>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
- Chelsea
- AS Roma
- Girondins Bordeaux
- Cluj

Zapraszam do komentarzy i pisania analiz na temat grupy A. Suche typy lub komentarze z samą tabelą jaka według kogoś będzie również będą usuwane. :!:
 
duda 380

duda

Użytkownik
1. Chelsea
2. AS Roma
3. Girondins Bordeaux
4. Cluj
Faworytem jest Chelsea choć nie powiem, Roma też ma spore szansę zająć I miejsce. Niespodzianki raczej nie będzie i z grupy powinny wyjść Roma oraz Chelsea.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
- Chelsea
- AS Roma
- Girondins Bordeaux
- Cluj
Chelsea wielu dobrych piłkarzy + znakomity trener, co daje awans do kolejnej fazy z 1 miejsca. Londyńczycy są zdecydowanym faworytem tej grupy jak i samej LM. Roma zajmie 2 miejsce, jej rywalem moze być Bordo, ale mało prawdopodobne jest aby Francuzi powaliczyli jak równy z równym. Cluj najgorsza ekipa w tej grupie i chyba beda mieli komplet przegranych na koncie, bo wątpie aby urwali jakies pkt.
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Dla mnie zdecydowanymi faworytami z tej grupy jest Chelsea i Roma. Roma jest o wiele mocniejsza niż rok temu kupili m.in. Riise czy Baptiste. A po drugie klub z Rzymu będzie skupiał się na LM w tym roku, gdyż finał będzie rozgrywane właśnie na Stadio Olimpico, co byłoby wielkim marzeniem zarówno jak i dla piłkarzy i działaczy rzymskiego klubu. A po drugie Roma gra już w LM kolejny sezon z rzędu i zawsze wychodzili z grupy. Jest mało zespołów tak dobrze poukładanych jak Roma prowadzona przez Spalletiego. Dlatego moim zdaniem Cluj i Bordeaux nie mają żadnych szans powalczyć z wyżej wymienioną dwójką.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
W tej grupie inaczej być nie może pierwsze miejsce dla Chelsea natomiast drugie hmm ciężko powiedzieć jak sie patrzy to Roma powinna zająć drugą lokate ale niemożna lekceważyć pozostałe drużyny ale nawet się nie zdziwie jak wyżej bedzie Cluj od Bordeaux ;] Pozdrawiam
 
P 0

pitercfc

Użytkownik
Moim zdaniem jako pierwszy z grupy oczywiście wyjdzie Chelsea Londyn. Na drugim miejscu powinna się znaleźć Roma, na trzecim miejscu znajdzie się Bordeux, a na szarym końcu słabiutkie rumuńskie Cluj. Oto tabela, która bedzie wyglądac następująco:
1. Chelsea 17pkt
2. AS Roma 11 pkt
3. Bordeaux 5pkt
4. Cluj 1pkt

;)
 
S 0

sanewa

Użytkownik
Tutaj sprawa jest dość jasna murowanym faworytem do wyjścia z grupy na pierwszym miejscu jest Chelsea. O drugie miejsce rozegra się walka pomiędzy AS Romą a Girondins Bordeaux, z tej dwójki obstawiał bym raczej Romę chodź ich forma w dużej mierze zależy od dyspozycji Tottiego jeśli on zawiedzie może zawieść cała Roma.Cluj będzie tylko dostarczycielem punktów.

-Chelsea
-AS Roma
-Girondins Bordeaux
-Cluj
 
D 5

devil13england

Użytkownik
1.chelsea
2.roma
3.bordeaux
4.cluj

chelsea jeden z faworytów do koncowego sukcesu po raz kolejny mysle ze bez problemu wyjdzie z grupy.roma powinna owalczyc z bordeaux o 2 miejsce i mysle ze kluczowy mecz bedzie we wloszech.cluj nastepny debiutant który tej edycji zapewne nie zaliczy do udanych
 
O 0

osa92

Użytkownik
1.Chelsea
2.Roma


Dla Chelsea grupa-marzenie.Myślę że drugim zespołem ktory awansuje do 1/8 finału będzie Roma, gdyż pozostałe dwie drużyny nie bedą jej w stanie zagrozic ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Cluj
Apeluję o nielekceważenie Cluj. To zespół bardzo solidny potrafiący grać z silnymi ekipami. Awansować raczej nie awansuje ale nie da się łatwo ogrywać. Silny zwłaszcza na własnym boisku. I proszę się nie sugerować ich formą bo trener wyraźnie zapowiadał że w przyszłym roku mogą nie zagrać w pucharach ale w LM mają wypaść na równi z grupowymi rywalami. A inna sprawa to w ostatnim meczu kilku zawodników było oszczędzanych.

Roma może jest i mocna ale bardzo nieregularna i zaczynam myśleć o typie H(0 - 1,5) z typem na 2
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
AS Roma - CFR Cluj
typ: poniżej 2.5 goli ⛔⛔????
kurs: 2,10
stawka: 7/10
Expekt
Wynik: 1:2

Taki kurs, że nie potrafię przejść obok niego obojętnie...tym bardziej, że typ wydaje mi się bardzo ciekawy.

Grupa A - pierwszy pojedynek między klubem ze stolicy Włoch a debiutantem w LM z Rumunii.

Gospodarze:
Zdecydowany faworyt meczu i główny kandydat do... drugiego miejsca. Chelsea raczej jest po za zasięgiem.
Roma póki co jest jednak w słabej formie. Serie A to pasmo nieszczęść. Remis z Napoli, kompromitacja z Palermo. Jak będzie w LM? Wydaję mi się, że lepiej ale bardziej odpowiada mi możliwość zagrania undera.
Roma będzie bardzo osłabiona. De Rossi ma naciągnięte ścięgna szyjne, Juan i Mexes śa poobijani ale nie wiadomo również czy zagrają: Doni, Vucinić i co najważniejsze - Totti.
Roma bez formy i Roma bez giwazd na pewno nie rzuci się na rywala. Spodziewam się ich zwycięstwa ale w brzydkim stylu i niewielką ilością goli. Tym bardziej, że...

Goście:
Debiut w LM. W tamtym seoznie peirwsze mistrzostwo Rumunii w historii... skład przepełniony zagranicznymi piłkarzami ale bez rewelacji. Ta drużyna teoretycznie zostanie pożarta przez rywali... Nawet Boredaux nie powinno mięć z nimi większych kłopotów.
To jest jednak Liga Mistrzów, która rządzi się swoimi prawami. Nie wierzę, że Cluj ma zamiar atakować Romę ale bronić się z pewnością będzie zaciekle aby już w pierwszym meczu wywalczyć jakieś punkty.
Jakby tego było mało zespół rozstał się ostatnio z rumuńskim trenerem, który &quot;zrobił&quot; mistrzostwo i zastąpił go... Włochem.
Czyżby Cluj miał w planie zagrać catenaccio? Oby.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chelsea - Girondins Bordeaux

