>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zaksa
1.38 Betgun
11/10 ⛔ to jest cyrk, rak mozgu zaksy
HAHAHA pewniak tego roku, mozna uderzac tak grubasnie ze nie wierze ze sie az tak da!
Dodatkowo proponuje mega kozacko pewny handicap po 1.75 w Betgun w któego uderzam 1000 plnów
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zaksa
1.38 Betgun
11/10
HAHAHA pewniak tego roku, mozna uderzac tak grubasnie ze nie wierze ze sie az tak da!
Dodatkowo proponuje mega kozacko pewny handicap po 1.75 w Betgun w któego uderzam 1000 plnów
Daj już sobie spokój i innym też,i nie pisz bzdur.
Pewniak? .smieszny jesteś,pewna to jest tylko śmierć.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Real live 1-1
1.3 bet365
12/10

uderzam kozacko grubasnie, skonczy sie 5-1. oba typy na real siada a ja bede zarobiony na makowca na wigilie i karpia i pierozki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
_re_ 50

_re_

Użytkownik
Real live 1-1
1.3 bet365
12/10

uderzam kozacko grubasnie, skonczy sie 5-1. oba typy na real siada a ja bede zarobiony na makowca na wigilie i karpia i pierozki!
Najbardziej to pierogów szkoda :-| dobrze że barszczu albo grzybowej nie postawiłeś bo zupa musi być ???? Mi też nie idzie ale nie stawiam kasy na: prezenty, jedzenie i choinkę :razz:

Oby do wiosny !!! :spokodfhgfh:
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Proponuje zrobić challenge żeby w końcu rozstrzygnąć kto jest najlepszym typerem forum, a może nawet i świata. Startujący: fonfe, logikman, wawo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 99

domcab

Użytkownik
Proponuje zrobić challenge żeby w końcu rozstrzygnąć kto jest najlepszym typerem forum, a może nawet i świata. Startujący: fonfe, logikman, wawo.
Ja osobiście do startujących dodałabym Pana Szlachcica ????
Fajny pomysł, można by podrzucić to moderatorom ????

Może konkurs w stylu podawania jednego typu dziennie przez 10 dni i kto trafi najwięcej ten wygrywa? ;)
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Ja osobiście do startujących dodałabym Pana Szlachcica ????
Fajny pomysł, można by podrzucić to moderatorom ????

Może konkurs w stylu podawania jednego typu dziennie przez 10 dni i kto trafi najwięcej ten wygrywa? ;)
Może się mylę, ale propozycja nowicjuszza była sarkazem ;)
A Ty zgłaszasz gościa, który naprawdę ma nosa do obstawiania
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Argentyna lub remis 6.0 bet365 ms recznych ⛔ było jednak blisko bardzo
Wg mnie bardzo bardzo prawdopodobny typ. Ostatnio na MS ugrali remis, co prawda w reszcie spotkan przegrywali ale ile to juz sensacji bylo na poczatek ms wiec teraz jak najbardziej typ wielce prawdopodobny ze argentyna wygra lub minimum zremisuje na poczatek turnieju.
Tego typu proszenie traktowac jako LOKOMOTYWE, te pojawia się juz w nocy z niedzieli na poniedzialek, prawdziwe mega LOKOMOTYWY z AO!!!! kasa kasa kasa
 
Do góry Bottom