>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa A - Brazylia, Chorwacja, Kamerun, Meksyk

devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
spotkanie: Brazylia - Chorwacja
typ: under 2,5
kurs: 1,78
bukmacher: Oddsring
analiza:
12 czerwca 2014 początek zmagań o Mistrzostwo Świata w piłce nożnej. Dzień zaznaczony symbolicznym iksem w kalendarzu nadszedł. Czeka nas miesiąc wieczornego i nocnego śledzenia poczynań najlepszych drużyn globu. Zaczyna jak zawsze gospodarz, którym w tym roku jest Brazylia, a jej przeciwnikiem Chorwacja. Czy Chorwacja jest w stanie ugrać punkty w tym spotkaniu? Maksymalnie jeden, ale i tak jest to mocno wątpliwe. Chodzi mi po głowie bezbramkowy remis. Mocno faworyzowana Brazylia może nie sprostać zadaniu strzeleniu bramek, ale niemal na pewno nie straci. Canarinhos na każdym Mundialu wygrywali rywalizację w swojej grupie, toteż szanse na wygraną Chorwacji spadają prawie do zera. Mecze otwarcia nie obfitują w strzelanie goli, a mianowicie 12 spośród 19 Mistrzostw Świata od 1930 kończyło się underem 2,5 co daje 63%. Każda akcja meczu drużyny gospodarzy będzie kończyła się gromkimi brawami, nawet jeśli piłka minie bramkę o kilkadziesiąt metrów. Z każdą minutą będzie narastał stres i o gola będzie trudniej. Brazylia wygrać musi, a Chorwacja tylko może, oni bezbramkowy remis braliby w ciemno, a na tak ofensywnie nastawionego rywala( Neymar, Hulk, Fred) nie można się odsłonić, zapewne zaczną mocną defensywą i sporadycznymi kontrami. Zdarzyć może się wiele, ale futbol skłania się ostatnio ku grze obronnej nad zdobywaniem bramek i w meczu otwarcia spodziewam się undera.
 
L 0

lakukaraczaa

Użytkownik
spotkanie: Brazylia - Chorwacja
typ: over 10,5 cornerów
kurs: 1,75
bukmacher: rivalo
Witam, nareszcie święto się dzisiaj zaczyna!
Z mojej strony o meczu otwarcia krótko, Brazylia powinna ograć Chorwatów, aczkolwiek biorąc pod uwagę wysokość kursu na 1 i całkiem mocny skład Chorwacji nie ryzykowałbym tego kursu. Mecz otwarcia, duża presja ciążąca na gospodarzach, może się różnie to spotkanie potoczyć.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja
12.06.2014 22:00
Mecz otwarcia to tradycyjnie spotkanie z udziałem gospodarzy i w tym przypadku również głównych faworytów całego turnieju. Moim zdaniem Brazylia to wygra ale wielu bramek nie zobaczymy. Chorwaci będą się bronić i liczyć na ugranie remisu, zwłaszcza że, zagrają bez Mandzukicia. Brazylia pewnie też ostrożnie podejdzie do meczu, aby nie stracić punktów już w pierwszym meczu. Na koniec wyniki ostatnich 10 meczy otwarcia Mistrzostw Świata lub Europy: 2012 1:1, 2010 1:1, 2008 0:1, 2006 4:2, 2004 1:2, 2002 0:1, 2000 2:1, 1998 2:1, 1996 1:1, 1994 1:0.
Brazylia + Under 3.5 @ 1.80 Bwin (8/10) ⛔ (3:1)
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja

Z całym szacunkiem dla drużyny Chorwatów, którzy stanowią solidną europejską markę ale nie widzę dla nich korzystnego rezultatu w meczu otwarcia. Brazylia wyjdzie na boisko w optymalnym - ogranym ze sobą składzie. W meczach przygotowujących do turnieju od sensacyjnej porażki ze Szwajcarią w sierpniu 2013 roku Canarinhos notują pasmo 9 zwycięstw pod rząd, w których stracili zaledwie dwie bramki (z Chile 2:1 oraz z Portugalią 3:1). Chorwacja swoich szans będzie szukać w lukach między stoperami a skrzydłowymi reprezentacji Brazylii, którzy zapewne większość czasu będą angażować się w ofensywę. Uważam jednak, że Canarinhos jako doświadczona drużyna zdaje sobie doskonale sprawę z rangi widowiska i nie pozwoli sobie nawet na najmniejszy błąd. W tym spotkaniu widzę tylko jedną opcję - zasłużone zwycięstwo Brazylii.
Brazylia @1.33

Meksyk - Kamerun

Jak radzić sobie będzie drużyna z Afryki po &quot;przebojach&quot;, które rozegrały się przed przylotem do Kraju Kawy? To pytanie kłębi się w głowach wielu, którzy chcą ugrać pieniądze na tym spotkaniu. Ze swojej strony postawię na bramkę dla Kamerunu. Mimo problemów cała drużyna bez jakichkolwiek odstępstw wystąpiła przeciwko władzom federacji - utrzymując w tej sprawie monolit. Po wywalczeniu własnych żądań w tej kwestii nie sądzę by wyszli na turniej aby go odbębnić. Fakt ten powinien zadziałać w odwrotną stronę - Kamerun będzie chciał pokazać swoją grą, że zasłużył to o co walczył, dając dobry przykład ku temu aby inne reprezentacje w przyszłości występowały śmielej przeciwko ustaleniom &quot;leśnych dziadków&quot; swoich federacji, dla których w większości liczy się tylko kasa.

Gra Meksyku zupełnie mnie nie przekonuje. W spotkaniu zapewne wyjdą na under, bo tak grają w meczach o stawkę. Minimalistyczna i kalkulacyjna gra może zemścić się na nich zaledwie po jednej akcji. Uważam, że podrażniona ambicja Kamerunu przyniesie dla tej reprezentacji w tym pierwszym starciu mundialu przynajmniej jedną bramkę.

Czyste konto Meksyku - NIE @1.57

Kursy - Bet365
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata
Godzina 22.00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: Wynik/BTS: Brazylia i Tak
Kurs: 4.00 ✅✅✅
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Przed nami mecz otwarcia tegorocznego Mundialu. Brazylia gospodarz i jeden z głównych faworytów do wygrania turnieju, stanie naprzeciwko walecznej i nieoblicznalnej Chorwacji. Brazylia ostatnio nie zachwyciła, w towarzyskim meczu przeciwko Serbii została wygwizdana, a gola na wagę zwycięstwa strzelil w drugiej połowie Fred. Chorwacja musi sobie poradzić w pierwszym meczu bez swojej gwiazdy Mario Mandzukica, który będzie pauzować za czerwoną kartkę. Brazylia jest bramkostrzelną drużyną w ostatnich 12 meczach aż 10 razy padł over 2.5 gola. Brazylia nie powinna w meczu otwarcia zawieść swoich kibiców, Chorwacja jest zbyt mocna by przegrać do zera z faworyzowaną Brazylią. Spodziewam się kilku bramek i wygranej Canarinhos.

Składy:

Brazylia: César Marcelo Silva Luiz Alves Paulinho Gustavo Neymar Oscar Hulk Fred

Chorwacja: Pletikosa Pranjic Corluka Lovren Srna Modric Vukojevic Kovacic Rakitic Perisic Olic
-----------------------------------------------
Typy poboczne:
(Strzeli gola w meczu.)

Junior Neymar @ 2.10 ✅

Ivan Rakitic @ 11.00 ⛔

Samuel Eto&#39;o @ 4.00

Javier Hernandez @ 3.40
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zaczynamy mecz otwarcia!
Każdy tak faworyzuje Brazylię ale nie ma się co dziwić formacja obronna budzi podziw,pomoc i atak moim zdaniem na tym turnieju pokaże że trochę się ich nie docenia.
Z drugiej strony mam Chorwatów kilka wyrobionych w Europie nazwisk: Modrić,Mandzukić,Rakitić,Kovacić.Dużo w tym meczu będzie zależało od postawy defensywy Chorwatów.Taki zapewne mają plan Chorwaci żeby wybronić się i coś szarpnąć od czasu do czasu.Moim zdaniem kurs na Brazylię to śmiechu warte na Pinnacle 1.309 byłby debilem jakbym zagrał takie coś.Czuję że po tej masówie jaka się zrobiła na Bazylia win wynik po 90 minutach będzie brzmiał 1:eek:ne:11.68 Pinnacle.Wiadomo mecz otwarcia itd.Chorwaci maj za duży potencjał żeby być tutaj zmieceni przez Brazylijczyków sory ale to nie jakieś ogóry żeby atakować Brazylia -1.
Dalej stawiam remis:5.35 Pinnacle i Chorwacja handicap +1.5 1.90
Powodzenia.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Brazylia i Chorwacja! Każdy zastanawia się jak to się potoczy... Przyjrzyjmy się obu drużynom. Chorwacja - nowy, niedoświadczony trener i słabe eliminacje, awans wymęczony w barażach. Brak Mandżukica na pewno osłabi morale drużyny, a do tego mecz otwarcia z gospodarzem przy miażdżącym dopingu gospodarzy. Brak bramkarza z pierwszej półki, za to środek pomocy wyśmienity. Brazylia - obrona wydaje się lepsza niż atak, presja, ale optymalna, gdyż to dopiero pierwszy mecz, nadzieje. Biorąc pod uwagę statystyki meczów otwarcia Mundiali aż prosi się o over. Uważam, iż to będą mistrzostwa odziane w wiele bramek! Mój typ to Brazylia pow. 2,5 gola - kurs 2,75 w Bet365. Jeśli atak gospodarzy nie prześpi pierwszej połowy i strzeli choć jedną bramkę to jestem spokojny o ten typ. Chorwaci wtedy się otworzą, a kontry będą wodą na młyn dla Brazylijczyków, którzy powinni rozciągnąć południowych Słowian skrzydłami.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja
Już dziś startujemy z największą piłkarską imprezą świata. O godzinie 22:00 na stadionie w Sao Paolo wyjdą na murawę ekipy Brazylii i Chorwacji.
Zdecydowanym faworytem jest drużyna &quot;Canarinhos&quot; i nie ma w tym nic dziwnego. W ostatnim czasie prezentują bardzo dobrą formę o czym świadczyć może seria zwycięstw z rzędu. Co prawda Scolari w jednym z wywiadów stwierdził, że nie jest zadowolony z postawy swoich zawodników zarowno na treningach, jak i w ostatnim meczu z Serbią, które zakończyło się skromnym zwycięstwem 1:0. Faktem jest, że do optymalnej dyspozycji jeszcze trochę brakuje jednak czy jest aż tak źle jak mówisz szkoleniowec? Moim zdaniem tragedii nie ma ale wiadomo, że jemu zależy na jak największym zmotywowaniu zawodników.
Z drugiej strony mamy Chorwatów, którzy wcale nie są chłopcami do bicia. Nie dość, że prezentują solidny futbol to jeszcze posiadają w swoich szeregach wielkie indywidualności takie jak Modric, Rakitic czy Mandzukic. Na dobrą sprawę w każdej formacji posiadają naprawdę solidnych zawodników, którzy postarają się uprzykrzyć dziś życie Brazylijczykom.
Moim zdaniem Brazylia wygra to spotkanie jednak losy meczu rozstrzygną się dopiero w drugiej połowie. Pamiętam jak dziś mecz z Euro 2012 kiedy to Hiszpanie podejmowali Chorwację w fazie grupowej. Miałem przyjemność oglądać ten mecz z trybun stadionu Baltic Arena i byłem pod wrażeniem zorganizowania taktycznego ekipy z Bałkanów. Wtedy też &quot;La Furia Roja&quot; miała się przejechać po swoim rywalu, a skończyło się skromnym 1:0, w dodatku gol padł w ostatnich minutach spotkania. Wydaje mi się, że scenariusz może być podobny do tamtego spotkania dlatego moje propozycję na dzisiejsze mecz to:
Brazylia wygra przewagą dwóch goli lub mniej @ 1,95 ✅ 3:1
Do przerwy/wynik końcowy X/1 @ 3,90
✅ 1:1/3:1
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Kto strzeli więcej bramek:Neymar vs Aguero |1| kurs:1,75

Czekałem na taką parę i się doczekałem.Dla mnie bez większego zastanowienia faworytem jest Neymar.Nie wierzę ani w dobry mundial Argentyny ani w dobry mundial Aguero.Kun był zmasakrowany przez kontuzje w poprzednim sezonie i po tym bodajże ostatnim urazie,dwóch wyglądał na absolutnie przeciętnego gracza.Minął miesiąc i moim zdaniem po takim czasie na takiej imprezie jak mundial błyszczeć nie można i zarazem być w życiowej formie.Poza tym w Argentynie bramki powinny rozkładać się na większą liczbę graczy i Kun może być tylko jednym z wielu.W Brazylii moim zdaniem tak nie będzie.Neymar będzie ciągnął tą drużynę i to on będzie nr.1 jeśli chodzi o strzelanie bramek.Zarówno Argentyna jak i Brazylia mają przyjemne grupy ale moim skromnym zdaniem Argentyńczycy mają sporo słabsze tyły niż inne ekipy stawiane w gronie faworytów i oni w fazie pucharowej za dużo zwojować nie powinni.Brazylia to obok Urugwaju mój faworyt na te mistrzostwa.Wielu uważa,że Brazylia nie wytrzyma presji,Neymar także.Według mnie nie.Puchar Konfederacji potwierdził,że Brazylijczycy będą bardzo mocni na mś.W prawdzie to nie to samo co same mistrzostwa ale nikt mi nie powie,że Hiszpanie w finale grali na 50%,bo grali to co zawsze,a w bezpośredniej konfrontacji z Canarinhos nie mieli żadnych argumentów.Neymar w kadrze nie zawodzi i myślę,że strzelenie większej ilości bramek od Sergio Aguero na tej imprezie nie będzie dla niego większą przeszkodą.

⚽Neymar najlepszym strzelcem Brazylii kurs:1,90

Przy okazji też atakuje taki zakład.Neymar jest tak jak wspominałem nr.1 w tej ekipie i jedynym który może mu zagrozić jest Fred.On będzie pełnił rolę klasycznej &quot;9&quot;,więc jego kilka goli jest bardzo prawdopodobnych.Jednak czy strzeli więcej od Neymara?Według mnie nie.Fred będzie czekał na podania od partnerów,Neymar nie musi tego robić i sam będzie brał sprawy w swoje ręce,stąd spodziewam się że zdobędzie większą ilość goli,jest dużo bardziej wszechstronny.Reszta Oscar,Hulk i inni nie powinni odegrać dużej roli jeśli chodzi o zdobycze strzeleckie.

⚽Brazylia powyżej 7,5 pkt. w grupie kurs:1,85

Dla mnie prosta sprawa i niespodzianek żadnych nie przewiduje.W grupie Brazylijczycy zagrają z Meksykiem,Chorwacją,Kamerunem.Każda z tych drużyn jest o półkę,dwie niżej i komplet punktów dla Brazylijczyków powinien być formalnością.Chorwacja to chyba najgroźniejszy konkurent.Środek pola mocny z Rakiticiem,Modriciem i Kovaciciem,niezła defensywa z Lovrenem i Srną na czele ale i tak Brazylia ma na większości pozycji dużo lepszych graczy.Chorwacja solidna ekipa ze sporymi szansami na wyjście z grupy,jednak Brazylii rady nie dadzą.Potem Meksyk.Dla mnie przeciętna ekipa w każdej formacji,jedynie z kilkoma solidnymi nazwiskami jak Hernandez czy Dos Santos.Brazylia powinna odnieść łatwe zwycięstwo.Na koniec Kamerun.Bardzo fizyczna ekipa,mogliby namieszać gdyby nie mieli słabej obrony z resztą tak jak większość ekip z Afryki.Mogą powalczyć z Chorwacją czy Meksykiem ale Brazylia dla nich to dużo za dużo.Przewiduje komplet punktów Brazylijczyków w fazie grupowej,więc ten zakład po niezłym kursie z pewnością pogram.

Bukmacher:STS

http://www.youtube.com/watch?v=ntAZNm2IrgM
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
No to zaczynamy wielkie piłkarskie święto! ????
Rusza grupa A, więc postaram się wziąć na tapetę i przedstawić wam swój punkt widzenia na tę grupę.
Faworyt jest jeden, oczywisty. Absolutnie nie wyobrażam sobie żeby Brazylia miała z tej grupy nie wyjść, nawet nie wyobrażam sobie, żeby mogła jej nie wygrać. Co prawda sądzę, że Canarinhos są nieco przeceniani w kontekście końcowych sukcesów, ale na poziomie Fazy Grupowej nie widzę innej możliwości, niż spokojny awans. Brazylijczycy mają swoje bolączki - bramkarz Julio Cesar najlepsze lata ma już za sobą, zdecydowanie nie zakwalifikuje go to Top 3 bramkarzy na świecie jak 4 lata temu. Utrapieniem jest też brak środkowego napastnika, typowej &quot;9&quot; do wykańczania akcji - umówmy się, Fred to nie ten rozmiar kapelusza. Każda z pozostałych drużyn tej grupy dysponuje lepszym środkowym napastnikiem - Mandzukić, Hernandez i Eto&#39;o. Siłą ofensywną Brazylii są potężne boki ataku z Neymarem i Hulkiem, oraz imponująca pomoc, która na pewno będzie utrzymywać się przy piłce przez ponad 60% czasu gry. Należy też wspomnieć o linii obrony, która ostatnimi czasy paradoksalnie jest najmocniejszą formacją Brazylii. Zestawienie Marcelo - Thiago Silva - David Luiz - Dani Alves naprawdę może imponować i zapewniać spokój w tyłach. Dla mnie faworyt tej grupy. Ale czy opłaca się grać na gospodarzy przy takich kursach...?
Chorwacja, jedyna Europejska drużyna w tym zestawieniu, jak zwykle z fotela czarnego konia. Potencjał ludzki jest olbrzymi, nazwiska robią wrażenie. Pytanie, czy uda się to skonsolidować w drużynę, bo to nie zawsze się Chorwatom udawało. Wymiana szkoleniowca na niedoświadczonego Niko Kovaca jest zagraniem bardzo ryzykownym, nie można być pewnym co przyniesie. Chorwaci prezentują techniczny, przyjemny dla oka futbol, i moim zdaniem są mocnym kandydatem do zajęcia drugiego miejsca w grupie (@2,10 na awans w Bwin). Należy pamiętać, że w pierwszym meczu nie zagra Mario Mandzukić, co niesamowicie osłabia ofensywę Chorwacji i sprawia że w meczu inauguracyjnym nie daje im większych szans. Mario jednak wróci na mecze z Kamerunem i Meksykiem i tam upatruje szans Chorwacji na zdobycie sześciu punktów i awansu. Poza Mandzukiciem należy oczywiście zwrócić uwagę na Lukę Modricia, który rozegrał fantastyczny sezon w barwach Realu, i zaczął aspirować do grona ścisłej czołówki środkowych pomocników na świecie. Polecam również zawiesić oko na Mateo Kovaciciu, dwudziestolatku dla którego to pierwszy wielki turniej, a potencjał ma ogromny. Drugie miejsce w grupie jak najbardziej w zasięgu.
Meksyk to nieco drużyna zagadka. Z powodów dyscyplinarnych jakiś czas temu selekcjoner usunął z kadry kilku dobrych zawodników (z Carlosem Velą na czele), duża część kadry opiera się na graczach występujących na codzień za oceanem. Niestety nie znam się dobrze na piłce latynoskiej, więc w większości te nazwiska są dla mnie anonimowe (poza wyjątkami jak Rafael Marquez czy Francisco Rodriguez). Bo tak naprawdę na kogo liczyć mogą El Tri? Największą gwiazdą jest wieczny rezerwowy w Manchesterze United Javie Hernandez, bramkarz który zapowiadał się na świetnego, ale zakisił się w Club America, i obecnie gra w spadkowiczu z Ligue 1 czyli Guillermo Ochoa, czy niespełnione talenty Andresa Guardado czy Giovaniego Dos Santosa, którym wróżono większą karierę niż faktycznie zrobili. W eliminacjach Meksyk &quot;męczył bułę&quot; straszliwie, do ostatniej chwili ważył się ich awans do baraży, w których rozbili beznadziejną Nową Zelandię. Dla mnie jedynym ich atutem jest geografia, ale to za mało. Osobiście przewiduję ostatnie miejsce w grupie, chyba że wśród rodzimych gwiazd z Meksyku faktycznie kryją się niezwykłe talenty.
Ostatnia ekipa tej grupy to Kamerun. Jestem niezwykle ciekawy co pokaże &quot;kadra wykuta z chaosu&quot;, jak nazwał ich pewien poczytny portal. Nie da się ukryć, że Kameruńczycy mieli sporo zawirowań pozasportowych, ale w sumie kogo to dziwi w przypadku Afrykańskiej drużyny. Nazwiska mają duże, a selekcjoner Volker Finke nadaje chociaż niewielki Europejski rys, próbuje poskromić &quot;Nieposkromione Lwy&quot;. W eliminacjach to zadziałało, Kamerun przeszedł bez żadnych problemów w ostatniej rundzie wysoko pokonując solidną Tunezję. Ja polecam szczególnie zwrócić uwagę nie na Samuela Eto&#39;o w ataku, bo o tym zawodniku wie każdy, lecz na możliwości Kamerunu w środku pola. Finke ma możliwość wylać całkiem solidny beton, który będzie ogromny problem skruszyć atakując od frontu. Para stoperów Matip - N&#39;Koulou, a przed nimi para defensywnych pomocników M&#39;Bia - Song. Każdy z nich prezentuje dużą wartość piłkarską i ma za sobą udany sezon (może poza Songiem, ale sama gra w Barcelonie jest nobilitująca). Zwłaszcza M&#39;Bia imponował w barwach Sevilli, i prawdopodobnie zapracował sobie na transfer do Anglii (interesują się nim Liverpool i Arsenal). Atak oparty jest o kontrataki i szybkie wypady przez dynamicznych skrzydłowych - Pierre&#39;a Webo i Erica Choupo-Motinga, którzy mają dogrywać piłki do Eto&#39;o. Jeśli Kameruńczycy utrzymają w ryzach swoją psychikę, to dla mnie są kandydatem do zagrożenia Chorwacji. Właśnie oni, nie Meksyk. Klimat im nie będzie przeszkadzał, dominują nad Meksykanami fizycznie, mają lepszych zawodników, lepiej prezentowali się w eliminacjach i meczach sparingowych (2:2 z Niemcami na ich terenie!).
W bezpośrednim meczu stawiam na Kamerun, kurs bardzo zachęcający @3,40, ewentualnie X2 po kursie @1,65.
W meczu inauguracyjnym ciężko mi coś wymyślić. Wydaje mi się, że zwyciężą gospodarze, ale kurs jest moim zdaniem niewarty. Jakimś pomysłem jest zagranie na gola Neymara, kurs oscyluje w okolicach @2,00, ale też nie jestem przekonany czy się na to skuszę. Szczerze mówiąc będę śledził ten temat, może któryś z forumowiczów mnie zainspiruje do jakiegoś ciekawego zakładu...? ????
Serdecznie pozdrawiam, Mundial czas zacząć! ????

Meksyk - Kamerun 2 @3,40 (Bwin)
Meksyk - Kamerun X2 @1,65 (Bwin)
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Czytam wasze przemyślenia i jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś wspomniał o tym, że w meczu oprócz Mandżukicia nie zagra również Danjel Pranjic. Tzn. szanse na to, żeby dziś wystąpił są bardzo nikłe. W ostatnim spotkaniu kontrolnym z Australią doznał jakiejś kontuzji w I połowie i bodajże opuścił boisko na noszach (jeśli mnie pamięć nie myli).
W reprze Pranjić grał na lewej obronie vis a vis z Hulkiem najprawdopodobniej.
Naturalnym zmiennikiem jest dla niego (przynajmniej tak było w spotkaniach towarzyskich) jest Sime Vrsaljko- 22 letni obrońca Genui z 7 spotkaniowym dorobkiem w reprezentacji.... Nie rokuje to zbyt dobrze, młodzian może napsuć krwi trochę swoim kolegom z ekipy...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
⚽Brazylia powyżej 7,5 pkt. w grupie kurs:1,85
Dla mnie prosta sprawa i niespodzianek żadnych nie przewiduje.W grupie Brazylijczycy zagrają z Meksykiem,Chorwacją,Kamerunem.Każda z tych drużyn jest o półkę,dwie niżej i komplet punktów dla Brazylijczyków powinien być formalnością.Chorwacja to chyba najgroźniejszy konkurent.Środek pola mocny z Rakiticiem,Modriciem i Kovaciciem,niezła defensywa z Lovrenem i Srną na czele ale i tak Brazylia ma na większości pozycji dużo lepszych graczy.Chorwacja solidna ekipa ze sporymi szansami na wyjście z grupy,jednak Brazylii rady nie dadzą.Potem Meksyk.Dla mnie przeciętna ekipa w każdej formacji,jedynie z kilkoma solidnymi nazwiskami jak Hernandez czy Dos Santos.Brazylia powinna odnieść łatwe zwycięstwo.Na koniec Kamerun.Bardzo fizyczna ekipa,mogliby namieszać gdyby nie mieli słabej obrony z resztą tak jak większość ekip z Afryki.Mogą powalczyć z Chorwacją czy Meksykiem ale Brazylia dla nich to dużo za dużo.Przewiduje komplet punktów Brazylijczyków w fazie grupowej,więc ten zakład po niezłym kursie z pewnością pogram.
Bukmacher:STS
Zakładasz, że Brazylia zdobędzie 9 punktów, to chyba lepiej już postawić AKO na wygraną z wszystkich ich meczów grupowych. Łączne AKO będzie dużo większe niż 1,85. W Bet365 takie AKO wynosi 2,12. W STS tracisz także na podatku.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja X do przerwy @2,40 ✅
To wydaje mi się najrozsądniejszy typ na inaugurację. W meczu otwarcia dużo goli nigdy nie pada. Odkąd sięgam pamięcią na wielkie turnieje tylko raz (Niemcy - Kostaryka) w meczu otwarcia była strzelanina, ale wtedy była też duża rozpiętość między umiejętnościami drużyn.
Nie wątpie, że Brazylia zechce rzucić się na Chorwatów od początku. Pytanie tylko czy ogromna presja jaka na nich spoczywa nie da o sobie znać. Brazylia musi wygrać ten mecz. Musi zdobyć mistrzostwo, inaczej wolałbym nie być w ich skórze. 65 000 ludzi na Arena de Sao Paulo nie wyobraża sobie innego wyniku jak wysokie zwycięstwo. A jak pisałem wcześniej, Brazylia ma swoje problemy z przodu. Chorwacja na pewno się cofnie, zwłaszcza że gra bez Mario Madzukicia, co mocno ogranicza ich potencjał ofensywny. Natomiast bronić mają czym.
Czytam wasze przemyślenia i jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś wspomniał o tym, że w meczu oprócz Mandżukicia nie zagra również Danjel Pranjic. Tzn. szanse na to, żeby dziś wystąpił są bardzo nikłe. W ostatnim spotkaniu kontrolnym z Australią doznał jakiejś kontuzji w I połowie i bodajże opuścił boisko na noszach (jeśli mnie pamięć nie myli).
W reprze Pranjić grał na lewej obronie vis a vis z Hulkiem najprawdopodobniej.
Naturalnym zmiennikiem jest dla niego (przynajmniej tak było w spotkaniach towarzyskich) jest Sime Vrsaljko- 22 letni obrońca Genui z 7 spotkaniowym dorobkiem w reprezentacji.... Nie rokuje to zbyt dobrze, młodzian może napsuć krwi trochę swoim kolegom z ekipy...
Moje zdanie jest takie, że paradoksalnie to może być wzmocnienie. Vrsaljko nie jest doświadczony, fakt. Ale rozegrał udany sezon w średniej ekipie Serie A, a gdzie się uczyć defensywy, jeśli nie na Półwyspie Apenińskim? Sime ma ogromny talent i potencjał, po jednym sezonie mówi się o zainteresowaniu Fiorentiny, Interu i Milanu. Przy czym jego charakterystyka jest dość defensywna. Nie jest to obrońca, który lubi się zapędzać pod bramkę przeciwnika.
Pamiętam Pranjicia z gry w Bayernie. Można o nim powiedzieć wiele, ale niekoniecznie że jest bardzo pewny w destrukcji. Van Gaal przestawił go do pomocy, żeby miał go kto asekurować, a na pozycji LB wolał wystawiać nieopierzonego Contento (o Alabie jeszcze wtedy nikt nie słyszał).
Ponadto, Vrsaljko zazwyczaj grywa na prawej obronie, jest prawonożny. To mógłby być mankament. Ale dzisiaj jak kolega zauważył gra na Hulka, lewonożnego Hulka, który będzie schodził do środka (a więc na lepszą prawą nogę Vrsaljko). Oczywiście podłączał będzie Dani Alves, ale prawdę mówiąc bardziej obawiałbym się petard Hulka z dystansu, niż dośrodkowań w trybuny Alvesa. Dużo będzie zależeć od asekuracji lewoskrzydłowego (Perisić?)
Obrona Chorwacji wygląda solidnie. Środek doświadczony Vedran Corluka znany z Tottenhamu, i mający za sobą świetny sezon Dejan Lovren, a na prawej Darijo Srna - jeszcze większe doświadczenie i swego czasu materiał na czołowego RB Europy, ale wolał przez całą karierę zostać wiernym barwom (i pieniądzom ???? ) Szachtara Donieck.
W bramce albo Stipe Pletikosa, albo Danijel Subasić, czyli solidni fachowcy.
O obronie Brazylii nie ma się co rozpisywać, bo już to robiłem w temacie. Marcelo - Thiago Silva - David Luiz - Dani Alves robi wrażenie. Z resztą wątpię żeby mieli jakieś poważniejsze zajęcie niż rozpoczynanie akcji, i zatrzymywanie kontrataków co jakiś czas.
Brazylia na pewno się rozbuja, gdy obejmie prowadzenie i presja z nich zejdzie. Ale dopóki nie wtoczą pierwszej bramki, może być różnie. Im dłużej Chorwacja utrzyma zero z tyłu, tym większe prawdopodobieństwo, że Kanarkowym zaczną puszczać nerwy. Remis do przerwy nie jest oczywisty, ale widzę taką możliwość, i widzę value w tym kursie. Za drobne, spróbuje pograć. Zwłaszcza, że nic sensowniejszego na mecz otwarcia nie znalazłem, a nic nie zagrać nie wypada ????
Brazylia - Chorwacja X do przerwy @2,40 (Bwin) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Brazylia - Chorwacja
typ : over 4,5 kartki + do przerwy under 1,5 gola
kurs : 2,90
Typ mnie przekonuje ze względu na parę czynników. Myśle, że z uwagi na otwarcie mundialu oraz pierwszy mecz to do 45 min nie powinny pasc wiecej niz 1 gol.
Chorwacja to nie sa chlopcy do bicia i nalezy o tym pamietac. Ja w ogole mysle, ze tutaj nie padnie wiele bramek. Wydaje mi sie za to, że chec pokazania sie dla Brazylii przed swoja publicznoscia, a dla Chorwatow przed calym Swietem bedzie obfitowala w wiele fauli. Mozna sobie przypomniec jak ostry byl mecz otwarcia na Euro 2012 gdzie zobaczylismy az 2 czerwone kartki. Wydaje mi sie, ze Chorwaci maja ostry temperament i nogi nie beda odstawiac.
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Typ: Handicap kartkowy 1.66 – Brazylia +2 + over 8 rożnych 1.30 (dubel) @ 2.16 ✅✅
Opis:
Na dzisiejszy mecz otwarcia przygotowałem takiego dubla.
Inaugurujące spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, wielka presja , wielkie oczekiwanie brazylijskich kibiców. Jak wiadomo mecze otwarcia nie zawsze bywają spektakularne, drużyny bardziej skupiają się na poczynaniach defensywnych. Mój dzisiejszy typ dotyczy zakładu na kartki i rzuty rożne. Może zacznijmy od kartek. Sędzia dzisiejszego spektaklu będzie Japończyk Yūichi Nishimura, sędziował on mecz 1/4 finału poprzednich MŚ , w którym to Brazylia odpadła z Holandią, a sędzia wyrzucił z boiska Felipe Melo. Mecze otwarcia nie są zbytnio agresywne, piłkarze raczej się oszczędzają , a sędziowie nie pokazują dużej ilości kartek. Dla porównania w poprzednim meczu otwarcia arbiter pokazała 2 kartki i to drużynie gospodarzy ;). Nasz typ wejdzie gdy Brazylia będzie miała tyle samo, więcej lub o 1 kartkę mniej niż Chorwacja ;)
Kolejnym typem , który wpadł mi oko jest over rzutów rożnych, linia nie jest zbytnio wygórowana.
Brazylijczycy będą chcieli pokazać się przed własną publicznością, rozpocząć mistrzostwa z dużego „C” . Najprawdopobniej „Canarinhos” wyjdą w formacji 4-5-1 , na skrzydłach ofensywnie usposobieni Hulk i Neymar. Dużo akcji będzie przeprowadzanych właśnie bocznymi sektorami, co będzie skutkowało rzutami rożnymi. Chorwaci nie będą się tylko bronić, parę kontr na pewno pójdzie co może skutkować rzutami rożnymi. W ostatnich spotkaniach Brazylijczycy pokrywali tą linie, myślę że dzisiaj będzie podobnie. Powodzenia ;)
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja
typ : over 4,5 kartki + do przerwy under 1,5 gola
kurs : 2,90
Typ mnie przekonuje ze względu na parę czynników. Myśle, że z uwagi na otwarcie mundialu oraz pierwszy mecz to do 45 min nie powinny pasc wiecej niz 1 gol.
Chorwacja to nie sa chlopcy do bicia i nalezy o tym pamietac. Ja w ogole mysle, ze tutaj nie padnie wiele bramek. Wydaje mi sie za to, że chec pokazania sie dla Brazylii przed swoja publicznoscia, a dla Chorwatow przed calym Swietem bedzie obfitowala w wiele fauli. Mozna sobie przypomniec jak ostry byl mecz otwarcia na Euro 2012 gdzie zobaczylismy az 2 czerwone kartki. Wydaje mi sie, ze Chorwaci maja ostry temperament i nogi nie beda odstawiac.
Zwróć uwagę na to że sędzią jest Japończyk, Japończycy to spokojni ludzie, nie podejmujący pochopnych decyzji w emocjach, cierpliwi. Sędzia spotkania pokazuje średnio 3,59 żółtych kartek na spotkanie, do tego dochodzi fakt że jest to mecz otwarcia to wątpie żeby to było brutalne widowisko...chyba że Chorwaci strzelą na 1:0, będą bronić, grać na czas za co dostaną kartki zaś Brazylijczycy sfrustrowani będą faulować, jedynie taki scenariusz daje szanse na 5 &quot;żółtek&quot; w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 23

michael-23

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja
Typ:
BTS
Kurs: 2.75 ✅✅✅ ????
Bukmacher: Bet365

Mecz otwarcia... Najpierw spójrzmy na statystyki:
1998 r. - Brazylia - Szkocja 2-1
2002 r. - Francja - Senegal 0-1
2006 r. - Niemcy - Kostaryka 4-2
2010 r. - RPA - Meksyk 1-1
Jeszcze rzućmy okiem na Euro...
2012 - Polska - Grecja 1-1
2008 - Szwajcaria - Czechy 0-1
2004 - Portugalia - Grecja 1-2
Jedynie mecz otwarcia Euro 2008 nie skończył się BTS-em, a w 2002 roku Francja przegrała jedną bramką. Myślę, że jakby Brazylia straciła, to by strzelili &quot;equalisera&quot; dość szybko. Pierwszy mecz, wiadomo - nerwy, stres. Chorwacja nie stoi na straconej pozycji, świetny środek pola Modric-Rakitic, w ataku Olic. Szczerze to liczę na 1-1.
Powodzenia ????
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: MUNDIAL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: X + BTS
Kurs: 8.50
Bukmacher: Bet365
Zdania co do tego meczu są podzielone, ja skłaniam się w stronę gości, bo przecież remis będzie na pewno dla nich sukcesem. Tytułem wstępu, nie jestem fanem Scolariego i jego rzemiosła trenerskiego. Wydaje mi się że jeżeli Chorwacja nie przegra tego meczu już w szatni, to znaczy nie podda się presji gry z gospodarzem w meczu otwarcia i sama będzie chciała przejąć kontrolę nad meczem to Brazylia będzie miała tutaj sporo problemów. Chorwacja to nie są jakieś ogórki aby dawać takie kursy, a Brazylia wiadomo wielki faworyt po Pucharze Konfederacji jednak według mnie jest to faworyt strasznie napompowany przez media, a drużyn z wiekszym potencjałem jest tutaj sporo np. Argentyna albo Niemcy. Tak jak pisałem, Chorwaci mają papiery na to aby przejąć środek pola, Modric i Rakitic, dwóch wirtuozów, szczególnie Modric w tym sezonie. Powiedziałbym że po fatalnym pierwszym sezonie w Realu zagrał sezon życia i był najlepszym zawodnikiem Królewskich w tym sezonie obok Angela Di Marii. Rakitic to samo, świetne występy w Sevilli piękne gole i asysty. Obaj ci zawodnicy mają wspaniałą wizję gry i mogą jednym podaniem otworzyć drogę do bramki, a z przodu będzie stary lis Olic, któremu wystarczy pół sytuacji aby zdobyć bramkę. Brazylia będzie musiała zaatakować od pierwszych minut, jeżeli nie strzelą gola stosunkowo szybko to kibice się zniecierpliwią a to może spowodować zaniedbanie obrony co skrzętnie wykorzysta Chorwacja za sprawą dwóch wyżej wymienionych panów. 0:0 w tym meczu raczej wykluczam, zwycięstwo Chorwacji jest według mnie możliwe aczkolwiek bramkowy remis wydaje mi się bardziej prawdopodobny. Oba zespoły są oczywistym faworytem do wyjścia z grupy i myślę że w meczu otwarcia ujrzymy dzisiaj podział punktów, jeżeli Chorwaci będą w stanie zneutralizować wejścia bocznych obrońców Brazylii i dobrze przykryć Neymara + oczywiście dobrze zagrać w środku pola.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jutro od 13:00 polskiego czasu będzie można postawić poniższy zakład u bukmachera : Brazylia pokona Chorwację w meczu otwarcia – kurs 2.00 (!!!) Ograniczenia: tylko single, maksymalna stawka 20 GBP, po przyjęciu 50.000 zakładów oferta jest zawieszana.
To jednorazowo, czy będzie więcej takich chwilowych value ? Jeśli tak, to czy można gdzieś znaleźć ich rozpiskę/skąd wziąć info kiedy i co ??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Thiago Silva strzeli gola @@ 10.00 ⛔
Zawodnik przy stałych fragmentach i rzutach rożny jest bardzo aktywny w polu karnym razem z Davidem Luizem, Sądzę że ten właśnie fragment da dzisiaj bramkę Thiago. Brazylia bedzie niezwykle mocna przy stałych fragmentach rośli zawodnicy zrobią swoje.
 
Do góry Bottom