Dziś na Stamford Bridge. Dojdzie do ciekawego pojedynku w ramach elitarnych rozgrywek ligi mistrzów. Na starcie warto dodać że na ostatnie 5 spotkań Chelsea u siebie w Lidze 3 wygrało i 2 zremisowało nie licząc pucharów które się odbywały w między czasie , natomiast 5 spotkań wyjazdowych Bordeaux w Lidze 2 porażki 2 wygrane i 1 remis. 3/4 spotkań tych drużyn na ostatnie 5 spotkań kolejno domowych i wyjazdowych kończyło się przeważnie over 2,5. Chelsea znakomicie wystartowało w lidze na cztery spotkania trzy okazały się zwycięskie dla nowego trenera Luisa Felipe Scolariego. &#39;&#39;- Byłem już trenerem w wielu krajach, ale to chyba jedne z najważniejszych dla mnie rozgrywek – ocenia Ligę Mistrzów Scolari. - Ważne, że zaczynamy te rozgrywki razem i ważne, aby wygrać pierwszy mecz. Ja chcę to wygrać i moja drużyna też chce to wygrać, bo droga jest trudna i długa. Jeśli we wtorek wygramy z Bordeaux to zaczniemy w dobry sposób i zwiększymy szanse na sukces w tych rozgrywkach - zakończył brazylijski trener.&#39;&#39; Jak widać trener chce walczyć o całą pulę tym bardziej na własnym obiekcie.Londyńczycy mogą się też pochwalić znakomitą statystyką meczów u siebie w Lidze Mistrzów – 12 spotkań bez porażki (9 wygranych i 3 remisy). Ostatni raz na Stamford Bridge ulegli w lutym 2006 roku, kiedy FC Barcelona pokonała ich 2:1. Luis Felipe Scolari nie będzie mógł skorzystać z Michaela Essiena który doznał poważnej kontuzji , Wolne ma również Dider Drogba który w poprzednich rozgrywkach w Finale Otrzymał czerwoną kartkę , Wraca do składu Michael Ballacka jednak nie jest on jeszcze gotów na grę 90 minut spotkania na pełnych obrotach. Goście nie mają wielkich braków kadrowych zagra prawdpodobnie pierwsza jedenastka z dwoma napastnikami jednak gra Francuzów i Anglików jest bez porównania nie wierze aby tutaj mogli zrobić krzywdę popularnym &#39;&#39;The Blues&#39;&#39;.
Chelsea: Cech - A Cole, Carvalho, Terry, Bosingwa - Mikel, Deco, Ballack, Lampard, J Cole - Anelka
Bordeaux: Ramé - Placente, Diawara, Henrique, Chalmé - Diarra - Wendel, Gouffran, Gourcuff - Cavenaghi, Chamakh
Moje Typy :!: :
Chelsea - Bordeaux -1 @@ 1,29 Bet365
Over 2,5 @@ 2,00 bet365
Powyzej 10 rzutów rożnych @@ 1,90 bet365
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja na dziś proponuję zagrać coś na Cluj. Prawdopodobnie handicup lub może nawet podpórkę. Podobno są nastawieni wyłącznie na to by dobrze wypaść w LM i troszkę olali ligę a ważni gracze pauzują przed meczami LM. W Romie natomiast są kontuzje u najważniejszych graczy co oznacza że wystąpią rezerwami....
 
efabula 0

efabula

Użytkownik
Chelsea - Bordeaux
typ: dokładny wynik 3:0
kurs: 5.95
Betsson


Nie widzi mi się inny wynik niż wysoka wygrana Chelsea, linia pomocy mi wystarczy aby określić wynik, Mikel, Deco, Lampard, Ballack i J. Cole. Bardzo ciekawe zestawienie jeśli chodzi o The Blues i myśle że tak ofensywnie nastawiona druga linia z Anelką z przodu powinna wbić kilka bramek francuzom. Jedyna postać u Żyrondystów tak dobra jak gracze Scolariego to Cavenaghi. Ten zawodnik akurat sam meczu nie wygra a w Anglii doping kibiców z wysp no i gwiazdy Premiership kontra drużyna która nie potrafi ustabilizować formy na początku sezonu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

VS
⚽Chelsea Londyn-Girondins Bordeaux
Typ : 1
Kurs : 1,30 bet-at-home✅✅WYNIK 4:0✅✅


Na Stamford Bridge wielkie nadzieje przed nowym sezonem. W Premiership zaczęli dobrze i Scolari ma byc tym człowiekiem który zdobędzie z The Blues upragniony Puchar Mistrzów, którego nie udało się nawet zdobyc Jose Mourinho. Dla Scolariego będzie to zarazem debiut w rozgrywkach Champions League.
W ostatni weekend oba zespoły rozgrywały ciężkie mecze. Chelsea mierzyla się z aspirującym do najwyższych lokat Manchesterem City wygrywając 3:1 a Bordeaux u siebie podejmowało Marsylie w meczu na szczycie Ligue1 remisując 1:1.Ogólnie sezon zaczęty przez Chelsea zostal udanie. Oprócz niespodizewanego remisu 1:1 w derbach Londynu z Tottenhamem wsystko wygrali. Świetnie spisuje się Deco, w ataku bramki strzela pod nieobecnośc Drobgy Nicolas Anelka. Didier Drogba nie zagra także w jutrzejszym meczu z powodu zawieszenia za cz.kartke którą obejrzał w finale LM poprzedniego sezonu. Ponadto kontuzjowany jest Michael Essien tak więc w jego miejsce jutro prawdopodobnie wybiegnie w pierwszym składize John Obi Mikel. Wraca także Ballack, a więc druga linia niemal w najlepszym zestawieniu wystąpi.
Jeśli chodzi o absencje w zespole francuskim to tam nie zagrają dwaj obrońcy Mathieu Chalme i Benoit Tremoulinas. Dużą uwage trzeba zwrócic przede wszystkim na świeżo upieczonego reprezentanta Francji Gourcuffa i napastników z Cavenaghim na czele
Wszystko przemawia za tym że to Chelsea odniesie zwycięstwo na własnym boisku i z wysokiego C zacznie nowy sezon w LM. Wkońcu szczycą się tym że przez długi długi czas nie przegrali meczu na własnym stadionie i nie zanosi się raczej na porażke w jutrzejszy wieczór. Kurs moze nie za wysoki ale mecz oceniam jako jeden z pewniejszych ;)


VS

⚽AS Roma-CFR Cluj
Typ : 1 połowa X
Kurs : 2,80 bet-at-home ✅✅WYNIK 1;1✅✅


Na Stadio Olimpico gdzie rozgrywa mecze AS Roma zawitają Rumuni, którzy nie najlepiej spisują się w swojej lidze w obecnym sezonie. Uniegłoroczny mistrz Rumunii na 7 kolejek wygrał 3 razy 2 zremisowal i 2 przegral.W ostatniej kolejce ligowej drużyna CFR Cluj wygrała na wyjeździe z Glorią Bystrzyca 2:1 po bramkach Didiego oraz Panina.Główny nacisk w klubie kładzie się na obcokrajowców, i tak gwiazdą tam jest znany z poprzednich edycji LM Youssuff Kone, który potrafi strzelac bramki w pucharach gdzie na 14 meczy zdobył 8 goli i był jedną z gwiazd Rosebgborgu Trondheim który często grywal w Lm. Innym ciekawym piłkarzem z pewnością jest Rumun Trica. W podstawowej jedenastce większośc graczy to obcokrajowcy . Kapitanem drużyny jest były gracz Boavisty Porto, Portugalczyk Cadu
W ostatniej kolejce także i Roma nie pokazała się z najlepszej strony kiedy to doznała klęski na Sycylii 1:3, a honorowe trafienie zaliczył wtedy nowy nabytek Julio Baptista. W tamtym meczu zaprezenmtowali się kiepsko a ponadto mają ból głowy jeśli chodiz o wystawienie składy w tym meczu. trener Spaletti napewno nie będzie mógł skorzystac z Daniele de Rossiego,Mexesa i Juana. Ponadto pod znakiem zapytania stoją występy Tottiego, Vucinica i Doniego. Tak więc lista kontuzjowanych jak i zagrożonych absencją jest wręcz gwiazdorska. Szczególnie widoczny będzie brak de Rossiego o Tottim już nie wspominając. Kto w takim razie pociągnie gre AS Romy.
Uważam że Rumuni mogą postawic opór w pierwszych 45minutach i na tablicy wynik będzie remisowy a dopiero po przerwie Galliorossi ruszą do zdecydowanego ataku i kto wie jak to się zakończy;)
 
S 0

sanewa

Użytkownik
1 kolejka
Zdecydowanie największa niespodzianką jest porażka AS ROMY z debiutantem ligi mistrzów CFR Cluj. Prawdę mówiąc uważałem że taka ekipa jak Rzymianie łatwo poradzą sobie z CFR Cluj, a jednak przegrali ;/
To jest dowodem na to że w Lidze Mistrzów nie ma faworytów i że w piłce nożnej wszystko jest możliwe????
 
Do góry Bottom