>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grudzień 2010 w Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gdy tylko kilka dni temu została wystawiona oferta na tą kolejkę od razu miałem w głowie under w meczu Kilmarnock z Hearts. Mecz został przełożony dlatego poszukałem innego typu. Celtic dzisiaj w końcu powinien wygrać, ale czy warto ruszać go po kursie 1,2 ? Można by zagrać ten typ w handicapie ale kurs 1,50 jest moim zdaniem nie adekwatny do ryzyka. Goście to nie są ogórki, a do tego Celtic nie potrafił ugrać zwycięstwa, nie mówiąc o handicapie z teoretycznie gorszymi rywalami. Celtic nie gra źle, ale brakuje wykończenia akcji, a do tego w ostatnim meczu kontuzji nabawił się najlepszy strzelec drużyny - Gary Hooper. Jak dla mnie Celtic wygra skromnie i tutaj upatruje szansy na typ.
Celtic wygra jedną bramką (3,75) ⛔
DW 1:0 (8,00) 1/10 ⛔
ehh z raju do piekła
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 19. kolejki + zaległe
Celtic Glasgow - Kilmarnock FC 1:1
Dundee United - Glasgow Rangers przełożone
Hamilton Academical - Hibernian FC przełożone
Celtic Glasgow - FC St. Johnstone 2:0
Dundee United - Hamilton Academical przełożone
Hibernian FC - Aberdeen FC 1:2
Inverness Caledonian Thistle - St. Mirren 1:2
Kilmarnock FC - Heart of Midlothian przełożone
Motherwell FC - Glasgow Rangers 1:4

20. kolejka
29 grudnia
16.00 Hamilton Academical - Aberdeen FC 2.40 3.25 2.70
20.15 Hibernian FC - Dundee United 2.55 3.25 2.55
20.45 Celtic Glasgow - Motherwell FC 1.30 4.70 9.00
20.45 FC St. Johnstone - Glasgow Rangers 7.70 4.00 1.40
20.45 Inverness Caledonian Thistle - Kilmarnock FC 2.10 3.30 3.20
20.45 St. Mirren - Heart of Midlothian 3.75 3.35 1.90
Kursy: bet-at-home
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Hamilton Academical - Aberdeen FC 0:1 (0:0)
Jeżeli tym razem stan murawy na New Douglas Park pozwoli na rozegranie meczu, będziemy jutro świadkami spotkania, w którym naprzeciw siebie staną dwie najsłabsze obecnie drużyny Scottish Premier League, które, jeżeli już wyjdą na boisko, a o to jest ostatnio na Wyspach niezwykle trudno ;-), to notują porażki - The Accies mają ich na koncie 9 (w 15 meczach), natomiast The Dons aż 12 (przy 17 rozegranych spotkaniach).
Wydaje się, iż na Pittodrie sprawy zaczynają przybierać właściwy obrót, którego zwiastunem mogła być wyjazdowa wygrana w Boxing Day (2:1 z Hibernianem). Czy było to tylko swego rodzaju przełamanie długiej serii ligowych porażek (7!), które musiało w końcu nastąpić, czy też zwiastun lepszych czasów dla popularnych Owiec? Czy Craig Brown poukładał już odpowiednio grę zespołu? Możliwe.
Jeżeli chodzi o jutrzejszą konfrontację, to skłaniam się ku postawieniu właśnie na Aberdeen, które poziomem na pewno nie ustępuje piłkarzom Billy&#39;ego Reida, dysponując przy tym zdecydowanie większym potencjałem. Poza tym Akademicy po raz ostatni wybiegli na boisko miesiąc temu (27 listopada), bezbramkowo remisując przed własną publicznością z przeciętnym St. Mirren, co przyniosło im dopiero drugi wywalczony punkt na New Douglas Park w tym sezonie (przy 7 meczach!). Piłkarze Aberdeen, którzy mieli w Święta okazję do &quot;rozprostowania kości&quot; we wspomnianym meczu z Hibernianem, co prawda na wyjazdach, delikatnie mówiąc, nie błyszczą (2 zwycięstwa w 10 meczach), ale na pewno stać ich na wyrwanie punktów Hamiltonowi, o ile nie pokuszą się o zgarnięcie pełnej puli.
Moje typy:
Aberdeen lub remis @1.50 8/10 (bet365) ✅
Aberdeen DNB @2.00 8/10 (bet365) ✅
Aberdeen @2.80 6/10 (unibet) ✅

BB: Zwycięska bramka padła dopiero w 91. minucie... Ale czy ma to jakieś znaczenie? :grin: Ważne, że w dziale ciągle jest zielono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z Belfast_Boy. Dzisiaj buki wystawiły bardzo fajne kursy na mecz Aberdeen i można z tego skorzystać.
Ja tak w formie ostrzeżenia...
CELTIC - MOTHERWELL
Na pewno większość z nas ma takie podejście do sprawy: Łe no Celtic drugi, Motherwell szóste. Celtic u siebie, przecież są świetni, najlepsi w Szkocji, kurs taki mały (= pewny), dorzucę sobie do AKO.
Nie mówię, że nie można grać. Może się skończyć 3-0 i spokój, ale ten mecz to klasyczny przykład, gdzie kursy nie oddają pewności typu.
Goście nie są słabi, forma kiepska, ale niespodziankę sprawić mogą spokojnie. Pokonali już na wyjeździe Hearts. Dzisiaj nie mają większych osłabień, praktycznie wszyscy zdolni do gry. Tylko obrońca Steven Jennings pauzuje za kartki.
Celtic natomiast nie dość, że ostatnie mecze wygrywał fuksem, to nie umie się skupić, bo często traci gole w końcówkach i tak naprawdę od dawna nie zagrał dobrego spotkania. Zgodzę się z tym, że przewagę ma praktycznie zawsze, ale tym się meczu nie wygrywa. Trzeba zdobywać gole, a dzisiaj jedyny skuteczny egzekutor (Gary Hooper) nie wystąpi. Celtic ma straszny problem z takim typowym napastnikiem jak Berbatov w MU czy Miller w Rangersach. W składzie nie widzę też Maloneya. Wychodzi na to, że w podstawie wyjdzie Samaras i Stokes, a oni grają jak chcą. Raz na 5 spotkań wyjdzie im niezły mecz. Dwóch Koreańczyków, którzy prezentują bardzo wysoki poziom i równą formę: Cha Du-Ri i Ki Sung-Yueng są na Pucharze Azji. Naprawdę dzisiaj nie ma kto tam kreować akcji i strzelać.
Jeszcze raz podkreślam:
Uważam, że Celtic nie wygra dzisiaj, a jak wygra to w okropnych męczarniach, także handicapów żadnych sam bym w życiu nie grał.
Być może się skończy 2-0, ale ostrzegam - nie sugerujcie się kursem.
edit:
A dla managera Celticu taka uwaga: Kup se pan w końcu napastnika z prawdziwego zdarzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Celtic Glasgow - Motherwell FC 1:0 (1:0)
Nawiązując do tego, co wyżej napisał leon92mielonka na temat meczu na Parkhead, ciekawym, moim zdaniem, typem wydaje się under 2.5. Ostatnie wyniki osiągane przez The Bhoys wyraźnie wskazują na to, iż piłkarze Neila Lennona mają obecnie wyraźne problemy z wygrywaniem. Wystarczy wspomnieć chociażby 2 grudniowe spotkania Wicemistrza Szkocji:
26.12.2010 Celtic - St. Johnstone 2:0
21.12.2010 Celtic - Kilmarnock 1:1
Rozegrany w Boxing Day mecz z St. Johnstone zakończył się co prawda zwycięstwem The Bhoys i sądząc po wyniku nawet pewnym, ale zwycięskie bramki padły dopiero w doliczonym czasie gry i były dziełem dwójki Koreańczyków, którzy wobec nieobecności na boisku najlepszego strzelca Celtów - Gary&#39;ego Hoopera i słabej gry pozostałych napastników, musieli wziąć ciężar gry na swoje barki. Rozegrany wcześniej mecz z Kilmarnock zakończył się z kolei szczęśliwym remisem, gdyż bramka dająca gospodarzom punkt padła dopiero w 84. minucie. Wyraźnie coś się zacięło w ekipie z katolickiej części Glasgow i na pewno czeka ich dzisiejszego wieczoru niełatwe spotkanie.
Zespół Motherwell przegrał swoje dwa ostatnie mecze (i to w dodatku rozgrywane przed własną publicznością), a szczególnie bolesna była ostatnia porażka z innym zespołem z Glasgow (1:4 z The Gers). Dziś nie spodziewam się wysokiego zwycięstwa drugiej z ekip Old Firm, gdyż The Bhoys zdecydowanie ustępują obecną formą ich lokalnemu rywalowi. W dodatku The Well nie mogą ciągle przegrywać, a na wyjazdach radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze (4-1-2; 10:8). Celtic powinien dziś po raz kolejny &quot;wymęczyć&quot; zwycięstwo, aczkolwiek remis (np. 1:1) również mnie nie zdziwi. Moim zdaniem najrozsądniejszym typem jest właśnie under.
Moje typy:
under 2.5 @2.60 4/10 (bet365) ✅
under 3.5 @1.675 6/10 (bet365) ✅
:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom