>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Granie over 0,5 bramki

M 0

marek12128

Użytkownik
Cześć czy ma sens granie live over 0,5 bramki za duże stawki? Robię tak wybieram sobie jakiś meczyk czekam do 15-25 minuty na kurs 1,1 i gram va bank na to , tydzień temu robiłem test ze 100zł w niecały tydzień zrobiłem 560zł , niestety w niedzielę zacząłem kombinować zamiast solo zagrałem ako 3 drużyny i niestety nie siadło...
Teraz stawką było by 1500zł a cel 7000zł , czy jest realnie duża szansa ,że mój plan się powiedzie? Wcześniej można powiedzieć grałem na pałe , nie znając drużyn ani ich wcześniejszych wyników , teraz przed meczem mam zamiar dokładnie sprawdzić drużynę.
Czekam na opinie doświadczonych typerów oraz osób które próbowały tak lub podobnie grać , dodam tylko ,żeby wyciągnąć 7k , muszę za 1,5k zagrać 17 razy vabank po kursie 1,1 , wcześniej udało mi się to zrobić 18 razy bez znajomości drużyn , pewnie trwało by to dłużej ,ale pokusa była silniejsza.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Oczywiście, że jest duża szansa powodzenia, ale potrzeba do tego przede wszystkim mnóstwo szczęścia. Ja bym jednak na Twoim miejscu zainteresował się tematem &quot;gol do xx minuty&quot; w dziale systemy bukmacherskie, o ile oczywiście jesteś w stanie siedzieć przed komputerem w trakcie trwania spotkania. Grasz praktycznie właśnie over 0,5 w meczu, ale jesteś w stanie na tym wyjść o wiele lepiej finansowo.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Jak już chciałbyś grać allin taką dużą kwotą to na Twoim miejscu podwoiłbym sobie na spokojnie kwotę wyjściową, a potem zaczął od początku i grał choćby do tych 7 tys skoro taki masz cel. Do podwojenia starczy 7-8 trafionych meczy, także jak najbardziej do osiągnięcia.
Gram sobie over 0,5 właśnie po kursie 1,1 (czasem daję czas 1 gola przed 80 minutą lub że dana drużyna straci bramkę, żeby za długo nie czekać na kurs 1,1 over 0,5 gola - ale to wtedy jak jestem tego pewien) od paru miesięcy i wychodzi to całkiem nieźle, stawki wyjściowe 100-200 zł, gra do określonego momentu w którym odkładam osiągnięty zysk i zaczynam od początku. Spotkania staram się wcześniej przeanalizować, w miarę możliwości oglądam dane spotkanie. Oczywiście wtopy się od czasu do czasu zdarzają, tego nie unikniemy, ale ogólnie nie narzekam.
 
czarnykot02 5

czarnykot02

Użytkownik
A nie lepiej grać over 0.5 gola w drugiej połowie meczu gdy widać, że mecz jest otwarty a liga overowa i kurs dużo wyższy? Sporo takich meczy się zdarza i lepiej można wyjść na tym moim zdaniem ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
A nie lepiej grać over 0.5 gola w drugiej połowie meczu gdy widać, że mecz jest otwarty a liga overowa i kurs dużo wyższy? Sporo takich meczy się zdarza i lepiej można wyjść na tym moim zdaniem
Liga overowa, to subiektywne spostrzeżenie. Przeszłość nie gwarantuje przyszłości, a wyniki meczów nie są zależne.
Drugą połowę gra się po prostu na gola. Niekoniecznie przy 0:0. Pół żartem, pół serio: 100% meczów kończących się wynikiem 0:0 taki wynik miało do przerwy, a wyniku 0:0 pojęcie &quot;liga overowa&quot; nie przekreśla. Morał: 0:0 do przerwy - skalpy na u3,5, u2,5 lub za drobne back CS 0:0.
Koledzy wytłumaczą.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Świeta racja co do tego grania overa 0,5 w drugiej połowie... trzeba pamietac ze nie graja statystyki, a ludzie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak chce się bawić w zakłady bukmacherskie to pierwsze co trzeba zrobić to wykluczyć z gry takie słowa, a raczej durne pomysły jak va bank czy popularna alina (all-in). Taka droga to droga do szybkiego bankructwa.
Jestem na tym forum od 2009 roku i nie raz śledziłem śmiałków którzy dumnie stawiali czoła overom 0.5, kończyło się to tak jak każdy się może domyślić.
Granie bez założonego planu tylko stawianie całej sumy na kolejne overy są po prostu głupotą i prędzej czy później skończą się porażką. Żeby wygrać na takim czymś trzeba po prostu sobie podzielić kapitał początkowy na parę serii i grać według logiki.
Przykładowo, zaczynamy od 50 zł dochodzimy do 100 zł i 50 zł odkładamy (jesteśmy wtedy na zero przy ewentualnej porażce). Gramy dalej np. do 150 zł, po czym znowu odkładamy 50 zł i gramy już od 100 zł itd. Tak nasze wygrane będą rosły wprost proporcjonalnie i nie będziemy stratni. Do tego mamy odłożone wygrane i jesteśmy na plusie, możemy znów wystartować z serią będąc na plusie.
Granie takie all-in i zakładanie, że dojdziemy do jakiegoś &quot;x&quot; progu jest bez sensu. Nie raz widziałem jak ktoś dochodził do tam 50 poziomu czy 100, a w następnej serii po 3 typach miał 2 porażki przy overze 0.5.
Zarobić da się na wszystkim tylko trzeba mieć plan, ściśle się go trzymać i nie łamać z góry założonych zasad. Należy też pamiętać, że zakłady bukmacherskie to maraton, a nie sprint i tutaj nikt szybko łatwej kasy nie wygrywa w dłużej perspektywie, tylko trzeba ciułać grosz do grosza, aż będzie kokosza.
Ziarnko do ziarnka, aż uzbiera się miarka ;).
 
