>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grecja (Super League | Ethniki B) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


W dniu wczorajszym władze Super League rozlosowały terminarz sezonu 2011/2012. W losowaniu nie brano pod uwagę zespołów AO Kavala i Olympiakos Volou, które zostały karnie zdegradowane. Oba kluby odwołały się i czekają na ostateczną decyzję. Zamiast tych drużyn losowano Drużynę A i Drużynę B. Teraz wypada tylko czekać na wyjaśnienie spraw związanych z ewentualnymi degradacjami. 1 kolejka dopiero za 3 tygodnie 27-28 sierpnia.

1. kolejka (27-28 sierpnia)
Panionios Ateny – Ergotelis Heraklion
Panaitoliko Agrinio – Asteras Tripolis
PAOK Saloniki – Skoda Xanthi
AO Kerkyra – Panathinaikos Ateny
AEK Ateny – Drużyna B
PAS Giannina – Aris Saloniki
Olympiakos Pireus – Drużyna A
OFI Kreta – Atromitos Peristeri​
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Kavala i Olympiakos zostają w ekstraklasie!!
Kavala i Olympiakos zostają w ekstraklasie!!
Komisja Odwoławcza EPO uchyliła pierwotną decyzję Komisji Dyscyplinarnej o degradacji Olympiakosu Volou i AO Kavala, co oznacza, że obie ekipy zostają w Super League.
Obie drużyny zostają w ekstraklasie, ale obu klubom zostaną odjęte punkty. Kavala rozpocznie sezon z minus 8 punktami, a Olympiakos z minus 10.
Olympiakos Volou i AO Kavala będą mogły być teraz przyporządkowane odpowiednio drużynom „A” i „B” w terminarzu.
Dzisiaj również Komitet Dyscyplinarny UEFA po długich naradach wykluczył Olympiakos Volou z europejskich rozgrywek na 5 lat. Drużyna grecka zamierza się jeszcze odwoływać do Organu Apelacyjnego UEFA.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
1 kolejka odwołana ?!
1 kolejka odwołana ?!
1 kolejkę zaplanowano w końcu na najbliższy weekend. Jednak wg. nieoficjalnych doniesień rozpoczęcie zresztą już opóźnionych rozgrywek w Grecji mogą zostać odwołane!! Powodem tego mają być wnioski spadkowiczów Larissy i Paseraikosu, które nie są usatysfakcjonowane korzystnie ocenionymi odwołanimi Olympakosu Volos oraz Kavali. Z tytułu, że spadkowiczom przysługuje prawo do odwołania się, tak zatem kluby czynią. Wnioskują, aby do czasu rozstrzygnięcia ich wniosków zawieszono rozgrywki. Czyżby pierwsza kolejka została odwołana, a start rozgrywek przesunięto o tydzień? Czekamy tak więc na oficjalne info w tej sprawie. Kursy na 1 kolejkę buki już wystawiły, jednak to czasu oficjalnej informacji nie będę ich zamieszczał.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Widzę, że liga grecka cieszy się niebywałą popularnością.
Po czwartkowej lidze europejskiej zauważyłem, że PAOK, jak na średniaka prezentuje się całkiem nieźle. Dzisiaj na wyjeździe zagra z autsajderem ligi greckiej - Asterasem Tripolis, który w tym sezonie trzykrotnie zremisował trzy razy przegrał. Ekipa z Salonik na wyjazdach prezentuje się przeciętnie i niedawno zremisowali z drużyną lepszą o jeden punkt więcej niż dzisiejsi rywale. Skład na ten mecz będzie prawdopodobnie taki, jak w meczu z Shamrock Rovers.
PAOK @2.00 ⛔
lub z podpórką @1.30 ⛔
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
dyscyplina : piłka nożna, Grecja 2 Liga
spotkanie : Veria vs Panachaiki 2:1 ⛔
Typ : under 2,5 goals
kurs : 1,53
buk : Bwin


Zazwyczaj Jesli analizujemy mecz ligi greckiej z gory zakladamy, ze pada tam duzo bramek, tak każe nam myslec nasz instynkt. Jednak dzisiaj wyjde temu na przekór. Postanowilem wybrac typ z drugiej ligi greckiej. Obecnie jest to spotkanie drugiej rundy tejże ligi. Jest to spotkanie średniej druzyny jaką jest Veria z beniaminkiem, który awansował z niższego pułapu - Panachaiki. Veria w zeszłym sezonie zdobyła 19 bramek tracąc 9, mowa o spotkaniach u siebie. NIe jest to zbyt dużo jeśli mówimy o 17 rozegranych meczach. Panachaiki jest to zespół, który w ubieglym sezonie popisywał się dobra defensywą tracąc zaledwie 13 goli. W poprzedniej rundzie Veria wygrała u siebie 1-0 a jej dzisiejszy rywal przegrał 0-1, równiez u siebie.
Reasumujac nie sa to druzyny, które strzelają grad bramek i dzisiaj nie przewiduje aby padlo wiecęj niz 2,5 bramki.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Grecja 2
Panachaiki - Panthrakikos 2:1 ⛔
Over 3.5 gola
5.00

Bet365


Dzisiaj o godzinie osiemnastej zero zero zostanie rozegrany ciekawy mecz w drugiej lidze greckiej. Zmierzy się ze sobą drużyna Panachaiki i Panthrakikos. Jest to mecz kończący trzecią kolejkę spotkań. Gospodarze po dwóch rozegranych meczach są na ostatnim (18) miejscu w ligowej tabeli. Ponieśli dwie porażki. Goście po dwóch meczach są na dziewiątej pozycji w lidze z dorobkiem trzech punktów. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola ponieważ w bieżącej kolejce na 8 meczy aż 6 kończyło się wynikiem under 1.5 gola, 1 mecz zakończył się wynikiem under 2.5 i 1 mecz over 2.5 gola. Jak widać kolejka numer 3 obfituje w bardzo niskie wyniki. Moim zdaniem mecz kończący trzecią serię spotkań zakończy się wynikiem wyższym niż 3.5 gola. Piłkarze obu ekip nadrobią statystyki. Stawiam 2:2. Wynik meczu można sprawdzić tutaj.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: OFI - Aris
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: BWIN

Analiza:



Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 8 kolejki Greckiej Super Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 5 pozycję w tabeli drużyna OFI Kreta z 14 Aris. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 3 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo a 1x zremisowali zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 2. Goście natomiast w sowich 3 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zremisować a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 1 bramkę a stracili 4. Po słabych występach ekipy Aris zwolniono trenera zatrudniając naszego Michała Probierz który pamiętamy całkiem dobrze rozkręcił ŁKS Łódź który przegrywał przed jego przyjściem praktycznie wszystko. Debiut naszego szkoleniowca nie był udany gdyż Aris przegrał u siebie z pretendentem to tytułu mistrzowskiego Olimpiakosem Pireus 2:3. Gospodarze natomiast od dłuższego czasu są nie pokonani lecz czy po prawie dwu tygodniowej przerwie spowodowanej występami reprezentacji narodowych będą oni w stanie podtrzymać doskonałą passę bez porażki? To wszystko okaże się tuż po godzinie 16:15 a ja stawiam tutaj na gości którzy mogą sprawić niespodziankę pokonując wyżej notowany OFI oddalając się tym samym na jakiś czas od dolnej – spadkowej strefy.
0:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Panionios - Aris
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 11 kolejki Greckiej Super Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 11 pozycję w tabeli zespół Panionios z 12 Aris Saloniki. Gospodarze tego meczu w swoich 10 dotychczasowych występach ligowych zdołali 2x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 9 bramek a stracili 13. Goście natomiast rozegrali dotąd 8 spotkań w których to zdołali 1x zwyciężyć 4x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 5 bramek a stracili 9. Do tak dalekiej pozycji w tabeli Arisu przyczynił się poprzedni trener który oczywiście już nie pracuje z zespołem i jak wiemy zastąpił go nasz Michał Probierz i od razu widać efekty a mianowicie porażka u siebie po bardzo dobrym spotkaniu 2:3 z aktualnym mistrzem kraju Olympiakosem Pireus a następnie wyjazdowa wygrana z dużo wyżej notowanym od Arisu OFI Kreta 0:1. Powracając do tego spotkania myślę, że Aris maksymalnie się zmotywuje do tego aby zwyciężyć ten mecz i tym samym przeskoczyć rywala w tabeli. Reasumując stawiam tutaj na 2 po bardzo dobrym kursie.
2:1 ⛔
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Aris czeka niezwykle ważny mecz. Panionios niby bez rewelacji, ale podejrzewam że &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; tak jak wczoraj Pudzian ;) W ekipie gości zabraknie niezwykle cennego Javiera Umbidesa, Sakisa Prittasa, Victorasa Iacoba i Kostasa Kapetanosa. W związku z tymi osłabieniami ewidentnie NO-BET.
________________________________
Ja myślałem dzisiaj o Handi na Panathinaikos. Po cennym remisie z mistrzem Grecji w Pireusie (1:1) ze spokojem podejmą u siebie OFI Kreta, które jest w nie najlepszych nastrojach po ostatnim bardzo słabym ligowym spotkaniu. OFI nie gra na wyjazdach najlepiej, co jest efektem m.in. brak kibiców. A gospodarze u siebie spisują się nadzwyczaj dobrze. Wszystkie 3 mecze rozgrywane u siebie Panathinaikos wygrał w stosunku bramek 10-3. Średnio wychodzi 3,3333 gola w meczu u siebie. Passa według mnie powinna zostać podtrzymana i pewne zwycięstwo nad 6 w tabeli OFI.
Panathinaikos - Ofi Kreta 3:1 ????
Typ: Panathinaikos przewagą 2 bramek lub więcej
Kurs: 1.72

 
favago 69

favago

Użytkownik
Probierz na ustach całej Grecji: &quot;Wielkie zwycięstwo&quot;
W spotkaniu ligi greckiej Aris Saloniki Michała Probierza pokonał u siebie niepokonany dotąd Panathinaikos Ateny 3:1. Miejscowi piłkarze i greckie media są pod wrażeniem wyczynu Polaka, dla którego był to dopiero czwarty mecz w roli szkoleniowca ekipy z Salonik.

Michał Probierz nie mógł mocniej zaakcentować w Grecji swojego przybycia, niż właśnie wygrać z Panathinaikosem. &quot;Koniczynki&quot; przed meczem miały na koncie siedem zwycięstw i dwa remisy w dziewięciu meczach. Tę znakomitą passę przerwał dopiero Aris pod wodzą byłego trenera Jagiellonii Białystok i ŁKS-u Łódź. Nic dziwnego, że trener, którego kibice przymierzają do roli selekcjonera reprezentacji Polski, zebrał mnóstwo pochwał.

&quot;Ten człowiek zmienił filozofię gry i wprowadził dyscyplinę i optymizm. Wykazał się dużym opanowaniem i teraz może się zrelaksować. Odniósł swoje pierwsze wielkie zwycięstwo w Grecji&quot; - pisze serwis Sport24.gr. &quot;Dzięki tej wygranej już wiemy, że Probierz nie jest jakimś uczniem czarnoksiężnika, który przyjechał tu nas czarować. To dobry trener, który nie potrzebuje jakichś magicznych rekwizytów. On po prostu zna się na swojej robocie&quot; - dodaje serwis Contra.gr.

