>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grudzień 2010 w Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 15. kolejki

Celtic Glasgow - Inverness Caledonian Thistle 2:2
Hamilton Academical - St. Mirren 0:0
Hibernian FC - FC St. Johnstone 0:0
Kilmarnock FC - Aberdeen FC 2:0
Dundee United - Glasgow Rangers przełożone
Motherwell FC - Heart of Midlothian przełożone


16. kolejka

4 grudnia
13.00 Aberdeen FC - Celtic Glasgow 7.60 4.50 1.35
16.00 FC St. Johnstone - Hamilton Academical 1.95 3.35 3.55
16.00 Glasgow Rangers - Heart of Midlothian 1.35 4.50 7.60
16.00 Hibernian FC - St. Mirren 1.75 3.50 4.30
16.00 Inverness Caledonian Thistle - Dundee United 2.45 3.25 2.65
16.00 Motherwell FC - Kilmarnock FC 2.00 3.25 3.50

Kursy: Bet-at-home

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Rozegranie 16. serii spotkań Scottish Premier League stoi pod dużym znakiem zapytania.
Oczywiście winna temu jest niesprzyjająca aura, która w ostatnich dniach sparaliżowała Wyspy Brytyjskie. Sytuacja dużo gorzej ma się na Północy (Szkocja). Z powodu wczesnego ataku zimy większość drużyn ma problemy z przeprowadzeniem zajęć (Aberdeen, St. Johnstone czy Inverness), a zespoły Hibernianu i Hearts jeszcze w tym tygodniu nie trenowały!
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Scottish Premier,odwołana ,zeby było smieszniej na sobote przewidywana jest znacząca poprawa pogody e Szkocji. Mozna sobie wyobrazic w jaka panike by wpadli gdyby mieli warunki jakie u nas teraz panują.

&quot;Braveheart - Waleczne serce&quot; -Gdzie są Ci Szkoci?


BB: Żaden spośród sześciu pojedynków szesnastej kolejki Scottish Premier League nie odbędzie się w ten weekend z powodu chaosu wytworzonego przez niekorzystne warunki pogodowe.
Nowa data meczów 16. kolejki SPL nie została jeszcze ustalona.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

17. kolejka

11 grudnia
13.45 Inverness Caledonian Thistle - Glasgow Rangers 6.50 3.70 1.50
16.00 Celtic Glasgow - Kilmarnock FC 1.20 5.70 12.00
16.00 Dundee United - Motherwell FC 2.10 3.25 3.25
16.00 Hamilton Academical - Hibernian FC 2.50 3.25 2.60
16.00 Heart of Midlothian - Aberdeen FC 1.55 3.60 5.85
16.00 St. Mirren - FC St. Johnstone 2.50 3.25 2.60

Kursy: Bet-at-home

Miejmy nadzieję, iż tym razem niesprzyjająca aura nie przeszkodzi w rozegraniu kolejki...


Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Niesprzyjająca aura sprawiła, iż ponownie kibicom w Szkocji nie dane będzie obejrzeć pełnej kolejki. Na szczęście, w porównaniu z poprzednią, dziś zobaczymy przynajmniej połowę z zaplanowanych pojedynków:
Inverness Caledonian Thistle - Glasgow Rangers
Heart of Midlothian - Aberdeen FC
St. Mirren - FC St. Johnstone


