>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

granie kursow 2 +/- na podwojenie kapitalu

bandita 84

bandita

Użytkownik
panowie mam pytanko,chce zaczac grac kursy okolo 2,mam budzet 1000 zl i zastanawiam sie jak to stawkowac zebym mogl jakos podwoic budzet, a moze doradzicie mi jakis inny pomysl,z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
najlepiej graj value za max 5% kapitalu, czyli w Twoim przypadku 50zł -przy kursach 2,00 i skutecznosci 55% bedzie ✅
jesli jednak value nie jest dla ciebie, to proponowałbym np. progresje z przezutka na kursy ponad 2,00 lub np. granie kursow 1,55 - 1,85 na staly zysk - nawet poczatkujacy sa w stanie wylapac codziennie z oferty bukow po 2-3 zdarzenia w tych przedziale kursowym.
oczywiscie odradzam granie kilku zdarzen na kuponie.. single ew. double ale nie wiecej.
 
B 10

bagnet90

Użytkownik
1j
1.5
2.5
3.5
5.5
7.5
11.5
15.5
23.5
31.5
Dla budzetu 1000 zl masz 10 etapow i za 1j przyjmij 10 zl. System podobny do przerzutki ediego lecz nie koniecznie trzeba trafic podwojne trafienie. Grasz kurs 2 i gdy trafisz 2x pod rzad to zaczynasz od nowa. Dla przykladu jesli 3 etap trafisz to 4 etap grasz zgodnie z ustanowionymi stawkami czyli za 3.5j. Stawiajac 3 typy dziennie to sredni zysk na dzien powinien wyniesc 30-60zl. Wiecej w temacie &quot;trafisz kurs 2?&quot;
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Obierz mniejszą wartość zysku - nie od razu Kraków zbudowano. Podwajać kapitał 1000zł najlepiej stopniowo.
Dla przykładu podam Ci rozpiske na 4 poziomy przy kursach 1,70 (single lub ako np 1,3*1,3) dla stałego zysku 25zł.
1 poziom : 35,71 @ 1,7
2 poziom : 86,72 @ 1,7
3 poziom : 210,61 @ 1,7
4 poziom : 511,49 @ 1,7
koszt gry na 4 poziomie : 844,53zł
jeśli 4 poziomy to za mało to może gra na stały zysk 13zł na 5 poziomów, również kursy 1,70:
1 poziom : 18,57 @ 1,7
2 poziom : 45,10 @ 1,7
3 poziom : 109,53 @ 1,7
4 poziom : 266 @ 1,7
5 poziom : 646 @ 1,7
koszt gry na 5 poziomie : 1085,20zł - budżet masz 1000zł więc dorobić 85zł to nie problem.
wartość stałego zysku obrałem &quot;na oko&quot; dlatego koszt gry na 5 poziomie to 1085,20zł
sam kurs 1,7 lub też double/triple na kurs łączny 1,7 nie jest trudny do trafienia, jednak stanowczo odradzam granie na &quot;pałę&quot;, staraj się dokonywać jakiej kolwiek analizy.
bagnet90, weź przestań z tym swoim systemem bo on nawet nie kuleje... dołączyłeś na forum, wrzuciłeś jeden system bez poparcia testami i polecasz go innym nowym użytkownikom...
bandita, tak jak wspomniał bagnet 90 - możesz także spróbować progresji z przerzutką edi8 : http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html - ja dziś zacząłem testować system i dam znać na forum za jakiś czas jak poszło.
 
B 10

bagnet90

Użytkownik
progresja to troche ryzykowna wedlug mnie i szybko mozna zbankrutowac. bardziej interesowalby mnie jakis system procentowy albo cos powiedzmy majac 1000 zl jakos podwoic to.nie wiem jakim procentem grac i czy w razie wygranej potem dodawac wygrana do budzetu i od tego liczyc zakladany procent na zaklad
Czy ja wiem czy ryzykowna... Wez kartke i policz sobie rozne opcje itp
Ryzyko zawsze jest ale biorac pod uwage ryzyko do wygranych wg mnie oplaca sie. Majac skutecznosc 40% na kurs 2 to nie przegrasza, czesto spory +
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
widze ze nie wiecie co mi doradzic a tyle tu niby fachowcow co sie tak znaja i maja takie sposoby na kase,
Nie ma jednego leku na zysk. Jeśli grasz i ci nie wychodzi spróbuj zagrać swój typ odwrotnie ja osobiście długo myślę nad typem i raczej staram się nie schodzić poniżej 2.00. Nikt ci nie powie jak utrzymać szczęście przy sobie. Rozplanuj swój budżet tak by ci wystarczyło na wpadki. Granie all in jest wariactwem
nawet na kurs 1.01 w 90 min
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
To są raczej typy na tchnienie. Patrze jakie są kursy i selekcjonuje które są przesadzone a te poniżej 2 to nawet nie patrze bo w nich się gubie. Wszystko zależy od dyscypliny szczęście mam w hokeju z tego co zauważyłem. Nie gram ulubionych drużyn bo takich nawet nie mam i nie gram tej samej drużyny dwa razy z rzędu bo hokej gra z lekka przerwa albo jej nie ma. Czasami liczę bramki czasami patrze na H2h ale te ostatnie dni co najwyżej rok wstecz. Moja żona nawet się czasami dziwi jak to robię. Mój syn 2 letni typuje mi czasami konie ale to robie dla zabawy.
Jeśli chodzi o Twoje obawy czarnej serii spróbuj ta przerzutke i zamiast ładować przy wygranej całą wygraną odloz z puli i stworzysz awaryjny budżet przy dobrym myśleniu i kursach wyższych niż 2.00 powinno się udać. W w razie nie pewności możesz mnie pytać razem może stworzymy cos więcej. Sorry za błędy ale pisze z komórki bo trzeba pracować mimo wszystko.
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Jedyna opcja jak przychodzi mi na myśl pod warunkiem że utrzymam skuteczność to w rachubę wchodzi opcja ediego 2na3 czyli musisz przegrać żeby wygrać. Wieczorem będę w domu to rozeznam się w temacie i zrobimy testy jak to wychodzi bo może być ciekawie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jedyna opcja jak przychodzi mi na myśl pod warunkiem że utrzymam skuteczność to w rachubę wchodzi opcja ediego 2na3 czyli musisz przegrać żeby wygrać. Wieczorem będę w domu to rozeznam się w temacie i zrobimy testy jak to wychodzi bo może być ciekawie.
@Czachuś, gdybyś zdecydował się na test , to zapraszam Cię do tamtego wątku! ????

Tu jest link do opisu tej metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; :

http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147.html

oraz jej kontynuacja

http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-c-d-80865.html


.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
widze ze nie wiecie co mi doradzic a tyle tu niby fachowcow co sie tak znaja i maja takie sposoby na kase,
no to chlopie poleciales ladnie teraz ????

przeczytaj pierwsze zdanie mojej pierwszej odpowiedzi - to jedyna metoda na wygrywanie przy utrzymaniu odpowiedniej skuteczności.

jeśli masz typy do bani to zaden system Ci nie pomoze - wiec zdanie ktore cytuje jest dla mnie co najmniej smieszne.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
O k... to ja juz nie mam pytan ????
Czlowieku przychodzisz nowy na forum i prosisz o system genialny który da Ci spore zyski i to najlepiej bez ryzyka ... Czuje tu straty i to spore ...
Sekret valuebetów (jeśli nie wiesz co to znaczy - sprawdź), polega na odpowiednim oszacowaniu prawdopodobieństwa wystąpienia danego zdarzenia. Po raz kolejny kłania się dobór typów - złe typy to Ci żaden system nie pomoże.
edit. mam coś jednak dla Ciebie - surebety - tu także nie ma 100% bezpieczeństwa, ale tą kwestie pozostawiam już tobie na wypadek gdyby cie to zainteresowalo.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
w bukmacherce ci nie idzie, ale o innych userach widze ze wiesz duzo i wiesz czemu udzielaja sie na forum - brawo ????
odnosnie tego co napisales o swojej ksywie - bez komentarza ;)
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Ale zdajesz sobie sprawę, jaka jest szansa na trafienie dwóch kursów 2,5 pod rząd? Poza tym, czemu akurat 2,5? Zrób test, wykaż efektywność i możemy porozmawiać. Tylko daruj już sobie teksty w stylu &quot;Bujaj się leszczu&quot; na GG, ok?
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Oszczędź sobie czasu na te testy - po prostu przegrasz szybciej niż myślisz.

W twoim &quot;systemie&quot; nie chodzi o trafienie 2 razy pod rząd kursu 2,5 tak jak np. w progresji z przerzutką ediego - tylko o trafienie ako 6,25.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
co!!?? chlopie wez daruj sobie te zarzuty w moja strone,jak nie wiesz to nie gadaj.
Posta napisałem o 23:05, a dziwnym trafem o 23:07 na nr GG (dostępny w moim profilu) dostaję następującą wiadomość:

Gratuluję ogólnego poziomu ogłady, oraz elokwencji.
@down, nie miałem zamiaru wchodzić z nim w jakąkolwiek, dalszą polemikę, po tym co pokazał do chwili obecnej. Nie chciałem jedynie, by ktoś posądził mnie o gołosłowność i szafowanie kalumniami.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Posta napisałem o 23:05, a dziwnym trafem o 23:07 na nr GG (dostępny w moim profilu) dostaję następującą wiadomość:



Gratuluję ogólnego poziomu ogłady, oraz elokwencji.
Odpuść Gajin, poziom inteligencji oraz sposób myślenia tego gościa dają mu na start wielkiego minusa w życiu i w bukmacherce ;)
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
panowie mam pytanko,chce zaczac grac kursy okolo 2,mam budzet 1000 zl i zastanawiam sie jak to stawkowac zebym mogl jakos podwoic budzet, a moze doradzicie mi jakis inny pomysl,z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
przesiadujecie calymi dniami na forum i myslicie ze ktos wam poda zloty srodek bo sami nie umiecie nic wymyslec,skoro niektorzy z was uwazaja ze kurs 2.5 to taaaaak ciezko trafic to ja wam pokaze ze nie jest tak ciezko tylko wy nawet o tym nie wiecie tylko wy idziecie za glosem innych forumowiczow ktorzy zazwyczaj wpierdalaja kase,szkoda mi was i waszej kasy
urzekła mnie twoja historia ???? może porównamy podsumowania za 2012 rok ? ????
 
Do góry Bottom