>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Myslalem caly dzien jakie bledy zaczalem popelniac w ostatnich dniach gdy sporo bankrollu po prostu oddalem za darmo. Stwierdzilem ze musze dac sobie ostatnia szanse, nie dla kasy a dla Dziadka i naszego honoru, wspolnych sesji na skypa, godzin analiz, szukaniu niespodzianek, wspolnych wygranych i przegranych, insiderow z wegierskich boisk ale tez tych swiatowych bo i tam dziadek mial znajomosci.
Smiejecie sie z mojej gry, nazywacie trollem, kpicie ze gram na zapalki, watpicienw stawki mimo ze wiele razy wrzucalem scriny, przestalem to robic bo nie ma to najmniejszego sensu, kazdy gra za tyle na ile mu pozwala portfel, sumienie oraz sytuacja zyciowa.
Mam prawi 40 lat wiec uwierzcie nie siedzialbym tu dla funu i trollowania jak gimbaza, jestem powaznych graczem na rynku, gram od wielu lat, na forum jestem praktycznie od poczatku, tako moj styl. Zapraszam zainteresowanych na ostatnia szanse, na ostatnia GRUBASNA LOKOMOTYWE, jesli i tym razem przyniose pecha to czas odlozyc kartke i dlugopis na jakis czas, czas deleltowac sie zyciem bez bukmacherki, bez dodatkowych emocji.
Na dzis chcialbym zaproponowac oczywiscie typ z tenisa z AO, przeanalizowalem dzis wszystkie spotkania i wybralem dwa, wg mnie najbardziej prawdopodobne, gdzie wg mnie bukmacherzy zawyzyly kursy i mozna latwo zarobic, w moim przypadku odrobic choc czesc spadku po Dziadku z Wegier oraz straconego bankrollu.
Spotkania te to Novak Djoker Djokovic kontra Ramos oraz Juan Martin Del Potro kontra Berdych.
Ten pierwszy wraca po kontuzji, do kosmosu jaki gral ponad rok temu jeszcze duzo brakuje ale na Ramosa powinno to starczyc w zupelnosci. Del potro wyglada solodniej od czecha ktory najczesciej pali sie w takich meczach.
Djoko 1.14
Del potro 1.78
2,03
Stawka niech kazdy sam dobierze, ja gr to bardzo grubo za druga czesc spadku po Dziadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Gdyby miał insidery to byś pograł je kilka razy po ładnym kursie i byś miał sianko może na jakąś inwestycje itp a przestań pisać że jesteś poważnym graczem na rynku bo za takiego to można uważać chociażby koleżke co się zwie Haralabos Voulgaris... Poczytaj troszkę o Nim i sprawdź czy jesteś na jego poziomie no i jak można mówić że ostatnią szansę dać jako honor Dziadkowi... Żeś HONOROWO to zagrał za pieniądze po spadku, pewnie dumny z Ciebie jest o ile to prawda... Skończ trollować czy się ośmieszać bo chyba to nie dla Ciebie, wyjdź może na dwór i zobacz czy śnieg spadł ;)
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jestem jednak czarnyn kotem:-( a Del Potro slabiakiem wydolnosciowym. Mietki Pepik z HaEmu go porobil. W nast rundzie dostanie wcir od rodzejra.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nieudacznik albot i okularnik chung oddal wo w deblu matkowskiemu. To po co kontinenow wyzucili. Jak ten okularnik bedzie gdzies gral turniej niedaleko Rumunii to sie przejade do niego, zobaczymy co ciekawego bedzie mial do powiedzenia na ten temat.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Nieudacznik albot i okularnik chung oddal wo w deblu matkowskiemu. To po co kontinenow wyzucili. Jak ten okularnik bedzie gdzies gral turniej niedaleko Rumunii to sie przejade do niego, zobaczymy co ciekawego bedzie mial do powiedzenia na ten temat.
Spuści cię gościu z wodą. I tyle będzie miał ci do powiedzenia ???? .
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zeszlej nocy odpuscilem sobie AO i nastapil zasluzony sen. Przysnil mi sie moj Dziadek, sen byl kozacki, po smierci Dziadka znalazlem w jego szpargalach zeszyt, gdy go otworzylem wertowalem kartka po kartce, to co w nim przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Byl on niczym almanach sportowy z powrotu do przyszłości. Byly w nim zapiski Dziadka z kilkunastu lat gry analizy typy i wyniki. Dziadek nigdy nie wspominał o tym zeszycie. Liczył on niemal tysiąc stro niczym książki o Harrym ! Pod koniec zeszytu zaczęło sie to czego oczekiwalem. Typy Dziadka na najbliższe miesiace. Byly tam.typy siatkarskie tenisowe pilkarskie oraz pilka.reczna i wodna czyli dyscypliny ktore dziadek uwielbiał. Skupilem sie glownie na AO oraz mistrzostwach świata w Rosji. Dziadek w zeszycie zapisał ze AO wygra Djokovic. Niesamowite! W finale zmierzy sie z nadale, polojnujac w polfinale Fedexa! Dziadek bardzo wysoko widzial rowniez Dimitrova z Bulgarii. Zaskakujaco dobrze mieli spisac sie Cilic, Berdych i Thiem co moze swiadczyc o cwiercfinalach.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
???? chłopie jesteś niepodrabialny. Proszę nigdy nie przestawaj pisać na tym forum ????
Może jednak jeszcze się odkujesz ✅
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Wawo nie przejmuj sie, zbieraj pol miliona, (500,000) zagrasz na Djokovica po 1.10 i 50,000 odrobisz w 2 godzinki....
A o buka sie nie martw, jestem pewny ze przyjmie od Ciebie taki zaklad. Musze Cie tylko zmartwic ze jak Ty pograsz pol miliona na Djoko po 1.10 to kurs nawet nie drgnie...:p
Tak apropo niepowtarzalnosci, to jestem ciekaw kto by wygral w pojedynku
WAWO vs SIEKIERA
Formukowe KSW. Obaj zagraja kursy 1.1 i jestem ciekaw kto ma wieksze plecy i wieksza sile przebicia ???? ???? ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zeszlej nocy odpuscilem sobie AO i nastapil zasluzony sen. Przysnil mi sie moj Dziadek, sen byl kozacki, po smierci Dziadka znalazlem w jego szpargalach zeszyt, gdy go otworzylem wertowalem kartka po kartce, to co w nim przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Byl on niczym almanach sportowy z powrotu do przyszłości. Byly w nim zapiski Dziadka z kilkunastu lat gry analizy typy i wyniki. Dziadek nigdy nie wspominał o tym zeszycie. Liczył on niemal tysiąc stro niczym książki o Harrym ! Pod koniec zeszytu zaczęło sie to czego oczekiwalem. Typy Dziadka na najbliższe miesiace. Byly tam.typy siatkarskie tenisowe pilkarskie oraz pilka.reczna i wodna czyli dyscypliny ktore dziadek uwielbiał. Skupilem sie glownie na AO oraz mistrzostwach świata w Rosji. Dziadek w zeszycie zapisał ze AO wygra Djokovic. Niesamowite! W finale zmierzy sie z nadale, polojnujac w polfinale Fedexa! Dziadek bardzo wysoko widzial rowniez Dimitrova z Bulgarii. Zaskakujaco dobrze mieli spisac sie Cilic, Berdych i Thiem co moze swiadczyc o cwiercfinalach.
Mnie się wydawało zawsze, że już było śmiesznie z Dziadkiem z Czech lub Węgier (nie pamiętam), ale teraz wawo przeszedł sam siebie i będzie Dziadek z zaświatów z Czech lub Węgier ???? . I tak oto metafizyka, jasnowidzenie i podpowiedzi nie z tego świata weszły na nasze forum ! ???? Gratulacje ! Niech moc będzie z wami !
Tak apropo niepowtarzalnosci, to jestem ciekaw kto by wygral w pojedynku
WAWO vs SIEKIERA
Formukowe KSW. Obaj zagraja kursy 1.1 i jestem ciekaw kto ma wieksze plecy i wieksza sile przebicia ???? ???? ????
Ja bym jeszcze do tego KSW dołożył: TOMCIOOMEN666 i to było by prawdziwe KSW !
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dzis znowu wzielo mnie na wspominki o Dziadku Swietej Pamieci, ogladalem zdjecia, wideowywiad oraz zapiski Dziadka. To pierwszy mundial bez niego, Dziadek spodziewal sie ze w.tym roku wygraja Brazylijczycy lub Anglicy. Dziadek moze sie nie mylil. Dzis gra Brazylia z Meksykiem, boje sie tego meczu ale odlozylem znowu troche grosza wiec postaran siemęża upamietnic Dziadka tym betem a ze jesten w Polsce akurat to zagram w Fortunie niech kolem sie toczy.
Brazylia awans 1,22
20 000
Gram z bonusem 1,14 oraz rozkladam na kilka kuponow zeby nie placic dodatku.
Dziadku Kochany Dopomoz musimy tym razem wygrac i odrobic to co stracilismy na Ao przez okularnika i berdysza !!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przemyslalem, obejrzalem wszystkie mecze obu panow w tym turnieju i widze wieksze szanse na powodzenie niz buki.
Fedex kontra Anderson. Licze na mega sensacje mimo iz szanuje Fedexa, to Anderson ostatnio imponuje forma. Jesli nie tym razem to kiedy. Utrzymywanie serwisu bedzie kluczowe dla niego. Fedex moze w koncu nie wytrzymać tempa.
Pogram za symbolicznego tysiaczka na Andersona, czuje tutaj mega niespodzianke po pieknej grze Andersona.
Anderson 10.0 fortuna bez podatku
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam wszystkich po przerwie.
Spelnilm swoje największe marzenie i jestem właśnie w Australii. Będę tutaj przez całe Australian open. Szykują się świetne mecze i jeszcze lepsze grubasne lokomotywy prosto zza kulis AO!
Zapraszam do śledzenia tematu. Już jutro widzę się z Jo Wilfriedem moim ulubionym grajkiem, zgodził się udzielić mi krótkiego wywiadu. A w między czasie mam zamiar za zeszły rok udzielić reprymendy okularnikowi Chungowi, za to co odwalil na ostatnim AO.
Zapraszam
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
dawaj ten wideowywiad z wujkiem a nie jakieś farmazony piszesz ????
licze też na filmik ze sparingu z kangurami :punch:
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam ponownie i przepraszam wszystkich za nieobecność przez pierwsze pięć dni Australian Open. Ale to jakie przygody tutaj miałem to głowa mała. Wywiad z Tsonga czy rozmowa z Chungiem to tylko kropla w morzu. Ale po kolei. Wywiadzie z Tsonga to była bardziej kawka z kumplem. Trochę się posmialismy, ppzartowalismy, omowilismy szansę w turnieju a przede wszystkim Tsong powiedział że każdy mecz gra już dla swojego funu. Jest coraz starszy nie ma już celu wygrywać każdego turnieju. Cieszy się gra i mówił że pogra jeszcze kilka sezonów i da se spokój z profeska.
Chunga zaskoczyłem, nie spodziewał się ale powiedział że miał po tamtym Australian open parę gróźb i ostrzeżeń. Obiecał że więcej nie będzie przycinal w luja i żeby raczej na niego nie stawiać w tym turnieju bo jest bez formy. Zblilismy pjone i nie ma spiny.
Po meczu Rao Kyrgios na którym oczywiście byłem zaczepilem w Melbourne Parku Kyrgiosa pytając po grecku &quot;jak długo jeszcze będzie se jajca robił na korcie blazniac się przy tym&quot;, gość nie zaczail żartu zaczął się pruc do mnie, ochrona przyleciała, zaraz milicja i mnie kurna zamknęli na 24h rzekomo za zaklocanie porządku i nekanie Nicka. Dostałem grzywnę ale co tam zapłaciłem i w środę byłem wolny.
Po wyjściu musiałem odreagować i poszedłem w miasto trochę się zmylfonilem świcie i tak ocknalem się w nocy z czwartku na piątek, nawet mi się nie chciało iść na końcówkę meczu zvereva w chardym więc oglądałem w hotelowym tv. Mało tego gdzieś mi wcieli telefon więc nie miałem łączności że światem. Wczoraj kupilem nowego fona no i jestem w końcu na forumku.
Siedzę sobie właściwe w Melbourne parku wpadnę na chwilę na mecz kobitek a później śmigam na goffina z medvedevem.
Dziś dobre mecze bo i djoko i szapo może być sensacja. Rao z Herbertem raczej na luzie kanadyjczyk ale tutaj w kuluarach mówi się że milos cos dolega wiem może być też krecz. Zverev raczej w końcu się oknie i ogarnie Bolta. Coric i Fognini to pewniacy. Można na nich Grubasne Lokomotywy cisnąć.
Nishikori to chodzi tutaj jakby miał pełno w portach po majchrzaku nadal więc Sousa ma szansę. Popyrin to ostatnia nadzieja Kangurow i ma chłopak szansę.
Tak to wygląda.
Grubasne Lokomotywy pogralem na Corica i Foga.
Lekko za tysiączka dałem handi na Szapo i Popyrina.
Sousa poszedł dla fanu.
Miałem pogranego Raonica bardzo grubo ale po wiesciach z kuluarow postanowiłem wycofać i zagrać bezpiecznie over gemowy. Ale i tak sporo siana na stole.
Polecam te bety. Jak coś gdzieś w Melbourne parku usłyszę lub będę miał świeże info to dam znać!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wczoraj znakomity dzień na AO! Kilka swietnych pojedynków się obejrzało. Wiele typów na żywo powchodzilo. Ale to co się działo na meczu Popyrina i po nim to głowa mala. Klimat emocje publika dała popis. Rzadko coś takiego się przeżywa. Mimo porażki ostatniego kangura w singlu później w Melbourne parku była jedna wielka biba do wczesnego ranka. Brałem w niej udział. Kimnalem się trzy godzinki, ogarnąłem i znowu siedzę w Melbourne parku czekajac na kolejny dzień. Dziś czwarta runda.
W nocy oprócz Popyrina można było chlapać co nie co z boltem, de minaur wpadł ale i Hewitt parę kolejek przyjąl w dobrym humorze. W miedzy czasie pojawił się na chwilę kyrgios ale ogólnie widać że wielu ma go dość. Więc szybko zniknął że swoimi ziomkami. Ja mu w drogę nie wchodziłem zeby znowu w kiciu nie wypadowąc.
Wracając do dzisiejszego dnia szykują się arcy ciekawe środowiska Panów. Zaczynamy o 13 wstępnie, pewnie się opóźni Dimi z Tiafoe. Bardzo wyrównany meczyk. Jeszce dwa lata temu bym w ciemno powiedział że Dimi takich Tiafoe odprawi 3-0 ale dziś daje duże szanse na ugranie dobrego wyniku amerykancowi. Nie wiem czy aż zwyciestwo ale Set a nawet dwa są spokojnie w zasięgu. Over gemowy i handi w stronę jankesa pogralem sporo a na żywo pewnie coś będę dokładal na jedno albo drugiego.
Kolejni będą Berdysz z Nadałem. Co tu dużo mówić 100% Czech znowu golil pionkow a z czołówka jeden wielki wcir. Zwycięstwo nadała pogralem grubasnie. 3-0 też za 80% grubasnej stawki a dołożyłem jeszcze ze wygra swoją cwiartke bo obojętnie czy tak na Tiafoe czy Dimiego to płynie dalej. Berdycha ogoli na cacy.
Cilic z Bautista heh, wszyscy po wygranej chorwata z Verdacso widzą przynajmniej w ćwierćfinale z dużą szansa na półfinał. A ja uważam że Bautista nadal bedzie robił wynik. Dałem +1,5 na bautiste i oczywiście over gemowy.
Fedex zmiazdzy zorbasa bez jednej ręki tego jestem pewien. W hopmancupie sobie odpuszCal bez spiny ale tutaj będzie rzeź. Poszła grubasna lokomotywa na zwycięstwo fedexa w tym meczu oraz kolejna na wygranie ćwiartki bo wg mnie i z ciliciem i z Bautista sobie poradzi.
Meczów Pan omawiać nie będę ale szarapke chętnie zobaczę z kangurka
Na koniec w ramach dopowiedzenia muszę napisac że w nocy na bibce po męczu Popyrina poznałem grupkę z Polski. Pozdrawiam Marteczke i dzięki za dobrą zabawę. Mówiła że czasem zagląda na naszego forumka.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
. Pozdrawiam Marteczke i dzięki za dobrą zabawę.
Byłaby jeszcze lepsza jak byś wskrzesił dziadka z Czech albo znalazł innego.... ???? Mamy znów na forum Ciebie, mamy Tomcia, doszły nowe talenty jak Robin - czego trzeba więcej do dobrej zabawy.... ? :cwl::cwl::cwl:
 
Do góry Bottom