>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Nigeria - Islandia typ 2 @2.84
Powiem tak oglądałem oba pierwsze mecze. Zespół z Nigerii grał z Chorwacją ,która pokazała bez wątpienia ,że w piłkę grać potrafi. Mimo to według mnie Nigerczycy nic wielkiego w tym spotkaniu nie pokazali do tego bramka samobójcza. Myślę że Nigeria ostatecznie na tych mistrzostwach nie dorobi się jakichkolwiek punktów. Islandia natomiast pokazała charakter z mocna Argentyna przynajmniej na ten moment na papierze. Islandczycy pokazali twarda,ostra oraz skuteczna gre. Mimo to ze przez cały mecz skupiali się bardziej na defensywie. Grali bardzo dobre kontry. Ja tutaj widzę Islandie jako poważnego kandydata do wyjścia z grupy. Grają fajny futbol mimo to że nie pokazali zbyt wiele w ofensywie w ostatnim meczu jutro mają znakomitą okazje. Mają wszystko w swoich rękach dzięki potknięciu Argentyny. Do tego dochodzą świetni kibice z którymi piłkarze są bardzo zżyci. Kibice jak wiemy prowadzą dość rzucający się w słuch doping ,który napędza swoją reprezentacje do jeszcze lepszej gry. Ja jutro gram w strone Islandii. Pozdrawiam trzymajcie się.
Prosze usunac ten post poniewaz grupy mi sie pomyliły. Ta analiza zostala juz przełożona. Pozdrawiam.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Rosja - Urugwaj
Rosja over 3.5 rogów @1.38 ⛔ Unibet
Do dubelka.
Urugwaj nie jest taki mocny jak się spodziewałem. Za to Ruskie zaskoczyli mocno! Fajnie się ich ogląda i obstawia póki co. Z początku myślałem że to będzie nudny meczyk rozegrany od niechcenia, ale przecież Rosja gra na własnym podwórku... Dlatego powinni zapewnić trochę emocji w postaci ataków, konter, strzałów, rogów. Kalkulacji większej chyba nie będzie, bo nie wiedzą na kogo trafią po fazie grupowej, a wyścig o króla strzelców trwa...
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Arabia Saudyjska - Egipt
Egipt @ 1.88 ⛔
Egipt i over 1.5 bramki @ 2.31 ⛔
Egipt i over 2.5 bramki @ 3.00 ⛔ - wszystkie kursy Fortuna Egiptowi się nie chciało..


W grupie A już wiadomo jakie drużyny awansują, bez szans jest już Arabia Saudyjska, oraz Egipt, gdzie te dwie drużyny rozegrają ze sobą spotkanie na pożegnanie mistrzostw. Stawiam w tym meczu na Egipt, Arabia to najsłabsza drużyna na mistrzostwach, już w pierwszym meczu polegli 5:0 z przeciętnymi Rosjanami, w drugim meczu polegli tylko 1:0 z Urugwaj, ale Urugwaj grał wręcz na stojąco, trzymałem kciuki za Arabię, żeby trafili im chociaż bramkę i namieszali, niestety nie udało im się to i Urugwaj wygrał. Zawodnicy Arabii zbytnio mnie nie przekonują do siebie. Egipt trochę pechowy występ na mistrzostwach, w pierwszy meczu ulegli tylko 0:1 z Urugwajem po bramce straconej w 89 minucie, grali tam na dodatek bez Salaha, swojej największej gwiazdy, liczyłem na nich z Rosją, wrócił Salah, ale Rosjanie zaskoczyli, w 15 minut wbili 3 bramki (choć jedna była samobójcza) i po zabawie, Egipt jakby bał się Rosjan, nie wiem czy to było spowodowane, że grają z gospodarzem, czy z jakiegoś innego powodu.. W każdym razie chociaż na pożegnanie z tak słabą drużyną jak Arabią powinni wygrać, dodaje do tego jeszcze over 1.5 i 2.5 bramki, bo wypadałoby, żeby padło tu kilka bramek.
Urugwaj - Rosja
Urugwaj @ 2.61 ✅
Urugwaj i over 1.5 bramki @ 3.60 ✅ - wszystkie kursy Fortuna


Obie drużyny z awansem, Rosja prezentuje się bardzo dobrze, ale stawiam tu na zwycięstwo Urugwaju. Po pierwsze remis tu nic nie daje Urugwajowi, tak samo mogliby przegrać, a i tak mieliby 2 miejsce w grupie, a wszystko przez 8 trafionych bramek w grupie przez Rosję i jedynie 2 trafione przez Urugwaj, jeśli chcą zająć pierwsze miejsce na koniec fazy grupowej mecz z Rosją muszą wygrać i sądzę, że jest to do osiągnięcia. Tak jak pisałem we wcześniejszym typie Urugwaj wręcz przestał pojedynek z Arabią, są wypoczęci, mają na pewno więcej sił, niż Rosjanie, nie wierzę też w 3 zwycięstwo Rosjan, to już by było trochę podejrzane, przed mistrzostwami drużyna, która miała nie wyjść z grupy, a tu nagle kończą grupę z 3 zwycięstwami. Innym ważnym powodem jest też spotkanie w następnej fazie, pierwsza drużyna spotka się prawdopodobnie z Portugalią, albo Iranem, bo sądzę, że Iran ma szansę sprawić sensację w ostatnim spotkaniu z Portugalią, Hiszpania gra z Maroko i myślę, że tu wygrają dosyć pewnie, w tej chwili obie drużyny mają taki sam bilans punktowy i bramkowy, więc też może być ciekawie. Jak dla mnie Urugwaj bierze ten mecz, może i po męczarniach, ale wygrają ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
furman19 928

furman19

Użytkownik
Egipt v Arabia Saudyjska Egipt poniżej 53.5 % posiadania @ 1.8 forbet ✅✅✅✅
Mecz pożegnalny drużyn, które przegrały oba meczę.Kolejny zakład z posiadaniem piłki, w sumie na tym najwięcej zarobiłem i liczę na kolejny triumf. Tym razem Forbet totalnie przestrzelił linie, każdy inny bukmacher uważa że to Arabia częście będzie przy piłce i ja też tak myślę. STS linia 52% na Arabie, Lvbet 52% na Arabie, unibet 52.5 na Arabie, a tutaj taka niespodzianka 47% potrzebne,aby zakład wszedł. Przestrzelona linia o dobre 5%.Styl Arabi polega na klepaniu piłki na 40m między sobą i kompletny brak pomysłu co z nią dalej zrobić. Arabia w każdym meczu miała większe posiadanie piłki od rywala. Sądze że tutaj Egipcjanie szybko wpakują gola i mecz będzie rozstrzygnięty.Radze Wam grać jak najszybciej bo jestem pewny, że do południa może tego już nie być.
Dodatkowo
Urugwaj większe posiadanie @ 1.67 betsson
Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ostatnio typy statystykowe lepiej siedzą dlatego idę w tą stronę dalej. Urugwaj większe posiadanie piłki 1.67 Betsson. Znów gram na drużynę,która dobrze się czuje przy piłce, która powinna przejąć inicjatywę i po prostu grać w piłkę. Z drugiej strony nabuzowana Rosja,której remis daję 1 miejsce w grupie i prawdobodobne uniknięcie Hiszpanii. Wszyscy wiemy jak grają piłkarze prowadzeni przez Czerczesowa. Moim zdaniem ten typ ma wielkie szanse powodzenia i dałbym tutaj max 1.25. Nie mieli większego posiadania piłki z Egiptem ani Arabią, nie sądzę,że będą mieli z Urugwajem mając na uwadze,że remis ich satysfakcjonuję. Ten typ takżę gram grubo i polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Coś czuję, że Rasija dojdzie do półfinału. Dlaczego tak uważam?
Po pierwsze primo - FIFA=mafia. Mistrzostwa w ogóle nie powinny być przyznane krajowi, w którym wprowadzone są sankcje gospodarcze. Ile kabzy musiały jakiś misie z FIFy przytulić żeby odbyły się tam MŚ? Bóg jeden wie - i mistrzuniowie, którzy ten hajs liczyli.
Po drugie primo - kraj na skraju nędzy, zwykli przeciętni Rosjanie są przygnębieni i coraz częściej gdzieś tam pojawiają się głosy niezadowolenia przeciwko Władimirowi - trzeba zapewnić im jakiś sukces ( a że kaska jest i okoliczności sprzyjające - patrz &quot;pierwsze primo&quot; to dojście do półfinału byłoby właśnie takim sukcesem). Wódką i igrzyskami można ludzi omamić.
Po trzecie primo (ultimo) - pyknięcie takiej Hiszpanii czy Portugalii patrząc na wczorajsze mecze wcale nie jest niemożliwe. Jak jeszcze do tego pomoże jakiś miły pan arbiter (temu da karteczkę, tego podkur..i, fauli Rosjan nie zauważy) to pozamiatane. VARa tak często póki co nie używają na tych MŚ. Jak coś to przeważnie do sytuacji bramkowych. Takich południowców, gorące głowy łatwo sprowokować.
Z ciekawością będę przyglądał się meczom Rosjan na tych mistrzostwach. Być może się mylę ale często gospodarz ma specjalne fory (a jak do tego wszystkiego jeszcze dysponuje sporym keszem to już szczególnie). Już teraz (póki kursy są całkiem fajne) stawiam stówkę lub dwie na Rosję w pierwszej czwórce tej imprezy. Jeżeli się pomylę to i tak będę się cieszył - nie chciałbym żeby zaszli tak daleko. To nie jest ekipa pokroju Niemców, Brazylii, Francji czy Hiszpanii. Dziwna ta eksplozja formy i te bramkowe pogromy w ich wykonaniu. Fakty są takie, że jak przejdą Portugalię lub Espanę to dalej już tylko z górki będzie.
Pozdr
Wyciągnoles wnioski po meczu z Arabia i Egiptem.. czy aby nie za wcześniej ? Dzisiaj się wiele wyjaśni, kiedy beda musieli atakować na dwoch obrońców klasy światowej (czyt GimeNez, Godin)do tego beda musieli bronić przeciwko dwom dziewiątka z czołówki napastnikow w Europie . Taki mecz może wiele wyjasnic a nie gra z Al Binladenami i samym Salahem + podrobka Trezegueta.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Liczba Fauli na Suarezie +1,5 @1,70 Fortuna✅✅✅
Suarez często zastawia sie w taki sposób , ze trzeba go sfaulowac , wiadomo , ze lubi tez dodać sporo od siebie na co sedziowie sie niestety nabierają, wiec taka niska linia spokojnie do grania
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Ostatnia kolejka, Arabia i Egipt grają praktycznie o nic. Zazwyczaj w takich meczach jest jeden z dwóch scenariuszy -albo mecz totalnie nudny gdzie obydwie drużyny tylko czekają na koniec. Albo wręcz odwrotnie -radosna, otwarta gra z dużą ilością ataków. I w tym meczu skłaniam się ku tej drugiej opcji.
Z jednej strony Egipt, który przez wielu był postrzegany do awansu z grupy. Z Salahem z przodu, w takim meczu jak ten, po prostu nie mogą nie atakować. To z kolei zrobi trochę miejsca na kontry dla Arabii. A że Arabowie potrafią sklecić składne akcje udowodnił ich mecz z Urugwajem. No i na pewno będą chcieli strzelić tego honorowego gola.
Gram takie coś (kursy z Betfair):
over 2,5 goals @2,1
Both teams to Score YES @1,9

Each team to have 2 or more corners in each half @4,6

i za drobne:
Over 1.5 1st half goals &amp; over 5.5 1st half corners @10
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Rosja 3:0
Urugwaj
2,88
Urugwaj lub remis 1,48
Drugi tym moim zdaniem idealny do jakiegoś dubelka.
fakt Rosja pokazała się z dużo lepszej strony ale właśnie... Minimalizm Urugwaju i swój cel maja czyli 6 punktów po 2-óch meczach i wszystko w swoich rękach by zająć 1 miejsce.
Kadrowo Urugwaj lepszy i moim zdaniem znowu ten minimalizm pokażą więc nie zdziwię się jeśli będzie ponownie 1:0 dla Urugwaju ale przegrać nie powinni jednak są drużyną lepszą.
Arabia Saudyjska - Egipt 2:1
Egipt 1,83
Egipt i powyżej 2,5 2,82
Jestem ciekaw czy zagra w tym spotkaniu M. Salah bo wiele się mówiło, że najlepiej jak On już wyjdzie z Mundialu itd ale nie, został i wspiera drużynę do końca i myślę, że wyjdzie w 1 składzie a jeśli tak się stanie to spokojnie sobie powinni poradzić z Arabią. Warto poczekać na składy i wtedy atakować.
Over w tym meczu może być bo obie ekipy nie grają już o awans, mogą zagrać na luzie. Arabia na pewno będzie chciała wbić swoją pierwszą bramkę na tym Mundialu a Egipt piłkarsko zdecydowanie lepszy.
Egipt powinien wygrać ten mecz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Urugwaj - Rosja @ 2.85 Forbet
Urugwaj - Rosja X @ 3.05 Forbet
Urugwaj - Rosja 1/X @ 1.45 Forbet

