>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Granie kuponów na innym kompie

M 3

mistrzunio

Użytkownik
Zakładamy sytuację:

Mam konto u bukmachera X. Kolega, który nie miał tam konta zakłada konto u bukmachera X dla mnie i ja gram u tego bukmachera na jego danych na swoim kompie. Można? Czy, że będę grał na swoim kompie, jakieś mogą być nieprzyjemności ?
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Na konto bukmachera X możesz sie zalogować z każdego komputera więc problemów nie będzie; pytanie dlaczego grasz na koncie kogoś innego?:cool:
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
wiadomo dla bonusow, i nie gram ale tak teoretycznie poki co sie zastanawiam:p
nie bedzie problemu ze na jednym kompie (adres ip) logowalem sie kiedys na jednym koncie a po jakims czasie na inne konto?
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Nie będzie, w takich przypadkach bukmacher pomyśli, że kolega się do ciebie wprowadził i teraz mieszkacie ze sobą niczym szczęśliwa para gejów ;) wiec looz ;)
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
jeden bonus na jedno nazwisko/gospodarstwo domowe/IP
trzeba coś więcej tłumaczyć? chcesz to próbuj tylko nie płacz później na forum, że któryś bukmacher jest zły bo ci konto zablokowali
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tak jak pisze kolega wyżej. Nie kombinuj bo to najczęściej kończy się blokadą konta i stracisz wszystkie środki.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Na jednym IP możesz mieć i milion kont i buk ma to gdzieś. Można grać w kafejce itp.
Tak samo z tym gospodarstwem to brednia jakich mało.
To że Ty masz konto, to nie znaczy, że inny domownik nie może korzystać. Dyskryminacja - unia tego nie lubi.
A jeśli już chcesz mieć spokój, to weź jakiś mobilny internet i po kłopocie.
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
Na jednym IP możesz mieć i milion kont i buk ma to gdzieś. Można grać w kafejce itp.
Tak samo z tym gospodarstwem to brednia jakich mało.
To że Ty masz konto, to nie znaczy, że inny domownik nie może korzystać. Dyskryminacja - unia tego nie lubi.
A jeśli już chcesz mieć spokój, to weź jakiś mobilny internet i po kłopocie.
oczywiście, że tak... do momentu wypłaty jeśli skorzystało się z jakichkolwiek bonusów ;)
 
Do góry Bottom