>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Gość o ksywie &quot;Wawo&quot; siedzi za klawiaturą na jakieś wichurze Polsce i pisze farmazony,ale mam nadzieję że mu nikt nie wierzy w te wypociny tego bajkopisarza!!ha ha ha
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
i ja sie tu melduje majestic z dawnego mecz.pl gdzie po 12 latach ukradli mi nicka i ktoś się pod niego podszył
robiłem pierwszy w tym kraju konkursy dla najlepszych typerów juz w 1998 rokuw moich konkursach typowały takie legendy jak DJ SACHI I RAFTER , moze ktos pamięta moje dysputy z niejakim RAFTEREM z mecz.pl zaczynam sie powaznie zastanawiać czy WAWO to nie przypadkiem RAFTER z mecz.pl bo takiego fantastycznego tematu nie czytałem od dawna
znów czuję dawne klimaty i mysle ze ten temat bedzie miał kilkaset tysiecy wyswietlen w ciagu kilku miesiecy
pozdrawiam wszystkich ziomków niedługo zacytuje tu pare rad dla tych co chca zostac zawodowymi typerami
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam przed kolejnymi cwiercfinalami. U mnie po 6 rano, dziś wcześnie wstaje bo za dwie godzinki mam spotkanie wywiadzie przy herbatce ze Stefanosem. Pogadamy o wygranej z Fedexem i Bautista oraz o taktyce i planie na Nadała.
Do dziś w Melbourne słychać echa incydentu w meczu Keia z Busta. Moje zdanie jest takie że Busta się trochę spina za bardzo. Punkt był pewny dla Keia. Nie miał szans wrócić. Sedzia miał prawo podjąć taka decyzję. Wg mnie Busta przegrał przez chytrosc. Gdyby odpuścił cała sytuację byłoby 8-6 i głowa dalej skupiona ale on wolał zwyzywac sędziego. Teraz się obraził i zapowiedział, że za rok jak nie dostanie indywidualnego zaproszenia to w Melbourne się nie pojawi. Hehehe dobry placzek z niego.
Kei za to klasa zachowanie. Wiedział że przeciwnik ma czajnik zamiast głowy i nie cieszyl się oficjalnie zbytnio. Z tego co wiem to radość była dopiero poza kamerami w szatni.
Dla mnie carreno to trochę beka ziomek. Przegrał na własne życzenie i jeszcze się wygraza że nie przyjdzie jakby był jakąś gwiazda tenisa. A gwiazda to on może jest na clayu w Cordobie.
Dziś lecimy dwa ćwierćfinały męskie. Miłosz zagra z Pujem. Z gier wynika że Milos nie powinien miec problemu ale nie byłbym pewien na 3-0. Puj rzuci wszystko i jak nie będzie miał czajnika to powalczy.
Djoker z Nishikorim to raczej formalność. Kei nie jest w najwyższej formie a jak wiadomo dodatkowo Djoker mu nie siedzi.
Także pozdro forumek pedze zaraz na spotkanie z Tsitsipasem a później już na stadion najpierw baby pooglądam, dziś Williams odpada a później szlagiery ATP.
PiS jol
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ale to przepiękny dzień szykuje się w Melbourne! Najpierw finał debla pań niej panowie! Ah Ah ah pięknie. Dwa tygodnie mijają na pięknym turnieju! Najlepszy turniej w roku to fakt! Nie ma turnieju z lepszym klimatem, atmosfera, meczami ah Ah ah. Cały zeszły rok poświęciłem na zbieranie hajsu na ten wyjazd!. Były wzloty i upadki. Średnio wypadł zeszły rok na AO. Tylko lekko plus. Ale to było spowodowane napewno żałoba i rozpamietywaniem NASZEGO super typera Moje Dziadka. Trochę spadek po dziadku się powiększył ale pomógł też w tym największy skarb po Dziadku czyli kajet w którym dziadek zapisał wszystkie przewidywania na 2018 rok. Prawdziwy Almanach Sportowy! Później luty-czerwiec to mega minus. Ale gra na palę, jakiś rozkojarzony bylm. Teksnilem za Dziadkiem. Tutaj mnie wszyscy ciśniecie że sciemniam, że miał być wideo wywiad no i wideo wywiad jest ale tam są takie jaja że bije się z tym czy mam go tu wrzucić. Może wrzucę na urodziny Dziadka ku jego pamięci. Ale śmiechu była kupa.
Przyszedł czerwiec i mistrzostwa świata. Prawdziwe żniwa. Wygrałem tyle że głowa mała. A do tego jeszcze ten świetny tym na ANDERSONA z Fedexem na wimbledonie. Druga część roku była gorsza ale mimo to udało mi się odłożyć wolne 20 tysięcy na wyjazd do Australii na AO. Bankroll którym obracam na bukmacherce jest nie do ruszenia. Za drobne się nie opłaca grać.
Nadszeld styczeń 2019 i AO. Świetny turniej i czas spędzony tutaj. Spotkanie z Tsonga. Spiecie z Kyrgiosem. Szczera i z humorem rozmowa z Chungiem o jego poprzednim występie na AO. Znakomite bibki nocne z udziałem kilku tenisistów. Rozmowa na luzie z Tsitsipasem. Nawet dziś te przesiedziane godziny w areszcie po spinie z Kyrgiosem dobrze wspominam. Teraz nadeszła końcówka turnieju. Mam obiecany wywiad z Nadałem i Djokerem ale tylko na oficjalce więc bez smieszkowania będzie.
Wczoraj po meczu Nadała z Tsitsipasem poszedłem w Melbourne na Beach party. Było paru australijskich tenisistów w tym młody de minaur dobrze zmylfoniony. Wypiłem parę kolejek z ebdenem i popyrinem. Zabiłem pjontki z kilkoma grajkami.
Nadal jestem ciekaw jak rozwinie się sytuacja z Carreno. Czy ktoś rzeczywiście będzie spusCzal się na jego focha na AO.
Kei jest przegrancem mimo wszystko za to co zrobił Z Djokerem. Wygwizdany w Melbourne parku niesamowicie.
Wszyscy śmiali się z psychu Zvereva. Placzek z niego. Aż strach pomyśleć jak będzie ATP wyglądać jak skończą Djoker Nadal Fedex Potero Wawrina Cilic i paru klasyków. Będzie same czajniki i miernoty jeśli nie dojrzeja.
Widzialem w końcu na żywo Barbarę Schett! Ahhh ale to jest rakieta! Reksio Szynka mniam mniam.
Dziś gramy półfinał djoker Puj. Nie sądzę by była niespodzianka. Puj znakomicie zabił Raonica. Rao stracił serwis. Jeden z gorszych jego meczów pod tym względem. A wygranie seta to jakiś niebywały fart. Mimo że sam zagrałem przy 2-0 że Rao wygra chociaż seta to w to nie wierzyłem ale były emocje w TB i wygrał.
Puj dzis jak nie utrzyma dyspozycji serwisowej i kończących piłek to Djoker posklada 3-0.
Finał raczej Rafa z Djokerem i tu zdania są podzielone. Ja typuje Nadala i jego swidry. Ale o tym napiszę jeszcze. Narazie delektujjy się półfinale ah Ah ah!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dziś LM powraca więc postanowiłem puścić sobie LOKOMOTYWE. Wszyscy bardzo polecają. Przeanalizowali dla mnie, wiele osób ślę mi typki. Dziękuję.
Korzystam z pewniaka dnia na dzisiaj taki typek
Manchester UTd lub remis 1,39
Stawka 10 000
Licze że to grubo wejdzie. Muszę uzupełnić bankroll bo impreza w Australii kosztowała sporo.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Jak myślisz, lepszy typer grający po 2k jak Ja i zarabiający pod 10k czystego zysku czy wałach typ za 10k i przegrywający?:movember:
A może dla niego 10K to tak jak dla ciebie 2K, no i tutaj jeszcze nasuwa się pytanie czy ty nigdy nie przegrałeś 2K.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A może dla niego 10K to tak jak dla ciebie 2K, no i tutaj jeszcze nasuwa się pytanie czy ty nigdy nie przegrałeś 2K.
A może dla niego to 10k to jak 100k a dla mnie jak 1k? :headbang:
Przegrałem i wygrałem dużo wyższe kwoty grunt to na tym zarabiać:bike:
Ludzie jakie 10k..... ? Gościu pisał przez kilka lat o dziadku z Węgier z którym miał nocne narady... Niestety dziadka już pożegnaliśmy, czego mi bardzo brakuje... ???? , a wy piszecie o jakiś 10k. ??? Wawo, tomcio, robin itp to są tu dla śmiechu, a nie zarabiania... ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dzisiaj uderzam grubasnie jak mój przyjaciel LiveGold! Ufam mu i ma mega passę.
Real 2,2
Stawka 5000
Licze przyjacielu że odrobiny to co zostało nam odebrane przez naród angielski dowodzony przez frustrata z Francji pogbe i beke trejero Norwegia solskjera
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Super ekstra hahahaha wygralemmmmmmm w koncuuuuuu! Hajsu hajsy hajsy!

Za ciosem z przyjacielem mym gram wciaz i wciąż!
Chechinato 1,7
Stawka 10000
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Trochę ostatnio straciłem funduszy na złych betach więc trzeba odrobic a jest na czym
Coric - Fedex 2:0 5,5 Uni
Coś tu dużo pisać Król Fedex co raz starszy i co raz słabszy. Traci sety z innymi dziadkami typu Koli czy Verdi. Fucsovic wczorajszy mecz na miękko mógł wygrać przy takiej dyspozycji Fedexa który co chwila wyrzucal piłki.
Borna w zeszłym roku dwa razy pokonał Fedexa w tym raz na ulubionej dla Rogera trawie. Oboje w miarę dobrze trzymają serwis więc pewnie TB możliwy. Co u Borny martwi to że mimo serwisu daje wiele szans rywalom na lamanko a to Fedex potrafi wykorzystać.
Ja dziś idę pewnie w Borne 2-0 a mocno sam win. POLECAM
Od przyszłego tygodnia wrócą sławne LOKOMOTYWY za gruby hajs powyżej 10 000 tylko mi koleżanka odda pożyczony hajs na auto w tygodniu ma wpaść z kasą to pójdą od razu GRUBASNE LOKOMOTYWY!
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Otworzył własne forum i pobiera hajs za rejestrację
i co idzie mu jakoś ??
chyba nie , bo popłynąlęś .....
ale i tak twój temat jest zarąbisty
jestem na forach od 20 lat i takich zarąbistyc tematów jak Twój było w historii internetu mało
tu masz próbke sprzed 15 lat jednego gościa RAFTERA to był guru typujących
---------------------------------------------------------------------------------------------
Witam wszystkich.Korzystajac z tego ze sa swieta i mam troche wolnego czasu,postanowilem napisac co sadze o tych(jak to bylo?)aha- tabela typerow czy jakos tak.Po pierwsze niewiem czy ci co podaja te typy graja tak w rzeczywistosci,jesli tak to rada dla was skonczcie granie bo przez cale zycie zawsze bedziecie na stracie.Oczywiscie zdarzy sie ze ktos trafi 5 czy 6 a moze wiecej meczy ale to i tak nic nie znaczy bo nikt nie moze trafiac tylu meczy codziennie.
Przegladajac typy ktore tu sa zamieszczane dochodze do wniosku ze ta strona niczego nie uczy a niktorym nawet moze szkodzic.Nie chce tu nikogo pouczac ani dawac komus rad bo niejestem doradca,poprostu TT niema najmniejszego sensu i jesli ktos gra tak w rzeczywistosci to poprostu traci czas i pieniadze.Mysle ze kazdy powinien podac tu tylko jeden typ gora dwa ktorych jest
pewien a wnioski niech zachowa dla siebie ,bo ci co graja powaznie wnioski wyciagaja sami i niewazne co ty sadzisz o
tym meczu.Wiem i tak ze to niczego niezmieni bo wiekszosc z tych co tu typuja podaja swoje typy lekka reka tzn zobacza kurs zrobia (moze)krotka analize spotkania i wszystko typ gotowy oczywiscie do KOSZA w wiekszosci przypadkow.Wiecie co TT mozecie sie bawic jesli macie czas na taka zabawe i udowodnic tu kolesiom tak to JA jestem na 1 miejscu,widzisz jaki jestem dobry TYPER w srod dziadow ALE PRESTIZ NO NIEZLE TYLKO ZE REALNIE JESTES TY CZY TY DO TYLU ,ale wszyscy mysla 1 w TT o cos wie oczywiscie- wie jak przegrywac i tyle.Proponuje tu tylko zebyscie podawali swoje pewne typy ale nie jakies tam szybkie, tylko przemyslane w 100%.Wnioski zostawcie dla siebie bo niema sensu ich tu przedstawiac bo ci co graja aby wygrac maja swoje wnioski.Niebede tu wyjasnial jak ja gram bo robilem to duzo razy ale dla ludzi wydaje sie to zatrudne ,i nieinteresuje mnie co myslisz o mnie ,mysl co chcesz.I jeszcze jedno jak chcecie cokolwiek wygrywac musicie miec jakis plan ,bez planu gry mozecie wyrzucic pieniadze za okno_O statnio dostalem prace w sts i ludzie ktorzy codziennie przychodza i przegrywaja poprostu zal mi ich niestety tk to jest ,w moim miescie ci co mnie znaja nieraz proponowali mi pieniadze za podanie jakiegos pewnego typu zawsze im mowie &quot;jutro jestem w domu o tej i o tej przyjdzicie wescie cos do pisania a postaram sie wam cos kolwiek pomoc &quot;,tak ale tych co sa sluchac i wylozyc choc troche wysilku jes garstka.TAK zaklady sportowe aby w nich wygrywac mam takie swoje powiedzenie:
&quot; CHCESZ WYGRYWAC ZACZNIJ GRAC A NIE BLADZIC&quot;
i co idzie mu jakoś ??
chyba nie , bo popłynąlęś .....
ale i tak twój temat jest zarąbisty
jestem na forach od 20 lat i takich zarąbistyc tematów jak Twój było w historii internetu mało
tu masz próbke sprzed 15 lat jednego gościa RAFTERA to był guru typujących
---------------------------------------------------------------------------------------------
Witam wszystkich.Korzystajac z tego ze sa swieta i mam troche wolnego czasu,postanowilem napisac co sadze o tych(jak to bylo?)aha- tabela typerow czy jakos tak.Po pierwsze niewiem czy ci co podaja te typy graja tak w rzeczywistosci,jesli tak to rada dla was skonczcie granie bo przez cale zycie zawsze bedziecie na stracie.Oczywiscie zdarzy sie ze ktos trafi 5 czy 6 a moze wiecej meczy ale to i tak nic nie znaczy bo nikt nie moze trafiac tylu meczy codziennie.
Przegladajac typy ktore tu sa zamieszczane dochodze do wniosku ze ta strona niczego nie uczy a niktorym nawet moze szkodzic.Nie chce tu nikogo pouczac ani dawac komus rad bo niejestem doradca,poprostu TT niema najmniejszego sensu i jesli ktos gra tak w rzeczywistosci to poprostu traci czas i pieniadze.Mysle ze kazdy powinien podac tu tylko jeden typ gora dwa ktorych jest
pewien a wnioski niech zachowa dla siebie ,bo ci co graja powaznie wnioski wyciagaja sami i niewazne co ty sadzisz o
tym meczu.Wiem i tak ze to niczego niezmieni bo wiekszosc z tych co tu typuja podaja swoje typy lekka reka tzn zobacza kurs zrobia (moze)krotka analize spotkania i wszystko typ gotowy oczywiscie do KOSZA w wiekszosci przypadkow.Wiecie co TT mozecie sie bawic jesli macie czas na taka zabawe i udowodnic tu kolesiom tak to JA jestem na 1 miejscu,widzisz jaki jestem dobry TYPER w srod dziadow ALE PRESTIZ NO NIEZLE TYLKO ZE REALNIE JESTES TY CZY TY DO TYLU ,ale wszyscy mysla 1 w TT o cos wie oczywiscie- wie jak przegrywac i tyle.Proponuje tu tylko zebyscie podawali swoje pewne typy ale nie jakies tam szybkie, tylko przemyslane w 100%.Wnioski zostawcie dla siebie bo niema sensu ich tu przedstawiac bo ci co graja aby wygrac maja swoje wnioski.Niebede tu wyjasnial jak ja gram bo robilem to duzo razy ale dla ludzi wydaje sie to zatrudne ,i nieinteresuje mnie co myslisz o mnie ,mysl co chcesz.I jeszcze jedno jak chcecie cokolwiek wygrywac musicie miec jakis plan ,bez planu gry mozecie wyrzucic pieniadze za okno_O statnio dostalem prace w sts i ludzie ktorzy codziennie przychodza i przegrywaja poprostu zal mi ich niestety tk to jest ,w moim miescie ci co mnie znaja nieraz proponowali mi pieniadze za podanie jakiegos pewnego typu zawsze im mowie &quot;jutro jestem w domu o tej i o tej przyjdzicie wescie cos do pisania a postaram sie wam cos kolwiek pomoc &quot;,tak ale tych co sa sluchac i wylozyc choc troche wysilku jes garstka.TAK zaklady sportowe aby w nich wygrywac mam takie swoje powiedzenie:
&quot; CHCESZ WYGRYWAC ZACZNIJ GRAC A NIE BLADZIC&quot;

niestety musze odmowic bo wiem ze dalej bede pisal tak jak lubie.
Ale dzisiaj mam sporo czasu i postanowilem posiedziec troche na forum.Wroce do ostatniego wydarzenia jakie mnie spotkalo bodajze jakis miesiac temu zawiesilem swoj temat z powodow nazwijmy to zyciowych.Sprawy pozalatwialem i mam taka mala zecz na dobranoc.
Otoz pytanie do was,kiedys tez mi je zadano ,dokladniej mowiac zadal mi je czlowiek ktorego zawsze podziwialem pytanie brzmialo:
Bylo to w jednym z punktow stsu ,dokladnie pamietam ten dzien niedziela,pelno znajomych kolejka jak za prl bo z kosciola wszyscy wracali (niedziela ) a w dodatku malysz za godzine w telewizji mial skakac i byl faworytem.Ludzie dyskutuja o tym kto i jak skoczy ,ktos mnie tam zapytal o jakies typy powiedzialem ok nawet nie patrzac na kupon sa ok andrzej spoko ma to sens.Zaszedl rowniez Don ktory wiecej szpanowal zwitkami pieniedzy niz wygrywal.Z tego faceta zawsze jest smiech bo stawia grubo i zawsze przegrywa te rozpisy.Ale ok w tym chaosie ludzi nastawionych na wygranie za 1zl 5000tys ,zagadnal mnie czlowiek z pytaniem ,najpierw powiedzial wiesz po co tu jestes?Oczywiscie zamorowalo mnie to bo gosc wyskoczyl z pytaniem jak do jakiegos durnia i w dodatku nie znalem go (wtedy) powiedzialem by cos obstawic,dokladnie powiedzial by cos obstawic jak ta reszta popatz na nich jak myslisz kto z nich dzisiaj wygra?Powiedzialem ktos napewno .Odpowiedz byla naprawde ciekawa powiedzial wygra tylko i wylacznie matematyka tzn z tylu ludzi musi ktos wygrac matematyka.Kolejne pytanie bylo takie ze nadalo sens i zmienilo calkowicie moje myslenie i osobowosc .Pytanie;
czy jestes w stanie zarobic 1zl u bukmachera codziennie? powiedzialem tak jestem w stanie.
-To idz narazie do domu i daruj sobie caly ten galimatias.Spytalem go pozniej czemu mnie tak zagadnal,wybral.Otoz bylem typem czlowieka ktory spedzal u bukmacherow naziemnych 7 dni w tygodniu od rana do wieczora i zywo dyskutowalem z kazdym kto choc chwile mial na to ochote.Pozniej sobie uzmyslowilem ze ja z tym kolesiem dyskutowalem dlugo.Jest on teraz kims kogo daze wielkim szacunkiem i bezgraniczny dlug wdziecznosci ma u mnie.
Pokaze w swoim temacie kilka technik mnozenia pieniadza i kilka ciekawostek ale to za pare dni .To by bylo tyle jak narazie.
i co idzie mu jakoś ??
chyba nie , bo popłynąlęś .....
ale i tak twój temat jest zarąbisty
jestem na forach od 20 lat i takich zarąbistyc tematów jak Twój było w historii internetu mało
tu masz próbke sprzed 15 lat jednego gościa RAFTERA to był guru typujących
---------------------------------------------------------------------------------------------
Witam wszystkich.Korzystajac z tego ze sa swieta i mam troche wolnego czasu,postanowilem napisac co sadze o tych(jak to bylo?)aha- tabela typerow czy jakos tak.Po pierwsze niewiem czy ci co podaja te typy graja tak w rzeczywistosci,jesli tak to rada dla was skonczcie granie bo przez cale zycie zawsze bedziecie na stracie.Oczywiscie zdarzy sie ze ktos trafi 5 czy 6 a moze wiecej meczy ale to i tak nic nie znaczy bo nikt nie moze trafiac tylu meczy codziennie.
Przegladajac typy ktore tu sa zamieszczane dochodze do wniosku ze ta strona niczego nie uczy a niktorym nawet moze szkodzic.Nie chce tu nikogo pouczac ani dawac komus rad bo niejestem doradca,poprostu TT niema najmniejszego sensu i jesli ktos gra tak w rzeczywistosci to poprostu traci czas i pieniadze.Mysle ze kazdy powinien podac tu tylko jeden typ gora dwa ktorych jest
pewien a wnioski niech zachowa dla siebie ,bo ci co graja powaznie wnioski wyciagaja sami i niewazne co ty sadzisz o
tym meczu.Wiem i tak ze to niczego niezmieni bo wiekszosc z tych co tu typuja podaja swoje typy lekka reka tzn zobacza kurs zrobia (moze)krotka analize spotkania i wszystko typ gotowy oczywiscie do KOSZA w wiekszosci przypadkow.Wiecie co TT mozecie sie bawic jesli macie czas na taka zabawe i udowodnic tu kolesiom tak to JA jestem na 1 miejscu,widzisz jaki jestem dobry TYPER w srod dziadow ALE PRESTIZ NO NIEZLE TYLKO ZE REALNIE JESTES TY CZY TY DO TYLU ,ale wszyscy mysla 1 w TT o cos wie oczywiscie- wie jak przegrywac i tyle.Proponuje tu tylko zebyscie podawali swoje pewne typy ale nie jakies tam szybkie, tylko przemyslane w 100%.Wnioski zostawcie dla siebie bo niema sensu ich tu przedstawiac bo ci co graja aby wygrac maja swoje wnioski.Niebede tu wyjasnial jak ja gram bo robilem to duzo razy ale dla ludzi wydaje sie to zatrudne ,i nieinteresuje mnie co myslisz o mnie ,mysl co chcesz.I jeszcze jedno jak chcecie cokolwiek wygrywac musicie miec jakis plan ,bez planu gry mozecie wyrzucic pieniadze za okno_O statnio dostalem prace w sts i ludzie ktorzy codziennie przychodza i przegrywaja poprostu zal mi ich niestety tk to jest ,w moim miescie ci co mnie znaja nieraz proponowali mi pieniadze za podanie jakiegos pewnego typu zawsze im mowie &quot;jutro jestem w domu o tej i o tej przyjdzicie wescie cos do pisania a postaram sie wam cos kolwiek pomoc &quot;,tak ale tych co sa sluchac i wylozyc choc troche wysilku jes garstka.TAK zaklady sportowe aby w nich wygrywac mam takie swoje powiedzenie:
&quot; CHCESZ WYGRYWAC ZACZNIJ GRAC A NIE BLADZIC&quot;


niestety musze odmowic bo wiem ze dalej bede pisal tak jak lubie.
Ale dzisiaj mam sporo czasu i postanowilem posiedziec troche na forum.Wroce do ostatniego wydarzenia jakie mnie spotkalo bodajze jakis miesiac temu zawiesilem swoj temat z powodow nazwijmy to zyciowych.Sprawy pozalatwialem i mam taka mala zecz na dobranoc.
Otoz pytanie do was,kiedys tez mi je zadano ,dokladniej mowiac zadal mi je czlowiek ktorego zawsze podziwialem pytanie brzmialo:
Bylo to w jednym z punktow stsu ,dokladnie pamietam ten dzien niedziela,pelno znajomych kolejka jak za prl bo z kosciola wszyscy wracali (niedziela ) a w dodatku malysz za godzine w telewizji mial skakac i byl faworytem.Ludzie dyskutuja o tym kto i jak skoczy ,ktos mnie tam zapytal o jakies typy powiedzialem ok nawet nie patrzac na kupon sa ok andrzej spoko ma to sens.Zaszedl rowniez Don ktory wiecej szpanowal zwitkami pieniedzy niz wygrywal.Z tego faceta zawsze jest smiech bo stawia grubo i zawsze przegrywa te rozpisy.Ale ok w tym chaosie ludzi nastawionych na wygranie za 1zl 5000tys ,zagadnal mnie czlowiek z pytaniem ,najpierw powiedzial wiesz po co tu jestes?Oczywiscie zamorowalo mnie to bo gosc wyskoczyl z pytaniem jak do jakiegos durnia i w dodatku nie znalem go (wtedy) powiedzialem by cos obstawic,dokladnie powiedzial by cos obstawic jak ta reszta popatz na nich jak myslisz kto z nich dzisiaj wygra?Powiedzialem ktos napewno .Odpowiedz byla naprawde ciekawa powiedzial wygra tylko i wylacznie matematyka tzn z tylu ludzi musi ktos wygrac matematyka.Kolejne pytanie bylo takie ze nadalo sens i zmienilo calkowicie moje myslenie i osobowosc .Pytanie;
czy jestes w stanie zarobic 1zl u bukmachera codziennie? powiedzialem tak jestem w stanie.