Wszyscy chwalą Polaka przede wszystkim za dobre zmiany i dobrze dobraną taktykę na to spotkanie. Także piłkarze. - Od początku wiedzieliśmy co chcemy grać i to realizowaliśmy. Sam nie wiem, jak trener Probierz to zrobił. To chyba kwestia psychologii. Jego po prostu interesuje każdy szczegół, pomaga każdemu z graczy, indywidualnie z nim rozmawia. Daje wskazówki, konkretnie pokazuje co poprawić na boisku. Stara się, żebyśmy zagrali, jak najlepiej potrafili i jednocześnie czerpali z tej gry satysfakcję - mówi pomocnik Arisu Manolis Papasterianos.

Pochlebne słowa pod kierunkiem Probierza kieruje też były gracz Olympiakosu Pireus i Arisu Petros Passalis. - Probierz wystawiając na Panathinaikos dwóch napastników sprawił, że piłkarze uwierzyli w siebie. Pod względem psychologicznym było to znakomite posunięcie. Podoba mi się styl Probierza, widać, że to trener, który daje piłkarzom zastrzyk pozytywnej energii - mówi.

Dla Michała Probierza był to czwarty mecz w roli szkoleniowca Arisu. Na początek przegrał 2:3 z Olympiakosem Pireus, później sprawił sensację pokonując na wyjeździe OFI Kreta, a tydzień temu uległ w Atenach Panoniosowi. W następnej kolejce jego zespół zagra na wyjeździe z 13. w tabeli greckiej ligi Asterasem Tripolis. Aris po dziesięciu spotkaniach zajmuje jedną pozycję wyżej.
Źródło: sport.pl
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Asteras T. - Aris Saloniki 2,5 3,1 2,9 1,38 1,5
Jak myślicie warto zagrać czystą 2 na Aris, czy X2 po niezłym kursie 1,5, Probierz z Arisem po ostatnim podobno świetnym zwycięstwie z Panathinaikosem jest w dobrej formie i na pewno przynajmniej na remis w meczu z nieznanym mi totalnie Asterasem można liczyć ?
Asteras obecnie zajmuje miejsce 13 tuż za Arisem.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Skoda Xanthi Fc - Panionios 1:0
Typ: 1
Kurs: 1.90


Najpewniejsze wydaje się zwycięstwo Xanthi na ten weekend ze wszystkich meczy Greek 1st league 2011/2012. Gospodarze plasują się na 6 pozycji w tabeli, natomiast przyjezdni są na 10 miejscu. Xanthi notuje serię 5 meczy bez porażki. Wygrali 4 mecze nie tracąc przy tym nawet jednego gola! Taki bilans się chwali. Panionios gra w kratkę. Raz wygrywa, raz przegrywa. Panionios przegrał ostatnio w derbach Aten z Panathinaikosem 1:2. W dodatku Panionis się osłabia przed nowym rokiem. Bennard Yao Kumordzi od stycznia będzie grał w lidze francuskiej. Ghańczyk doszedł do porozumienia z pierwszoligowym FCO Dijon, w którego barwach ma grać przez najbliższe 3,5 roku. Ten transfer zasili konto Panioniosu o blisko 250 tysięcy euro. Gospodarze po wygranej w tym spotkaniu mogą awansować nawet na 4 pozycję. To byłby bardzo dobry wynik, patrząc przez pryzmat wcześniejszych sezonów w ich wykonaniu. Za zwycięstwo w tym spotkaniu buki płacą aż 1.90. Wydaje mi się, że jest to kurs jak najbardziej do pobrania patrząc na formę obydwu drużyn. Skoda gra u siebie i nie powinna tym razem zawieść. Bo wielki niedosyt czuli kibice po ostatnim wyniku ligowym. Xanthi, po czterech z rzędu zwycięstwach, w sobotnie popołudnie tylko zremisowała z Levadiakosem 1:1. Uznano ten wynik za małą niespodziankę. Skład jest silny, nazwiska takie jak Dimitris Komesidis, Spyros Vallas, Dani, Petros Mantalos budzą szacunek u rywala, zapomniałem jescze dodać że jest znakomity joker z ławki Marcelinho, który szarpie zwykle w 2 połowie, gdy koledzy są nieco zmęczeni. 1 DNB wydaje się niemal pewny, ja zaryzykuje czystą jedynkę.
Edit: info o składach - W ekipie gospodarzy zabraknie tylko Edimara, natomiast goście przyjadą bardzo poważnie osłabieni, bowiem zabraknie m.in. Dimitriosa Eleftheropoulosa, Dato Kwirkwelii, Markusa Jonssona, Njazi Kuqi i Edina Cocalicia
Kolejna strata punktów przez Xanthi jest trudna do przyjęcia
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Spotkanie: Aris Thessaloniki - Doxa Dramas
Data rozpoczęcia: 28/12 18:30
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.30
Bukamcher: bet-at-home

Spotkanie 2-óch drużyn greckiej Super League. Prowadzony przez Michała Probierza Aris Thessaloniki podejmuje u siebie ostatni w tabeli Doxa Dramas. Odkąd do klubu z Salonik przybył trener Probierz drużyna ta uzyskała realne szanse na utrzymanie się w lidze. Probierz to ekspert od wyciągania drużyn z tarapatów. Udowodnił to już niejednokrotnie prowadząc kluby naszej Ekstraklasy. Niesamowita charyzma, znakomite podejście do zawodników, rozwaga i nieprzewidywalność w ustawieniach taktycznych - to zaledwie namiastka jego trenerskich możliwości. Ostatni remis u siebie w meczu ligowym z Panaitolikosem pozostawił pewien niedosyt w szeregach Arisu. Aris koniecznie musi wygrać środowe spotkanie aby myśleć o utrzymaniu. W klubie Dramas mamy natomiast kłopoty finansowe co przekłada się też na postawę zawodników. Drużyna ta zawodzi szczególnie w formacji defensywnej i ataku. Oglądałem ich spotkanie z Olimpiakosem pod koniec listopada. Konstruowanie akcji przychodzi im z trudem, skupiają grę głównie na własnej połowie, mają problemy z dokładnością podań - nie istnieją na boisku. Jestem zdania, że i tym razem spotkanie będzie jednostronne a zadanie dopisania sobie 3-oczek będzie dla podopiecznych trenera Probierza - czystą formalnością. Jeżeli w klubie z Dramas nie nastąpią radykalne zmiany przyszły sezon rozpoczną w B Ethniki. IMO kurs mógłby być trochę wyższy, ale i tak warto zainteresować się tym typem. Mój typ na środę to Aris.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
tosiek Aris to powinien wygrać, ale nie tak łatwo jakby to się mogło wydawać. Doxa ostatnio wygrana w pucharze i do tego rozegrali zaledwie 7 spotkań, więc nie można stwierdzić w stu procentach co sobą reprezentują. W dodatku gospodarze dzisiaj osłabieni: Faye (12/1 pomoc), Sankare (8/1 obrona), Cesarec (5/2 atak), Iacob (8/0 atak) i kilku innych. W tym momencie fajnie wygląda BTS i over 2.5. Osobiście widzę tutaj wynik 2:1 bądź też dominacje ekipy Probierza = 3:1+. A kurs całkiem sympatyczny. Jednak tak czy siak uważałbym na handi na gospodarzy. Bardziej podoba mi się scenariusz nr 1: 2:1. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Over 2.5, 2.00 wiele buków 2/10,
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy nie liczyłem na wysoki wynik, ale czułem, że gdyby Aris przegrał lub zremisował to spotkanie to posada Probierza byłaby coraz bardziej zagrożona. Jak narazie zapewne nie zdążył się jeszcze na dobre zadomowić w Grecji. Warto dalej obserwować Aris. Myślę, że ze spotkania na spotkanie ich gra będzie stabilniejsza i będą regularnie zdobywać punkty. W następnym spotkaniu też mają spore szanse na zwycięstwo.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Michał Probierz odchodzi z Arisu Saloniki!

- Prawdopodobnie jeszcze w piątek rozwiążę kontrakt i wrócę do Polski - mówi polski trener.

To zaskakująca informacja, bowiem Probierzowi wiedzie się w Grecji bardzo dobrze. Gdy na początku listopada zaczynał pracę, Aris miał na koncie cztery remisy i był w strefie spadkowej. Teraz ma już 14 punktów i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Pokonał m.in. znacznie wyżej notowane OFI Kreta i Panathinaikos Ateny. Dlaczego odchodzi? - Bo sytuacja klub u jest fatalna. Dopiero teraz dowiedziałem się, że piłkarze od siedmiu miesięcy nie dostają pieniędzy i w styczniu dziesięciu może odejść - twierdzi.
Źródło: gazeta.pl
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Grecja 1
PAS Giannina - OFI Kreta 0:0 ⛔
Over 3.5 gola
5.00

Betsson


Dzisiaj o godzinie 16:15 zostanie rozegrany ciekawy mecz w ekstraklasie greckiej. Zmierzy się ze sobą PAS Giannina i OFI Kreta. Gospodarze są na 13 miejscu, a goście na 7 pozycji w lidze.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Powód jest prosty. Najwięcej w lidze +3.5 gola ma do tej pory Olympiakos. Następne w kolei są: OFI Kreta 5 razy over 3.5 gola (na 14 meczy) i PAS Giannina 4 razy over 3.5 gola (na 12 meczy). Ostatni mecz między tymi ekipami to wynik 4:1.
Obie ekipy 33% swoich meczy miały +3.5 gola i spodziewałem się kursu na typ over 3.5 w granicach 3.50... kurs 5.00 to prezent od buków. Moim zdaniem będzie tutaj remis 2:2.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Superleague
Spotkanie: Panionios - Asteras Tripolis (czyste konto) 2:0 ⛔
Typ: Asteras Tripolis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365


Analiza:
Spotkanie to zapowiada się bardzo ciekawie, gospodarze to 11 ekipa w lidze a Asteras Tripolis plasuje się lokatę niżej na miejscu 12. Postanowiłem się przyjrzeć bliżej formie obu drużyn. Asteras Tripolis w grudniu notuje póki co bilans 2-0-2. Bilans bramkowy 7-6.
Panionios na ostatnie 4 mecze ma bilans 1-1-2 a w bramkach 4-5. Obie te drużyny grały ostatnio w meczach pucharu Grecji;
* Asteras Tripolis pokonał pewnie w meczu wyjazdowym Proodeftiki 5:0
* Panionios długo męczył się z Kalloni, wygrana 3:2 po dogrywce

Jak widać nieco lepsza forma ostatnio przemawia za ekipą gości. Ja jednak typuję tutaj, że Panionios nie strzeli gola. Trener ekipy z Aten ma w kadrze dobrych napastników: B.Balaban (0/0), F.Estoyanoff (5/1), N.Kuqi (12/5) no i jest jeszcze Hiszpan Sito Riera (6/1) ale jednak ta siła ofensywa opiera się głównie na Kuqim. Jeśli zatem obrona Asteras zagra solidnie i nie da pograć Finowi to powinno być dobrze.
Asteras Tripolis ma dość doświadczoną i ograną linię obrony;
* S.Bartollini (ARG, 82) (10/0)
* L.Formica (ARG, 86) (8/0)
* C.Pipinis (GRE, 84) (7/0)
* L.Alvarez (ITA, 81) (7/0)
* Ruben Pulido (HISZ, 79) (6/0)
* A.Kostoulas (GRE, 76) (5/0)
Trener Vergetis mądrze rozporządza obrońcami, a że potrafią zagrać &quot;na zero z tyłu&quot; potwierdziły już wcześniejsze mecze w obecnym sezonie. Brami Asteras Tripolis nie potrafił strzelić między innymi PAOK, Aris czy Olimpiakos (mecze u siebie).
Uważam, że jutro nie będzie wielkiej strzelaniny jeśli chodzi o gole w Atenach, po analizie gry obronnej ekipy z Tripolis uważam, że ten typ ma spore szanse na powodzenie. W 2009 roku w meczu obu drużyn Asteras wygrał w Atenach 1:0, także ostatni mecz tych drużyn w 2010 roku potwierdza mój typ - remis 0:0.
Edit//
2:0
ehh trzeba coś zmienić w typowaniu bo takie kursy póki co nie wchodzą...42 minuta i po planach odnośnie trafnego typu.:;/:

 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: AEK Ateny - Doxa Dramas 0:0 ⛔
Typ: AEK Ateny -2.5 dodatkowy handicap azjatycki
Kurs: 2.375
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Co prawa AEK nie jest zespołem, który swoje mecze wygrywa w jakiś nadzwyczajnie wysokich stosunkach, zazwyczaj jedną bądź dwiema bramki, jednak dzisiaj według mnie będą mieli okazję by swój bilans bramkowy nieco podreperować.
Zagrają dzisiaj bowiem z najsłabszą drużyną greckiej Super League Doxa Dramas, zespołem, który na swoim koncie po 8 meczach ma raptem jeden punkt, a AEK co by nie mówić wciąż jest trzecią siłą w greckiej piłce. Ponadto AEK bardzo dobrze radzi sobie w meczach domowych w tym sezonie wygrał 6 z 7 takich pojedynków i 1 zremisował, Dramas natomiast bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach 4 mecze i 4 porażki (bilans bramkowy 1-11). Gdy grali z innym potentatem greckiej piłki Olympiakosem w Pireusie przegrali z kretesem 0-6, dzisiaj również spodziewam się wysokiego wyniku. Tym bardziej, że w ekipie AEK-u nie ma większych osłabień przed tym spotkaniem, jedynym poważnym osłabieniem jest brak Eiðura Smári Guðjohnsena bez którego jednak AKE musi sobie radzić przynajmniej do kwietnia.
Kadrowo jeżeli porównany obie ekipy to jest naprawdę bardzo duża różnica, Doxa to przede wszystkim wydaje się, że nie jest zespół na najwyższą klasę rozgrywkową w Grecji, natomiast AEK to zespół, który na pewno będzie walczył o czołowe miejsca w lidze. Liczę, że ta różnica będzie widoczna dzisiaj na boisku i gospodarze pewnie i przekonująco pokonają outsidera rozgrywek.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Panionios - Asteras Tripolis 2:0

Typ: 2 DNB
Kurs: 2.23


Dobry typ i analiza Santoro86. Ja uzupełnię pewną informację. Jak donoszą źródła internetowe Panionios z powodów ekonomicznych rozwiązał po nowym roku już kilka kluczowych umów i prawdopodobnie będzie grał teraz w większości młodzieżowcami, a to oznacza raczej walkę o utrzymanie niż o środek tabeli. Asteras więc nie stoi na straconej pozycji. A wręcz przeciwnie, ma realną szansę na odniesienie sukcesu w tym meczu. Asteras gra nieco chimeryczny pod wodzą Sakisa Tsiolisa, ale przynajmniej w tym momencie drużyna ma znacznie lepszych piłkarsko zawodników i mimo wszystko będzie malutkim faworytem tej potyczki. Kurs na wygraną gości bardzo wysoki. Typ 2 DNB po kursie 2.23 jest fajną propozycją. Mimo ostatniej ligowej porażki z drużyną Panathinaikos, ekipa Asteres zaprezentowała się bardzo przyzwoicie. Na początku drugiej połowy efektywniejsi w grze byli goście, którzy mimo niekorzystnego wyniku starali się za wszelką cenę walczyć. W 84. minucie w Atenach zrobiło się cicho, bo bramkę zdobyli goście. Do piłki zagranej w pole karne poszedł Juli, tuż przed linią kończąca boisko wycofał futbolówkę do Usero, który przepięknym strzałem pod poprzeczkę zmniejszył rozmiary porażki. Mimo złego wyniku w Asteras panują bardzo dobre nastroje i jadą po zwycięstwo do Aten.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom