>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Granie na kilku kontach buków

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jak ktoś jest pewny swoich betów to oddawanie 12% wygranej to nie problem a i wszystko jest zgodnie z prawem ;)
Limit u stacjonarnego ? Ciężko mi to sobie wyobrazić. Nawet jeżeli takie coś istnieje to bardzo łatwo przeskakujesz tą przeszkodę.
lapu capu.
przekonwyanie jegomoscia ze to stek bzdur nawet nie ma sensu, bo i po co.
 
B 0

boxerms

Użytkownik
Wątpie by limitowali takie konta, jakbyś regularnie stawiał po kilka stówek i grubo ich grabił to pewnie by Ci dali limit. A tak to raczej nie ma co się bać. I tak jak pisał kolega wyżej, prędzej czy później każdy buk poprosi o weryfikację tożsamości. Więc to nie przejdzie, nie widzę sensu robienia 3 kont z 3 IP skoro będziesz musiał podać te same dane. będzie multi i zamiast wygranej, ban i po zabawie.
dla wyjaśnienia - 3 konta na 3 osoby.
 
B 0

boxerms

Użytkownik
Dajcie spokój z naziemnymi bukami, mają wąską ofertę z boksu. Mało kiedy są walki, które mnie interesują. Nawet jesli już są wspomniane walki to są po wiele niższym kursie bez odliczenia podatku, więc szkoda gadać ????

Druga sprawa dotyczy IP/multikont.
Jeśli przez jakiś czas będę grał na kilku kontach i po jakimś czasie dostane limity i będę chciał przerzucic się na granie na kolejnym nowym koncie to wskazany jest format urządzenia (np komputera) ??
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Dajcie spokój z naziemnymi bukami, mają wąską ofertę z boksu. Mało kiedy są walki, które mnie interesują. Nawet jesli już są wspomniane walki to są po wiele niższym kursie bez odliczenia podatku, więc szkoda gadać ????


Druga sprawa dotyczy IP/multikont.
Jeśli przez jakiś czas będę grał na kilku kontach i po jakimś czasie dostane limity i będę chciał przerzucic się na granie na kolejnym nowym koncie to wskazany jest format urządzenia (np komputera) ??

a co da format kompa? myślisz ze przez to IP się zmieni?
Modem Huawei i karta np. plusa sim dostęp do internetu inne ip i możesz robić co chcesz.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Na 3 różne osoby? Jak się chcę to można. Gorzej jak zaczną na dane tej osoby wypływać jakieś ciekawe rzeczy, a jeszcze weselej jak ktoś będzie na tyle &quot;inteligentny&quot;, że wypłaci grubszą kasę bezpośrednio na konto. Ciekawe jak taka osoba ma się wytłumaczyć, że grała, skoro beta mogła nigdy w życiu na oczy nie widzieć. Ja się w takie praktyki nie lubię bawić, i zawsze odradzam, bo nigdy nie wiadomo kiedy w poczuciu szybkiej kasy popełnia się o jednej krok za dużo.
 
B 0

boxerms

Użytkownik
Na 3 różne osoby? Jak się chcę to można. Gorzej jak zaczną na dane tej osoby wypływać jakieś ciekawe rzeczy, a jeszcze weselej jak ktoś będzie na tyle &quot;inteligentny&quot;, że wypłaci grubszą kasę bezpośrednio na konto. Ciekawe jak taka osoba ma się wytłumaczyć, że grała, skoro beta mogła nigdy w życiu na oczy nie widzieć. Ja się w takie praktyki nie lubię bawić, i zawsze odradzam, bo nigdy nie wiadomo kiedy w poczuciu szybkiej kasy popełnia się o jednej krok za dużo.
na każdą osobe konto buka + skrill. Żadne wypłaty na konto nie wchodzą w gre to chyba były strzał w kolano.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Kombinuj jak już Cię zlimitują, bo póki co nawet zakładu nie pograłeś. Potem z wielkiej chmury mały deszcz. Banku nie rozbijesz. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

boxerms

Użytkownik
Kombinuj jak już Cię zlimitują, bo póki co nawet zakładu nie pograłeś. Potem z wielkiej chmury mały deszcz. Banku nie rozbijesz. ;)
Wolę wcześniej kombinować, żeby później nie było niespodzianek. Zakłady nie jedne już pograłem mistrzu polszczyzny ???? wiesz, chciałbym się troche na tym wzbogacić, dlatego chcąc poszerzyć wiedzę założyłem ten wątek :&gt;
 
B 0

boxerms

Użytkownik
Mam też pytanie odnośnie limitów.
Przykładowo mam limit 1500 zł na konkretny typ.
W tej sytuacji moge postawić jednorazowo 1500 zł, czy np jeśli chciałem grać np za 3000 zł to moge puścić 2 zakłady na ten jeden typ?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mam też pytanie odnośnie limitów.
Przykładowo mam limit 1500 zł na konkretny typ.
W tej sytuacji moge postawić jednorazowo 1500 zł, czy np jeśli chciałem grać np za 3000 zł to moge puścić 2 zakłady na ten jeden typ?
Pinnacle ma stały limit na każdy zakład z osobna. Nie bój. Na koreańską damską koszykówkę pozwalają stawiać więcej. Pozwalają na arbitraż... Grać tak jak chcesz też pozwolą.
Zakłady nie jedne już pograłem mistrzu polszczyzny
większość ludzi zaczepia zaczynając &quot;witam&quot;. Jest to nielogiczne, infantylne, bezmyślne i głupie. Tak, większość jest głupia, nieoczytana i nie potrafi posługiwać się językiem... Z takiej niedbałości językowej wynika później nielogiczne myślenie, które już pożądane w grze nie jest... Prawda?
Długo nie trzeba było czekać, by owoc braku logiki dojrzał.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
@Cock Mistrzu Miodek. Kolega zadal proste pytanie na temat multikonta a Ty oczywiscie wyskakujesz na temat poprawnej polszczyzny. Wyluzuj troche i przestan sie ludzi czepiac bo to nie forum o tematyce naszego kochanego jezyka polskiego tylko o sporcie. Masz swira na punkcie poprawnego pisania, wyrazania sie itd. itp to zapisz sie na inne forum.

PS: Sorry za offtop-a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crisu 53

crisu

Użytkownik
Mam też pytanie odnośnie limitów.
Przykładowo mam limit 1500 zł na konkretny typ.
W tej sytuacji moge postawić jednorazowo 1500 zł, czy np jeśli chciałem grać np za 3000 zł to moge puścić 2 zakłady na ten jeden typ?
Możesz, zazwyczaj też jeśli są to zakłady pre live to w przypadku gdy Twoja stawka jest zbyt duża (przewidziany górny limit osiągnięty) możesz wysłać kupon (z dowolnie wysoka stawka) do oceny przez bukmachera. I wtedy albo zatwierdzą stawkę, albo odrzucą.
Tylko uprzedzam, że nie wiem czy ma to wpływ na zlimitowanie konta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom