>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - Brazylia, Chorwacja, Kamerun, Meksyk

wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Chorwacja - Meksyk

Mecz o wyjście z grupy. Dla Chorwacji niezbędna jest wygrana aby przeskoczyć Meksyk w tabeli. Meksykowi wystarcza remis. Po małym pogromie Kamerunu 4-0, Chorwaci powinni przystąpić do meczu w dobrych nastrojach, a przede wszystkim pewni siebie. Mam nadzieję, że w tym meczu głownym aktorem nie będą sędziowie, którzy podczas potyczki Chorwatów z Brazylią znacznie wypaczyli przebieg meczu, a w meczu Meksyk - Kamerun nie uznali dwóch oczywistych bramek. Chorwacja powinna zaatakować, jak już napisałem, im awans daje tylko wygrana. Otworzenie się Chorwatów sprowokuje niejedną groźna sytuację pod ich bramką. Liczę na otwarty mecz, obfity w bramki.
Mecz odbędzie się w Recife. Temperatura przewidywana na dzisiejszy mecz nie powinna przekroczyć 25 stopni, do tego ma być pochmurno. Pogoda wydaje się być bardzo sprzyjająca grze w piłkę.
BTS + over 2.5 @2,40 Bet365 ✅
Powyżej 3.5 @4,00 WillamHill
✅
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Chorwacja - Meksyk
Mecz o awans do kolejnej rundy. Chorwację ratuje wyłącznie wygrana, Meksyk zaś do awansu potrzebuje co najmniej remisu. Tym samym nie sądzę, aby gracze Herrery poszli w walce o awans na &quot;noże&quot; bo łatwo utracą wszystko to o co walczyli w dwóch poprzednich spotkaniach. Drużyna typowo underowa, której gra z lekka podchodzi pod kalkulację nie otworzy się i sądzę, że większość swoich sił skupi na umiejętnym gaszeniu akcji Chorwatów. Oczywiście kursy na overy mocno wodzą za nos, ale ja za nimi nie pójdę. Wezmę na podbicie AKO ze spotkaniem Brazylia - Kamerun bezpieczną linię po azjatyckim handi poniżej 3 bramek w spotkaniu. Uciekam też tym samym od stawiania faworyta bo w tym kluczowym meczu Grupy A go po prostu nie ma. O losach spotkania mogą zadecydować pojedyncze akcje indywidualne.
Poniżej 3 (AH) @1.40 ⛔⛔⛔
Brazylia - Kamerun
Na temat graczy z Czarnego Lądu zostało już chyba napisane wszystko. Sam przed rozpoczęciem turnieju wierzyłem, że mimo kłótni przełamią się i udowodnią rodzimej federacji swoją prawdziwą wartość, że to o co walczyli nie jest ich przysłowiowym &quot;widzimisię&quot;. Moje złudne wierzenia prysły po spotkaniu z Meksykiem. Następny mecz z Chorwacją obnażył totalnie ich wszystkie słabości. Niepoukładana i skonfliktowana wewnętrznie ekipa. Po tym co pokazali w tych dwóch spotkania nie zasługują nawet na zdobycie honorowej bramki na tym jakże bogatym w gole mundialu. Brazylia musi zrobić swoją &quot;robotę&quot; i ze spokojem sięgnąć po pierwsze miejsce w grupie.
Brazylia czyste konto - TAK @1.57 ⛔⛔⛔
Bet 365
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Chorwacja - Meksyk 1x @ 1,50
Kamerun - Brazylia(-1,5) 2 @ 1,38
@ 2,07 Bet365

Ja na dziś proponuję taki dubel. Chorwacja z Meksykiem grają o wszystko, lecz nie spodziewam się ataku na &quot;hurra&quot;! Zaczną myślę spokojnie, bardziej będzie zależeć Chorwatom, gdyż przy remisie awans mają Meksykanie. Latynosi po zwycięstwie nad Kamerunem i remisie z Brazylią mogą wydawać się pewną ekipą, ale Chorwacja im w niczym nie ustępuję i podejrzewam, że gdyby nie karny z kapelusza w meczu z gospodarzami to wynik byłby zupełnie inny. Niestety tak się już stało, więc trzeba walczyć, jest Modrić, Mandzukić, Olić, Perisić, moim zdaniem lepsza ofensywa od meksykańskiej, w obronie wygląda to dość solidnie. Znając temperament obu ekip na boisku będzie gorąco, więc kartki też się mogą posypać. Jak dla mnie na ten moment Chorwacja jest lepsza, stąd z podpórką w ich stronę.
Kameruńczycy kończą mundial prawdopodobnie bez punktu, skłócona reprezentacja, spore problemy w zarządzie nie wpływają dobrze na tą ekipę. Brazylia gra u siebie, muszą przypieczętować zwycięstwem, by zająć pierwsze miejsce w grupie, więc lekko im będzie zależeć. Grają też dla kibiców, więc 3-0 moim zdaniem gładko.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Kamerun - Brazylia
23.06.2014 18:00
Już wiadomo, że Brazylia wygrywając grupę trafi na Chile, które trochę bardziej im &quot;leży&quot; niż Holandia. Wierząc lub nie w teorie spiskowe Canarinhos, po bezbramkowym remisie z Meksykiem, powinni dzisiaj trochę &quot;nastrzelać&quot; Kamerunowi, który zagra bez Songa oraz najprawdopodobniej Eto. W drużynie Scolariego jest szansa, że zagrają chociaż część spotkania gracze jak Fernandinho, Hernanes czy Willian, którzy na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Kamerun nie liczy już na nic, atmosfera w ich zespole nie może należeć do przyjemnych, wyjdą więc dzisiaj &quot;odbębnić&quot; ten mecz i zgarnąć premie za udział w Mundialu. Z drugiej strony mamy Neymara, który powinien być oszczędzany, ale jednocześnie chce się liczyć w wyścigu o króla strzelców.
Brazylia -2.5 gola @ 1.925 Pinnacle (7/10) ✅ (1:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 150

spasny

Użytkownik
czym się różni na bet365 zakład &quot; dodatkowy handicap azjatycki&quot; chorwacja -1,5 po kursie 5,75 od &quot;alternatywny handicap&quot; chorwacja -1.0 po kursie 5.5? Tutaj i tutaj Chorwacja musi wygrać dwoma bramkami żeby zakłady były trafione?? skąd ta różnica kursowa? Potem post do usunięcia
Nie ma żadnej różnicy, jest to typowa praktyka buka i praktycznie zawsze są delikatne różnice w kursach. Spójrz np na 0 azjan i na DNB (remis nie ma zakładu) i praktycznie zawsze 0 ma lepszy kurs. To samo over 2.5 tradycyjny i over 2.5 azjan itp Jedyny &quot;minus&quot; grania jakichkolwiek azjanów to to że nie wliczają się do obrotu bonusem. Więc jeśli Chorwacja ma wygrać dwoma golami to grać -1.5 azjan po lepszym kursie.
Pozdrawiam / później do usunięcia
@tommy_krk
przy -1.0 (azjan) jest zwrot, ale kurs dużo niższy, przy -1 handi (europejski tradycyjny) nie ma zwrotów.
 
Do góry Bottom