-To idz narazie do domu i daruj sobie caly ten galimatias.Spytalem go pozniej czemu mnie tak zagadnal,wybral.Otoz bylem typem czlowieka ktory spedzal u bukmacherow naziemnych 7 dni w tygodniu od rana do wieczora i zywo dyskutowalem z kazdym kto choc chwile mial na to ochote.Pozniej sobie uzmyslowilem ze ja z tym kolesiem dyskutowalem dlugo.Jest on teraz kims kogo daze wielkim szacunkiem i bezgraniczny dlug wdziecznosci ma u mnie.
Pokaze w swoim temacie kilka technik mnozenia pieniadza i kilka ciekawostek ale to za pare dni .To by bylo tyle jak narazie.
nie przejmuj się tymi debilnymi postami
widzisz RAFTER że masz na forum tak jak i w życiu wielkie poparcie
a kilku kretynów którzy nie rozumieją twojej &quot; KONTROLI RYZYKA &quot; niech dalej żyją w nieświadomości ...
ja z twoich tematów czerpię zachłannie wiedzę o bukmacherce
twój ostatni temat z listopada czytałem 4 razy w całości , jestem naprawdę pod wrażeniem
gdyby nie jakieś typy progresywne na piłkę to miałbyś w tym temacie 100 % skuteczność !!!
dwa typy
jeden z NBA i jeden z NFL i weszły !!!!
jesteśmy wszyscy naprawdę pod wrażeniem
czekam na twój nowy temat z niecierpliwością , i jak wtopisz w nim ( co wydaje się po tylu latach przemyśleń i doświadczeń - niemożliwe ) to ja popłynę z TOBĄ ....
gram w ciemno wszystko to co zapodasz na tym forum
miło po latach przytulić znów te zwitki pomnażanych pieniędzy ....
dziękuję CI RAFTER w imieniu wszystkich wdzięcznych i będących pod wrażeniem forumowiczów
proszę o głosy poparcia dla RAFTERA
podpisujcie się pod tym postem
i co idzie mu jakoś ??
chyba nie , bo popłynąlęś .....
ale i tak twój temat jest zarąbisty
jestem na forach od 20 lat i takich zarąbistyc tematów jak Twój było w historii internetu mało
tu masz próbke sprzed 15 lat jednego gościa RAFTERA to był guru typujących
---------------------------------------------------------------------------------------------
Witam wszystkich.Korzystajac z tego ze sa swieta i mam troche wolnego czasu,postanowilem napisac co sadze o tych(jak to bylo?)aha- tabela typerow czy jakos tak.Po pierwsze niewiem czy ci co podaja te typy graja tak w rzeczywistosci,jesli tak to rada dla was skonczcie granie bo przez cale zycie zawsze bedziecie na stracie.Oczywiscie zdarzy sie ze ktos trafi 5 czy 6 a moze wiecej meczy ale to i tak nic nie znaczy bo nikt nie moze trafiac tylu meczy codziennie.
Przegladajac typy ktore tu sa zamieszczane dochodze do wniosku ze ta strona niczego nie uczy a niktorym nawet moze szkodzic.Nie chce tu nikogo pouczac ani dawac komus rad bo niejestem doradca,poprostu TT niema najmniejszego sensu i jesli ktos gra tak w rzeczywistosci to poprostu traci czas i pieniadze.Mysle ze kazdy powinien podac tu tylko jeden typ gora dwa ktorych jest
pewien a wnioski niech zachowa dla siebie ,bo ci co graja powaznie wnioski wyciagaja sami i niewazne co ty sadzisz o
tym meczu.Wiem i tak ze to niczego niezmieni bo wiekszosc z tych co tu typuja podaja swoje typy lekka reka tzn zobacza kurs zrobia (moze)krotka analize spotkania i wszystko typ gotowy oczywiscie do KOSZA w wiekszosci przypadkow.Wiecie co TT mozecie sie bawic jesli macie czas na taka zabawe i udowodnic tu kolesiom tak to JA jestem na 1 miejscu,widzisz jaki jestem dobry TYPER w srod dziadow ALE PRESTIZ NO NIEZLE TYLKO ZE REALNIE JESTES TY CZY TY DO TYLU ,ale wszyscy mysla 1 w TT o cos wie oczywiscie- wie jak przegrywac i tyle.Proponuje tu tylko zebyscie podawali swoje pewne typy ale nie jakies tam szybkie, tylko przemyslane w 100%.Wnioski zostawcie dla siebie bo niema sensu ich tu przedstawiac bo ci co graja aby wygrac maja swoje wnioski.Niebede tu wyjasnial jak ja gram bo robilem to duzo razy ale dla ludzi wydaje sie to zatrudne ,i nieinteresuje mnie co myslisz o mnie ,mysl co chcesz.I jeszcze jedno jak chcecie cokolwiek wygrywac musicie miec jakis plan ,bez planu gry mozecie wyrzucic pieniadze za okno_O statnio dostalem prace w sts i ludzie ktorzy codziennie przychodza i przegrywaja poprostu zal mi ich niestety tk to jest ,w moim miescie ci co mnie znaja nieraz proponowali mi pieniadze za podanie jakiegos pewnego typu zawsze im mowie &quot;jutro jestem w domu o tej i o tej przyjdzicie wescie cos do pisania a postaram sie wam cos kolwiek pomoc &quot;,tak ale tych co sa sluchac i wylozyc choc troche wysilku jes garstka.TAK zaklady sportowe aby w nich wygrywac mam takie swoje powiedzenie:
&quot; CHCESZ WYGRYWAC ZACZNIJ GRAC A NIE BLADZIC&quot;


niestety musze odmowic bo wiem ze dalej bede pisal tak jak lubie.
