiem ciężką pracą i wyuczeniem w sobie pewnych hazardowych nawyków. Trening to wiele rzeczy, od ustawiania sobie w głowie różnych rzeczy (nie podpalać się), przez typowanie nawet na sucho, gdy nie grasz (na live też), a na śledzeniu Twojej ulubionej dyscypliny od deski do deski skończywszy. Potem rzetelność, sumienność i trzymanie się zasad, do tego lekka pomoc wspaniałych typerów z forum i jest cacy, można coś z tego wypłacić, ba, można nawet z takiego bagna jak ja wyjść i jeszcze potem nauczyć się na tym bagnie tańczyć rewię z &quot;Dziadka do orzechów&quot;. :) Moim zdaniem, moim prywatnym kluczem do sukcesu (tak, uważam swoją grę u bukmachera w tej chwili za sukces, sumami operować nie będę, bo gentlemani tego nie winni robić) było i jest trzymanie się systemu i nie łamanie go (choćby sam pan Bóg mi pewniaka podsuwał), choć zapewne więcej jest składnych tego procesu, no i jestem przecież w czepku rodzony. Hazard to nie praca, gdzie każdy dostaje wypłatę i to regularnie, tutaj można z kranu czerpać, jednak czasem poprostu fatum nie pozwala. Nie łam się, przełam się! :-D Pozdrawiam!
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
no ta ja napisze krotko... mowisz ze interesujesz sie sportem wiec powinienes wiedziec co sie w danej dyscyplinie dzieje, kto jest mocy, slaby, kto przezywa kryzys formy a kto jest w gazie. obserwoj jak stawiaja inni... nie po to zeby brac od nich typy, ale zeby zobaczyc jak graja, ile meczy na kupon, jakie mniej wiecej stawki przy jakim budzecie... czytaj analizy doswiadczonych typerow a bedziesz wiedzial na co zwracac szczegulna uwage... raczej nikt na poczatku swojej pszygody z bukmacherka nie mial z tego zyskow, to przygodzi z czasem... wszystko zalezy od tego jak szybko sie uczysz i czy umiesz wyciagac wnioski...
poZdro i powodzenia
 
D 0

dinde

Użytkownik
Dzięki.
Dziękuję wam wszystkim za wasze wypowiedzi. Widać, że jesteście spoko ludzie, pomogliście i jeszcze raz wam za to dziękuję ???? .
Jeżeli komuś będzie się chciało czytać moją biografie to poniżej :
Wpłaciłem niedawno do BAH&#39;a 40zł ( 40zł z bonusu ) i na dzień dzisiejszy z 80zł pozostało mi 45 + ileśtam w stawce. W sumie to te pieniądze i tak były skazane na to, że je stracę, ale nie myślałem że tak szybko. Ogólnie rzecz biorąc miałem za duże &quot;podniecenie&quot; graniem, czy też granie na siłę, aby postawić pieniądze. Po przeczytaniu kilku opinii, wiem że nie należy nic na siłę, absolutnie nie typować wg. upodobań czy też emocji, oraz kilka razy się zastanowić ( czego ja nie robiłem - stawiałem jak się wydaje, czy też jak postawił pan X z forum w VIP typy -_- ).
No i tutaj pojawia się pytanie, posiadam te 45zł i teraz chciałbym zacząć &quot;zarabiać&quot; a nie stracić te 4 dychy. Jak dla początkującego jest lepiej grać? Bo ja na razie obmyśliłem sobie że będę grał single ( na prawdę pewniaki ) po 5zł, a jakieś double, czy triple ( nie więcej - tasiemiec nigdy mi jeszcze nie wszedł ) po 2zł. Myślicie, że taki system jest dobry? Bo zauważyłem, że na szybko nie da się nic zarobić, to chciałbym zyskać powoli, ale sukcesywnie ( dajmy na to 20-30zł na tydzień przy małych stawkach ). Czy może grać SINGLE za 10zł, z dużą kwotą do wygrania, ale możliwością szybkiego bankructwa? I tutaj pytanie do bardziej doświadczonych typerów, jak byście wy grali ( chodzi mi o rozpiskę - np mam 20 zł - 4 zakłady po 5 zł; czy też 10 kombinacyjnych po 2zł; a może inaczej ). Jeżeli dotarłeś tak daleko w czytaniu tego tekstu, to chciałbym poznać twoją opinię, dzięki.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Przy twoim stażu, który jest krótki - heh, dopiero się zaczyna nawet, nie spieszył bym się. Pierwsze kilka miesięcy potraktuj jak proces obeznania się ze wszystkim, systemami, drużynami, ligami. Na początek graj małe stawki, maksymalnie po 5 złotych (przy twoim kapitale) bo jak sam pisałeś, możesz szybko stracić. Jak zauważysz, że stawianie staje się swobodniejsze i coraz to więcej kuponów Ci wchodzi, stosunkowo zwiększaj stawkę o te symboliczne złotówki. Bukmacherka to nie jest lekkie zajęcie i do tego trzeba czasu i cierpliwości. Graj single, double, maks triple po 2-5 złotych i z czasem zobaczysz efekty.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Żeby zarabiać, wcale nie trzeba być super świetnym ekspertem. Możesz znaleźć na forum jakiegoś dobrego typera i od niego brać typy

Po co takie teksty pisać,pózniej co watek to tylko czytam,,podaj jakieś typy,, ,,dzisiaj wychodze do szkoły o 7:48 podaj mi typy&#39;&#39;
zaczynajac wcale nie trzeba brać typów od innych wystarczy siedzieć w jakiejs dyscyplinie ,robić dogłebne analizy spotkan i obrać swoja taktyke gry dopasowana do funduszy
 
creative 0

creative

Użytkownik
Żeby zarabiać, wcale nie trzeba być super świetnym ekspertem. Możesz znaleźć na forum jakiegoś dobrego typera i od niego brać typy
Nie zgadzam sie...nie rozumiem jak mozna grac czyjes typy nie majac o nich zadnego pojecia. Typy sie gra wtedy kiedy sie je samemu czuje. Jezeli juz brac od kogos typy to trzeba je jeszcze raz samemu doglebnie przeanalizowac.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie zgadzam sie...nie rozumiem jak mozna grac czyjes typy nie majac o nich zadnego pojecia. Typy sie gra wtedy kiedy sie je samemu czuje. Jezeli juz brac od kogos typy to trzeba je jeszcze raz samemu doglebnie przeanalizowac.
Najlepiej jest poprostu samemu dane typy analizować , Lub jeżeli zapożyczasz od kogoś upewnić się co do składów itd. bo nie każdy ma takie dojścia i nie każdemu się chce.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Nie zgadzam sie...nie rozumiem jak mozna grac czyjes typy nie majac o nich zadnego pojecia. Typy sie gra wtedy kiedy sie je samemu czuje. Jezeli juz brac od kogos typy to trzeba je jeszcze raz samemu doglebnie przeanalizowac.
No jak widzisz, że ktoś ma skuteczność świetną i grabi buka na twoich oczach to co jest złego w skorzystaniu z jego typów?
 
creative 0

creative

Użytkownik
Swietny typer zawsze moze sie pomylic, zawsze mozesz miec jakies lepsze informacje od niego, jakiegos nowosci, nie mowie zeby nie grac typow innych uzytkownikow ale zeby najpierw przeanalizowac je. Niektorzy o tym natomiast zapominaja i graja czyjes typy na slepo, czasami nawet nie majac pojecia co graja ????
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
Pamiętam swoje początki ???? Zanim zacząłem wychodzić na plus u bukmacherów minęło troszkę czasu a dziś ehh ciągle ✅ i wcale nie siedzę w jakimś temacie w jakimś sporcie itp. poprostu patrzę ofertę analizuje sobie (ale bez przesady) no i wystarczy nawet parę minut by wyzerkać dobre typy i obstawić. Każdy ma chyba własny sposób na granie i każdy powinien znaleźć swoją drogę pisanie, że trzeba się znać na sporcie to takie troszkę naciągane, gdyż mimo tego że znam się na piłce nożnej wcale nie idzie mi wszystkiego tak super obstawiać :-? za to na siatkówce się nie znam słabo na koszu, a typy wchodzą jak buła w masło :jezora:
 
awangard 0

awangard

Użytkownik
Hehe...
Pamietam swoje poczatki...to stanie pod STS-em zeby ktos mi kupon puscil bo dowodu nie mialem a lubieli tam o niego pytac:kwasny4565: A jezeli chodzi o wygrywanie i przegrywanie to nawet nie licze czy jestem &quot;na plusie&quot; czy &quot;na minusie&quot; jakos nie odczuwam braku ani nadmiaru pieniedzy przez stawiane traktuje tp jaka dobra rozrywke i staram sie unikac wysokich satwek za kupon...no tyle Pozdrawiam i zycze Powodzenia:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom