>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - Brazylia, Chorwacja, Kamerun, Meksyk

dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Chorwacja-Meksyk powyzej 2,5 gola @2.05
Bardzo interesujacy kurs. Brazylia-Chorwacja (3:1) oraz Brazylia-Meksyk (0:0) z pewnoscia jedne z lepszych meczow Mundialu jak dotad. Paradoksalnie mecz Brazylii z Meksykiem, ktory konczyl sie bezbramkowo ostatnie pol-godziny to akcja sunela za akcja, a bramkarze w 2-3 sytuacjach dokonywali cudow, zeby nie wpadla bramka. Poza tym Chorwaci zaaplikowali cztery bramki Kamerunowi, a Meksykanie jedna (plus dwie nieuznane) Kamerunowi. Na pewno i Chorwaci i Meksykanie zagrali dotad bardzo atrakcyjny futbol. Tutaj chec zdobywania bramek determinuje sytuacja w grupie, bo jednak trudni przypuszczac, zeby Brazylia potknela sie ze slabiutkim Kamerunem. Chorwaci musi wiec od poczatku grac o zwyciestwo. W dodatku, jezeli ktos tu strzeli bramke to zrobi sie bardzo otwarty mecz wedlug mnie. Jedni beda dazyc od razu do oddania przyslugi, a drudzy naraza sie na konty. Meksykanie w odrobine lepszej sytuacji, gdzy maja w grupie oczko wiecej. Licze, ze w pewnym momencie kalkulacje sie skoncza i padna wiecej niz te dwie bramki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Brazylia - Kamerun
Teoretycznie, na papierze, patrząc przez pryzmat gry w turnieju, okoliczności, ten mecz wydaje się najbardziej pewnym meczem na tych mistrzostwach, choć kurs 1,10 chyba nikogo nie zadowala. Trudno powiedzieć czy Brazylia będzie chciała dać popis przed własną publicznością czy zagrają &quot;turniejowo&quot; i będą się oszczędzać, mam tu na myśli wynik 2:0 i czekanie do końcowego gwizdka.
Brazylia realizuje swój plan w 100%, prawdopodobnie wygrają ten mecz, wyjdą z 1 miejsca tak jak wszyscy zakładali. Kamerun? Każdy kto ogląda mistrzostwa ten wie na co ich stać. Osłabieni kluczowymi zawodnikami, brak zgrania, słaba forma i konflikt w szatni, do tego jest to dla nich mecz o przysłowiową pietruszkę. Byłbym mocno sceptyczny tutaj do typów typu handi -3 bądź wyżej, lub jakiś wysokich overów.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Chorwacja - Meksyk więcej goli 1P/=/2P

Zwykle nie stawiam na to kiedy padnie więcej bramek gdyż według mnie to czyste wróżenie z fusów, ale jestem prawie pewien, że ten mecz będzie przebiegał według pewnego schematu. Mianowicie, pierwsza połowa to wojna pozycyjna. Nieśmiałe ataki Chorwacji i kontry wyprowadzane przez Meksyk, który nie będzie się za bardzo kwapił do ataku wiedząc iż w tym meczu najważniejsza będzie obrona, gdyż wynik 0:0 da awans Meksykanom. W drugiej połowie ekipa z Bałkanów będzie musiała zaatakować, a co za tym idzie znacznie się odkryją co zwiększy szanse na bramkę podopiecznych Herrery. Nie będę się bawił w to kto wygra bo nie mam pojęcia, ale nie wierzę też w takie cuda, że taki mecz zakończy się wynikiem 0:0. Gradu bramek nie będzie ale typ, że w drugich 45 minutach padnie więcej bramek w takiej sytuacji wydaje mi się bardzo prawdopodobny.
Mój typ: więcej bramek padnie w 2 połowie (za 2,15 zł). ✅
 
bmth 28

bmth

Użytkownik
Chorwacja ₋ Meksyk | 2 DNB @ 1.91 Bet365 ✅
- Decydujące starcie w grupie A, gdyż wygrana drużyny Brazylii i ich awans z pierwszego miejsca jest według mnie
przesądzony, chodź w sporcie nie ma nic pewnego. Przejdźmy do w/w spotkania. Na papierze i patrząc w historie
spotkań obu drużyn gdzie w latach &#39;90 Chorwaci wygrali dwa razy z drużyną Meksyku, to już nie ma nic do znaczenia..
Ostatnie spotkanie obu ekip w 2002 roku na Mistrzostwach Świata w Korei i Japoni zakończyło się wygraną po
rzucie karnym dla Meksyku i oczywiście Chorwaci mecz skończyli w dziesięciu gdzie czerwień oglądnął Zizković.
W spotkaniu inauguracyjnym ładnie grała drużyna Chorwacji przeciwko Brazylii i był widoczny brak Mandziukicia
i to na prawdę okropnie. Bardzo bym chciał aby drużyna Chorwacji, drużyna z serca Europy wyszła z tej grupy na
drugim miejscu. Potem za pewne trafiliby na drużynę Holandii ale to mało ważne.
Meksykanie upocili remis z Brazylią, a zasłużenie wygrali z Kamerunem. Dla mnie są lepszą drużyną i bardzo nie
wygodną w swoim stylu gry dla Chorwatów. Nie mają jak Chorwaci kilka swoich gwiazd jak np M. Mandžukić (bayern),
D. Pranjić (Panathinaikos), I. Olić (Wolfsburg), M. Kovačić (Inter), L. Modrić (Real), oraz I. Rakitić (Sevilla). Oprócz
J. Hernández który na codzień gra w Man&#39;u to nie mają gwiazd a mimo to dają sobie rade. Gram zachowawczo z DNB z
racji tego że Meksykanom wystarczy tu remis by wyjść z drugiego miejsca w grupie i jak za pewne wszyscy dobrze wiemy
i widzimy forme Holendrów to drugie miejsce grupy A wypadnie właśnie na nich.
Gra na poziomie rozgrywanym w Europie, przeciwko stylowi gry jaki reprezentują kraje latynoskie czy też inne
Ameryki Płd/Płn to jest jedna wielka niewiadoma..
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Chorwacja - Meksyk
23.06.2014 22:00

W tym meczu idę w stronę Chorwatów. Każdy pewnie widział świetny mecz Meksyku z Brazylią, ale nie zapominajmy równie dobrego Chorwatów z obecnymi gospodarzami. Owszem, przegrali, ale karny z &quot;kapelusza&quot; + brak Mandzukicia miały duży wpływ na wynik tego spotkania. Chorwaci zagrali dobry, mimo wszystko, mecz z Brazylią, rozbili Kamerun 4:0 i teraz potrzebują wygranej aby awansować. Jak pokazuje bilans bramkowy Meksyk potrafi się bronić, gola nie stracili nawet z Canarinhos, ale z drugiej strony zdołali strzelić zaledwie jedną bramkę. Im starczy remis, więc będą pewnie czekać na możliwość przeprowadzenia kontry. Determinacja, doświadczenie, jakość piłkarzy jest po stronie Chorwacji. Jedyną niewiadomą będzie dla mnie kondycja piłkarzy z Bałkanów, ponieważ mecz z Kamerunem rozgrywali w Manaus, na plus że grali tam od 40 minuty z przewagą jednego zawodnika, więc i zmęczenie powinno być mniejsze.
Chorwacja @ 2.690 Pinnacle (3/10) ⛔ (1:3)
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
✅chorwacja -meksyk
Moj typ- obie druzyny strzela -1,75 @

Co tu duzo pisac wiadomo jaka jest sytuacja w grupie 3 druzyny z teorytecznymi szansami na wyjscie z grupy ,chyba wszyscy wiedza ze brazylia gra z kamerunem ktory gra juz o nic chyba ze o honor ale w to watpie .Wiec przyjmujemy ze sytuacje ze brazylia przy minimalnym nakladzie sil wygrywa ten mecz jest 1w grupie i dlatego w w tym meczu otwartym miedzy chorwatami i meksykiem mysle ze powinni padac gole obu stron .Na tych mistrzostach meksyk pokazal sie z dobrej strzeleckiej strony a chorwacji tez potrafia ukuc i musza szukac sposobu zeby wygrac ten mecz bo remis im nic nie daje , wiec musza isc na wymiana ciosow z meksykim ktory tez tego meczu nie moze przegrac . Mysle ze granie na 2,5 plus bramki w tem meczu nie jest zla obcja jednak bardziej realnie wydajie mi sie grac obie druzyny strzela.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Kamerun vs Brazylia-Kamerun strzeli?NIE kurs:1,45⛔
⚽Kamerun vs Brazylia-Brazylia(-4,5) strzałów w światło bramki kurs:1,75✅
Jak dla mnie dwa najpewniejsze zakłady na dzisiejszy mecz.Kamerun to najsłabsza obok Grecji drużyna tych mistrzostw.Nie mają żadnych argumentów w ofensywie,grają wolno,są przewidywalni,w ich poczynaniach widać sporo chaosu,frustracji,są bardzo słabo zorganizowaną ekipą na boisku,mają problemy z wykończeniem,nie ma kto kreować gry,są słabi w defensywie i taka drużyna nie ma prawa zagrozić nawet przeciętnie póki co grającej Brazylii.Co jak co ale Canarinhos w defensywie wyglądają póki co bardzo dobrze i jeśli można się przyczepić do jakości gry z przodu to do ich poczynań w tyłach absolutnie nie.Czterech obrońców klasy światowej,zgrana formacja i słabemu Kamerunowi na pewno nie dadzą bramki zdobyć.Sami powinni dziś sobie postrzelać.Nie wiem ile bramek uda im się zdobyć ale według mnie strzałów celnych od Kamerunu powinni mieć dużo dużo więcej.To oni będą prowadzić grę,to oni będą atakować i te 5 strzałów w światło bramki więcej od swoich rywali powinni spokojnie oddać.Z Meksykiem wyglądało to 8-3 na ich korzyść,z Chorwacją 9-4.Dziś powinno być podobnie,a nawet lepiej.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chorwacja over 0,5 gola + Chile over 0,5 gola
1,35 + 1,25 = AKO 1,69
Betclick
Po niepowodzeniu w meczu Bosni i Belgii dzis wybieram druzyny, które mi do tej pory bardzo zaimponowały.
Chorwacja z Brazylią pokazała, że jest mocna i nie wolno jej lekceważyć.
Widziałem w nich tego ducha walki i power w dwóch meczach. Przede wszystkim jak dziś popatrzymy na układ tabeli to sprawa jest banalna. Chorwacja MUSI dziś wygrać, żeby wyjść z grupy. Meksykowi wystarczy remis. Jestem praktycznie przekonany, że ze swoim charakterem stać Chorwatów na strzelenie gola. Dziś nie będzie kaukulacji, dziś według mnie 100% walki w tym meczu o zwycięstwo, a to zaskutkuje golem dla Chorwatów.
Mimo, że nie ten temat to ze względu na kupon napiszę dwa słowa o drugim meczu.
Stawiam na bramkę Chile. Uważam, że defensywa Holandii nie jest niczym szczególnym. Dziś między Chile, a Holandią walka o pierwsze miejsce w grupie. Chile musi wygrać, żeby być na 1 miejscu. Z pewnością jest o co grać, bo druga drużyna w tej grupie mierzy się z ... Brazylią. Z pewnością jedni i drudzy chcą uniknąć Brazylii, bo wiadomo jak jest grać z gospodarzem.
Jestem zdania, że ta dwa typy są na dzisiaj raczej oczywiste.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Kamerun - Brazylia

W grupie A gospodarze niemal pewni awansu zagrają z Kamerunem. Tylko jakaś katastrofa sprawiłaby, że Brazylia nie awansowała z grupy. Kamerun moim zdaniem jedna z najgorszych, jak nie najgorsza reprezentacja tych mistrzostw. Dziś zagrają bez kontuzjowanego Eto’o oraz Songa, który w ostatnim meczu podsumował nędzną grę swojej reprezentacji. Ma zabraknąć także dwóch „kogutów”, którzy w końcówce meczu z Chorwacją skoczyli sobie do gardeł. Ciekaw jestem czy chociaż rezerwowi postarają się po części zmazać obraz jaki przedstawiły nam gwiazdy reprezentacji Kamerunu.
Scolari także ma zamiar oszczędzić swoich zawodników. Prawdopodobnie nie zagrają piłkarze nad którymi wisi widmo pauzy po otrzymaniu żółtej kartki. Są to Neymar, Ramires i Luiz Gustavo. Nie wiadomo czy zagra także Hulk, który wraca do zdrowia po urazie. Sądzę, że mecz będzie przebiegał pod dyktando gospodarzy. Brazylia zagra na większym luzie oferując kibicom widowiskową grę w środku pola. Na koniec słowo o rzutach rożnych. Kamerun mimo słabej gry w obu meczach potrafił powalczyć o rzuty rożne. W meczu przeciwko Meksykowi mieli ich pięć, z Chorwacją cztery. Myślę, że choć dziś znów nie są faworytami małą linię pokryją.
Moje typy:
Poniżej 2.5 gola 2,90 Betsson ⛔
Kamerun powyżej 2.5 rzutów rożnych 1,65 Betsson
✅
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Chorwacja ₋ Meksyk
Typ ; ilość kartek -&gt; powyżej 3,5
kurs : 2,2
Bukmacher : BET 365
Każdy wie ze ten mecz zadecyduje o awansie do następnej rundy Mistrzostw Świata . Długo się zastanawiałem co zagrać w tym meczu i znalazłem całkiem niezły kurs na ilość kartek w meczu . Nie sadze żeby to był spokojny i luźny mecz przyjaźni ,będzie walka na &quot;noże&quot; i gryzienie trawy . Chorwacja jak i Meksyk w tym meczu powalczą o pełna pule, ponieważ nie widzę tutaj Meksyku w roli drużyny broniącej wyniku . Będzie to szybki mecz , z wieloma okazjami jak i akcjami , gdzie jedni jak i drudzy będą atakować, co będzie zmuszało zawodników do przerywania gry niekoniecznie w czysty sposób. Wiemy ze sędziowie nie są skłonni do pokazywania dużej ilości kartek w tych MŚ , ale sadze ze sędzia z Uzbekistanu pan R.Irmatov ulegnie stawce i presji meczu jak i sami zawodnicy dadzą mu,ku temu powody żeby mógł te kartoniki wyciągać ;) Myślę ze typ warty rozważenia ;)
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Zastanawiam się dokładnie nad tym samym typem co maciek1990gw . Przez sędziego mam wątpliwości :/ Irmatov pokazuje mało kartek. W ogóle te mistrzostwa pod tym względem są strasznie dziwne. Sporo ostrych fauli pozostaje bez kar indywidualnych, może sędziowie dostali jakieś dyrektywy przed turniejem??? Ja spróbuje poczekać około kwadrans - może nie wpadnie na początku meczu żadna kartka, linia spadnie na 2.5 i wtedy się postawi. Stawka meczu bardzo wysoka, jedyne co mogłoby ten typ &quot;spalić&quot; to szybkie prowadzenie Meksyku dwoma bramkami (przypominam że Chorwaci muszą wygrać by awansować).
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie na darmo dzisiaj Brazylia z grupy A, rozgrywa mecz dopiero po grupie B,a przecież rozpoczynali turniej wcześniej.Od początku wszystko ustawione jest pod gospodarzy,także nieuznane bramki w meczu Meksyk - Kamerun,miały przecież nie sprawić aby Kamerun ugrał punkt,ale przede wszystkim Meksyk nie mógł mieć lepszego bilansu bramkowego od Brazylii.
Dziś rozgrywając mecz po grupie B w dodatku z nie mam wątpliwości najsłabszą ekipą mundialu ,będą sobie po prostu mogli wybrać przeciwnika w 1/8 - kluczowe jest tylko pytanie z kim wolą w tym meczu zagrać - ja nie mam wątpliwości.
Tak czy inaczej na ćwierćfinał nie ma to wielkiego wpływu - najtrudniejsi rywale imo - Argentyna lub Niemcy mogą się przytrafić dopiero w półfinale.
Ostateczna konkluzja jest więc taka,że typować mecz Brazylii można dopiero po zakończeniu spotkania Holandia - Chile.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 88

lenny

Użytkownik
Odnośnie wyniku meczu Chorwacja - Meksyk trudno coś przewidzieć, dlatego szukam czego innego. I tak sobie patrze na bet365 i widzę wg. mnie bardzo ciekawy zakład. A jest nim:

Kartki: Chorwacja + 1.5 @1.83 ✅ ✅ ✅

Sytuacja Chorwacji jaka jest każdy widzi. Jeśli chcą awansować w grę wchodzi tylko wygrana. Remis i porażka automatycznie ich usuwają z mundialu. Ciekawostką jest, że ich dzisiejszy rywal, czyli Meksyk na każdym mundialu od 1994 wychodzą z grupy. Dlatego dziś o godzinie 22 na Arena Pernambuco w Recife szykuje się bardzo ostry mecz, z dużą dozą walki i zacięcia. Do kadry Chorwacji już w zeszłym meczu wrócił snajper Bayernu, Mario Mandżukić, który wbił Kamerunowi 2 gole. Ale jest to też bardzo impulsywny zawodnik, któremu zdarzało się złapać kartki za kłótnie, szczególnie w bardzo nerwowych sytuacjach. A wiadomo, że im bliżej będzie końcowego gwizdka, tym atmosfera będzie bardziej napięta. Dlatego uważam, że w meczu może paść trochę kartek, szczególnie po stronie Chorwatów. Poza tym, nawet w meczach bez konieczności wygranej, Chorwaci często nabijają sobie kartki a dwie dziś bez problemu powinny wpaść. Dodam też kilka moich typów na ten mecz ????

Meksyk DNB @1,83 Bet365 ✅
BTS w meczu? TAK! @1,83 Bet365 ✅
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Chorwacja - Meksyk

Meksyk, dzięki bardzo dobrej grze z gospodarzami, stoi dziś przed większą szansą awansu do fazy pucharowej. Chorwacji natomiast tylko zwycięstwo nad piłkarzami z Ameryki Środkowej pozwoli na radość z awansu. Mecz zapowiada się niezwykle ekscytująco dając przedsmak gry w fazie pucharowej, gdzie gra się o wszystko.
Obie reprezentacje spisały się świetnie przeciwko Brazylii. Choć Chorwaci mecz swój przegrali to trzeba zaznaczyć, że grali dobrze do pamiętnego karnego. Meksyk natomiast w meczu z gospodarzami także miał swoje szansę by pogrążyć gospodarzy odbierając im wszystkie punkty. Dziś obie drużyny staną na przeciw siebie i moim zdaniem w lekkiej przewadze jest drużyna Meksyku. Chorwaci muszą wygrać spotkanie, a więc też będą musieli grać piłką. Nie wątpliwie mają do tego stylu gry znakomitych piłkarzy jednak błędy się zdarzają. Meksykowi, który gra z kontry, to bardzo pasuje. Nie będą nakręcać tempa, a bardziej czekać na wspomniany błąd i szybkie przerzucenie piłki pod bramkę Europejczyków. Innym aspektem jest także wcześniejszy mecz w Manaus drużyny Chorwacji. Nie chcę tu przesądzać zwycięscy tym argumentem ale patrząc na drugie mecze Anglii czy Włochów można stwierdzić, że gra w tamtym klimacie odbiła się na kondycji w następnym meczu. Oczekuje spokojnego początku z obu stron. Nikt nie będzie się odsłaniał bo może być to bardzo kosztowne. Jednak czas będzie grał na rzecz Meksyku i z czasem pojawią się okazję na przypieczętowanie awansu.
Moje typy:
Meksyk DNB 1,83 Sportingbet ✅
Chorwacja powyżej 52,5% posiadania piłki 2,10 Betsson
✅
Obie strzelą 1,91 WilliamHill
✅
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Zgadzam się w 100 % z ksboss. Moim zdaniem Chorwaci sobie poradzą z Meksykiem. Z Brazylią się im lipło, teraz tyle szczęścia nie będą mieć. Brazylia gra nieskutecznie. mogło być tam z Meksykiem 3-0, strzelanie praktycznie w bramkarza, jeden strzał Neymara w bok bramki. Można grać Chorwatów i sądzę że typ siądzie. Ja gram +0,5 bramki na Chorwatów, bezpieczniej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie na darmo dzisiaj Brazylia z grupy A, rozgrywa mecz dopiero po grupie B,a przecież rozpoczynali turniej wcześniej.Od początku wszystko ustawione jest pod gospodarzy,także nieuznane bramki w meczu Meksyk - Kamerun,miały przecież nie sprawić aby Kamerun ugrał punkt,ale przede wszystkim Meksyk nie mógł mieć lepszego bilansu bramkowego od Brazylii.
Dziś rozgrywając mecz po grupie B w dodatku z nie mam wątpliwości najsłabszą ekipą mundialu ,będą sobie po prostu mogli wybrać przeciwnika w 1/8 - kluczowe jest tylko pytanie z kim wolą w tym meczu zagrać - ja nie mam wątpliwości.
Tak czy inaczej na ćwierćfinał nie ma to wielkiego wpływu - najtrudniejsi rywale imo - Argentyna lub Niemcy mogą się przytrafić dopiero w półfinale.
Ostateczna konkluzja jest więc taka,że typować mecz Brazylii można dopiero po zakończeniu spotkania Holandia - Chile.
Niezła teoria spiskowa. Tylko ma jedną wadę: w tym meczu z nieuznanymi bramkami sędzia boczny jest odsunięty, więc albo zapłacili za całą szopkę, albo wymyślasz bajki. Idąc dalej - piszesz, że będą mogli wybrać sobie przeciwnika i ,że &quot;nie masz wątpliwości&quot;. Jestem bardzo ciekawy kogo bo ja nie mam pojęcia. I na koniec - naprawdę przy obecnej grze Kamerunu uważasz, że Brazylia się podłoży, aby nie wygrać ? To by na nich media suchej nitki nie zostawili i by śmierdziało na kilometr.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Jeśli dziś Brazylia nie wygra z Kamerunem to będzie jasna sytuacja - wybrali sobie rywala w 1/8. Oglądalem Kamerun i wyglądają tragicznie, ze sportowego punktu widzenia taki Neymar powinien mieć olbrzymią ochote wbić kilka goli i objąc prowadzenie w klasyfikacji strzelców. Jeśli dziś nie wygraja to dla mnie ustawka.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Jeśli dziś Brazylia nie wygra z Kamerunem to będzie jasna sytuacja - wybrali sobie rywala w 1/8. Oglądalem Kamerun i wyglądają tragicznie, ze sportowego punktu widzenia taki Neymar powinien mieć olbrzymią ochote wbić kilka goli i objąc prowadzenie w klasyfikacji strzelców. Jeśli dziś nie wygraja to dla mnie ustawka.
Czytałem, że Neymar, podobnie jak Thiago Silva i Luiz Gustavo nie trenowali w gierce z &quot;pierwszą jedenastką&quot;, co może oznaczać, że dzisiaj odpoczną, w ich miejsce był Willian, Dante i Fenandinho...
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ja nie wiem czy bajki,nigdy się przecież nie dowiemy,tak samo jak nie wiemy jakim cudem Korea doszła do półfinału MŚ w 2002,sędziowie wielkiej kary nie dostaną,bo nie zrobili rzeczy najgorszej przy ocenie ich pracy,a mianowicie nie wypaczyli wyniku( w rozumieniu 1x2) meczu,a to jest główne kryterium ich oceny.
Naprawdę nie wiecie z kim woleliby grać Brazylijczycy?


Dowiemy się o ile Chile pokona Holandię ????
jakoś się rozciągnęło ????
E:Chile nie wygra z Holandią,więc dywagacji,nie będzie,Brazylia wygra z Kamerunem i zagra w 1/8 z Chile.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Kameru nie przyjechal do Brazylii wogole po punkty a po kase.
Brazylii raczej nie obchodzi czy trafi na Chile czy na Holandie.
Obie ekipy graja tu w miare dobrze ale oczywiscie mysle ze to Holandia wyjdzie z 1 miejsca.
Co z tego ze dzis nie zagra neymar,thiago itp?
Jak dla mnie dobrze bo reszta ekipy nie odstaje specjalnie od kolegow i moga ladnie pyknac kamerun
 
Do góry Bottom