Ale dzisiaj mam sporo czasu i postanowilem posiedziec troche na forum.Wroce do ostatniego wydarzenia jakie mnie spotkalo bodajze jakis miesiac temu zawiesilem swoj temat z powodow nazwijmy to zyciowych.Sprawy pozalatwialem i mam taka mala zecz na dobranoc.
Otoz pytanie do was,kiedys tez mi je zadano ,dokladniej mowiac zadal mi je czlowiek ktorego zawsze podziwialem pytanie brzmialo:
Bylo to w jednym z punktow stsu ,dokladnie pamietam ten dzien niedziela,pelno znajomych kolejka jak za prl bo z kosciola wszyscy wracali (niedziela ) a w dodatku malysz za godzine w telewizji mial skakac i byl faworytem.Ludzie dyskutuja o tym kto i jak skoczy ,ktos mnie tam zapytal o jakies typy powiedzialem ok nawet nie patrzac na kupon sa ok andrzej spoko ma to sens.Zaszedl rowniez Don ktory wiecej szpanowal zwitkami pieniedzy niz wygrywal.Z tego faceta zawsze jest smiech bo stawia grubo i zawsze przegrywa te rozpisy.Ale ok w tym chaosie ludzi nastawionych na wygranie za 1zl 5000tys ,zagadnal mnie czlowiek z pytaniem ,najpierw powiedzial wiesz po co tu jestes?Oczywiscie zamorowalo mnie to bo gosc wyskoczyl z pytaniem jak do jakiegos durnia i w dodatku nie znalem go (wtedy) powiedzialem by cos obstawic,dokladnie powiedzial by cos obstawic jak ta reszta popatz na nich jak myslisz kto z nich dzisiaj wygra?Powiedzialem ktos napewno .Odpowiedz byla naprawde ciekawa powiedzial wygra tylko i wylacznie matematyka tzn z tylu ludzi musi ktos wygrac matematyka.Kolejne pytanie bylo takie ze nadalo sens i zmienilo calkowicie moje myslenie i osobowosc .Pytanie;
czy jestes w stanie zarobic 1zl u bukmachera codziennie? powiedzialem tak jestem w stanie.
-To idz narazie do domu i daruj sobie caly ten galimatias.Spytalem go pozniej czemu mnie tak zagadnal,wybral.Otoz bylem typem czlowieka ktory spedzal u bukmacherow naziemnych 7 dni w tygodniu od rana do wieczora i zywo dyskutowalem z kazdym kto choc chwile mial na to ochote.Pozniej sobie uzmyslowilem ze ja z tym kolesiem dyskutowalem dlugo.Jest on teraz kims kogo daze wielkim szacunkiem i bezgraniczny dlug wdziecznosci ma u mnie.
Pokaze w swoim temacie kilka technik mnozenia pieniadza i kilka ciekawostek ale to za pare dni .To by bylo tyle jak narazie.

nie przejmuj się tymi debilnymi postami
widzisz RAFTER że masz na forum tak jak i w życiu wielkie poparcie
a kilku kretynów którzy nie rozumieją twojej &quot; KONTROLI RYZYKA &quot; niech dalej żyją w nieświadomości ...
ja z twoich tematów czerpię zachłannie wiedzę o bukmacherce
twój ostatni temat z listopada czytałem 4 razy w całości , jestem naprawdę pod wrażeniem
gdyby nie jakieś typy progresywne na piłkę to miałbyś w tym temacie 100 % skuteczność !!!
dwa typy
jeden z NBA i jeden z NFL i weszły !!!!
jesteśmy wszyscy naprawdę pod wrażeniem
czekam na twój nowy temat z niecierpliwością , i jak wtopisz w nim ( co wydaje się po tylu latach przemyśleń i doświadczeń - niemożliwe ) to ja popłynę z TOBĄ ....
gram w ciemno wszystko to co zapodasz na tym forum
miło po latach przytulić znów te zwitki pomnażanych pieniędzy ....
dziękuję CI RAFTER w imieniu wszystkich wdzięcznych i będących pod wrażeniem forumowiczów
proszę o głosy poparcia dla RAFTERA
podpisujcie się pod tym postem
..WITAM.Wlasnie majestic otworzylem oczy i pierwsze co zrobilem to wlasnie przeczytalem twoj post bo oczekiwalem na twoja mysl.Jest ok majestic od jutra bedziesz mogl grac jak ty to mowisz w ciemno .Mysle ze moj temat otworzy ci troszke oczy .
Krytyka majestic jest nawet bardzo tu wskazana i mysle ze staniesz na wysokosci zadania.Ok
Teraz ZYCZE WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU
a przede wszystkim zmian ktore spowoduja ze worki z pieniedzmi zaczna juz sie niemiescic nawet w piwnicy.
Jade do krakowa .
wiec do uslyszenia niebawem.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Jak ktos mi mowi ze jestem hazardzista mowie ja nim nie jestem ja tylko uzywam gier hazardowych do zarabiania pieniedzy.Drugi argument zawsze jest to popatrz czlowieku ile ty juz kasy przegrales zamek bys kupil,mowie wtedy nie przxegralem tylko zrobilem depozyty przyszlosciowe ktore teraz procentuja w zatrwazajacym tempie i odrabiam przeszlosc szybciej niz leci przyszlosc.
To tyle.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dzięki dzięki Przyjacielu za tą historię!
Dziś gramy bardzo grubasnie bo ran była koleżanka i hajs oddała więc
Roger 1.35
Stawka 10 000
Mozna śmiało grać. Koleżanka śmiga już nowym autem kasę oddała. Dostala pożyczkę bez procentu finansowego wiadomo o co chodzi. Procent od koleżanki już zgarniety teraz czas na procenty od buka bo hajsiwo potrzebne na kolejne wydatki i inwestycje. Ostatnio po AO trochę kiepsko bety wchodziły dodatkowo w Australii kupa kasy poszła na imprezy na plaży i w Melbourne parku.
Teraz czas rozliczeń i wyciąganą hajsu od buka.
Nie ma czas na siedzenie i lezenie do góry brzuchem trzeba inwestować pewny hajs wyciagac także polecam grać że mną od dziś znowu bo wracamy do GRUBASNYCH LOKOMOTYW i przewiduje skuteczność bardzo wysoka bo typy będą dobierane w sposób którego nauczył mnie S.P. Dziadek z Węgier z Debreczyna.
Zagrałem dziś jeszcze trochę słabiej bez podatku w tej śmieszne firmie Forbet
Tb u Fedexa 1.4
+2.5 Cerad Czarni 1,27
Onico 1,18
Pewniackie typy więc przewiduje dziś spore wzbogacenie w sobotę marcowa.
Już wkrótce kolejne LOKOMOTYWY pojadą bo patrząc na ofertę jest sporo spotkać w najbliższych dniach które przyniosą spory zysk.
Zapraszam
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
dzieki ci Wawo ze wróciłeś , brakowało tych LOKOMOTYW przez ostatnie miesiące a pieniądze naprawdę sie nam wszystkim przydadzą więc wsiadam do tego składu GRUBAŚNYCH LOKOMOTYW razem z Tobą przyjacielu
napisz tylko ku przestrodze dla innych jak skonczyły sie te typy LIVE GOLDA na tym zamkniety forum
bo to mnie najbardziej ciekawi
myślę ze jak liczyc to tylko na siebie więc NASZ MASZYNISTO odpalaj i dokładaj koksu do tych GRUBAŚNYCH LOKOMOTYW bo całe forum czeka na TWÓJ ZNAK do odjazdu :time::cash::cash::cash:
w koncu mam troche czasu by podzielic sie z wami swoimi przemysleniami i doswiadczeniami.
O CO bedzie tu chodzilo? Temat jest otwarty beda tu dyskusje,z kazdym kto ma cos do powiedzenia lub z kazdym kto sprubuje obalic moje ZASADY.odrazu mowie ze bledy ortograficzne robie na porzadku i ten wyraz sprubuje napisalem tak bo nie chce mi sie nic poprawiac jak juz reka napisze.Ok ale wracam juz do sedna sprawy tego tematu.Bede tu podawal od czasu do czasu swoje realne typy i stawki,odrazu upominam ze gram wtedy jak jest ku temu okazja by pomnozyc gotowke.Zreszta bede pisal tu o wszystkim o psychologii o roznych technikach gry o roznych hwytach ktore stosuje tak by pokazac tobie i wszystkim jak wygrywac kase.Mam naprawde malo czasu by porzadnie to wszystko prowadzic bo bycie zawodowym graczem wierzcie mi to wiecej niz 10 zakichanych godzin na jakims tam etacie -o tym tez bedzie pisane.Bede tu pisal rowniez kiepskie zeczy jak bedzie cos mi zle szlo moge poprostu wejsc tu i napisac ze dzisiaj utopilem kase i to a tamto by sobie troche ulzyc.
ZASADY DLA KADETOW(he smiesznie to brzmi ale niestety tak to sie zaczyna)WLASNIE SIE ZACZYNA COS od tej linijki wiem ze ktos zostanie mistrzem bo to zawsze jest tak ze z posrod 100 jeden jest naprawde tym ktory zaskoczyl tylko po to to bede robil To taka niepisana zasada ktos mi cos pomogl przepral umysl i teraz ja to robie mam nadzieje ze ktos skorzysta.A wiec tak troche historii:
Kiedys bylem dajmy na to 10 lat wczesniej,wyobrazcie sobie sytuacje zreszta nie raz pisalem o swoich zyciowych bledach tu na forum,ale 10 lat temu nie wiedzialem roznych zeczy ktore teraz wiem.Inwestowanie w zaklady kasy to ciezka praca zwiazana z duzym stresem czasami z z bliskim stanu przedzawalowemu.
Pierwsza zecza ktora musi zrobic ktos kto chce wygrywac kase to:
1 ZADNEGO ALKOHOLU DO KONCA ZYCIA
+alkohol to cos co przynosi straty finansowe ile razy obstawilem mecz pod wplywem to tylko ja wiem.Przyklad jeszcze gralem u naziemnych upilem sie po utopieniu 1000pln na meczu dzien wczesniej jak zalapalem stan bohatera(co mi k... zalezy) ok jeszcze pare drinkow i jedziemy zagrac za podwojna stawke .Dzien dobry a witam co tam dzisiaj?...A wie pani dzisiaj to BONANZA i zeczywiscie byla bonanza tylko o malo nie strzelilem sobie w glowe.BYLO MINELO....Jeszcze beda tu przyklady tego co robi alkohol i robil ze mna w tej materii
to podstawowa zasada zadnego alkoholu do konca zycie niech nikt nie pomysli ze mialem jakis problem z piciem w sensie alkoholizm ja juz nie pije bo to przynosi mi korzysci.Czlowiek ktory mi to uswiadomil nie tak dawno temu kazal mi co dzien powtarzac taka o to rzecz JESLI PIJE ALKOHOL -PRZEGRYWAM WSZYSTKO NIC MI NIE SPRZYJA NIE PIJE ALKOHOLU ODNOSZE SUKCESY WSZYSTKO MI SPRZYJA.
Jakos tak w to nie wierzylem ale z szacunku do goscia robilem to codziennie.I bog mi swiadkiem cuda sie dzialy i dzieja przyklad.Jakis miesiac po tej calej gadce oczywiscie bedac pijany znowu pojechalem z tematem tzn przegralem gotowke ...ale malo tego dodatkowo jako bonus rozwalilem samochod przyjacielowi.Od tego zdarzenia uwierzylem w moc wlasnych jak mowi mi to do dzisiaj moj przyjaciel moc wlasnych mysli.Nie pije wszystko mi sprzyja.TO ciezka decyzja ale ja juz wiem ze to mi daje pieniadze wiec pogodzilem sie z tym na amen.Tobie rowniez to radze zrobic czym predzej wtedy kasa posypie sie jak deszcz.
Zasada druga:
2 TRZYMANIE SIE ZASAD
osobiscie mam (zaraz pomyslicie ze zeswirowalem) moze i tak ale wam radze to samo.Mam caly pokuj obklejony zwyklymi kartkami format a4 czasami sklejke robie z duzymi napisami ide korytazem pisze KASA JEST WSZEDZIE ide do kuchni otwieram lodowke a tam zonk(hehehe) powaznie napis na lodowce dzisiaj do osiagniecia tylko 10 euro z tego i z tamtego .Ide do pokoju :pracy: tapeta dalej leci spogladam na sciane napis KONCENTRACJA TERAZ I TU ZROBISZ TYLKO 30PLN i tak bym mogl wymieniac .Poprostu tak to wyglada u mnie ,jest tu zastosowanych duzo metod psychologicznych bo osobiscie wierze w podswiadomosc tzn uwierzylem dzieki przyjacielowi i to dziala.Wogole pisze ksiazke nie wiem czy ja kiedys wydam ale robie to bo ZASADA NR 3
ZAPISUJ PLANY I REALIZUJ.
O tym napisze moze jutro a moze i nie nie wiem narazie musze zakonczyc na tym.WIEC to jest tylko taki poczatek jak mowie od czasu do czasu jak znajde czas bede tu z wami rozmawial i dyskutowal jak i pokazywal jak sie przeobrazic to jest mozliwe to jest proste rozumiesz.Kontrola jednym slowem jest wszystkim czego potrzeba by odnosic sukces nie tylko w zakkladach bukmacherskich,mozna sprowadzic wszystko do wielu dziedzin.Jutro napisze o pewnym przypadku jaki mnie spotkal i co zrobilem .ok na dzisiaj starczy teraz szklaneczka wody mineralnej i tak dalej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
. Ostatnio po AO trochę kiepsko bety wchodziły dodatkowo w Australii kupa kasy poszła na imprezy na plaży i w Melbourne parku.
dzieki ci Wawo ze wróciłeś , brakowało tych LOKOMOTYW przez ostatnie miesiące a pieniądze naprawdę sie nam wszystkim przydadzą więc wsiadam do tego składu GRUBAŚNYCH LOKOMOTYW razem z Tobą przyjacielu
myślę ze jak liczyc to tylko na siebie więc NASZ MASZYNISTO odpalaj i dokładaj koksu do tych GRUBAŚNYCH LOKOMOTYW bo całe forum czeka na TWÓJ ZNAK do odjazdu :time::cash::cash::cash:
Oj będzie wesoło w tym roku na forum...:hp: :cwl: Nasz stary znajomy Wawo + nowa gwiazda forum - Majestica w jednym temacie...:dance:
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Akurat wysylajac kase w cyber przestrzen podam odrazu typ na dzis wysłany wczoraj W zasadzie wiekszosc moich zakladow jest grana o dzien do przodu,spowodowane jest to dzieleniem kapitalu o czym pozniej.
typ fulham -chelsea 1 połowa liczba goli ponizej 1,5 gola
typ poniżej 1,5 gola kurs 1,55 stawka 120 zł

Jesli chodzi o ten zaklad to juz wyjasniam jest to zaklad z portfela ktory u mnie nazywa sie (zarobic na jednym).Sledze poczynania tej druzyny od poczatku sezonu i zdecydowalem sie powierzyc im moje pieniadzepo raz ktorys z kolei.Wczesniej ladnie dawali dupy i to sie tez oplacilo .Jedno pytanie Skad wiem ze to wejdzie?Odpowiedz nie wiem czy to wejdzie ale przypuszczam ze wejdzie.Kolejne pytanie jesli tylko przypuszczam to czemu to gram?Odpowiedz szanse oceniam na 55/60% wiec gram na to i to za tylko 120 zł .Jest to przemyslana gra i stawka.Po za tym mam zawarte jeszcze dokladnie 4 zdazenia w tym 1 juz weszlo .Po zakonczeniu tego meczu jesli wynik bedzie taki jak oczekuje robie poprostu bilans strata/zysk/zysk osiagniety/gramy dalej?JA planuje tygodniowy zysk czasami 3 dniowy.Co sumujac daje mi w miesiac wyplate od jakiegos czasu calkiem niezla.Zobaczymy jak to sie rozstrzygnie jak nie wejdzie to przedstawie dalszy plan jak wejdzie to co to poprostu kasa do worka i od nowa plan na tydzien wszak po jutrze poniedzialek i wszyscy ruszamy do pracy nie prawdaz.Nawet ktos kto pracuje na etacie nie wyobraza sobie co to znaczy zucic prace i tak zarabiac.Kiedys spotkalem kolezanke z mojej bylej pracy mniejsza o jaka prace chodzi bo juz dawno po herbacie ale ide sobie akurat robilem male zakupy i ona mowi a czesc co tam slychac u ciebie gdzie teraz pracujesz znalazles juz nowa prace.A ja do niej mowie wiesz Basia ja nie szukalem nowej pracy ...to co robisz teraz?....Mnoze pieniadze ...co robisz?..Mnoze pieniadze mozna tak powiedziec ...Jak to ...Jestem zawodowym inwestorem.Grasz na gieldzie ?Mozna powiedziec ze gram aczkolwiek ja nazywam to inwestowaniem.Zwariowales ..no tak jak uwazasz.Co ta sytuacja nam uzmyslawia?Jedna zecz nie kazdy rozumie co to znaczy zucic prace by inwestowac na rynku w tym przypadku bukmacherskim.Druga zecz to nie kazdy czlowiek z krwi i kosci rodzi sie z natchnieniem badz z mania czegos.Zeby osiagac zyski trzeba o tym myslec 24 na dobe i w dodatku myslec intensywnie.Np czy ktos zadal sobie takie oto proste pytanie na jutrzejszy dzien ktore to w piekny sposob wisi juz na moich drzwiach.Gdzie juro znajde 200 zł biore pod uwage inwestycje i mnozenie pieniedzy ZNAJDE ZAROBIE AMEN.Budzisz sie widzisz napis wiesz robisz sniadanie w glowie masz mysl kasa ,ktos cos mowi jestes tak zamyslony ze nie zauwazasz ze cos sie przypala i tyle.MYSLISZ:GDZIE POMNOZE PIENIADZE GDZIE ZAINWESTOWAC 200 zł .wkoncu znajdziesz odpowiedz wierz mi tak to dziala ze poprostu jest to cudowne.Oczywiscie pieniadze trzeba inwestowac ale BAZUJAC na doswiadczeniu .Ok troche filozofii tu wylozylem ale ja tak wlasnie robie i dzisiaj zamykam wszystkie portmonetki bo sen to wazna zecz jutro kolejny dzien .Do jutra zatem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
majestica jeśli rzeczywiście masz taką wiedzę jaką się chwalisz i masz dodatni długoterminowy yield to zrób to porządnie, albo wcale... Załóż osobny temat, a nie tutaj w dziale kupony ze statystykami lub tutaj (ale prowadząc statystyki) i pokaż nam jak w ciągu choć miesiąca grasz... Ale żeby to miało sens powinieneś podawać wszystkie typy jakie grasz, a nie od czasu do czasu jakieś wybiórcze. Napisałeś, że już coś zagrałeś, coś weszło, ale oprócz tego jednego nic innego nie podawałeś...
 
Do góry Bottom