Dziś na Samara Ariena odbędzie się mecz o 1 miejsce w grupie A. Rosjanie podejmą dwukrotnych mistrzów świata Urugwaj.
Jak do tej pory Rosjanie bęz większy problemów wygrali swoje spotkania (5-0 z Arabią i 3-1 z Egiptem), lecz rywale nie byli wymagający. Na wyróznienie w grze Rosjan zasługuje napastnik hiszpańskiego Villareal Dienis Czeryszew, który na tych mistrzostwach już zdobył 3 gole.
Urugwaj wygrał swoje 2 spotkania, ale już nie tak spektakularnie bo obydwa zakończyły sie takim samym wynikiem 1-0. Urugwaj w Swojej ekipie też ma gwiazdy, chociaż by Cavaniego z PSG, czy Suareza z Barcelony, ale warto też wyróżnić kapitana Diego Godin&#39;a z Atletico, który bryluje w defensywie.
Dzisiejszy mecz to tak naprawdę prawdziwy sprawdzian dla obu ekip. Liczę na wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem mimo wszytsko na ekipę z Ameryki Południowej.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Urugwaj - Rosja @ 2.85 Forbet
Urugwaj - Rosja X @ 3.05 Forbet
Urugwaj - Rosja 1/X @ 1.45 Forbet
Również pograłem zwycięstwo Urugwaju gdyż muszą dziś zrobić wszystko by wyjść na pierwszym miejscu z grupy i zagrać z Portugalią lub Iranem. Osobiście nie wierzę w dzisiejsze zwycięstwo Iranu nad Portugalią więc fajnie będzie w fazie pucharowej obejrzeć pojedynek Cavaniego z Ronaldo. Dlatego Urugwaj musi wreszcie zagrać porządny mecz na mistrzostwach, bo mimo fajnego składu, dopasowanych koszulek i użelowanych włosów, nie pokazali tak na prawdę jeszcze nic.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Urugwaj - Rosja
W tej grupie wszystko układa się trochę...hm nie napiszę że sensacyjnie, lecz z pewnością zaskakująco.
Większość graczy to raczej Egipt widziało jako ewentualnego kandydata, który oprócz Urugwaju awansuje dalej.
Egipt już odpadł i tak naprawdę te dzisiejsze mecze rozstrzygną tylko to kto zajmie pierwsze a kto drugie w grupie.
Trzeba być chyba naiwnym myśląc, że to przypadek że gospodarze trafili do tak łatwej grupy. Wydaje mi się że to nie koniec tych niespodzianek w tej grupie. Rosja będzie chciała dziś przynajmniej nie przegrać. Sprawi to że zajmą pierwsze miejsce w grupie i najprawdopodobniej ominą Hiszpanów. Urugwaj jakoś mnie nie przekonał w żadnych z tych dwóch wcześniejszych meczów. Wygrania grupy przez Rosję raczej nikt się nie spodziewał przed mistrzostwami/...A ja właśnie tak to widzę....

Rosja x2 kurs 1,47 STS

ewentualnie - Rosja wygra grupę kurs 1,51 STS

leciutko X kurs 2,90 STS

wynik 2:0 FT
Egipt - Arabia Saudyjska

Mam wrażenie ,że tu możemy oglądać dość taki swawolny futbol i że obie ekipy mogą sobie postrzelać...
Mecz o pietruszkę.

BTS kurs 2,0 STS
wynik 1:2 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Urugwaj - Rosja
W tej grupie wszystko układa się trochę...hm nie napiszę że sensacyjnie, lecz z pewnością zaskakująco.
Większość graczy to raczej Egipt widziało jako ewentualnego kandydata, który oprócz Urugwaju awansuje dalej.
Egipt już odpadł i tak naprawdę te dzisiejsze mecze rozstrzygną tylko to kto zajmie pierwsze a kto drugie w grupie.
Trzeba być chyba naiwnym myśląc, że to przypadek że gospodarze trafili do tak łatwej grupy. Wydaje mi się że to nie koniec tych niespodzianek w tej grupie. Rosja będzie chciała dziś przynajmniej nie przegrać. Sprawi to że zajmą pierwsze miejsce w grupie i najprawdopodobniej ominą Hiszpanów. Urugwaj jakoś mnie nie przekonał w żadnych z tych dwóch wcześniejszych meczów. Wygrania grupy przez Rosję raczej nikt się nie spodziewał przed mistrzostwami/...A ja właśnie tak to widzę....

Rosja x2 kurs 1,47 STS
ewentualnie - Rosja wygra grupę kurs 1,51 STS
leciutko X kurs 2,90 STS
Egipt - Arabia Saudyjska

Mam wrażenie ,że tu możemy oglądać dość taki swawolny futbol i że obie ekipy mogą sobie postrzelać...
Mecz o pietruszkę.

BTS kurs 2,0 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Musisz pamiętać o tym , ze Urugwaj gral w meczu z Saudyjczykami na jakies 40% swoich możliwości , nAwet nie chcieli atakowac po zdobyciu bramki. A meczów z Egiptem bym nie porownywal bo z Rosja grali z wielka presja i musieli atakowac zeby wygrać aby pozostac w grze o awans a z Urugwajem remis byl dla nich świetnym wynikiem i murowali bramke a gol stracony w doliczonym czasie poprostu ich podlamal.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Arabia S. - Egipt 2 - kurs 1,84
Mecz o pietruszkę, ale wątpie aby Egipcjanie go zlekceważyli. Dla honoru postarają się ten mecz wygrać. Salahowi też zależy na pokazaniu się na tym Mundialu, więc strzelić trochę bramek z takim przeciwnikiem będzie na pewno chciał
Urugwaj - Rosja 2 kurs 2,99
Wielu pisze tutaj, że Rosja nic na tym Mundialu nie pokazała - a co pokazał Urugwaj ?! męczyli się z Arabią i Egiptem , które to drużyny Rosjanie po prostu rozgromili. Nie piszcie też, że Rosja już awansowała i oleje mecz z Urugwajem. Jak dla mnie to czysta dwójka. Dla mniej odważnych proponuje :
Rosja strzeli gola po kursie 1,45
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Urugwaj - Rosja X @ 3.10
Od początku chodzi za mną remis w tym spotkaniu. To prawda, że Rosjanie nie mieli na razie takich rywali jak Urugwaj ale mają styl. Grają szybko, składnie, mają łatwość w stwarzaniu sytuacji. To będzie inny mecz, bo Urusi na tyle im nie pozwolą, tylko, że oni też mają swoje problemy. Męczą się strasznie w tym ataku, z obrony wypada Gimenez. Rosja nie musi się tu zabijać o wynik, bo remis daje awans z pierwszego miejsca i taki wynik bym tutaj widział.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dlaczego zakładacie że Hiszpania wyjdzie z pierwszego? W tym momencie mają taki sam bilans i ilość punktów co Portugalia, także równie dobrze znając wyniki meczów o 16 mogą zagrać tak żeby wyjść z takiego miejsca z którego będą chcieli żeby ominąć np. Urugwaj czy Rosje w zależności od preferencji
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Arabia S. - Egipt 2 - kurs 1,84
Mecz o pietruszkę, ale wątpie aby Egipcjanie go zlekceważyli. Dla honoru postarają się ten mecz wygrać. Salahowi też zależy na pokazaniu się na tym Mundialu, więc strzelić trochę bramek z takim przeciwnikiem będzie na pewno chciał
Urugwaj - Rosja 2 kurs 2,99
Wielu pisze tutaj, że Rosja nic na tym Mundialu nie pokazała - a co pokazał Urugwaj ?! męczyli się z Arabią i Egiptem , które to drużyny Rosjanie po prostu rozgromili. Nie piszcie też, że Rosja już awansowała i oleje mecz z Urugwajem. Jak dla mnie to czysta dwójka. Dla mniej odważnych proponuje :
Rosja strzeli gola po kursie 1,45
Widać jak sledzisz mundial. Typowanie po samych wynikach bez zadnej innej wiedzy to głupota. PrzecZytaj moj post wyzej bo nie chce mi sie pisac tego samego.
Urugwaj @2,75✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom