>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa A - Brazylia, Chorwacja, Kamerun, Meksyk

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Brazylia - Meksyk

Po ostatnim meczu Brazylii popularne stało się mówienie, że jak piłkarze nie mogą to sędzia pomoże. Trzeba jednak jasno sobie powiedzieć, że w meczu z Chorwacją prezentowali się lepiej i zasłużyli na trzy punkty. Dziś za rywala wcale nie mają lepszej drużyny, która ich może zaskoczyć tak jak Chorwaci. Meksykanie w swoim pierwszym meczu zagrali poprawnie. Trzeba jednak zauważyć, że po pierwszych zmasowanych atakach, które nie przyniosły uznanego gola później spuścili z tonu oddając inicjatywę rywalom. Gdyby wtedy Kamerun popisał się większą skutecznością całkiem inaczej mogła wyglądać tabela grupy A. Brazylia jako gospodarz, na którym ciąży presja kibiców, będzie starał się prowadzić grę utrzymując się przy piłce tym samym nie pozwalając na ataki rywalom. Meksykanie za to będą szukać swej szansy w podobnej grze jaką pokazała Chorwacja - kontry skrzydłami i mocne centry w pole karne. Szczerze to wątpię by to się udało. Trener Scolari z pewnością wyciągnął wnioski i postara się zmniejszyć do minimum niebezpieczeństwo na skrzydłach wiedząc, że siłą Meksyku jest gra na flankach.
Na koniec słowo o Neymarze. W pierwszym meczu otrzymał dość głupio kartkę. Wydaje się, że bez niego ta reprezentacja traci połowę na swej grze w ataku dlatego jest możliwość, że dziś przy dobrym rezultacie wykartkuje się by w fazie pucharowej mieć czyste konto. Piłkarz jest dość pobudliwy, a kartka w fazie pucharowej może okazać się katastrofą dla gospodarzy. Jeśli by ktoś znalazł taki typ niech da znać.
Moje typy:
Gospodarze strzelą w obu połowach: Tak 2,15 Betsson
Brazylia posiadanie piłki powyżej 54.5 1,70 Betsson
Neymar otrzyma kartkę: TAK 5,00 Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
17 Jun 2014, 21:00 Soccer » World » World Cup 2014 » Brazil - Mexico
bts nie
kurs 2,18 ✅
MarathonBet i sb 1,833 ✅



Moim skromnym zdaniem grzechem było by nie skorzystać z takiego kursu jaki daje nam marton...Idealny rywal dla Brazylii zespól, który gra techniczna- ofensywna piłkę uważam ze dzisiaj gospodarze wygrają to spotkanie pewnie i zdecydowanie. Maja wszystko po swojej stronie a jak pokazuje 1 mecz czasem i sędziowie sa zapatrzeni w Neymara i spółkę ślepo. Felipao ma lepszy zespól w każdym piłkarskim rzemiośle- Brazylia wygrała 1 mecz... dzięki sędziemu(kuriozalny karny),ale wygląda bardzo solidnie w defensywie...gra Meksyku to będzie woda na młyn dla rozpędzonych kanarkowych...Meksyk nie stworzy sobie za wielu sytuacji i raczej gola samobójczego dzisiaj sobie Brazylijczycy nie strzela. Brazylia ich zdominuje w środkowej strefie boiska...Dużym atutem będą stale fragmenty gry i przewaga w warunkach fizycznych -mimo tego samobójczego trafienia Marcelo i spółka zagrali dobre zawody w defensywie z Chorwacja -przewiduje ze dzisiaj po prostu canarinhos będą grac spokojnie i pewniej wykorzystują błędy meksyku w defensywie... po cichu licze na Freda w polu karnym to sprytny lis swoje będzie robił Neymar i piekielnie mocny Hulk będzie nie do zatrzymania.Typ 3-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 19

jajo

Użytkownik
Parę moich spostrzeżeń przed drugą serią gier. Wiadomo, że oba mecze ostatnie mogłyby wyglądać całkowicie inaczej, gdyby nie pomyłki sędziowskie. Dlatego przy analizie spotkań zamierzam się skupić głównie na przebiegu gry.
Brazylia - Meksyk
Wiadomo, że potencjał ludzki jest zdecydowanie po stronie gospodarzy, dlatego nie będę wymieniał kto może strzelić bramkę i czym przewyższa swojego przeciwnika. Jako drużyna w meczu otwarcia nie zaprezentowali takiej siły jak choćby na Pucharze Konfederacji. Możliwe, że było to związane z presją. Wcale nie jestem przekonany, że ona z nich zeszła po kontrowersjach meczu z Chorwacją. Warto zauważyć, że Brazylijczycy nie stworzyli żadnej czystej sytuacji w meczu otwarcia. Zaryzykuję stwierdzenie, że Pletikosa mógł obronić wszystkie strzały, po których padły bramki. Uważam, że Meksyk to też drużyna solidnie zorganizowana, dlatego Canarinhos znowu będą mieli problemy z tworzeniem sytuacji. Przeciwnicy dochodzili do sytuacji bramkowych dość łatwo, ale obawiam się, że to zasługa luzu w grze obronnej Kamerunu. Decydować o awansie z grupy może ostatni mecz pomiędzy Meksykiem i Chorwacją, dlatego sądzę, że Meksykanie będą uważali na swój bilans bramkowy (możliwość awansu przy remisie), a co za tym idzie nie powinni rzucić się do przodu &quot;na hurra&quot; po straconym golu.
typ: Meksyk +1,5 @ 1,89 Marathonbet
Chorwacja - Kamerun
Kamerun zaprezentował wyjątkowo nierozważną grę w obronie. Dodatkowo nie potrafił niczym zaskoczyć z przodu. Jakby tego było mało, to prawdopodobnie jutro nie wystąpi Eto. Jedynym argumentem, jaki przemawia przeciwko Chorwatom, to ciągłe kłótnie wewnątrz zespołu podczas meczu otwarcia.
typ: Chorwacja @ 1,60 Tonybet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Strzeli wiecej goli - Neymar vs Hulk / Neymar @ 2,5 [Unibet] ⛔ no i ozliczyli ale na minus ????
Hulk od kilku dni nie trenuje z zespolem, nadal jego status w tym spotkaniu jest &quot;doubtfull&quot; wiec mozliwe, ze nie zobaczymy go w tym meczu w ogole. Tutaj jest link do info: http://www.stuff.co.nz/sport/football/10166375/Striker-Hulk-in-doubt-for-Brazils-Mexico-match . Jesli tak bedzie to Neymar bedzie mial szanse wygrac ten bet strzelajac tylko jedna bramke. Przy teoretycznym braku Hulka trzeba tez powiedziec, ze atak Brazylijczykow bedzie sie musial oprzec jeszcze bardziej na Neymarze bo procz niego w ofensywie Brazylijczykow mamy, Freda, Oscara i tyle. Na lawce siedzi Jo i Bernard ale oni takiej jakosci jak Neymar do zespolu nie wnosza. Nie chce mowic, ze to pewny zaklad, bo info moze byc nietrafne i Hulk zagra w meczu, ale nawet jak zagra, to nadal szansa na bramke Neymara jest spora i bet moze wejsc.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
I naprawdę myślisz, że jak Hulk nie zagra to nie będziesz miał zwrotu? No ludzie, buki dają freebety ale bez przesady ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
tak na szybko po pracy.
Brazylia - Belgia kto więcej goli? Belgia 2.39 Fortuna ✅
Nie zachwyciła mnie Brazylia w pierwszym meczu. Nie było samby. Hulk kompletnie niewidoczny, Fred też nie pokazał nic wielkiego. Pierwsza bramka po dyskusyjnym karnym, strzał Neymera zamieniony na gola, ale też mam pewnie wątpliwości czy mu lekko nie zeszła/czy aby na pewno tak chciał.
W Chorwacji nie do końca wyczuwałem team spirit, zawodnicy rzucali się do Ciebie, mieli pretensje zamiast współgrać, a nie od razu okazywać frustrację i niezadowolenie. A mimo to potrafi momentami stłamsić rywala.
Meksyk drużyna szybka zwinna, więc podobne parametry do Brazylii, nie łatwo będzie ich zgubić na przyspieszenie, technicznie też potrafią błysnąć, więc powinni krótko trzymać gospodarzy. Meksykanie dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Kamerunem, choć zostali skrzywdzeni przez sędziów. Meksyk nie powinien być wygodnym rywalem dla Brazylii.
Belgia ma być objawieniem Mundialu. Jeżeli się nie spalą psychicznie to powinni z łatwością odprawić słabą Algierię. Wg mnie, przed Brazylią cięższe zadanie, ofensywa wcale nie pracuje tak jak powinna. Belgowie łatwiejszy rywal, więc liczę na większe strzelanie
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Brazylia - Meksyk
Neymar over 2,5 strzału na bramkę (celnego)
1.57 UniBet

Co sądzicie o tym typie? Neymar bierze grę na siebie, wchodzi w drybling i często oddaje strzały z lini pola karnego. Nie wiadomo czy zagra Hulk, a to zmusiłoby Neymara do jeszcze większego przejęcia gry na siebie. Do tego jeśli trafi się rzut karny, czy wolny, wykonywać go będzie z pewnością Neymar.
2.5 strzałów na bramkę wydaję się do pobrania
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Brazylia vs Meksyk-liczba goli i wynik:powyżej 2,5/1 kurs:1,90⛔
Ja na dzisiejszy mecz gram taki zakład.Mam zagraną długoterminówkę na over punktów Brazylijczyków i tak jak już wspominałem,gospodarze tego turnieju są o przynajmniej poziom wyżej od każdego ze swoich grupowych rywali i dziś znów według mnie zgarną na spokojnie 3pkt.Meksyk zagrał dobre spotkanie z Kamerunem,zabrano im w dodatku dwie prawidłowe bramki.To co mogło się podobać to dobre konstruowanie akcji,szybkie wymiany podań po ziemi,duża wymienność pozycji,ruchliwość piłkarzy ofensywnych.Jednak były momenty w których Meksyk długo utrzymywał się przy piłce i nic z tego nie wynikało.Dziś będzie im ciężko o przejęcie środkowej strefy.Paulinho i Gustavo radzili sobie więcej niż dobrze przeciwko Modriciowi i Rakiticiowi.W dodatku Brazylijczycy radzą sobie dobrze w defensywie i z resztą w każdej formacji są lepsi od swoich dzisiejszych rywali.Neymar błyszczy,dziś znów będzie odgrywał kluczową rolę i poprowadzi swoją reprezentację do końcowego triumfu.Myślę,że przynajmniej trzy gole też zobaczymy.Meksyk będzie miał swoje szanse,szczególnie gdy na słabego Alvesa będą grali Layun,Guardado czy Dos Santos i jakąś bramkę po akcji tamtą stroną mogą zdobyć.Brazylia swoje strzeli,a jeżeli dobrze pójdzie sami pokryją over,więc o to również jestem spokojny.
Bukmacher:STS
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Brazylia - Meksyk
Ja tutaj uderzam w zwycięstwo Brazylii. Meksyk w pierwszym meczu mnie wcale aż tak nie porwał. Jeden zawodnik robiący grę - Giovani dos Santos, wątpie żeby rozegrał dwa tak dobre mecze z rzędu. Kamerun miał koszmarny początek meczu, pierwsze 20-25 minut, potem już ten mecz się wyrównał, choć większość patrzy przez pryzmat tego początku. Okazje mieli Eto&#39;o, M&#39;Bia, Assou-Ekotto czy Webo, równie dobrze mogli wyrównać. Skoro ten podobno żenujący Kamerun stwarzał sobie okazje, to Brazylia zrobi to tym bardziej. Tutaj też ogląd psuje koszmarna decyzja sędziego, ale nie da się ukryć że piłeczka w Brazylijskiej drugiej linii chodziła elegancko. Zwłaszcza świetnie zaprezentował się Oscar. Neymar pokazał że nie boi się presji, a strzelone dwie bramki dadzą mu więcej luzu, który może eksplodować w świetną grę. Z resztą zazwyczaj Neymar lepiej grał w reprezentacji niż w Barcelonie. Ponadto liczę na obronę Brazylii, ze świetnym Davidem Luizem, moim zdaniem cichym bohaterem pierwszego meczu.
Meksyk naprawdę poza dos Santosem niewiele ma do zaproponowania. Dzisiaj zajmie się nim przecinak Ramires, i nie wróżę mu wielu spektakularnych zagrań.
A zresztą... W razie problemów sędzia pomoże.
Brazylia @1,33
Brazylia -1 @1,90
Brazylia/over 2,5 @1,91
 
defect 65

defect

Użytkownik
Brazylia - Meksyk
Typ: Brazylia wygra po nadrobieniu straty 1 bramki. @14 uni.bet ⛔
Jak na razie moja forma w doborze typów na tym mundialu jest bardzo przeciętna więc czas by spróbować czegoś nietypowego. Ten mundial jest pełen emocji i zwrotów akcji. Po pierwszym meczu Brazylii trudno coś powiedzieć o tej drużynie. Można jednak zauważyć, że na początku meczu Brazylijczycy są bardzo spięci i gra im się nie klei. Nic dziwnego w końcu ciąży na nich ogromna presja. Scenariusz z typu sprawdził się w meczu z Chorwacją i mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Taki przebieg był w spotkaniu Belgii z Algierią, gdzie Czerwone Diabły najpierw straciły bramkę, aby później odzyskać prowadzenie i wygrać mecz, podobnie jak Holandia z Hiszpanią. Typ dość ryzykowny, ale po takim kursie myślę, że warto spróbować.
edit/ świetne spotkanie, Meksyk wygląda na naprawdę ułożoną ekipę
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 56

daymon23996

Użytkownik
To co gra ta Brazylia to Dramat, ostatni raz postawiłem na tą parodie. Owszem ktoś powie że, były sytuacje itd, ale to jak Meksyk rozgrywał momentami piłkę to wręcz ośmieszało Brazylię. Przestrzegam przed graniem w dalszej fazie na tą ekipę. Ten Fred to jakieś futbolowe jaja, gdyby to był taki super snajper to grałby teraz w czołowych europejskich klubach, ten Jo ? kto to jest? Facet nie umie dobrze w piłkę trafić. Niech mi ktoś powie kto jest rozgrywającym Brazylii bo ja nie widzę takiego gracza. Kto niby Oscar? Ramirez? czy może Paulinio czy Luis Gustavo? Zwycięstwo fuksem z Chorwacją teraz żenada z Meksykiem. A Neymar? przecież on był totalnym niewypałem w Barcelonie. Owszem potrafi zagrać nie raz coś cudownego ale to są chwilowe zrywy. Próbuje kiwać się z 4 obrońcami naraz i nic z tego nie wychodzi. Rozegranie Brazylii w ataku pozycyjnym woła o pomstę do nieba. Porównując ich do ekipy niemieckiej gdzie jest kroos, geotze, lahm. khedira czy ozil Brazylia wypada żenująco. Taki Meksyk to oni powinni zniszczyć, Tymczasem mamy 0-0
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
To co gra ta Brazylia to Dramat, ostatni raz postawiłem na tą parodie. Owszem ktoś powie że, były sytuacje itd, ale to jak Meksyk rozgrywał momentami piłkę to wręcz ośmieszało Brazylię. Przestrzegam przed graniem w dalszej fazie na tą ekipę. Ten Fred to jakieś futbolowe jaja, gdyby to był taki super snajper to grałby teraz w czołowych europejskich klubach, ten Jo ? kto to jest? Facet nie umie dobrze w piłkę trafić. Niech mi ktoś powie kto jest rozgrywającym Brazylii bo ja nie widzę takiego gracza. Kto niby Oscar? Ramirez? czy może Paulinio czy Luis Gustavo? Zwycięstwo fuksem z Chorwacją teraz żenada z Meksykiem. A Neymar? przecież on był totalnym niewypałem w Barcelonie. Owszem potrafi zagrać nie raz coś cudownego ale to są chwilowe zrywy. Próbuje kiwać się z 4 obrońcami naraz i nic z tego nie wychodzi. Rozegranie Brazylii w ataku pozycyjnym woła o pomstę do nieba. Porównując ich do ekipy niemieckiej gdzie jest kroos, geotze, lahm. khedira czy ozil Brazylia wypada żenująco. Taki Meksyk to oni powinni zniszczyć, Tymczasem mamy 0-0
zagrali na porownywalnym &quot;poziomie&quot; jak z Chorwacja tylko, ze tym razem sedzia nie pomogl plus genialny Ochoa. Pewnie gdyby wygrali z Meksykiem to i z Kamerunem bys w nich zainwestowal podobnie jak zapewne zrobiles to po obejrzeniu meczu z Chorwacja. Mniej frustracji, a wiecej wyciagania wnioskow i odpowiedzi na pytanie czy do tych samych wnioskow doszedl bys gdyby Brazylia wygrala to spotkanie. No offence, pozdrawiam
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Odezwał się ekspert, każdy umie mówić jaki to on super typer, a ja jestem obiektywny co do swoich bukmacherskich wyczynów. Popełniłem błąd grając na Brazylię i tyle. Kierowałem się, że ten pierwszy mecz to wypadek przy pracy, ta drużyna nie ma stylu i daleko nie zajdzie w tym turnieju i jestem o tym przekonany. No jestem bardzo ciekaw do jakich ty wniosków doszedłeś po tym meczu? Ta Brazylia jest słaba i tyle na temat
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
tym razem sedzia nie pomogl plus genialny Ochoa.
Widzę, że kolejna osoba zachwyca się nie wiadomo czym. W sumie to po 2 interwencjach meksykańskiego bramkarza wiedziałem, że tłum &quot;ekspertów&quot; będzie piał z zachwytu nad &quot;wspaniałymi&quot; interwencjami Ochoi. A tak naprawdę to wybronił on jeden strzał Neymara, a reszta szła prosto w niego, to co miał niby zrobić? Zejść z linii strzału? Brazylijczycy w banalnych sytuacjach walili mu prosto w klatę, Paulinho zabrakło instynktu napastnika, Neymar miał za mało miejsca i uderzył prosto w bramkarza, Thiago Silva się skompromitował nie trafiając z 3 metrów. Jedna interwencja na poziomie nie robi z nikogo geniusza. Nie dajmy się zwariować ludzie i nie róbmy wielkich piłkarzy z przeciętniaków. Już wystarczy, że komentatorzy rozpływali się nad bramkarzem Kostaryki po jednej świetnej interwencji.
Brazylia zagrała dno, zero ofensywy, zero pomysłu, zero tempa. Klapa totalna i nie wydaje mi się, aby miało się coś zmienić na tym turnieju. Pech Kanarków polega na tym, że w 2 rundzie trafiają na kogoś z grupy B, a tam jeśli przebudzą się Hiszpanie, to Brazylia ćwierćfinały obejrzy w TV.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Odezwał się ekspert, każdy umie mówić jaki to on super typer, a ja jestem obiektywny co do swoich bukmacherskich wyczynów
nie uważam się za ekperta, więc nie dopowiadaj sobie. Smieszy mnie tylko takie wylewanie frustracji, gdzie już w meczu z Chorwacją było widać dokładnie to co ty zauważyłeś po meczu z Meksykiem i o tym była moja odpowiedź. W razie zwycięstwa pewnie znowu bys Brazylii zaufał i sparzyłbyś się najwyraźniej później
jestem bardzo ciekaw do jakich ty wniosków doszedłeś po tym meczu?
do takich samych jak po meczu z Chorwacją i remis z Meksykiem mnie nie zdziwił, ze względu na słaby styl w meczu z Chorwacją i fakt, że 1 punkt sytuacji tragicznej w grupie Brazylii nie robi
Widzę, że kolejna osoba zachwyca się nie wiadomo czym.
genialny chodziło mi w kontekście występu w tym meczu, bo jednak uratował meksykanom tyłek.
A tak naprawdę to wybronił on jeden strzał Neymara, a reszta szła prosto w niego
nie dewaluowałbym tak tego, odpowiednie ustawienie się, przewidywanie i instynkt, jest bardzo ważny dla bramkarza i Ochoa go pokazał. Piszesz tak, jakby każdy na jego miejscu był w stanie obronić te piłki a Brazylijczycy po prostu umówili sie, że pograją sobie z Ochoą w pinballa. Jest oczywiste, że z takiej odległości trzeba też mieć farta by wyjąć piłkę, ale chyba nie spodziewałeś się, że Ochoa wybroni wspaniałą robinsonadą strzał z 3-4 metrów będąc na drugim końcu bramki, bo jest to fizycznie niemożliwe. Chyba nie potrzebujemy az takich sytuacji by nazwać występ genialnym. Genialny był w kontekście dramaturgii i dobrego wyniku, który Meksyanie zdołali ugrać z faworyzowaną Brazylią
 
walt 33

walt

Użytkownik
Miałem nadzieję, że Brazylijczycy w pierwszym spotkaniu tylko się rozkręcali.. niestety tak nie było. W drugim spotkaniu nadal grali piłkę nie ułożoną bez żadnej koncepcji. Czy taka gra sprawi, że daleko dojdą? Nie. Brazylijczykom zostało ostatnie spotkanie - z Kamerunem. Tu myślę mimo wszystko, że indywidualności Neymara oraz składu Brazylii wystarczą.
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Miałem nadzieję, że Brazylijczycy w pierwszym spotkaniu tylko się rozkręcali.. niestety tak nie było. W drugim spotkaniu nadal grali piłkę nie ułożoną bez żadnej koncepcji. Czy taka gra sprawi, że daleko dojdą? Nie. Brazylijczykom zostało ostatnie spotkanie - z Kamerunem. Tu myślę mimo wszystko, że indywidualności Neymara oraz składu Brazylii wystarczą.
Brazylijczycy byli zespołem nieźle ułożonym. W tym meczu bardzo dobrze realizowali założenia taktyczne Scolariego i to było widać. Grali falami, czekali na swoją szansę i mieli 3 wyśmienite sytuacje do zmiany wyniku spotkania. W obronie nie popełnili żadnego błędu, który przyniósłby bramkę przeciwnikowi. Wczorajszy mecz był pokazem świetnej gry obronnej, szczególnie jeżeli chodzi o Meksyk. Trener bardzo dobrze poukładał zespół i bardzo przyjemnie się to oglądało.

Brak wygranej nie oznacza, że ta drużyna nie ma charakteru. To tylko faza grupowa i siły będą koncentrowane na mecze w których przegrany odpada.
Natomiast mecz z Kamerunem? Zgadzam się w pełni, że Afrykańskie drużyny nie grzeszą dyscypliną taktyczną i pomysłem na grę i niewielkim nakładem sił można wygrać 1-2 do 0.

Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Miałem nadzieję, że Brazylijczycy w pierwszym spotkaniu tylko się rozkręcali.. niestety tak nie było. W drugim spotkaniu nadal grali piłkę nie ułożoną bez żadnej koncepcji. Czy taka gra sprawi, że daleko dojdą? Nie. Brazylijczykom zostało ostatnie spotkanie - z Kamerunem
Brazylijczycy graja tak schematycznie od dawna już, wiec nie ma co liczyć, że nagle zaczną grać pięknie dla oka. Scolari lubi schematy i dobrze zabezpieczone formacje w tyłach. Dlatego przecież gra dwoma defensywnymi, Paulinho i Luis Gustavo. Wczoraj nawet Ramiresa dorzucił, a mógł przecież posłać w bój Williana czy Bernarda od początku. Ale Scolari ma takie nawyki. Brazylia miała swoje okazje, genialny Ochoa! Już dawno się zastanawiałem jak to możliwe, że gra tylko w Ajaccio... Od wczoraj jest bohaterem w mediach, a przecież w RPA i potem nie był nawet pierwszym bramkarzem Meksyku !
Z Kamerunem, Brazylia sobie wygra, ale potem w fazie pucharowej będą już męki. Brawo też wczoraj dla Meksyku, Herrera świetny mecz w środku pola. Przyćmił Paulinho i Gustavo. Zresztą Paulinho to wczoraj każdy by przyćmił !
Mimo bezbramkowego remisu mecz się oglądało! ;) W ogóle ten Mundial jest kapitalny, niektóre mecze wbijaja w fotel i oby tak wszystko toczyło się dalej.
 
W 13

wnn

Użytkownik
Kamerun - Chorwacja

Chorwaci, obok Brazylii, byli faworytami do wyjścia z tej grupy i mecz z Kamerunem w obliczu 4 punktów na koncie Meksyku jest dla nich już teraz spotkaniem ostatniej szansy. Można dywagować czy w razie gdyby mecz ułożył się niekorzystnie nie zadowolą się remisem (wtedy wygrana 2-0 z Meksykiem da im awans), ale osobiście nie przewiduję tutaj, aby Chorwacja miała mieć pod górkę. Wszyscy widzieliśmy, jak prezentuje się Chorwacja, co nie jest zresztą żadnym zaskoczeniem mając w środku pola graczy na takim poziomie. Drużyna ta góruje nad Kamerunem chyba w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Ekipa z czarnego lądu prezentuje futbol z epoki kamienia łupanego. W zasadzie ten zespół z roku na rok prezentuje się gorzej. Atmosfery tam jak zwykle ostatnio nie ma, w ataku sensownego zastępstwa dla i tak bezproduktywnego Eto&#39;o nie ma, ławka nie potrafiła zareagować na wchodzący jak w masło w ich defensywę Meksyk... Powiedzmy sobie szczerze, Meksyk w tamtym spotkaniu zdobył 2 nieprawidłowo nieuznane bramki, więc powinno się skończyć ze 3-0 i nie widzę żadnych przesłanek, aby w meczu z Chorwacją nie miał paść podobny rezultat. Kameruńczycy tradycyjnie najwięcej do powiedzenia mieli przed turniejem odnośnie bonusów, natomiast na boisku ich nie ma. Ta drużyna to jest hańba dla całego kameruńskiego narodu.

Chorwacja -1 AH @ 2,23
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja chciałbym tylko napisać i wszystkim przypomnieć, że reprezentacja Meksyku to złoci medaliści olimpijscy z Londynu 2012. W 2016 roku są letnie IO w Rio, reprezentacja Brazylii nie posiada tego złotego krążka.
 
Do góry Bottom