Inverness Caledonian Thistle - Glasgow Rangers 1:1 (1:0)
Zespół rewelacyjnego beniaminka jest niepokonany w lidze od czterech kolejnych spotkań. Po trzech zwycięstwach (z Aberdeen, Hamiltonem i Hibernianem) wywiózł z Celtic Park bardzo cenny punkt (2:2). Czy i tym razem odbierze komplet punktów ekipie Old Firm? Bardzo prawdopodobne.
Tym, co w dużej mierze przemawia na niekorzyść piłkarzy Terry&#39;ego Butchera, jest zadziwiająco fatalna dyspozycja na własnym stadionie. O ile pod względem spotkań wyjazdowych, gdzie bez żadnej porażki ustępują jedynie ich dzisiejszym rywalom (komplet 7 zwycięstw The Gers!), o tyle na Caledonian Stadium punkty wręcz &quot;rozdają&quot; (2-1-4). Gdyby świetną grę na wyjazdach przełożyli na mecze domowe, byliby tuż &quot;za plecami&quot; drużyn z Glasgow!
Nie jestem do końca przekonany co do zwycięstwa gości, ale jednak trudno jest mi przejść obojętnie koło dość wysokiego kursu na to rozstrzygnięcie.
Mój typ:
Rangers @1.55 (bet-at-home) ⛔
BB: Niewykorzystany przez Millera karny w 83. minucie... Aczkolwiek spodziewałem się niespodzianki.
Heart of Midlothian - Aberdeen FC 5:0 (2:0)
Krótko i konkretnie.
Aberdeen nie wygrało meczu ligowego od 23 października (!) Ostatnie 6 spotkań popularnych Owiec to seria 6 porażek (!) Ich bilans &quot;wyjazdowy&quot; wygląda wręcz zatrważająco (1-1-6; 4:21) (!) Do tego po zwolnieniu Marka McGhee (1 grudnia) na Pittodrie wciąż czekają na nowego szkoleniowca (najprawdopodobniej będzie to 70-letni Craig Brown, który w tygodniu odszedł się z Motherwell).
A Hearts? Zespół z Edynburga kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, bezapelacyjnie stanowiąc obecnie &quot;trzecią siłę&quot; Scottish Premier League i nikogo nie powinny dziwić pochwały, jakie spływają na Jima Jefferiesa (menedżer listopada) i na cały zespół (m.in. Adriana Mrowca).
Nie widzę w tym pojedynku innego rozstrzygnięcia, jak kolejne zwycięstwo Serc.
Moje typy:
Hearts @1.55 (unibet) ✅
goście nie strzelą @1.92 (unibet) ✅
... i co za tym idzie:
Hearts wygrają do zera @2.25 (bet365) ✅
St. Mirren - FC St. Johnstone 1:2 (0:0)
Oba zespoły prezentują się w tym sezonie bardzo przeciętnie i obok fatalnie spisujących się obecnie Hamiltonu i Aberdeen znajdują się w gronie drużyn, którym najprawdopodobniej przyjdzie stoczyć bój o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Na siłę można stwierdzić, iż w lepszej dyspozycji może znajdować się ekipa Danny&#39;ego Lennona, ale to tylko przypuszczenia, gdyż po dłuższej przerwie w grze spowodowanej wczesnym atakiem zimowej aury trudno jest wyrokować na temat formy, jaką zaprezentują dziś piłkarze gospodarzy. Ich dwa ostatnie ligowe mecze zakończyły się podziałem punktów. Wcześniej &quot;przeplatali&quot; wygrane z porażkami. Doszukując się na siłę jakichś pozytywów w ich wynikach, można zauważyć, iż w 6 ostatnich ligowych potyczkach porażki notowali jedynie z zespołami z Glasgow, także nie powinni dziś polec ze słabiutkim St. Johnstone.
The Saints po serii 4 kolejnych porażek w dwóch ostatnich meczach wywalczyli 5 punktów (wyjazdowe zwycięstwo z Aberdeen i remis - również na wyjeździe - z Hibernianiem). Czy zwiastuje to &quot;wyjście na prostą&quot; podopiecznych Dereka McInnesa? Niekoniecznie.
Jakieś typy? Trudno znaleźć coś konkretnego. Na pewno nie powinniśmy być dziś świadkami porażki gospodarzy. Najprawdopodobniejszym, moim zdaniem, rozstrzygnięciem tego meczu będzie 3 z rzędu podział punktów dla The Buddies po przeciętnej grze z obu stron. Sprzyjać temu powinna kiepska pogoda i &quot;wypadnięcie&quot; z rytmu meczowego obu ekip. Typuję 0:0 lub 1:1.
Moje typy:
St. Mirren lub remis @1.44 (bet365) ⛔
under 2.5 @1.65 (bet-at-home) ⛔
... i coś w poszukiwaniu dobrego kursu:
remis @3.25 ⛔
BB: Bramka dla gości w 90. minucie i z trzech ✅ zrobiły się trzy ⛔ :;/:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Hearts - Aberdeen
Jak dla mnie pewniak kolejki. Kurs w granicach 1,60 jaki dają bukmacherzy moim zdaniem jest bardzo dobry. Aberdeen gra bardzo słabo, nie mają trenera, wszystko w tym zespole się sypie, aż ciężko wyobrazić sobie co siedzi w głowach piłkarzy. Na pewno najlepsi piłkarze Aberdeen, jeśli będą propozycje to odejdą podczas zimowego okienka. Belfast napisał najważniejsze rzeczy odnośnie tego meczu... Aberdeen zaliczyło 6 porażek z rzędu, nie wygrali od 23 października, w 6 ostatnich meczach strzelili zaledwie 2 bramki tracąc aż 18 bramek. Nie lubię suchych statystyk ale to mówi samo za siebie.
Hearts wygra - 1,60 Bet At Home ✅ 5:0
Hearts (-1) - 2,60 Bet At Home ✅ 5:0
Edit:
Motherwell - Hearts
Na jutro kolejny ciekawy typ, a w zasadzie typy z udziałem drużyny Hearts. Pierwszy mój pomysł na typ w tym meczu to under 2,5. Obie drużyny to jedne z najlepszych defensyw ligi. Motherwell w 14 spotkaniach straciło zaledwie 16 bramek co jest wynikiem bardzo dobrym. Hearts rozgrywając jedno spotkanie więcej straciło już tylko 13 bramek. 3 ostatnie mecze wyjazdowe drużyny Serc to 3 zwycięstwa i 3 undery - 1:0 z Aberdeen oraz po 2:0 z Johnstone i Hibernian. Co prawda Hearts w ostatniej kolejce rozprawił się z Aberdeen tym razem przed własną publicznością w stosunku aż 5:0, ale tym razem aż taki wysoki wynik nie padnie.
Hearts powinni to wygrać także z innego względu, pomijając dobrą formę tej drużyny i dobre nastroje panujące w drużynie. Motherwell został bez trenera i to z pewnością jest dużym handicapem dla gości. Oczekuję skromnego zwycięstwa 0:1 lub 0:2.
Motherwell FC - Heart of Midlothian - 2 - [2,65] Bet At Home ✅ 1:2
Motherwell FC - Heart of Midlothian - under 2,5 - [1,85] Bwin ⛔
Edit:
Under nie wszedł, ale główny typ 1x2 wszedł i to bardzo cieszy ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Motherwell FC - Heart of Midlothian 1:2 (1:1)
Jeżeli chodzi o rozgrywane dzisiejszego wieczoru zaległe spotkanie 15. kolejki to Ramzesa (patrz wyżej ;)) napisał praktycznie wszystko, co może skłonić do postawienia na kolejne zwycięstwo Hearts (z typem na under 2.5 również jak najbardziej się zgadzam).
Przyglądając się ostatnim bezpośrednim konfrontacjom pomiędzy dzisiejszymi rywalami:
25.09.2010 Hearts - Motherwell 0:2
24.04.2010 Hearts - Motherwell 0:2
13.03.2010 Motherwell - Hearts 3:1
można by przypuszczać, iż popularne Mandarynki Sercom &quot;nie leżą&quot;. Jednak to tylko sucha statystyka, która z aktualną dyspozycją obu drużyn ma niewiele wspólnego.
Zespół z Edynburga kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa (5 zwycięstw z rzędu bez straty bramki!) w 8 ostatnich ligowych potyczkach aż 7-krotnie sięgając po komplet punktów, za każdym razem nie tracąc przy tym choćby jednego gola! Czy ta niesamowita seria piłkarzy Jim Jefferiesa zostanie dziś przerwana? Nie sądzę. Mające problem z odniesieniem zwycięstwa w ostatnim czasie Motherwell, w dodatku opuszczone nagle przez menedżera Craiga Browna, nie ma raczej żadnych atutów (za wyjątkiem własnego boiska, na którym zresztą nie idzie mu najlepiej w tym sezonie: 3-1-3; 12:8), co przy rewelacyjnej dyspozycji Adriana Mrowca i spółki na wyjazdach (5-0-1; 12:4) wróży kolejne ich zwycięstwo, aczkolwiek - w odróżnieniu od pogromu Aberdeen (5:0) w zeszłą sobotę - tym razem skromne.
Hearts @2.50 (bet365) ✅
I tak bardziej w poszukiwaniu fajnego kursu:
Hearts wygrają jedną bramką @4.00 (bet365) ✅
BB: Co prawda spodziewałem się wyniku 1:0 dla gości, ale czułem, że tym razem wygrana Sercom nie przyjdzie łatwo i okażą się lepsi co najwyżej o jedną bramkę... Udało się.
Super wygląda również kurs na to, iż Motherwell nie zdobędzie dziś bramki. W końcu Hearts nie straciło jej już w 5 kolejnych meczach.
gospodarze nie strzelą @3.45 (unibet) ⛔
BB: Goście zdobywają bramką tuż przed zejściem do szatni, chwila dekoncentracji i Motherwell już po minucie doprowadza do wyrównania...
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 17. kolejki
Inverness Caledonian Thistle - Glasgow Rangers 1:1
Celtic Glasgow - Kilmarnock FC przełożone
Dundee United - Motherwell FC przełożone
Hamilton Academical - Hibernian FC przełożone
Heart of Midlothian - Aberdeen FC 5:0
St. Mirren - FC St. Johnstone 1:2

18. kolejka
18 grudnia
13.45 Hamilton Academical - Celtic Glasgow 9.00 4.70 1.30
16.00 Aberdeen FC - Motherwell FC 3.20 3.20 2.15
16.00 FC St. Johnstone - Dundee United 2.60 3.15 2.55
16.00 Glasgow Rangers - St. Mirren 1.15 6.50 15.00
16.00 Heart of Midlothian - Inverness Caledonian Thistle 1.75 3.40 4.40
16.00 Kilmarnock FC - Hibernian FC 2.00 3.35 3.40
Kursy: Bet-at-home
Czy i tym razem pogoda sprawi, że niektóre spotkania zostaną przełożone?
Czy rewelacja ostatnich tygodni - Hearts - sięgnie po 7. z rzędu zwycięstwo? Wbrew pozorom nie będzie o nie łatwo, gdyż Inverness, które już 3-krotnie &quot;urywało&quot; w tym sezonie punkty ekipom Old Firm, z pewnością na Tynecastle &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;... ????

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Heart of Midlothian - Inverness Caledonian Thistle 1:1 (1:1)
Typ, który od razu &quot;wpadł mi w oko&quot;, to &quot;potknięcie&quot; (a raczej przerwanie dobrej passy, co jest rzeczą normalną) Serc. Mimo iż w ostatnim czasie (jak i w całym sezonie, o czym świadczy pozycja w tabeli tuż za Celtikiem) piłkarze Jima Jefferiesa grają rewelacyjnie (zwłaszcza w defensywie), to jednak podopieczni Terry&#39;ego Butchera na pewno nie stoją przed konfrontacją w Edynburgu na straconej pozycji. Również spisują się dobrze (jak na beniaminka wręcz rewelacyjnie) i po dwóch z rzędu remisach (1:1 z Rangersami i 2:2 z The Bhoys!) z pewnością nie biorą pod uwagę ewentualnej porażki. Mało tego, Inverness również może pochwalić się godną pochwały serią 5. kolejnych spotkań bez porażki (3-2-0). Biorąc również pod uwagę fakt, iż na wyjazdach radzą sobie wyśmienicie (5-3-0; 17:8), nie sądzę, by mieli przegrać na Tynecastle.
Warto jeszcze dodać, że zarówno Hearts, jak i Invernees, jako nieliczne drużyny w Szkocji, pozostają w &quot;rytmie meczowym&quot;, mimo fatalnej aury na Wyspach &quot;paraliżującej&quot; rozgrywki Scottish Premier League (tym bardziej niższych lig), rozgrywając swoje mecze co tydzień.
Moje typy:
Inverness lub remis @2.02 (unibet) ✅
Inverness DNB @3.45 (unibet) ZWROT
Przeczuwam również under 2.5 @1.75 (bet365) ✅
BB: Kto wie, czy gdyby nie ten karny sprokurowany przez bramkarza Caley Thistle, rewelacyjny beniaminek nie odniósłby zwycięstwa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Aberdeen FC - Motherwell FC PRZEŁOŻONE
Co Aberdeen pokazuje w tym sezonie ten, kto choć trochę interesuje się rozgrywkami w Szkocji, wie. Koszmar. By za bardzo się nie rozpisywać, przytoczę tylko dotychczasowy bilans ekipy z Pittodrie: 3-1-12; 15:36. 12 porażek zanotowanych w 16 spotkaniach mówi samo za siebie.
Tym razem popularnym Owcom przyjdzie się zmierzyć z mocnym Motherwell, które w ostatnim czasie &quot;spuściło nieco z tonu&quot;. Tylko czy można porównywać brak zwycięstwa w 3 kolejnych spotkaniach do 7 porażek z rzędu Aberdeen?!
Mimo wszystko sądzę, a nawet jestem pewien, iż Aberdeen w tym meczu nie poniesie kolejnej porażki. Po pierwsze, tak jak w przypadku typu przeciwko Hearts post wyżej, przeczuwam, iż w najbliższej kolejce kolejna drużyna przerwie swoją dobrą czy złą passę. Co prawda, skoro odniosło się 7 kolejnych porażek, to czemu by nie odnieść ósmej...? Moim zdaniem tej 8. nie będzie. Poza tym działacze The Dons pożegnali się już z Markiem McGhee, który kompletnie sobie nie poradził z rolą menedżera na Pittodrie i to głównie jego &quot;zasługa&quot;, że tak duży klub (oczywiście jak na warunki SPL) okupuje ostatnią pozycję w ligowej tabeli. Zastąpił go &quot;wiekowy&quot; (70-letni) Craig Brown, który jeszcze kilka dni temu piastował stanowisko menedżera w Motherwell (!). Czy obnażając przed swoimi nowymi podopiecznymi wszystkie słabości The Well, będzie w stanie sięgnąć z nimi po długo niedopisywane do ich dorobku punkty? Czy zdążył już jakoś &quot;poukładać&quot; po swojemu zespół, który - mimo potencjału, jaki ciągle w nim drzemie - nie był, jak na razie, w stanie pokazać na co go stać? Sądzę, że tak. Może nie sięgną od razu po pełną pulę, ale powinni przynajmniej przerwać w końcu pasmo porażek i wywalczać oczko &quot;na przełamanie&quot;.
Remis w tym meczu wydaje mi się dość prawdopodobnym wynikiem, co historia ostaniach bezpośrednich starć pomiędzy tymi drużynami tylko potwierdza:
18.09.2010 Motherwell - Aberdeen 1:1
30.01.2010 Aberdeen - Motherwell 0:3
21.11.2009 Motherwell - Aberdeen 1:1
29.08.2009 Aberdeen - Motherwell 0:0
04.04.2009 Motherwell - Aberdeen 1:1
Moje typy:
Aberdeen lub remis @1.62 (bet-at-home)
Aberdeen DNB @2.24 (unibet)
obie strzelą @1.78 (unibet)
BB: Pozostałymi przełożonymi spotkaniami tej kolejki są mecze: Glasgow Rangers - St. Mirren i FC St. Johnstone - Dundee United.
BB: Również zaplanowany na 13.45 naszego czasu mecz Hamilton Academical - Celtic Glasgow został odwołany. Także dziś tylko dwa mecze...
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
&quot;Zimowy paraliż&quot; na Wyspach sprawił, iż kibice na nadmiar piłkarskich emocji na pewno narzekać nie mogą. Zwłaszcza w Szkocji, gdzie w ostatnich tygodniach rozegranie jakiegokolwiek ligowego spotkania rzadko dochodzi do skutku. Nie inaczej jest w 18. kolejce Scottish Premier League, gdzie zostaną rozegrane tylko 2. Oprócz przedstawionego wyżej meczu Heart of Midlothian z Inverness Caledonian Thistle, odbędzie się jedynie konfrontacja na Rugby Park.
Kilmarnock FC - Hibernian FC 2:1 (2:0)
Trudno jest określić faworyta tego pojedynku, gdyż oba zespoły prezentują się w tym sezonie raczej podobnie, ze wskazaniem na gospodarzy dzisiejszego meczu, wobec których - w przeciwieństwie do The Hibees - nie było takich oczekiwań.
Jeżeli chodzi o ich aktualną dyspozycję, to ciężko cokolwiek powiedzieć, gdyż z powodu &quot;pogodowych zawirowań&quot; nie rozegrały ostatnich dwóch zaplanowanych z ich udziałem spotkań. Obie ekipy po raz ostatni na boisko wybiegły 27 listopada, kiedy to Kilmarnock pokonało przed własną publicznością kompletnie nieradzące sobie w tym sezonie Aberdeen (2:0), a podopieczni Colina Calderwooda tylko zremisowali na Easter Road z przeciętnym, aczkolwiek wyprzedzającym ich aktualnie w tabeli, St. Johnstone (0:0).
Jeżeli chodzi o jakieś sensowne typy, co do tego meczu, w którym - tak naprawdę - wszystko chyba może się zdarzyć (łącznie z tym, że się nie odbędzie :)), to wydaje mi się, że sensownym rozwiązaniem będzie postawienie na under 2.5. Nie tylko z powodu kiepskich warunków atmosferycznych, ale głównie z powodu 3-tygodniowej przerwy w grze piłkarzy obu drużyn. Jeżeli miałbym wytypować zwycięzcę tego meczu, to skłaniałbym się ku gościom, którzy, mimo iż ciągle zawodzą, dla mnie nadal stanowią zespół, który stać na wygraną z każdym. Aczkolwiek nie zdziwi mnie podział punktów i brak goli.
Moje typy:
under 2.5 6/10 @1.80 (bet365) ⛔
Hibernian lub remis @1.68 5/10 (unibet) ⛔ i co za tym idzie:
Hibernian DNB @2.50 (bet365) ⛔
BB: Dureń ze mnie :;/: Sam piszę, że mecz trudny to typowania i każdego wyniku należy się spodziewać, a jednak na siłę zamieszczam typy... Ostatni też raz bezpodstawnie stawiam na Hibernian, który po prostu jest nieprzewidywalny.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 18. kolejki
Hamilton Academical - Celtic Glasgow przełożone
Aberdeen FC - Motherwell FC przełożone
FC St. Johnstone - Dundee United przełożone
Glasgow Rangers - St. Mirren przełożone
Heart of Midlothian - Inverness Caledonian Thistle 1:1
Kilmarnock FC - Hibernian FC 2:1

