>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grasz okręgówki? Wybierz grupę, którą chcesz obstawiać i wygraj 10 euro!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bukmacher Tobet.com daje Wam możliwość wyboru, które grupy ligi okręgowej chcielibyście obstawiać.
Każdy użytkownik może oddać swój głos, najlepiej na maksymalnie 3 grupy. Głosowanie trwa do niedzieli.
Trzy grupy okręgowe, które uzyskają największą ilość głosów zostaną wprowadzone do systemu i od 2 kolejki będzie można je typować.
Dodatkowo każdy kto odda głos weźmie udział w losowaniu nagrody - 5 bonów po 10 euro.
Bukmacher Tobet.com to jedyna firma, która umożliwia grać polską piłkę nożną od ekstraklasy po ligi okręgowe.
==&gt; nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz &lt;==
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Szkoda tylko, że taki mały wybór Tobet daje ????
chciałbym móc typować jeszcze kilka innych okręgówek ze swojego regionu ale pewnie o tym mogę zapomnieć.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki losowania:
Szczypior1990
rajdowiec75
tomiangelo
Obserwator (M)
zakladowa
Każdy otrzyma po 10 euro.
Gratulację i proszę na PW podać login i ID konta gracz w Tobet.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Typy, masz na myśli zakłady?
Poszczególne grupy będą pojawiały się od środy (gdy kolejka w sobotę) do piątkowego wieczoru - kiedy to już powinny być wszystkie z wymienionych.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
A jakieś grupy z Podkarpacia? Myślicie o tym bo tutaj nie ma nic, żadnej grupy (no teraz Rzeszów)
Są przecież mocne grupy jak choćby jarosławska (wg mnie mocniejsze ekipy dostarcza niż Rzeszów) czy Krosno ..
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Nie obraziłbym się gdybyście państwo troszkę szybciej dodawali kursy na okręgówkę. Niekiedy piątek wieczór a z okręgu częstochowskiego kursów na zdarzenia nie ma. Taka moja mała uwaga. ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
ruszy sie cos w tej sprawie?
Sorry Panowie, ale opóźnienie jest przeze mnie, bo dopiero odkryłem, że jestem wśród szczęśliwców... No niestety, ale zupełnie zapomniałem o tym, że było coś do wygrania, a żadnej PW nie dostałem i tak wyszło. Już wysyłam dane do Marcina, więc może na weekend kasa będzie.
 
B 0

borek99

Użytkownik
Jest sonda i napisane, że 3 najlepsze grupy będą i trzecie miejsce zajmuje Poznań grupa zachód. Dziś zaczyna się trzecia kolejka, a Poznań gr. zachód ciągle niema.
To chyba to sonda była tak, żeby była, bo i tak wyniki z niej nie są respektowane.
 
Do góry Bottom