czarnykot02 5

czarnykot02

Użytkownik
Oczywiście jeżeli chodzi o tą drugą połowę gramy wtedy, gdy widzimy, że mecz jest mega otwarty, dzieję się dużo na boisku a brakuje tylko szczęścia lub skuteczności wśród obu ekip. Najlepszymi okazjami są mecze Davida z Goliatem, pierwsza połowa 15 strzałów do 0 ale bez bramek, wtedy można śmiało wchodzić w over po przerwie, sam tak czasami gram i można na tym dobrze wyjść moim zdaniem ale to tylko moje zdanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 53

marekz

Użytkownik
Witaj,
Takich tematów w których ludzie chcieli grać over 0,5, jest na tym forum multum. Ja jak założyłem swój temat o tym, to zostałem obrzucony błotem itd., ale to normalka, bo ludzie mieli już dość tego, bo wszyscy kończyli na dużym ⛔ ????
Mój temat jako jedyny na całym forum jest na ✅ ????
Tu masz link:http://forum.bukmacherskie.com/f15/300-dni-300-zdarzen-15tys-zl-113232.html
Masz tam rozpisane różne sposoby na gre overami z rożną stawką.
Odradzam granie codziennie, bo właśnie przez to w końcu przegrałem.
Przegrałem, bo się znudziłem grą. Codzienna analiza kilku często nastu meczy jest nudna i męcząca. Po około 20 dniach zacząłem analizować tylko z grubsza i dlatego poległem. W ten feralny dzień wybrałem sobie kilka meczy, ale żadnego nie przeanalizowałem i zagrałem na chybił trafił.
Cóż Ci mogę powiedzieć.
Overy grama od MŚ w Brazylii. Od stycznia gram już za normalną stawkę i &quot;systemem&quot;. To znaczy założyłem sobie, że na miesiąc muszę zarobić 2,500 zł. Utrzymuję się z gry, dlatego taka kwota.
Gram 10 meczy w ciągu miesiąca. Czasami więcej. 10 meczy to u mnie 2,500 zł, bo gram stawką 5 000 zł. Inaczej niż Ty, łapę już kurs 1.05, dlatego by obrócić stawką muszę zagrać 20 meczy. Oczywiście te 20 to w teorii, bo w praktyce wychodzi ~14 meczy, bo często łapę większy kurs.
Kurs 1.05, to dla mnie optymalny kurs, bo nie jest ani za mały, ani za duży. Co ma ogromne znaczenie w ligach overowych i meczach overowych.
Taki kurs łatwo złapać po prostu. Np. wczoraj mecz Barcelony. Over 0,5 udało mi się złapać po kursie 1,05 w 38 minucie. A gdybym poczekał do końca połowy, to nawet 1.072 dało się.
W Twoim przypadku w tym meczu nic byś nie złapał, bo grasz 1.10.
Co do tego że przeszłość nie gra, to się zgadzam. To że liga jest overowa przez ostatnie kilka sezonów nie oznacza, że będzie taka i w następnym. Chociaż też nie bez przesady, bo w ciągu 2 miesięcy liga nie zmieni się na underową o 180*.
Jest kilka lig overovych. Np. Ligi Holenderskie i ligi Szkockie. Dobrym pomysłem jest też Angielska Championhips.
Takich lig jest bardzo dużo, dlatego ich tu nie będę wymieniał.

Przeanalizowałem ostatnie kilka sezonów w 15 znanych ligach i wiem jedno. Można spokojnie over grać w każdej.
Na kolejkę w każdej lidze średnio wypada jeden wynik 0:0. Czasami 2, ale to rzadkość. Są też kolejki w których wgl. nie ma wyników 0:0.
Ligi overove mają to do siebie, że kurs na over 0.5 jest w granicach 1.01, a więc nie opłacalny dla mnie. Ale że gram już od 1.05, to udaje się taki kurs złapać na live.
Jeśli założyłeś, że chcesz grać over 0.5, to graj tylko jego. Żadnych pochodnych od tego zdarzenia, bo wtopisz.
Np. często bywa tak, że gra lider u sienie, z ostatnią drużyną i kurs na O0.5 jest 1.03, a na to, że drużyna gości straci bramkę 1.07, co sprawia, że można zagrać. Ale lepiej tego nie robić. Często bywa tak, że lepiej poczekać te parę minut aż over urośnie.
Gram najczęściej w weekendy, bo wtedy jest dużo ciekawych lig.
Analizę zaczynam w czwartek, bo też z tym schodzi.
Analizuję po kolei ligi i patrze na priorytety. Czy dana drużyna ma o co walczyć czy nie. Analizuje dostępne statystyki. Później czytam zapowiedzi już wybranych meczy. Jest to ważne, bo można się tu wiele dowiedzieć. Czytam też na forum opinie o danym meczu. I gram.
Musisz być opanowany, bo chytrość do niczego Cię nie doprowadzi.
Od przyszłego sezonu będę grał trochę inaczej.
Wybiorę 10 lig i będę grał kolejkami. Z każdej ligi, każdej kolejki wybiorę po jednym meczu i tak będę grał.
10 lig to około 400 kuponów. Oczywiście w teorii, bo w praktyce często w tygodniu są 3 kolejki danej ligi i mi się nie będzie chciało. I też często interesujące mecze są o tej samej godzinie, a nie mam zwyczaju grać 2 meczy o tej samej godzinie ,bo często trzeba obserwować na live i łapać over.
Na pewno nie graj tych meczy dużo. Graj z wyczuciem, nie na siłę ile się da.
Im dłużej będziesz je grał tym lepszy będziesz, bo będziesz wiedział już jakie ligi grać, jakie mecze odpuścić itd.
Analiza i jeszcze raz analiza.

Nie graj meczów o marchewkę.
Zwracaj uwagę na &quot;magie&quot; ???? . To coś takiego, że np. jakaś drużyna nigdy nie wygrała na stadionie przeciwnika. Albo np. to, że w LM nigdy nie było w fazie pucharowej 2 meczy 0:0. Pierwsze spotkanie drużyn i rewanż.
W tym sezonie były takie mecze w których w pierwszym meczu było 0:0. Np. Szachtar v Bayern.
Wtedy grało się w rewanżu over 0.5 i to że awans rozstrzygnie się w regulaminowych 90 minutach itp.
Ja gram już prawie cały sezon overy i wiem, że w ciągu sezonu są tzw. pewniaki. Np. ostatni mecz Legia v Lech, to było pewne, że padnie gol. Zagrałem w przerwie meczu over 0.5 po kursie 1.30. Oraz Over 2,5 tuż przed meczem po kursie 2.00.
Albo np. wczorajszy mecz Barcelony, który wyżej opisałem. Czy te mecze z LM.
Trzeba też śledzić jednak piłkę, o często bywa tak, że jest ta &#39;&#39;Magia&quot;.
Np. W El ME we wrześniu. Wszystkie drużyny które grały rewelacyjnie w MŚ w Brzyli, zagrały w tych eliminacjach fatalnie. Min. Belgia miała 0:0, mimo że powinna wygrać kilkoma bramkami.
Sprawdź się na małej stawce [1000zł] i wtedy będzie wiedział czy to Ci idzie, czy masz szczęście.
Mógłbym o oerach pisać długo, ale mi się nie chce. Jak masz konkretne pytania, to pisz.
P.S: proszę o to by na mój post odpowiadał tylko autor tematu. Nie chce gó**oburzy.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ogólnie Marku napisałeś dużo waznych i interesujących informacji, ale poprzeplatałeś je z rzeczami, wobec których ciężko przejść obojętnie, np.
Szkocka liga overowa? Nie powiedziałbym. Raczej nieco ponad przeciętna, a już na pewno gorsza od którejkolwiek ze skandynawskich.
Podany przykład z 2x 0:0 w LM też jest &#39;taki se&#39;, bo przykładowo ćwierćfinał drużyn z Madrytu był bardzo bliski powalenia na kolana tego przykładu.
1000zł to dla przeciętnego Polaka nie jest &#39;małą stawka&#39; i na pewno nie taka, na której przegraną może sobie pozwolić.
Z całą resztą zgadzam się mniej lub bardziej i uważam, że to jest dość cenny post dla kogoś kto myśli o grze na brak 0:0.
Aha i nie proś o nie odpisywanie, bo forum jest po to, żeby dyskutować właśnie, a nie wygłosić monolog i być szczęśliwym... a już szczególnie taki dział jak ten powinien służyć rozmowie.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Ogólnie Marku napisałeś dużo waznych i interesujących informacji, ale poprzeplatałeś je z rzeczami, wobec których ciężko przejść obojętnie, np.
Szkocka liga overowa? Nie powiedziałbym. Raczej nieco ponad przeciętna, a już na pewno gorsza od którejkolwiek ze skandynawskich.
Ja się trzymam tego co napisałem.
Grając over 0.5 trochę inaczej się patrzy.
Szkockie ligi mają to do siebie, że faktycznie nie jest to typowa liga overowa, ale tu warto spojrzeć na co inne. W ligach szkockich jest mało wyników 0:0. Co prawada może średnia goli na mecz jest mała, ale właśnie mała ilość wyników 0:0 zachęca do grania tej ligi.
Podany przykład z 2x 0:0 w LM też jest &#39;taki se&#39;, bo przykładowo ćwierćfinał drużyn z Madrytu był bardzo bliski powalenia na kolana tego przykładu.
I właśnie o to chodzi w tym. Było blisko, ale jednak padł ten gol. Takie są zdarzenia w których jest ta &quot;magia&quot;. Gol padnie w 90 minucie, ale padnie. Wiem ,ze to mało profesjonalne podejście, ale też nie można tego nie brać pod uwagę.
1000zł to dla przeciętnego Polaka nie jest &#39;małą stawka&#39; i na pewno nie taka, na której przegraną może sobie pozwolić.
Z całą resztą zgadzam się mniej lub bardziej i uważam, że to jest dość cenny post dla kogoś kto myśli o grze na brak 0:0.
Aha i nie proś o nie odpisywanie, bo forum jest po to, żeby dyskutować właśnie, a nie wygłosić monolog i być szczęśliwym... a już szczególnie taki dział jak ten powinien służyć rozmowie.
Temat jest o overach 0.5, więc by je grać potrzeba sporej kasy. Dlatego stawka 1000zł, to minimum. Jeśli ktoś boi się przegrać tyle, to niech lepiej się za overy nie bierze, bo się zawiedzie, gdy kiedyś tam przegra.
Do autora tematu:
Co do samych overów.
Graj płaską stawką i tylko taką. Nie graj za wszystko, bo to najgorsze co można zrobić.
Grając płaską stawką wiesz, że do obrócenia potrzebujesz 20 meczy i np. jak przegrasz w 19 meczu, to stracisz tylko 10% stawki, a grając &quot;za wszystko&quot; - wszystko.
Na samym początku nie grałem meczy w których w przeszłości był wynik 0:0.
Niegranie ich sprawiało, że odchodziło bardzo dużo meczy.
Teraz je gram, chyba że naprawdę tych wyników 0:0 między drużynami było dużo.
 
M 0

marek12128

Użytkownik
Ok dzięki wszystkim za odpowiedzi , od przyszłego tygodnia zaczynam grę od 1000zł sposobem MarkaZ , czy analiza , analiza i jeszcze raz analiza i stalowe trzymanie się zasad .
 
M 53

marekz

Użytkownik
Jakbyś mógł, to załóż temat na forum i wrzucaj swoje typy. Tak jak ja robiłem ;)

Ja jeszcze w tym sezonie gram 3 overy 0.5 i koniec.
Pewnie będą to finały LM i LU + plus coś tam.
Chociaż finał LM jeszcze przemyśle.
Powodzenia ;)
 
R 0

ramed

Użytkownik
Ten system brzmi ciekawie - dzięki za informacje.
Dalej utrzymujesz się już tylko z bukmacherki? ;)
 
M 53

marekz

Użytkownik
Ten system brzmi ciekawie - dzięki za informacje.
Dalej utrzymujesz się już tylko z bukmacherki? ;)
Do mnie to pytanie?
Jeśli tak, to tak - utrzymuje się tylko z bukmacherki od 6 lat. Od stycznia tego roku tylko z overów 0,5 i czasami jakieś typy &quot;must have&quot;. Np. Zakwalifikowanie się Polski do finału Erowizji.
Dużo podróżuje i potrzebuje zdalnego zarobku. W przyszłości chce ograniczyć się do zagrania kilkunastu tylko overów 0.5 w roku. Tak by mieć spokój na cały rok. Myślę o zagraniu ~40 overów 0.5 za 5k funtów. Zagrałbym 20 za 10k, ale nigdzie nie ma takiej możliwości. Limit zaraz po kilku wygranych.
Którym dokładnie systemem będziesz grał?
Teraz to już końcówka sezonu i za dużo nie pogracie.
Najlepiej zacząć od Września i drugiej kolejki.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Pół żartem, pół serio: 100% meczów kończących się wynikiem 0:0 taki wynik miało do przerwy.
Tutaj nie do końca się zgodzę. Znam niektóre ligi, gdzie mecz potrafi skończyć się bezbramkowo, pomimo, iż do przerwy było inaczej :grin:
Wszystko zależy od tego kto gra, kto obserwuje i kto postawił
To tak nawiązując do &quot;pół żartem, pół serio&quot; :razz:
 
M 0

marek12128

Użytkownik
MarekZ napisałeś mi pw niestety nie mogę ci odpisać bo nie mam 10 postów na forum...
Prawie wtopiłem 1000zł w meczu legi z jagielonią kto oglądał ten wie ,że jedyna bramka to karny w 99 minucie ... Teraz robię stop od nowego sezonu wchodzę za 2k twoim sposobem mianowicie kursy 1.05 , bo przez to ,że czekam na 1,1 ucieka mi trochę fajnych spotkań , mam na oku do września kilka meczy ,ale zobaczy się...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
MarekZ napisałeś mi pw niestety nie mogę ci odpisać bo nie mam 10 postów na forum...
Prawie wtopiłem 1000zł w meczu legi z jagielonią kto oglądał ten wie ,że jedyna bramka to karny w 99 minucie ... Teraz robię stop od nowego sezonu wchodzę za 2k twoim sposobem mianowicie kursy 1.05 , bo przez to ,że czekam na 1,1 ucieka mi trochę fajnych spotkań , mam na oku do września kilka meczy ,ale zobaczy się...
Powodzenia... Swoją drogą czy wszyscy którzy tak się podniecają systemem MarkaZ naprawdę nie chodzili do szkoły podstawowej i nie potrafią liczyć ?
Przecież ten system to jest pewna porażka a MarekZ odwleka ją tylko w czasie. Nie wiem jak inni ale ja bym się mocno wkur..ł jak bym przez rok wygrywał a potem to co wygrałem stracił w ciągu 2 dni.
Jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć to naprawdę ma coś z głową albo rzeczywiście nie chodził do szkoły podstawowej, a z tego co widze coraz więcej takich osób tutaj jest :]
Jak by nie było tej bramki i stracił bys ten 1000zł to żeby kolejny odrobić musiał byś trafić kolejnych 20 pod rząd a wyobraź sobie że miałbyś taki pech że jeszcze jednego byś nie trafił. Czy to jest logiczna gra? Chyba nie, a widzę że MarekZ podbija forum ze swoim systemem gdzie nie zakłada porażki i ludzie to łykają ????
 
M 0

marek12128

Użytkownik
Sylwek , ja dziś się przełamałem i zagrałem over na csk moskwa , do tej pory z tysiąca zrobiłem 740zł , jeszcze 3-4 mecze i jestem tysiak do przodu za który będę grał , także nawet jak przegram to na tym nie stracę ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Sylwek , ja dziś się przełamałem i zagrałem over na csk moskwa , do tej pory z tysiąca zrobiłem 740zł , jeszcze 3-4 mecze i jestem tysiak do przodu za który będę grał , także nawet jak przegram to na tym nie stracę ????
Widzę że tego nie rozumiesz że tylko odwlekasz porażkę w czasie, po kursie 1,05 jedna porażka=20 wygranych. Mogę ze 100% pewnością stwierdzić że przegrasz jeżeli chcesz grać na dłuższa metę takim sposobem.
Ale z tego co widzę stosujesz lepszą metodę niż MarekZ bo grasz więcej meczy więc powinieneś szybciej przegrać i wtedy zrozumiesz. Oby to było jak najszybciej bo porażka będzie napewno korzyścią dla Ciebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom