>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

granie za granica

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Litości i tam gdzie będą dobre kursy to pojedziesz ..
Napisz lepiej gdzie jedziesz to mniej głupio twoje pytanie będzie brzmiało..
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jedź do USA albo do arabów... btw skorzystaj z opcji &quot;szukaj&quot; co jakiś czas ciągle ktoś wyskakuje z tym pytaniem
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
a my po co mamy jechac żeby stawiać kupony w Anglii?
stawianie kuponów w Anglii jest podobne jak w bukach internetowych trzeba tylko obczaić. Mniemam że nie znasz języka angielskiego i stąd te pytanie??
 
S 2

seba83

Użytkownik
nie o to chodzi ze nieznam angielskiego chodz bylo by lepiej jak bym znal bo poprostu ktos by mi wytlumaczyl i niczym to nie przypomina oferty u bukow internetowych a tym bardzej naziemnnych w polsce Polsce masz nr zdarzenia podajesz kolo tego nr typ 1X2 i nastepny typ a tu nawet nie ma nr zdarzen to poprostu czarna magia dlamnie zadalem to pytanie bo wiem ze niektore osoby z tego forum sa w angli i mam nadzeje ze ktos mi wytlumaczy
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
no spoko... to pozostaje tylko jedno nawiązać kontakt z kimś kto mieszka w Angli. My co mieszkamy tutaj nie pomożemy Ci raczej.
 
G 30

gareth

Użytkownik
wiem o tym ale natym forum duzo osob pisze co mieszkaja w Angli i dlatego tu napisalem
Rozłożyłeś mnie całkowicie. Mieszkam w Angli i nie mam zielonego pojęcia jak można mieć problemy z wysłaniem tu kuponu. Nie trzeba umieć nic pisać. Wystarczy umieć postawić X (tudzież zamalować kratkę lub coś w ten deseń w zależności od buka).
Ot kurde bajera. Nie wiem jak można ci pomóc. Mam skana zrobić i instrukcje jak się wypełnia?
Nigdy nawet nie zwróciłem za bardzo uwagi na same kartki.
Ręce opadają. Jak nie jesteś w stanie przeskoczyć takiej małej przeszkody to się za poważne rzeczy nie zabieraj.
 
S 2

seba83

Użytkownik
zmila checia bym zobaczylbym skan a szczegulnosci chodzi mi o willamHill jestem w angli od kilku dni
 
cala 37

cala

Użytkownik
zmila checia bym zobaczylbym skan a szczegulnosci chodzi mi o willamHill jestem w angli od kilku dni
Tak ciezko jest isc i wyslac kupon???
Kupony juz masz gotowe,przy kazdym meczu masz 3 opcje ,zaznaczasz ktora opcja ci pasuje ,wpisujesz stawke w lewym dolnym rogu i wysylasz,jesli to jest dla ciebie za trudne to mozesz wziasc od nich specjalnie przygotowane czyste karteczki i wypisac mecz ktory cie interesuje i pod spodem twoj typ.
Idz lepiej zobacz jak to wyglada a nie robisz z siebie nieudacznika
 
S 2

seba83

Użytkownik
dobra juz wiem nie widzialem wczesniej tych gotowych kuponuw tylko czyste kartki i te oferty z zakladami konnymi na scianie mam jeszcze pytanko ile typow mozna skreslic naj mniej i najwiecej na tych gotowych kuponach i jaka jest minimalna stawka, zmylily mnie te oferty na scianach, jest tu bardzo maly wybor jesli chodzi o pilke nozna rozumiem ze oferta to tylko te gotowe kupony co sa z gory dzieki
 
L 147

luminat

Użytkownik
Tak trudno wejść na stronę william hill i się tego dowiedzieć?
Minimalna stawka: 1e i nie ma limitu na ilość typów, jest tylko limit na wygraną który wynosi gdzieś w okolicy 100000 euro, zresztą bukmacher jak bukmacher ma prawo odmówić przyjęcia zakładu bo trawa jest zielona.
A serio to rzadko się to zdarza raz na kilka tysięcy zakładów.
I jakie gotowe kupony? William Hill to poważny, renomowany bukmacher z długoletnią tradycją ze stosunkową niską marżą (rok założenia 1934 r !) i możesz się u niego założyć o co tylko chcesz. Można łączyć różne zakłady i nie ma żadnych ograniczeń.
I jaka słaba oferta na Piłkę nożną? Po 100 różnych zakładów na jeden mecz to mało?
 
S 2

seba83

Użytkownik
ja tam u niego widzale kupony gotowe w formacie a4 okolo 25meczow na kilka dni (w kolejnosci dniami) niewiem czy tam sie laczy dyscypliny ale te gotowe kuponiki powinny mi starczyc glownie i tak bede na necie wysylal dzieki wszystkim za odpowiedzi dzis postawie pierwszy zaklad u niego polecam Zaglebie Lubin widzalem ze maja tan mecz na tych kuponach wiec napewno go nieomine jeszcze dziwne maja opisy kursow (np.4/7) ale to juz najmniejszy problem.
 
Do góry Bottom