>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GRUBE STAWKI GRUBE WYGRANE

adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Witam
Zamierzam tutaj podawać swoje typy, za bardzo nie chce mi się pisać analiz więc dobrym wyjściem będzie po prostu pokazanie ludziom co gram - może ktoś skorzysta ????
1. Kursy jakie będą na kuponach to 1.50-4.00.
2. Stawki 1000-7000, chyba że naprawdę trafi się taka lokata, że będzie trzeba stawiać więcej.
3. Gram praktycznie wszystkie sporty. Unikam sportów z udziałem kobiet, choć nie mówię że nie gram ich w ogóle.


Pozdrawiam!

Edit - Odpuszczę dodawanie tutaj typów, które puszczam za mniejsze stawki dla zabawy by nie zaśmiecać tematu.
I taka mała prośba do Was - korzystasz z typów zostaw reputację będzie mnie to motywowało do prowadzenia tego tematu. Pozdro i z Fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
⚽ Szwecja vs Peru [1x] @1.29 ✅
???? Halep S. vs Stephens S. [1] @1.39 ✅
???? Zalgiris Kaunas vs Lietuvos Rytas [1+Dogrywka] @1.19 ✅
_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 2.13
Stawka - 4777.81 PLN
Ewentualna Wygrana - 10194.84 PLN ✅✅✅


Pewniejszy kupon za grubą kasę, jedynie Szwecji się obawiam ale powinni już nie odpuszczać w ostatnich meczach przed mundialem, kadrowo są lepsi no i mecz w Goteborgu, a na Skandynawii gra się bardzo ciężko. Halep moim zdaniem wygra ze Stephens ponieważ jest hmmmmm LEPSZA pod każdym względem, Stephens dostała w prezencie kilka meczów na tym turnieju. No i mamy derby Kowna, Zalgiris jest lepszy o jakieś 3 poziomy, do tego dochodzi zmęczenie przeciwników gdzię męczyli się niemiłosiernie z Neptunasem. Zalgiris lokata. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? Bayern vs Alba Berlin [1+Dogrywka] @1.24 ✅
???? CSKA Moskwa vs BC Chimki Moskwa [1+Dogrywka] @1.20 ✅
:siata: Kanada vs USA [2] @1.53 ✅
_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 2.28
Stawka - 5500 PLN
Ewentualna Wygrana - 12521.52 PLN ✅ ✅ ✅


Trzeci mecz finału BBL myślę, że Bayern nie odda drugi raz meczu u siebie dla Alby, kadrowo są lepsi i tylko jak trójka będzie siedziała jak w poprzednim meczu Alba nie będzie miała nic do powiedzenia, spotkanie w którym nie mogą oddać przewagi własnego parkietu. Drugi mecz to gran derbi Rosji rozgrywane jest co dziwne tylko jedno spotkanie, także tutaj CSKA nie może sobie pozwolić na chwilę rozluźnienia. Zatrzymać Shveda po stronie Khimki, mało komu się to udaje ponieważ to taki Europejski Steph Curry lecz jeżeli ma się taką obronę jak CSKA to nie problem, moim zdaniem wielka LOKATA. Trzeci mecz gram na podstawie tego co widziałem wczoraj z Australią, goście zagrali nadzwyczajny mecz mimo przegranego seta, później po prostu ich zmasakrowali, głównie zagrywką - w ostatnim secie było bodajże jak dobrze pamiętam 9-0 dla USA. Jak ma się w składzie takich bombardierów na zagrywce to nad czym tu myśleć? Promocja, bo aż 1.5 kurs! Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? R. Haase vs I. Karlovic [1] @2.02 ✅
???? Lietuvos Rytas vs Zalgiris Kaunas [2+Dogrywka] @1.37 ⛔
_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 2.77
Stawka - 2421.52 PLN
Ewentualna Wygrana - 6701.31 PLN ⛔⛔⛔


Kupon puszczam już dzisiejszej nocy ze względu na to, że do rana kursy mogą jeszcze bardziej polecieć w dół, na Zalgiris i tak straciłem sporo. Gram Holendra ponieważ jest lepszy moim zdaniem od Karlovicia, nie wiem jak to będzie wyglądało na trawie, wiadomo że pierwsze mecze po kortach ziemnych lepiej odpuścić, poczekać i zobaczyć kto czuje w tym roku trawę a kto nie. Ściany za Holendrem, technika i wyższe umiejętności także więc hmmm gramy! Zalgiris nie powinien mieć tu żadnych problemów z zajechaną kondycyjnie drużyną zza miedzy. Nie wiem co mogło by się wydarzyć by tegoroczna najlepsza czwarta drużyna Europy jutro przegrała, chyba tylko koniec świata! Pozdro!
Edit. Niestety z sędziami nikt nie wygra, to co gwizdali dziś panowie z Litwy to jest jakieś nie porozumienie... :tohand::tohand::tohand: Litwa niezbyt bogaty kraj także może by przedłużyć serię finałową dostali jakieś rozkazy z góry, wiadomo dodatkowy mecz dodatkowy hajs (prawa telewizyjne etc. etc.):facepalm: Trener Zalgirisu wychodził z siebie momentami, no cóż bywa! gramy dalej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? B. Tomic vs M. Baghdatis [1] @1.47 - @1.0 ✅
???? V. Troicki vs F. Lopez [2] @1.31 @1.0 ✅
???? M. Raonic vs M. Basic [1] @1.12 ✅
_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 2.16
Stawka - 2695.81 PLN
Ewentualna Wygrana - 5814.28 PLN --- 3000 PLN ✅✅✅


No to tym razem na ostro w tenis! Wielkie promocje moim zdaniem także kupon puszczony już dziś, bo znów kursy będą leciały w dół. Mimo przegranego kuponu odkułem się pięknie na live dziś także humorek dopisuje!
Tomic kontra Bagieta P R O M O C J A Tomic, który jest stworzony na trawę co potwierdził w kwalifikacjach dostaję w prezencie Bagietę bez formy, nie dość że bez formy to po kontuzji - yyy tak on całe życie jest po kontuzji...rozumiem, że tu Bagieta może się odblokować czy coś ale po drugiej stronie ma Tomicia, a nie Janowicza. Z Lopezem prawie identyczna sytuacja także chłop który kocha trawę tyle że tu przeciwnik w nieco lepszej dyspozycji. No i o Kanadyjczyku pisał nie będę, bo to formalność z jego atomowym serwisem. Pozdro i do przodu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? K Nara vs J. Konta [2] @1.15 ✅
???? P. Hercog vs E. Mertens [2] @1.26 ✅
???? C. Norrie vs T. Ito [1] @1.35 ⛔
:siata: Brazylia vs Belgia [1] @1.01 ✅
:siata: Włochy vs Tajlandia [1] @1.02 ✅
_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 2.02
Stawka - 3000 PLN
Ewentualna Wygrana - 6045.68 PLN ⛔⛔⛔


Kupon na szybkości, bo dopiero dowiedziałem się że Bagieta nie wyszedł bał się kolejnej kompromitacji dziad. Także daję coś takiego, Norrie zagrany na żywo przy stanie 0-0 Mam nadzieje, że głowny typ z kuponu nie zawiedzie na który tak bardzo się spieszyłem.

???? K Nara vs J. Konta [2] @1.15 ✅
???? P. Hercog vs E. Mertens [2] @1.26 ✅
_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 1.44

Stawka - 7000 PLN
Ewentualna Wygrana - 10054.80 PLN ✅✅✅

To co zrobił Norrie to jest podejrzana sprawa i to z jakim nastawieniem wyszedł do decydującego seta, jestem przeciwny myśleniu o ustawkach tenisowych ale co raz bardziej myślę że czasem do takich dochodzi ( Cecchinato miał przecież zawieszenie za to ). Norrie po prostu oddał mecz za darmo. Dziwna sprawa no nic -3000 PLN. Gram to by odrobić tego śmiecia z Anglii. Mam nadzieje, że kobity mnie nie zawiodą, bo popłynę jak Tamiza.

Edit. Pieniążki odrobione, troche wygrałem znowu na żywo także kolejny dzień na plus, jakoś przed północą postaram się wrzucić coś na jutro. Jeszcze mam w grze Raonica i Lopeza, bo Tomicia rozliczyli po kursie 1.0 Także tam też coś wpadnie. Jest Good. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? R. Haase vs B. Tomic [1] @1.73 ⛔
:siata: Serbia Kobiety vs USA Kobiety [2] @1.55 [NA ŻYWO STAN 1-0] ⛔
_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 2.68
Stawka - 3955 PLN
Ewentualna Wygrana - 10605.33 PLN ⛔⛔⛔

Haase jutro moim zdaniem wygra, dostaje kolejnego wielkoluda, który lubi trawę w lepszej formie niż Karlovic lecz z mniejszym doświadczeniem. Moim zdaniem to właśnie doświadczenie zadecyduję o jutrzejszym meczu. W meczu z Chorwatem publika pomagała Holderowi, jutro moim zdaniem będzie to samo. Fajny kursik także pobieramy. Ale się wwaliłem w gówno z USA na żywo, dostają 9-3 w drugim secie w tej chwili. No cóz jak nie wejdzie trzeba naprawdę odpuścić z kobietami...

Edit. Odwaliłem wczoraj najgłupsza głupotę z możliwych no nic. Dochodzę do wniosku że Amerykanie są mentalnie najsłabsi na świecie w większości sportów górują tylko tam gdzie umiejętnościami przewyższają swoje mentalne łby...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? R. Haase vs B. Tomic [1] @1.68 ⛔
???? I. Falconi vs M. Buzarnescu [2] @1.28 ✅
_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 2.15
Stawka - 6145 PLN
Ewentualna Wygrana - 13214.21 PLN ⛔⛔⛔

Haase moim zdaniem wygra, dostaje kolejnego wielkoluda, który lubi trawę w lepszej formie niż Karlovic lecz z mniejszym doświadczeniem. Moim zdaniem to właśnie doświadczenie zadecyduję o jutrzejszym meczu. W meczu z Chorwatem publika pomagała Holderowi, jutro moim zdaniem będzie to samo. Fajny kursik także pobieramy. Buzarnescu z kolei dałem ponieważ ma umiejętności i jest waleczna, może jest nie ogarna na trawie ale po drugiej stronie nie ma godnego przeciwnika, Falconi moim zdaniem jest za słaba mimo że ma dużo więcej meczów rozegranych na trawce.

Mam nadzieję, że wejdzie jak tak to będzie gruby kupon długoterminowy na mistrzostwa świata.

Edit. Człowieku Haase coś Ty zrobił...Proszę Cię serio? Ten kupon musiał wejść!!!
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? H. Watson vs J. Konta [2] @1.23 ✅
???? G. Simon vs F. Lopez [2] @1.46 ✅
???? A. Lottner vs E. Mertens [2] @1.14 ✅
⚽ Rosja vs Arabia Saudyjska [Poniżej 3.5 Goli] @1.21 ⛔
???? Zalgiris Kaunas vs Lietuvos Rytas [1+Dogrywka] @1.17 ✅

_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 2.90
Stawka - 2649.46 PLN
Ewentualna Wygrana - 7678.77 PLN ⛔⛔⛔

Raczej kupon ostatniej szansy, poleciałem dziś i to nie tylko tym kuponem wyżej. Miałem przeczucie by odpuścić granie 13stego, ale powiedziałem sobie co tam zabobony...Jeżeli ten kupon nie wejdzie to na 99% robię przerwę.
Wypadałoby coś napisać z racji, że pisałem ciągle pod danymi meczami.
*Lopez już wszedł, był to pewniak dnia po nadzwyczajnie wysokim kursie, zapewne spowodowanym tym że Simon złapał formę ostatnio ale bądźmy ludźmi clay a trawa to są zupełnie inne korty, na ziemi bym się zastanowił nad tym tak tutaj na trawie pewniak Lopez.
*Mertens lokata nie ma zbytnio co tu dużo zużywać klawiatury, solidna zawodniczka w swoich stronach turniej - pewniak, Konta będzie chciała natomiast pokazać Watson kto jest numerem jeden jeżeli chodzi o angielskie tenisistki.
Mecz otwarcia zawsze jest na dużym stresie grany nie ważne kto gra nogi będą związane, jeżeli w 1 połowie gol nie padnie, a tak myślę to typ bardzo pewny. Rosja nie jest kocurem w ataku pozycyjnym, a jak Araby się okopią w własnym polu karnym to ciężko będzie ten autobus rozwalić.
Litwo Litwo ty moja...w Wilnie mecz podarowany przez sędziów na korzyść Lietuvosa by przedłużyć serię finałową, zgarnąć więcej kasy za prawa telewizyjne jeśli chodzi o LKL i dużo by tu o tym pisać, tutaj już nawet sędziowie nie pomogą na poddenerwowany Zalgiris. Grają w Kownie, mecz 10/10.
Są to tylko moje opinie odnośnie meczów, każdy ma prawo do innego zdania, pamiętajcie o tym!
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? M. Raonic vs L. Poullie [1] @1.33 ✅
???? R. Federer vs N. Kyrgios [1] @1.35 ✅
???? C. Vandeveghe vs A. Krunic [1] @1.32 ⛔
:siata: USA vs Polska [1] @1.42 ✅
⚽ Francja vs Australia [1] @1.25 ✅
⚽ Argentyna vs Islandia [1x] @1.08 ✅
⚽ Chorwacja vs Nigeria [1x] @1.18 ✅

_____________________________________________________________________
Kurs Kuponu - 5.36
Stawka - 1000 PLN
Ewentualna Wygrana - 5361.22 PLN ⛔⛔⛔

Czarne chmury nadeszły! Masakra jakaś te ostatnie dni, no ale ile może wchodzić...wchodziło około 2 miesięcy tak teraz niestety passa się skończyła. Zobaczymy czy taśma wejdzie, dużo w życiu takich taśm udało mi się trafić po czarnych dniach więc próbuje i dziś.
Raonic, bo serwis i głowę - moim zdaniem Francuz nie ma dziś podjazdu do weterana.
Roger, bo coś czuję że w połfinale nie odpuści. Wiem, że po drugiej stronie będzie Kyrgios, wiem że gra dobrze ale jeżeli chodzi o głowę to jest dalej czajnikiem i pytanie kiedy się zagotuje, Federer go załatwi swoim serwisem i głową.


Coco, bo to ona wygra ten turniej moim zdaniem, prezentuje mega poziom, jest mocna psychicznie i także nie odpadnie z Serbką.

Polska w okrojonym składzie, Amerykanie u siebie będą chcieli wygrać, jak im siedzi serwis to nie ma dla nich przeciwnika, a bądźmy szczerzy siedzi baaaaardzo często. Tutaj mimo największego kursu na kuponie moim zdaniem najpewniejszy typ. Polska pokazała jak gra wczoraj z Iranem jeżeli brakuje jej kilku zawodników.

Francuzi must win, a to dlatego że to najsłabsza ekipa w tej grupie i muszą zdobyć 3 pkt, Peru oraz Dania jest to moim zdaniem poziom wyżej.

Argentyna jak przegra dziś to golę głowę na łyso.

Chorwacja z tym składem co ma na papierze raczej nie przegra, Nigeria to nie ta Nigeria co kiedyś.
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? S. Wawrinka vs C. Norrie [1] @1.62 ✅
???? M. Cilic vs F. Verdasco [1] @1.20 ✅
???? Zalgiris Kaunas vs Lietuvos Rytas [1+Dogrywka] @1.17 ✅
⚽ Tunezja vs Anglia [x2] @1.09 ✅
⚽ Belgia vs Panama [1x] @1.02 ✅

_____________________________________________________________________

Kurs Kuponu - 2.53
Stawka - 2000 PLN
Ewentualna Wygrana - 5057.53 PLN ✅ ✅ ✅

Ajjjj...Próbujemy dalej jestem znany z tego że walczę do końca o odzyskanie złotej passy, jak nie idzie to nie idzie po całości, ostatnio znów jeden mecz do tyłu, przerwa od typowania całkowity reset głowy:champagne::champagne::champagne: no i walczę dalej! Tak między nami WTA ????????????
Przejdźmy do rzeczy -
Stan po takim kursiku? Pobieram rozumiem, że bez formy, rozumiem że po kontuzjach i po raz pierwszy na trawie ale kogo ma po drugiej stronie? Norrie to totalne dno, takiego czajnika dawno nie widziałem, oglądałem jego mecz w Challengerze ostatnio i to co tam zrobił to jest nie pojęte. Wawrinka gdyby nie był przygotowany do turnieju w Londynie to by w ogóle tu nie przyjeżdżał. Będzie próbował odzyskać formę, przeciwnik idealny. Serwis jest, a to na trawie duży atut.
&quot;Serwisman&quot; Cilic vs &quot;Ziemniak&quot; Verdasco tutaj jeżeli tylko dla Marina będzie chciało się grać w tym turnieju to widzę szybkie 2-0. Verdasco lubi zagrzać główkę, a Cilicia przełamać na trawie to sztuka będzie.
Zalgiris dziś po wygranej szykuje na Litwię fetę także juz każdy kibic tam wyczekuje z szampanami, myślę że o poziom lepsi Zalgiris nie zawiodą swoich kibiców. Uważać tylko na sędziów.
Anglia nie przegra z Tunezją, a Belgia z Panamą dość już niespodzianek na MŚ w tej kolejce.
Powodzenia i liczę na przełamanie, bo to jest parodia jakaś ostatnio!!!


Edit. Pięknie wszystko na luzie bez emocji weszło, mam nadzieję że teraz pójdzie z górki...Pozdro
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? L. Mayer vs K. Anderson [2] @1.20
???? N. Kyrgios vs A. Murray [1] @1.36
⚽ Polska vs Senegal [1x] @1.29

_____________________________________________________________________

Kurs Kuponu - 2.11
Stawka - 4057.53 PLN
Ewentualna Wygrana - 8542.24 PLN



Wchodzę na jutro grubo gdyż widzę mega okazje, kupon cisnę już dziś bo kurs na Andersona i Kyrgiosa leci mega w dół!
*Andersona gramy bo na prawdę odpalił z formą ostatnio na ziemi, jak będzie na trawie? Skoro na ziemi grał bardzo dobrze w moim przekonaniu, na trawie będzie grał jeszcze lepiej. Serwis jest, mierzone uderzenia pod końcową linię bardzo często wchodzą, nic tylko grać. Spodziewałem się tutaj 1.10 a dostałem promocję. Super!
*Kyrgios hmmm tutaj typ trochę z takich, który musi wejść biorąc pod uwagę WSZYSTKO chociaż z tyłu głowy coś mi podpowiada ile Ci ten kangur kuponów spierd**** swoją głupotą? A no właśnie bardzo dużo, Murray to cwany lis ale to w jakiej jest formie to jest zagadka za milion złotych, grał trochę w deblu ale to w ogóle co innego. Kyrgios fajnie grał z Rogerem w Niemczech ale głowa się zagotowała, tutaj na pewno wyjdzie zmotywowany by ograć byłą światową jedynkę, coś mi mówi że nawet jeżeli przyjechał tylko po wpisowe to będzie chciał go ograć by udowodnić, że teraz lepszy jest Nick.
*Polsko Do boju! Co tu dużo pisać? Moim zdaniem przegrać nie przegrają. Myślę, że jutro zadecyduje doświadczenie jakie dadzą nam Szczęsny lub Fabian, Piszczu, Kuba, Krycha, Grosik no i Lewy. Dla tych piłkarzy głowa się nie zagotuję wręcz przeciwnie to oni pociągną naszą kadrę po 3 pkty. Mam przeczucie, że Senegal wyjdzie bardzo zestresowany i to Polska przejmie prowadzenie meczu, a wtedy kontrolować spotkanie przez 90 min koncentracja i być może uda się coś ustrzelić! Dawaj Polska!
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
???? T. Berdych vs J. Benneteau [1] @1.65 &lt;NA ŻYWO&gt;
???? N. Kyrgios vs A. Murray [1] @1.26
⚽ Polska vs Senegal [1x] @1.32
⚽ Egipt vs Rosja [1x] @1.22

_____________________________________________________________________

Kurs Kuponu - 3.35
Stawka - 1500.00 PLN
Ewentualna Wygrana - 5022.03 PLN



Anderson Ty może przestań grać, co za śmieszny tenisista. Brak słów, po prostu brak słów. Kolejny raz potwierdza się, że pewniak dnia zawodzi. Leszcz i tyle. Mam nadzieję, że Tomek to wyciągnie z moim szczęściem zapewne da się wydy**ć... Brak słów!
 
Do góry Bottom