>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Granie kilkunastu over 0.5

Status
Zamknięty.
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
i ty poważnie myślisz że nikt przed tobą tym niby systemem nie grał ...
Potrzeba czegoś więcej by buk wycofał ofertę niż dzieciak i jego marzenia...
Może jak dorośniesz to to zrozumiesz
 
takon 37

takon

Użytkownik
Wybrać 10 meczy może kazdy, problem w tym, ze jak bylo widac w pierwszym kuponie to wiecej i mniej skuteczne. Przez takich ludzi jak Ty, juz nie opublikuję mojego pomyslu. Przekroczylem granice pelnoletnosci w Polsce, jakis czas temu, nie wiem byc moze jestem dzieciak psychicznie, nie mnie oceniac. Ale jak dorosniesz, zrozumiem ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jakie to smutne , z mojej i innych winy taaak a może temu że te systemy są o kant ... roztrzaskać ... __________________
a co ci przeszkadza, ze ktos sobie probuje ?? Jego prawo. W swoim temacie samej zieleni nie masz, zeby kogos kto cos probuje od razu wysmiewać.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
bo jak byś czytał ze zrozumieniem to byś zobaczył jakie on brednie wypisuje ..

Wpis poniżej mnie powalił
 
takon 37

takon

Użytkownik
Mój Brutusie, prosiłbym Cię abyś poszedł teraz grzecznie do swojego tematu i grał na siłę typy z różnych for i blogów.
A Twoja składnia ? Tego się czytać nie da ;] &#39;jakie to smutne, z mojej i innych winy&#39;
A teraz proszę Cię jeszcze raz, nie udzielaj się w żadnym z moich tematów ! ; *
Ważne, że będę czerpał stały zysk, ze swojego systemu, a nie z Twoich typów. (czytaj. typów z różnych blogów, for i innych ścierw)
//edit// ?
Brednią dla Cb jest zablokowanie danej oferty, tylko dlatego, że pewien gość posłużył się głową ? Nadal Twierdzę, że gdyby ludzie potrafi mój pomysł wykorzystać jak należy, to bukmacher ładnie by dostał w dupę od forum.bukmacherskie.com ???? Pewnie nie czytasz moich wszystkich postów, ze zrozumieniem, tak więc dodam, że nie gram 10-15 meczy over 0.5 gdyż jest to ryzyko niemałe : ) Mój system przynosi dochód, ale cóż, koniec na ten temat.
A teraz uznajmy, że to było pytanie retoryczne.
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
uwazam, ze buki z checia pozwola Ci zarejestrowac 100 kont nawet z tego samego ip zebys tylko gral tym systemem.
A tak miedzy nami to proponuje poprosic moderatorow o skasowanie tematu - zeby nikt przypadkiem nie podkradl Ci systemu i nie upublicznil.
 
takon 37

takon

Użytkownik
Nie, wystarczy mi jedno konto u JEDNEGO z bukmacherów : ) Nie wybrzydzam. Msjr, widzę że nie czytasz postów, a się udzielasz. Jak już pisałem, nie jest żadnym systemem granie 10-15 meczu, = 2.0, jak już pisałem, wpadłem na perfekcyjny pomysł, ale jak sam widzisz ???? Bardzo dobrze idzie Ci z typami, jesteś ogólnie zajebisty człowiek, tylko krytykować umiesz, to po co w ogóle Tobie w czymś pomóc ?
Widzę, że temat już jest zakończony. Dany system na forum nie sprawdził się. Nie chwaląc się, wymyśliłem nowy, lepszy.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ok ostatni wpis :
Przeglądałem twoje tematy .. typer z ciebie przedni byłeś kiedyś chociaż na plusie .. popatrz na swoje tematy a potem komentuj mój

. Nie chwaląc się, wymyśliłem nowy, lepszy. -- LITOŚCI dzieciaku dorośnij
///////////////////////////////
No tak masz większe pojęcie o bukmacherce ..
 
takon 37

takon

Użytkownik
Hmm, jakoś nie widzę, że byłbym na minusie. Niestety mój mały budżet mnie ograniczał.
&quot;popatrz na swoje tematy a potem komentuj mój&quot;
I teraz się zastanów, kto pierwszy przylazł i zaczął komentować MÓJ temat, nie mając jakiś SPECJALNYCH OSIĄGNIĘĆ Z BUKMACHERKĄ ?
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
to po co w ogóle Tobie w czymś pomóc ?

Widzę, że temat już jest zakończony. Dany system na forum nie sprawdził się. Nie chwaląc się, wymyśliłem nowy, lepszy.
Mi nie musisz pomagac. Po prostu nie moge patrzec jak ludzie sponsoruja bukmacherow.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
oraz ponawiam prośbę o kontakt pw, osób które mają wolne środki i nie boją się ryzyka.
Kolejne próby naciągania ludzi (tak - naciągania) skończą się kartką.

System mam juz dobry i jesli duza liczba osob zaczelaby to grac, wygrywac uwazasz cwaniaku, ze buk dalby sie ogrywac ? Dla nich nie problem usunac jeden zaklad z ich oferty.
Co do jednego się z godzę z osobami, które Cię krytykują - trudno jest wymyślić &quot;rewolucyjny&quot; system. Taki, którego bukmacher nie przewidział...
Jeśli jest tak wspaniały i nie chcesz się nim dzielić - życzę powodzenia i wysokich wygranych. Jeśli miałeś zamiar go opisać, to po co te głupie dyskusje.
Temat zamykam bo nie ma przeszłości a Ciebie ostrzegam po raz ostatni - naciągaczy jest tu pełno więc wszystkie podobne sugestie traktowane będą jednakowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom