>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grecja

matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Siema!

Wybieramy się z dziewczyną w 2 połowie września na wakacje do Grecji.
Planowany kierunek to Zakynthos. Pytanie brzmi z jakiego biura podróży najlepiej sobie lecieć?? Może ktoś z Was był kiedyś w Grecji?

Na necie czytałem że z grecosa to złodzieje i cena jest nieadekwatna do standardu, przeszperałem wszystkie biura podróży od itaki i rainbowtours aż do własnie grecosa, może ktoś coś poleci??

Wdzięczny będę za każdą pomoc ;)
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Biuro zapewnia tylko hotel. To od Ciebie zależy, jak zorganizujesz sobie czas.
Itaka wszystko w porządku w zakresie, jaki zapewniała.
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Siema.
Byłem w Grecji, niestety na Zakynthosie jeszcze nie, na razie Kos i Kreta.
Biuro tu ma małe znaczenie, na każde biuro podróży znajdziesz pochwały jak i wyzwiska od złodziei. Głównie to hejty na standard hotelu, że biuro podaje to i tamto, a w rzeczywistości nie jest tak kolorowo, pokój od strony ruchliwej ulicy, a łazienka pamięta czasy Gierka.
Korzystaj z wyszukiwarek, wakacje.pl, travelplanet.pl, easygo.pl, wczasy.fly4free.pl. Jak znajdziesz jakiś interesujący Cię hotel, poczytaj o nim opinie w google np. holidaycheck.pl czy tripadvisor.pl. To w większości przypadków nakreśla nam obraz czego można wymagać od hotelu - oczywiście bez przesady, nie sugeruj się świrami co na śniadanie chcieliby mieć 10 rodzajów naleśników...
Podsumuwując, biuro podróży to najmniejszy problem, bo oprócz transferu z lotniska i na lotnisko nie ma co na nich liczyć, rezydenci tylko nastawieni na opychanie wycieczek 3xdrożej niż w lokalnych biurach, a załatwić lepszy pokój czy coś innego to już ciężko, lepiej radzić sobie samemu.
Jak coś to PW - chętnie pomogę.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
dzieki chłopaki !
tak jak Damian99 pisał, korzystam z wyszukiwarek a hotele sprawdzam na holidaycheck itp. i mam już kilka opcji wybranych ????
jakby ktoś jeszcze miał coś na Zakynthosie sprawdzonego to może dać znać ;)
 
Do góry Bottom