19. kolejka + zaległe
21 grudnia
20.45 Celtic Glasgow - Kilmarnock FC 1.20 6.50 12.00
20.45 Dundee United - Glasgow Rangers ponownie przełożone :?
22 grudnia
20.45 Hamilton Academical - Hibernian FC 2.60 3.30 2.62
26 grudnia
16.00 Celtic Glasgow - FC St. Johnstone 1.20 6.50 12.00
16.00 Dundee United - Hamilton Academical 1.66 3.75 5.00
16.00 Hibernian FC - Aberdeen FC 1.80 3.50 4.50
16.00 Inverness Caledonian Thistle - St. Mirren 1.66 3.75 5.00
16.00 Kilmarnock FC - Heart of Midlothian 2.90 3.30 2.37
16.00 Motherwell FC - Glasgow Rangers 5.50 4.00 1.57
Kursy: bet365
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Jak już wiemy, w jedynym dzisiejszym meczu szkockiej Premier League. Celtic zagra z Kilmarnock. Wg. buków wiadomo kto jest faworytem. Ale ostatnie mecze gospodarzy dają wiele do myślenia. Po kursie 1.20?? Nie, nie warto. Ja ze swojej strony proponuję troszkę inne rozwiązanie.
Typ: Kilmarnock strzeli ✅ [1:1]
Kurs: 1.95
Buk:Tobet.

Dlatego, że:
-Celtic u siebie w 8 meczach stracił dokładnie 8 bramek.
-Ostatnio forma i styl gry gospodarzy pozostawia wiele do życzenia - co ważniejsze tracą bramki (3 stracone bramki w 2 meczach u siebie)
- Kilmarnock FC co ciekawe mimo iż przegrywa strzela bramkę.
- Na 16 kolejek tylko w jednym meczu z Motherwell FC, równe 4 miesiące temu nie strzelili bramki.
-Kilmarnock ma w składzie irlandczyka Conora Sammona, który jest obecnie vice liderem w klasyfikacji strzelców - 11 bramek.

Niemoc Celticu dalej trwaa, a irlandczyk Sammon zdobywa już 12 bramkę w sezonie;-)​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja będę może na upartego szukał niespodzianki w tym meczu i postawię na gości z remisem. Kilmarnock to nie są jakieś ogórki, na Celtic kurs 1,20-1,30 jest zaniżony, mając także na uwadze formę Celtów. Zdecydowanie są oni w zasięgu piłkarzy Kilmarnock. Od razu przypomina mi się ich mecz kiedy Rangersi wymęczyli 3:2, a drużyna gospodarzy zagrała bardzo dobry mecz. W Celticu w dalszym ciągu jest kilku nieobecnych graczy którzy świadczą o sile tego zespołu. X2 jak najbardziej do zagrania.
Kilmarnock lub remis - 3,90 BAH ✅ 1:1
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Podobnie, jak koledzy wyżej, uważam, iż kurs wystawiony na zwycięstwo Celtiku jest co najmniej śmieszny i również nie będę zdziwiony, kiedy goście wywalczą punkt. ✅
Celtic Glasgow - Kilmarnock FC 1:1 (0:0)
W składzie gospodarzy na pewno nie zobaczymy dzisiejszego wieczoru ofensywnego pomocnika/napastnika Shauna Maloney&#39;a (14/15 + 4 gole) i obrońcy Glenna Loovensa (8/15 + 2 gole). Zwłaszcza brak tego pierwszego stanowi poważne osłabienie (w jego przypadku linii ofensywnej) Wicemistrzów Szkocji i będzie dla Neilla Lennona w najbliższym czasie dużym problemem. Natomiast Holenderski defensor z urazem zmaga się już od dłuższego czasu i do jego nieobecności na boisku zdążono już na Celtic Park przywyknąć. Poza tym menedżer The Bhoys na brak obrońców (aczkolwiek w ostatnim czasie niezbyt solidnych) nie może narzekać. Do gry zdolny jest już jeden z nich - Emilio Izaguirre, także z zestawieniem linii defensywnej nie powinno być problemu.
Gorzej wygląda sytuacja z przodu, gdyż poza wspomnianym Maloney&#39;em pod znakiem zapytania stoją występy dwójki napastników - Georgiosa Samarasa i Gary’ego Hoopera. O ile ewentualna absencja Greka, który w tym sezonie jeszcze nie wpisał się na listę strzelców (!), to nie problem, gdyż w składzie Celtic posiada jeszcze m.in. Anthony&#39;ego Stokesa (5 bramek w 14 występach), o tyle brak wspomnianego Hoopera - najlepszego strzelca zespołu (9 goli w 9 meczach!), który w ostatnim czasie robi w Glasgow prawdziwą furorę, może poważnie zmniejszyć &quot;siłę rażenia&quot; zespołu gospodarzy.
Z kolei menedżer Kilmarnock, Mixu Paatelainen, poza nieobecnymi od dawna Jamesem Daytonem i Alanem Combe&#39;m, ma do dyspozycji cały skład.
Bez względu na to, czy wieści na temat ewentualnej nieobecności na boisku Gary’ego Hoopera się potwierdzą, zdecydowałem się postawić na under 2.5. Kilmarnock z pewnością postawi gospodarzom trudne warunki i powalczy o punkty, zwłaszcza, że w ostatnim czasie jakoś niespecjalnie trudno &quot;urywa&quot; się je Old Firm. Poza tym należy wziąć pod uwagę, iż piłkarze obu drużyn ostatnie spotkanie o stawkę rozegrali blisko miesiąc temu, a niesprzyjająca pogoda na pewno &quot;wtrąciła swoje 3 grosze&quot; w system treningowy.
Spodziewam się zaciętego meczu i skromnego 1:0 dla The Bhoys. Aczkolwiek, tak jak wspomniałem na wstępie, nie zdziwi mnie również remis.
Moje typy:
under 1.5 (pierwsza połowa) @1.48 6/10 (unibet) ✅
under 2.5 @2.60 5/10 (bet365) ✅
under 3, 3.5 @1.825 6/10 (bet365) ✅
under 3.5 @1.57 6/10 (tobet) ✅
oraz, tak bardziej z przeczucia:
Celtic wygra jedną bramką @3.75 2/10 (bet-at-home) ⛔
BB: Najważniejsze, że udało się trafić under 2.5 i co za tym idzie, wszystkie jego następstwa, a kursy na nie wystawione były naprawdę atrakcyjne ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Co na Boxing Day? Hmm...
Szkoda, że nie odbędzie się spotkanie Kilmarnock FC - Heart of Midlothian - moim zdaniem najciekawsze w tej kolejce.
Natomiast jeżeli chodzi o pozostałe mecze, to na pewno warto postawić na zwycięstwa Old Firm.
Motherwell FC - Glasgow Rangers 1:4 (0:2)
W przypadku spotkania na Fir Park menzel i Łodzianin1908 (patrz niżej) napisali praktycznie wszystko i nie ma sensu się powtarzać... Do gry wracają Edu i Lafferty, rywal &quot;zza miedzy&quot; traci punkty, a piłkarze The Well, którzy piłki nie kopali już od prawie 2 tygodni, u siebie w tym sezonie wcale nie są mocni... Nic, tylko sprawić sobie miły prezent na Święta i umocnić się na fotelu lidera ;-)
Kurs wystawiony na zwycięstwo The Gers jest całkiem przyzwoity
Rangers @1.65 7/10 (tobet) ✅
Celtic Glasgow - FC St. Johnstone 2:0 (0:0)
golditalia (patrz niżej) liczy na kolejną niespodziankę w wykonaniu The Bhoys. Moim zdaniem limit został już wykorzystany. Trzeba w końcu zagrać na miarę swoich możliwości i wejść na &quot;ścieżkę&quot; zwycięstw. Mecz z Kilmarnock przed paroma dniami pokazał, że piłkarzom Neila Lennona potrzeba jedynie nieco więcej koncentracji pod bramką rywala i po prostu trochę spokoju w grze. Po wspomnianym remisie z The Killies, gdzie nie byli w stanie przełożyć swojej dominacji na boisku na gole, a jedyna okazja w meczu dla gości od razu zakończyła się bramką, na pewno są mocno zdeterminowani, by tym razem takiej wpadki nie popełnić. Szkoda tylko, iż nie pomoże im w tym kontuzjowany Gary Hooper, ale i tak powinno być dobrze...
Celtic (-1.5) @1.65 6/10 (bet365) ✅
Inverness Caledonian Thistle - St. Mirren 1:2 (1:1)
Należy się dziś spodziewać kolejnego dobrego meczu w wykonaniu rewelacyjnego beniaminka i kolejnych punktów dopisanych do jego konta. Na Caledonian Stadium przyjeżdża słabiutkie St. Mirren, które chyba raczej nie ma czego szukać w konfrontacji z podopiecznymi Terry&#39;ego Butchera. Wszystko ładnie przedstawił Groven (patrz niżej) ;-)
Inverness @1.70 5/10 (tobet) ⛔
BB: Zaczęło się idealnie (bramka dla Caley Thistle już w 8. minucie), a skończyło fatalnie. Rozumiem, że każda passa kiedyś się kończy... Ale jak już przegrywać, to z mocnym rywalem! :;/:
Hibernian FC - Aberdeen FC 1:2 (1:1)
Spotkania w Edynburgu typować nie zamierzam, gdyż naprawdę nie wiem, czego spodziewać się po The Hibees. A w dodatku Aberdeen nie może ciągle przegrywać...
BB: Czułem, że będzie niespodzianka. The Dons w końcu wygrywają, a Hibernian znowu zawodzi...
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
vs



typ: X2 ⛔
kurs: 4.11
Każdy kto obstawia słychać już kiedyś jak ktoś mówi: &quot;Ah wsadzę jeszcze Celtic bo to pewniak jest&quot;. Założę się że większość z was przejechała się kiedyś na tym klubie który wydaje się solidny lecz takim nie jest. W pierwszy dzień Świąt, Celtic Glasgow zagra na własnym boisku z St. Johnston. Celtic jest ostatnio w beznadziejnej formie i w 5 ostatnich meczach, wygrało tylko raz a trzy ostatnie mecze na Celtic Park zakończyły się remisem z Dundee United, Inverness i Kilmarnock - średniaki. Podopieczni McInnesa ostatnio są w formie. W trzech ostatnich meczach, wszystkich trzech na wyjeździe wygrali z Aberdeen i St. Mirren i zremisowali z Hibernian. Parkin, Morris, Davidson, Craig i inni nie zagrali dwóch ostatnich spotkań ponieważ sypało śniegiem na Wyspach Brytyjskich i według mnie ta passa jeszcze potrwa ponieważ ci co przyjeżdzają na Celtic Park są bardzo zmobilizowani. Moim typem na ten mecz jest X2 a kurs na ten mecz to 4.11. Według mnie warto zagrać. Napiszcie kto się skusił na ten typ.​
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Motherwell - Rangers 2 @ 1.7 Interwetten 1:4

Bardzo trudny okres na Wyspach dla piłkarzy. Dobre warunki pogodowe zdarzają się w Szkocji ostatnimi czasy jak na lekarstwo, dlatego wiekszość spotkań zostaje przełożonych. Na niedziele zaplanowana została kolejna kolejka Scottish Premier League. W jednym ze spotkań do Motherwell przyjeżdża lider z Glasgow. Rangersi rozgrywają dobry sezon i jak to zwykle bywa walkę o tytuł toczą z Celticiem. Przed nimi ważny mecz w kontekście sytuacji w tabeli. Aktualnie prowadzą z 2 punktowym zapasem i jednym meczem zaległym. Celtic u siebie podejmuje bardzo przeciętnie grający w tym sezonie zespół Johnstone i można zakładać, że wygrają. Dlatego więc Rangersi mają przed sobą ważny mecz, który trzeba wygrać, by nie dać Celticowi się do siebie zbliżyć. Rangersi podejmowali już w tym sezonie zespół Motherwell na własnym obiekcie. W pażdzierniku spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy 4:1. Uważam, że w dzisiejszym pojedynku powinno być znacznie ciężej, bo dobrze wiadomo, że na Fir Park gra się niełatwo. Jednak Rangersi pokazują w tym sezonie, że na wyjazdach są nie do pokonania. Ich bilans to 7-1-0. Po ostatnim remisie z Inverness na pewno będą chcieli udowodnić, że to tylko mała zadyszka. Myślę, że spotkanie jest warte zainwestowania sporych pieniędzy. Rangersi po przerwie ponad dwóch tygodni wyjdą z pewnością wypoczęci i zdeterminowani.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Na dzisiaj słyszałem opinię, że Inverness CT jest dość pewnym typem w spotkaniu z St. Mirren. Na uwagę z zasługuje passa ostatnich sześciu potyczek bez przegranej. Dlaczego to tak duży wyczyn? Bo zawodnicy Inverness CT mierzyli się z trzema czołowymi klubami, za każdym razem remisując (Celtic 2-2, Rangers FC 1-1, Hearts 1-1). Zastanawiam się czy postawić na nich. Przeciwnik dość słabo dysponowany. Uzbierał tylko połowę punktów które ma na swoim koncie Inverness. Czy passa bez porażki będzie trwała dalej? To trudne pytanie, bo kiedyś musi się skończyć. Za zwycięstwo gospodarzy płacą 1.67. Za 1X co jest ultra pewniakiem można dostać tylko 1.14. Menadżer gości Danny Lennon w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług napastnika Garetha Wardlawa (15/2). Natomiast w składzie Inverness bez większych osłabień.
Ja skuszę się chyba na jedynkę w tym meczu.
Inverness CT - St Mirren 1:2 ⛔
1 / 1.68
bet365
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
Spotkanie:Motherwell FC - Glasgow Rangers ✅
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher:
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie Szkockiej Premier League pomiędzy Motherwell i Rangers. Niekwestionowanym faworytem tego meczu jest ekipa gości. Nie licząc gier w LM ,w której wstydu Szkocji nie przynieśli ,wygrali wszystkie 3 ostatnie wyjazdowe spotkania. w pokonanym polu zostawili takie ekipy jak np.Kilmarnock(5miejsce) i Celtic(2 miejsce). Motherwell to ligowy średniak. U siebie nie prezentują się jakoś olśniewająco. W ostatnich 5 ligowych meczach wygrali u siebie 3 razy ,lecz rywale oprócz Dundee nie byli zbyt wymagający. Kolejnym atutem przyjezdnych jest fakt ,ze zakończyli już batalię o kolejną fazę LM i teraz mogą skupić się wyłącznie na zdobywaniu punktów w rodzimej lidze. Strata 2 punktów przez Celtic jest jak najbardziej do odrobienia ,więc Rangers takich spotkań jak to dzisiejsze nie mogą przegrywać. Niepokojący może być fakt ,że goście nie wygrali w Motherwell już od czterech ligowych spotkań ,lecz każda passa ma swój koniec i mam nadzieję ,że dzisiaj ta niechlubna dla graczy z Glasgow się skończy. W historii Motherwell wygrało z Rangersami 2 razy ,siedmiokrotnie padał remis i 11 zwycięstw zdobyli goście. Dzisiaj liczę na 12:cool: Pozdrawiam
Popieram typ u przedmówcy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom